کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترکیه - مصاحبه
(2016-12-21 ساعت 14:26)Sasa-t نوشته:  
(2016-12-21 ساعت 11:34)Sudeh نوشته:  دوستان عزیز
ممنون میشم در این مورد منو راهنمایی کنین.
برای روز مصاحبه باید دوباره فرم I-864 رو پر کنیم ببریم؟
پتیشنر ما اصل فرم رو برای NVC فرستاده و کپی نگرفته ازشون. تنها چیزی که از ساپورت مالی داریم کپی فرم های مالیاتیشونه(w-2) و رسید Affidavit of Support

فکر نکنم دیگه نیاز باشه منم فقط کپی فرم مالیات بردم ولی اونم ازم نخواست.... اما کپی ها همراهتون باشه اوکیه
دوست عزیز با سلام
کلیه مدارکی که شما برای NVC ارسال میکنید بعد از بررسی و برای تعیین وقت مصاحبه به سفارت مربوطه ارسال میشود . در نامه ارسالی سفارت برای مصاحبه ما هم اصل مدرک I-864 را خواسته بودند که ما با ارسال ایمیل به سفارت و توضیح اینکه اصل مدرک به NVC ارسال شده است پاسخ دادند اگر اصل مدرک به NVC ارسال شده نیازی نیست و ما هم کپی آن را برای سفارت بردیم .
سفارت : آنکارا
تاریخ مصاحبه  22  March
وضعیت  AP
کیس  F4
تعداد  4 نفر
Clear 13 Oct
Issued 15 Nov
پاسخ
تشکر کنندگان: Sudeh
سلام دوستان مهاجر!!
در هنگام ثبت اطلاعات تاریخ مصاحبه در سایتais.usvisa-info.com و انتخاب PTT ،چه صفحه ای رو باید برای جلسه مصاحبه پرینت بگیریم؟اگر کسی تجربه ای داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
و دوم اینکه به نظرتون شعبه ی چانکایا (cankaya) نزدیکترین به سفارته یا اینکه نزدیکتر هم سراغ دارین.چانکایا در کیزیل آی (kizilay) خیابون izmir 2 قرارداره.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-09 ساعت 10:43)saeednia نوشته:  سلام دوستان مهاجر!!
در هنگام ثبت اطلاعات تاریخ مصاحبه در سایتais.usvisa-info.com و انتخاب PTT ،چه صفحه ای رو باید برای جلسه مصاحبه پرینت بگیریم؟اگر کسی تجربه ای داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
و دوم اینکه به نظرتون شعبه ی چانکایا (cankaya) نزدیکترین به سفارته یا اینکه نزدیکتر هم سراغ دارین.چانکایا در کیزیل آی (kizilay) خیابون izmir 2 قرارداره.
دوست عزیز با سلام
شما از صفحه آخر و برگه Confirm ثبت نام ( در زیر صفحه زبان English را انتخاب کن ) پرینت بگیر کافی است . پست ینی شهیر را انتخاب کن چون
پست مرکزی است و شنبه ها باز است و نزدیک میدان Kizilay است .
تاریخ مصاحبه  22  March
وضعیت  AP
کیس  F4
تعداد  4 نفر
Clear 13 Oct
Issued 15 Nov
پاسخ
تشکر کنندگان: saeednia
دوستان سلام
کسی از سفارت ایران در آنکارا کارت تردد گرفته . میدونید چه مدارکی میخواد و چقدر طول میکشه .چون بعد از مدیکال دوم شاید مجبور باشیم یک نفر از اعضای خانواده بمونه و بقیه برگردند به ایران
ممنون
f4
sep2003
کیس :ANK2009

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-09 ساعت 21:41)alireza88 نوشته:  دوستان سلام
کسی از سفارت ایران در آنکارا کارت تردد گرفته . میدونید چه مدارکی میخواد و چقدر طول میکشه .چون بعد از مدیکال دوم شاید مجبور باشیم یک نفر از اعضای خانواده بمونه و بقیه برگردند به ایران
ممنون

سلام دوست عزيز
تا هفت ماه پيش كه من آنكار بودم سه قطعه عكس(براي خانمها با حجاب كامل) - كپي گذرنامه - كارت ملي و شناسنامه را مي خواستند . البته اگر قوانين آنها عوض نشده باشد. با اينحال در سايت وزارت امور خارجه هم مي توانيد مدارك مورد نياز را ببينيد. صبح اول وقت بجز روزهاي تعطيل كه تشريف ببريد همان موقع برايتان صادر مي كنند.
فقط حتما صبح اول وقت سفارت باشيد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-11 ساعت 09:50)faya نوشته:  
ممنون

سلام دوست عزيز
تا هفت ماه پيش كه من  آنكار بودم سه قطعه عكس(براي خانمها با حجاب كامل) - كپي گذرنامه - كارت ملي و شناسنامه را مي خواستند . البته اگر قوانين آنها عوض نشده باشد. با اينحال در سايت وزارت امور خارجه هم مي توانيد مدارك مورد نياز را ببينيد. صبح اول وقت بجز روزهاي تعطيل كه تشريف ببريد همان موقع برايتان صادر مي كنند.
دوست عزیز با سلام
شما میتوانید برگردید و پاسپورت هایتان را به یک شرکت معتبر جهت پیکاپ تحویل دهید و هزینه کمتری پرداخت کنید .
تاریخ مصاحبه  22  March
وضعیت  AP
کیس  F4
تعداد  4 نفر
Clear 13 Oct
Issued 15 Nov
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-11 ساعت 09:57)mrb نوشته:  
(2017-01-11 ساعت 09:50)faya نوشته:  
ممنون

سلام دوست عزيز
تا هفت ماه پيش كه من  آنكار بودم سه قطعه عكس(براي خانمها با حجاب كامل) - كپي گذرنامه - كارت ملي و شناسنامه را مي خواستند . البته اگر قوانين آنها عوض نشده باشد. با اينحال در سايت وزارت امور خارجه هم مي توانيد مدارك مورد نياز را ببينيد. صبح اول وقت بجز روزهاي تعطيل كه تشريف ببريد همان موقع برايتان صادر مي كنند.
دوست عزیز با سلام
شما میتوانید برگردید و پاسپورت هایتان را به یک شرکت معتبر جهت پیکاپ تحویل دهید و هزینه کمتری پرداخت کنید .

سلام
ممنون از پاسخ شما
میخواستم بدونم قبل از اینکه پاسپورتها را برای سفارت آمریکا پست کنیم باید بریم یا بعد از آن یا فرقی نمیکنه
f4
sep2003
کیس :ANK2009

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز سلام
کسی شماره ای از سفارت در آنکارا داره که تلفنو جواب بدن؟! انقدر تلفن گویا نباشه.
در قسمت ارتباط با ما در سایتشون نامه فرستادم اما بعد از دو هفته هیچ جوابی نمیدن.
موندم چجوری وقت مصاحبمون که کنسل کردن رو پیگیری کنم. NVC میگه فقط باید با خودشون تماس بگیرین.
ممنون میشم اگر کسی میدونه باید چیکار کنم بهم بگه
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
و اینکه آیا اینجا کسی هست مثل ما وقتش 29 دسامبر بوده باشه؟
یا کسی رو دور و برش میشناسه اون روز مصاحبه داشتن و کنسل شده؟
F3
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بر همگی ؛ من برای همسرم اقدام کردم F2A برای 24 ژانویه مصاحبه آنکارا تعیین شده.طبق دستور العمل گفته شده که اصل مدارک و کپی رو باخودش ببره ولی وکیل گفته مدارک رو به آدرس سفارت پست کنیم یعنی با توجه به کمی وقت پست سریع کنیم ؛ متشکر میشم اگر کسی تجربه ای تو این مورد داره با من درمیون بذاره . ممنون
2014AS78**:CN
سفارت:ابوظبی
مصاحبه:هفته آخر جولای،اعضاء کیس:4نفر، نفر اصلی:خودم
خودم ونفر سوم و چهارمreadyو همسرمap(سربازی،شغل خصوصی)
آپدیتها:24جولای همه اعضا، 31 جولای:نفر اصلی،آگوست13،17،18همه اعضا19 فقط همسرم21 همه
24 آگوست نفر اول و سوم ایشود،25 نفر چهارم ایشود،26 آگوست فقط نفر اول آپدیت،28 آگوست نفر دوم آپدیت

ژانويه ٢٠١٥  اقدام براي همسر F2A
نوامبر ٢٠١٥ نامه كامپليت شدن
ژانويه ٢٠١٧ مصاحبه آنكارا,AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-11 ساعت 13:41)alireza88 نوشته:  
(2017-01-11 ساعت 09:50)faya نوشته:  سلام دوست عزيز
دوست عزیز با سلام

سلام
ممنون از پاسخ شما
میخواستم بدونم  قبل از اینکه پاسپورتها را برای سفارت آمریکا پست کنیم  باید بریم یا بعد از آن یا فرقی نمیکنه
Salam doste aziz shoma bayad aval pasporto post konid sefarat va badan ba reside post bw sefarate iran berid albate ba copy resid va hatman shenasname mikhan ba copy yadeton bashe az pasporteton chand ta copy begirid vagarne to frodgahe ankara aziyat mikonand va frodgahe tehran va karte obor mamolan 24 saat tol mikeshe ke bedan albate agar ajale dashte bashid mesle ma bahaton hamkari mikonan movafagh bashid
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct
صدور ویزا همسر 21 NOV
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-11 ساعت 13:41)alireza88 نوشته:  
(2017-01-11 ساعت 09:50)faya نوشته:  سلام دوست عزيز
دوست عزیز با سلام

سلام
ممنون از پاسخ شما
میخواستم بدونم  قبل از اینکه پاسپورتها را برای سفارت آمریکا پست کنیم  باید بریم یا بعد از آن یا فرقی نمیکنه
Salam doste aziz shoma bayad aval pasporto post konid sefarat va badan ba reside post bw sefarate iran berid albate ba copy resid va hatman shenasname mikhan ba copy yadeton bashe az pasporteton chand ta copy begirid vagarne to frodgahe ankara aziyat mikonand va frodgahe tehran va karte obor mamolan 24 saat tol mikeshe ke bedan albate agar ajale dashte bashid mesle ma bahaton hamkari mikonan movafagh bashid
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct
صدور ویزا همسر 21 NOV
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza88
درود.کسی تجربه ی مصاحبه ی دو یا چند نفره همزمان که همه اعضای یک خانواده بودن(بجز لاتاری البته)رو داره؟مثلا f1,f2b,f3,f4 .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-23 ساعت 11:48)Sasa-t نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 16:10)saeednia نوشته:  درود.کسی تجربه ی مصاحبه ی دو یا چند نفره همزمان که همه اعضای یک خانواده بودن(بجز لاتاری البته)رو داره؟مثلا f1,f2b,f3,f4 .

F1  و F2B مصاحبه اش خانوادگی نیست و تک تک انجام میشه. گروه F3  و F4 خانوادگی است.

ممنون از پاسختون.منبع اطلاعتون رو میشه بدونم؟از دو تا اسیستان و یک وکیل پرسیدم در این رابطه که اتفاق نظر داشتن که f2b میتونه باشه و مواردش رو سراغ دارن
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان
من چجوری میتونم محل پیک رو تو usvisa عوض کنم؟
هرچقدر میگردم گزینش رو پیدا نمیکنم Sad
F3
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان