آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

سفرنامه سفر زميني از شيكاگو تا لس آنجلس!
روز سوم نوامبر حدوداي ساعت ‎2:30‎ دقيقه ي بعد از ظهر بوقت مركز آمريكا از شيكاگو براه افتادم و سفر خودم رو شروع كردم ‎(32‎ ساعت رانندگي مداوم!).

اتوبان ‎I80‎ غربي و ‎I76‎ غربي طبق حرفي كه ‎GPS‎ زد مسير من بود و پس از اومدن از ‎I90‎ و ‎I55‎ وارد اتوبان ‎I89‎ شدم كه دولاين مسير رفت و دو لاين مسير برگشت داشتن و حداقل سرعت اين اتوبان 45 مايل كه ميشه تقريبا 72 كيلومتر در ساعت بود و بعضي جاها حداكثر سرعت 65 مايل (تقريبا ‎104‎ كيلومتر در ساعت) و بيشتر جاها هم 75 مايل (تقريبا ‎120‎ كيلومتر در ساعت) هست كه توي اتوبان ها ميتونيد معمولا اگه ترافيك اتوبان اين اجازه رو بده تا 10 مايل (تقريبا 16 كيلومتر) بر ساعت اضافه بر سرعت مجاز هم رانندگي كنيد.

مسير من از ‎Illinois‎ شروع ميشد و با عبور از ‎IOWA‎ بعد از اون ‎Nebraska‎ و ‎Colorado‎ و ‎Utah‎ و ‎Nevada‎ وارد ‎California‎ ميشه و به لس آنجلس مي رسه

توي مسير خيلي خروجي براي سوخت گيري هست و غذاخوري هاي مختلف مثل مك دونالد ، ساب وي و ‎...‎

قيمت بنزين عادي اكتان 87 توي جاده ‎IOWA‎ روي ‎3.19‎ براي هر گالن بود كه به نسبت كاليفرنيا تقريبا ‎1.10‎ ارزونتره و به نسبت ‎Illinois‎ تقريبا 50 سنت ارزونتر بود.

بعد از حدود 8 ساعت رانندگي بخاطر خستگي از خروجي شماره 40 جاده ‎I80‎ به يك متل 6 اومدم كه فكر مي كنم اسم اسم شهر ‎Avaco‎ باشه و شب رو اونجا خوابيدم.

توي جاده پليس حضور مداومي داشت و اين از مزيت هاش بود.

آسفالت خيلي خوب جاده باعث لذت بردن از رانندگي ميشه.

من توي جاده از نظر شكل و شمايل كلي جاده به ياد اتوبان قديمي اصفهان به قم كه از مسير ميمه ، وزوان ، مورچه خورت ، دليجان ، سلفچگان رد ميشه افتادم و از نظر شيب جاده و قيافه مثل اوجا ديدمش.

بزودي تكه فيلم هايي از جاده براتون اينجا مي گزارم. ‎Smile

اين سفرنامه ادامه دارد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول ‎
021-44622214-16

هر آنچه در مورد لاتاري بايد بدانيد.
‎https://telegram.me/pariztravel

پاسخ یافتن نقل قول‌ها
(2012-12-05 ساعت 12:16)Nazem نوشته:  
روز سوم نوامبر حدوداي ساعت ‎2:30‎ دقيقه ي بعد از ظهر بوقت مركز آمريكا از شيكاگو براه افتادم و سفر خودم رو شروع كردم ‎(32‎ ساعت رانندگي مداوم!).

‎..............................‎
اين سفرنامه ادامه دارد.

هنوز ادامه داره ؟
جاده گردی تو آمریکا مبحث شیرینی هستش . خوب منتظریم ادامه سفرنامه شما رو بخونیم.
کیس نامبر: ‎**2014AS000000‎ (همسرم) / سفارت: آنکارا ‎-->‎ ایروان / ارسال فرمها ‎: 8 June‎ (ایمیل) / دریافت تاییدیه ‎: 16 June /‎ تاریخ دریافت نامه دوم: ‎13 September/‎ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از ‎199‎ روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، ‎/[/color]‎ معرفی یک وسیله کاربردی ‎220V<->110V

پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: کاوه شیز
چرا بقیه اش رو ننوشتی منتظریم
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: saeedshafiee

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان