کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: از زمان دریافت کیس نامبر در NVC تا روز مصاحبه چند ماه طول کشید؟ (برای ویزای ازدواجی)
3 ماه
14.75%
9 14.75%
4 ماه
3.28%
2 3.28%
5 ماه
6.56%
4 6.56%
6 ماه
14.75%
9 14.75%
بین 6 تا 12 ماه
32.79%
20 32.79%
1 سال
3.28%
2 3.28%
بیشتر از 1 سال
24.59%
15 24.59%
مجموع 61 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ارسال مدارک به NVC تا دریافت نامه مصاحبه (ویزای ازدواجی)
(2016-09-11 ساعت 14:23)mani_badb0y نوشته:  
(2016-09-09 ساعت 02:47)abedi110 نوشته:  سلام دوستان مهاجرسرایی عزیز .

من ابتدای امسال ۲۰۱۶ با همسر خانمم که شهروند آمریکا هستند در گرجستان ازدواج کردم  ، مدارک را به USCIS ارسال کردیم و بعد از ۲ ماه از دریافت SMS دریافت مدارک ، پرونده Approve شد و حالا USCIS مدارک را به NVC ارسال کرده و منتظر Case number و تکلمیل مدارک درخواستی آنها هستیم .
چند سئوال که ممنون می شوم جواب بگیرم
۱. دسته بندی کیس ازدواجی ما چی هست ؟ Cr1 , Ir1 ? !
۲. کدام سفارت از همه بهتره و چطور میتونم درخواست تغییر سفارت کنم ؟
۳. پیشنهاد شما برای سریع تر شدن پروسه nvc چیست .

خیلی ممنون

سلام اول از همه تبریک میگم ازدواجتون
ازدواج قبل از دوسال با سیتی زن میشه cr1  و بالای دو سال ir1
اگر بخوایم بگیم کدام سفارت بهتره هیچ کدام همه شبیه هم هستند
برای تسریع پرونده شما کار خاصی نمی تونید بکنید فقط مدارک خودتون و اسپانسر را اماده کنید که به محض درخواست مدارک ارسال کنید

با سلام .من هم تقریبا سوالی مشابه داشتم .دوست عزیزمون فرمودن که بعد از 2 ماه از ارسال مدارک اولیه تاییدیه و اپروو را گرفتند و مدارک به نشنال ویزا سنتر راه یافته اگه درست فهمیده باشم .این زمان رو من قبلا جاهای دیگه خونده بودم 5 ماهه میخواستم ببینم یعنی مثل کیس ایشون ممکنه این زمان کوتاهتر هم بشه و یا این زمان مربوط به کیس های خاصی هست؟در ضمن من کیس F2a هستم ( ازدواج با گرین کارت) ممنون میشم دوستان مطلع پاسخگو باشن.
پاسخ
تشکر کنندگان: محبوبه. 68
(2016-09-12 ساعت 20:52)p.nsz نوشته:  
(2016-09-11 ساعت 14:23)mani_badb0y نوشته:  [quote='abedi110' pid='723874' dateline='1473373021']
سلام دوستان مهاجرسرایی عزیز .

من ابتدای امسال ۲۰۱۶ با همسر خانمم که شهروند آمریکا هستند در گرجستان ازدواج کردم  ، مدارک را به USCIS ارسال کردیم و بعد از ۲ ماه از دریافت SMS دریافت مدارک ، پرونده Approve شد و حالا USCIS مدارک را به NVC ارسال کرده و منتظر Case number و تکلمیل مدارک درخواستی آنها هستیم .

خیلی ممنون

برای تسریع پرونده شما کار خاصی نمی تونید بکنید فقط مدارک خودتون و اسپانسر را اماده کنید که به محض درخواست مدارک ارسال کنید

با سلام .من هم تقریبا سوالی مشابه داشتم .دوست عزیزمون فرمودن که بعد از 2 ماه از ارسال مدارک اولیه تاییدیه و اپروو را گرفتند و مدارک به نشنال ویزا سنتر راه یافته اگه درست فهمیده باشم .این زمان رو من قبلا جاهای دیگه خونده بودم 5 ماهه میخواستم ببینم یعنی مثل کیس ایشون ممکنه این زمان کوتاهتر هم بشه و یا این زمان مربوط به کیس های خاصی هست؟در ضمن من کیس F2a هستم ( ازدواج با گرین کارت) ممنون میشم دوستان مطلع پاسخگو باشن.
[/quot

سلام دوستان شما مدارکتون و چطوری پست کردین؟ اداره مهاجرت بعد از 2 ماه از ما مدرک خواستن. البته به نامزدم در امریکا نامه دادن. من زنگ زدم dhl که برای نامزدم یه سری مدارک بفرستم اما گفت خانم ازتون تعهد میگیریم ممکنه مدارکتون تو گمرک امریکا گرفته بشه اگه اصل باشه مدارک. ایا شما همچین چیزی شنیدین؟ حالا من چطوری مدارک و میتونم پست کنم
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
من کیسم f2a هستش نامه approve مدارکم اومده
دیروز به نامه از NVC اومده که توش کیس نامبر داره ولی راجع به بولتن ویزا نوشته و توشته که هر ماه چک کنین همین
من دیگه الان که نباید کاری بکنم؟چقدر تو این مرحله باید بمونم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني
(2016-10-30 ساعت 01:55)قرباني نوشته:  دوستان وقتي كيس از uscis به nvc فرستاده ميشه چقدر زمان مي بره تا nvc بهتون خبر بده كيس رو گرفته؟؟؟
حدودا 60 روز البته این عدد بالا و پایین داره چون کارشون حساب و کتاب نداره
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، محبوبه. 68
(2016-09-13 ساعت 16:00)vanima نوشته:  
(2016-09-12 ساعت 20:52)p.nsz نوشته:  
(2016-09-11 ساعت 14:23)mani_badb0y نوشته:  
(2016-09-09 ساعت 02:47)abedi110 نوشته:  سلام دوستان مهاجرسرایی عزیز .

خیلی ممنون

[/quot

سلام دوستان شما مدارکتون و چطوری پست کردین؟ اداره مهاجرت بعد از 2 ماه از ما مدرک خواستن. البته به نامزدم در آمریکا نامه دادن. من زنگ زدم dhl که برای نامزدم یه سری مدارک بفرستم اما گفت خانم ازتون تعهد میگیریم ممکنه مدارکتون تو گمرک آمریکا گرفته بشه اگه اصل باشه مدارک. ایا شما همچین چیزی شنیدین؟ حالا من چطوری مدارک و میتونم پست کنم
سلام. من مدارکم رو ( مواردی که برای مرحله اول لازم بود (USCIS) و دوستان هم به کرات توضیح دادند )ترجمه رسمی کردم با مهر وزارت امور خارجه و دادگستری و اصل این ترجمه ها رو ( نه کپی) با DHL پست کردم. به من هم همین چیزا رو گفتند که ممکنه اونور چک بشه و ... ولی خدا رو شکر هیچ مشکلی پیش نیومد و سریع هم به مقصد رسید.
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، محبوبه. 68
با سلام
من يه راهنمايي ميخواستم در رابطه با ويزاي نامزدي
من مداركم طي ٣ ماه به nvcرسيد و همچنين نامه رسيد مدارك به سفارتبه دست نامزدم رسيده
خواستم بدونم تو اين زمانه كه بايد فرم تعيين وقت و پر كنم يا بايد منتظر نامه و پيغام ديگه اي باشم
ممنون ميشم راهنماييم كنيد
متشكرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-03 ساعت 13:16)sheryzee نوشته:  دوستان سلام
من کیسم f2a هستش نامه approve  مدارکم اومده
دیروز به نامه از NVC اومده که توش کیس نامبر داره ولی راجع به بولتن ویزا نوشته و توشته که هر ماه چک کنین همین

دوست عزیز شما باید منتظر گرفتن اینویس نامبر بشید تا بتونید پرداخت ها و فرم آنلاین را انجام بدید که این مرحله کمی زمان بر است
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، محبوبه. 68
(2016-10-03 ساعت 13:16)sheryzee نوشته:  دوستان سلام
من کیسم f2a هستش نامه approve  مدارکم اومده

سلام دوست عزیز.من هم دقیقا شرایطم مثل شما هست.فقط ایمیل حاوی کیس نامبر رو دریافت کردیم و همین توضیحاتی که فرمودین رو گفته بودند.فکر کنم الان دیگه باید صبر کنیم تا اینویس نامبر رو دریافت کنیم طبق توضیحات دوستان عزیز در مهاجر سرا : (کیس نامبر الان برای پیگیری تلفنی شما کاربرد داره...
ولی شروع مرحله بعد نیاز به کیس نامبر و ‎invoice‎ داره..که فعلا به ما ندادند...
معمولا چند ماه قبل کارنت شدن این اتفاق میفته...جدول دوم ویزا بولتن رو شما دنبال کنید..
میتونید شما وقتی که موعدش شد تلفنی هم اینویس نامبر رو بگیرید و کارتون رو شروع کنید..
البته فعال شدنش دست خود ان وی سی هست که معمولا عرض کردم چند ماه قبل کارنت شدن هست..
فعلا ادرس زیز برای شما فعال نیست :
‎https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx‎
امیدوارم به زودی فعال بشه .)
موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، melon
با سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان
من و همسرم كه گرين كارت داره و فعلا سيتيزن نشده و در سن حوزه هستش يك ساله كه ازدواج كرديم ، و پروندمون الان در NVC هستش ، تاريخ aprove شدن پروندمون 18 april 2016 بوده و الان تقريبا ٤ ماهه كه از nvc براي ما نامه اومده كه پروندتون دست ما رسيده وبايد به دليل تعدا بالاي پرونده ها صبر كنيد . ميخواستم از دوستاني كه اطلاع و يا تجربه در اين زمينه دارن خواهش كنم بگن چقدر پرونده ما در nvc بايد بمونه و اينكه چقدر بايد صبر كنيم ؟
و اينكه كار خاصي بايد توي اين مرحله انجام بديم يا فقط بايد صبر كرد ، الان تقريبا يك سال هستش كه aprove شده پروندمون ... با تشكر از شما
پاسخ
تشکر کنندگان: taha2 ، محبوبه. 68
(2017-01-01 ساعت 19:17)Hosseinow نوشته:  با سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان
من و همسرم كه گرين كارت داره و فعلا سيتيزن نشده و در سن حوزه هستش يك ساله كه ازدواج كرديم ، و پروندمون الان در NVC هستش ، تاريخ aprove شدن پروندمون 18 april 2016 بوده و الان تقريبا ٤ ماهه كه از nvc براي ما نامه اومده كه پروندتون دست ما رسيده وبايد به دليل تعدا بالاي پرونده ها صبر كنيد . ميخواستم از دوستاني كه اطلاع و يا تجربه در اين زمينه دارن خواهش كنم بگن چقدر پرونده ما در nvc بايد بمونه و اينكه چقدر بايد صبر كنيم ؟
و اينكه كار خاصي بايد توي اين مرحله انجام بديم يا فقط بايد صبر كرد ، الان تقريبا يك سال هستش كه aprove شده پروندمون ... با تشكر از شما

سلام دوست عزيز
حتما با NVC تماس بگيريد
نوع ويزا:CR1
ارسال مدارك:١٠/٣/٢٠١٦
اپرو:١٤/٧/٢٠١٦
دريافت كيس نامبر:١٦/٨/٢٠١٦
ارسال مدارك به NVC:١٨/٩/٢٠١٦
ايميل نقص مدارك از NVC:٢٠/١٠/٢٠١٦
ايميل مجدد نقص مدارك:٧/١/٢٠١٧
هر دو ايميل نقص بى دليل بود.
ايميل تكميل مدارك از NVC:١٢/٤/٢٠١٧
دريافت ايميل وقت سفارت:١٤/٤/٢٠١٧
محل و وقت سفارت:ايروان٢٥/٥/٢٠١٧
نتيجه:AP
آپديت:25,26,30,31may
29Dec/10,12,16,17,29,30jan/1,2,5feb
دريافت ايميل ويور:١٢jan
دريافت ايميل اينفورميشن(٥٥٣٥):٣٠jan
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز بنده حدود یک ماه و نیم است که کیس نامبر رو گرفتم و فرمهایی که از من خواستن را هم پر کردم و فرستادم و بهم اعلام کردن کدوم سفارت مصاحبه داری خواستم بدونم چقدر طول میکشه تا برای مصاحبه دعوت کنند ممنون میشم کسی بهم جواب بده
پاسخ
تشکر کنندگان:
از افرادی که تجربه دارند خواهش میکنم راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-19 ساعت 09:37)taha2 نوشته:  از افرادی که تجربه دارند خواهش میکنم راهنمایی کنید
دوست عزیز شما چه کتگوری هستید ؟
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام با عرض شرمندگی من نمی دونم کتگوری یعنی چی؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگر منظور از کتگوری کدوم مرحله می باشد من دقیقا اطلاعی ندارم چون همسرم به همراه دو فرزند زیر 21 سال در آمریکا برایم اقدام کردن و من زیاد از پروسه ها مطلع نیستم فقط در این حد می دونم که همه فرمهایی که از من خواستن و پر کردیم و فرستادیم و بهم گفتن مصاحبه کدوم سفارت می باشد فقط از این قضایا نزدیک به دو ماه می گذرد و نگفتن کی برای مصاحبه برم ؟؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان