نظرسنجی: از زمان دریافت کیس نامبر در NVC تا روز مصاحبه چند ماه طول کشید؟ (برای ویزای ازدواجی)
3 ماه
4 ماه
5 ماه
6 ماه
بین 6 تا 12 ماه
1 سال
بیشتر از 1 سال
[نمایش نتایج]

توجه: این یک نظرسنجی عمومی است و سایر کاربران می‌توانند رای شما را ببینند.
ارسال مدارک به NVC تا دریافت نامه مصاحبه (ویزای ازدواجی)
(2016-09-09 ساعت 02:47)abedi110 نوشته:  
سلام دوستان مهاجرسرایی عزیز .

من ابتدای امسال ۲۰۱۶ با همسر خانمم که شهروند آمریکا هستند در گرجستان ازدواج کردم  ، مدارک را به ‎USCIS‎ ارسال کردیم و بعد از ۲ ماه از دریافت ‎SMS‎ دریافت مدارک ، پرونده ‎Approve‎ شد و حالا ‎USCIS‎ مدارک را به ‎NVC‎ ارسال کرده و منتظر ‎Case number‎ و تکلمیل مدارک درخواستی آنها هستیم .
چند سئوال که ممنون می شوم جواب بگیرم
۱. دسته بندی کیس ازدواجی ما چی هست ؟ ‎Cr1 , Ir1 ? !‎
۲. کدام سفارت از همه بهتره و چطور میتونم درخواست تغییر سفارت کنم ؟
۳. پیشنهاد شما برای سریع تر شدن پروسه ‎nvc‎ چیست .

خیلی ممنون

سلام اول از همه تبریک میگم ازدواجتون
ازدواج قبل از دوسال با سیتی زن میشه ‎cr1‎ و بالای دو سال ‎ir1‎
اگر بخوایم بگیم کدام سفارت بهتره هیچ کدام همه شبیه هم هستند
برای تسریع پرونده شما کار خاصی نمی تونید بکنید فقط مدارک خودتون و اسپانسر را اماده کنید که به محض درخواست مدارک ارسال کنید
IR1‎
ارسال مدارک: ‎22/1/2014‎
ایمیل تایید مدارک: ‎27/1/2014‎
اپروو: ‎22/7/2014‎
دریافت کیس نامبر: ‎29/08/2014‎
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: ‎29/12/2014‎
ایمیل تکمیل مدارک: ‎12/08/2015‎
ایمیل مصاحبه: ‎2/2/2016‎
زمان مصاحبه: ‎2016.March.29‎
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر ‎2016
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: Pargosha
(2016-09-11 ساعت 14:23)mani_badb0y نوشته:  
(2016-09-09 ساعت 02:47)abedi110 ‎pid='723874 نوشته:  

من ابتدای امسال ۲۰۱۶ با همسر خانمم که شهروند آمریکا هستند در گرجستان ازدواج کردم  ، مدارک را به ‎USCIS‎ ارسال کردیم و بعد از ۲ ماه از دریافت ‎SMS‎ دریافت مدارک ، پرونده ‎Approve‎ شد و حالا ‎USCIS‎ مدارک را به ‎NVC‎ ارسال کرده و منتظر ‎Case number‎ و تکلمیل مدارک درخواستی آنها هستیم .

خیلی ممنون

ازدواج قبل از دوسال با سیتی زن میشه ‎cr1‎  و بالای دو سال ‎ir1‎
برای تسریع پرونده شما کار خاصی نمی تونید بکنید فقط مدارک خودتون و اسپانسر را اماده کنید که به محض درخواست مدارک ارسال کنید

با سلام .من هم تقریبا سوالی مشابه داشتم .دوست عزیزمون فرمودن که بعد از 2 ماه از ارسال مدارک اولیه تاییدیه و اپروو را گرفتند و مدارک به نشنال ویزا سنتر راه یافته اگه درست فهمیده باشم .این زمان رو من قبلا جاهای دیگه خونده بودم 5 ماهه میخواستم ببینم یعنی مثل کیس ایشون ممکنه این زمان کوتاهتر هم بشه و یا این زمان مربوط به کیس های خاصی هست؟در ضمن من کیس ‎F2a‎ هستم ( ازدواج با گرین کارت) ممنون میشم دوستان مطلع پاسخگو باشن.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
(2016-09-12 ساعت 20:52)p.nsz نوشته:  
(2016-09-11 ساعت 14:23)mani_badb0y ‎pid='724076 نوشته:  
[quote='abedi110' ‎pid='723874' dateline='1473373021']‎

خیلی ممنون

با سلام .من هم تقریبا سوالی مشابه داشتم .دوست عزیزمون فرمودن که بعد از 2 ماه از ارسال مدارک اولیه تاییدیه و اپروو را گرفتند و مدارک به نشنال ویزا سنتر راه یافته اگه درست فهمیده باشم .این زمان رو من قبلا جاهای دیگه خونده بودم 5 ماهه میخواستم ببینم یعنی مثل کیس ایشون ممکنه این زمان کوتاهتر هم بشه و یا این زمان مربوط به کیس های خاصی هست؟در ضمن من کیس ‎F2a‎ هستم ( ازدواج با گرین کارت) ممنون میشم دوستان مطلع پاسخگو باشن.
‎[/quot‎

سلام دوستان شما مدارکتون و چطوری پست کردین؟ اداره مهاجرت بعد از 2 ماه از ما مدرک خواستن. البته به نامزدم در آمریکا نامه دادن. من زنگ زدم ‎dhl‎ که برای نامزدم یه سری مدارک بفرستم اما گفت خانم ازتون تعهد میگیریم ممکنه مدارکتون تو گمرک آمریکا گرفته بشه اگه اصل باشه مدارک. ایا شما همچین چیزی شنیدین؟ حالا من چطوری مدارک و میتونم پست کنم
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: ‎2016-Jun-28‎
Nov-16-2016: ‎Approve‎
Case ‎Number: 09-Dec-2016‎
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت ‎: 2017-jan-09‎
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: ‎2-feb.2017‎
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم ‎: 09-Feb-2017‎
به علت نقص در فرم ‎Ds-160‎ مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس: ‎14 , 15 , 17 ,23‎ فبريه، 2 مارچ
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
(2016-09-11 ساعت 14:23)mani_badb0y نوشته:  

خیلی ممنون

ممنون دوست عزیز
همین امروز روز قشنگ عید غدیر به من کیس نامبر دادن و سفارت ابوظبی را مشخص کردند .
ممنون بابت توضیحات خوبت .
نوع ویزا : ازدواج با شهروند آمریکا  : ‎CR1‎

‎SMS‎ تایید ارسال مدارک به ‎USCIS‎  تاریخ    ‎2016/6/10‎
Approve مدارک ۲ ماه بعد تاریخ         2016/8/9
ارسال مدارک از ‎USCIS‎ به ‎NVC‎ تاریخ        2016/8/26
دریافت کیس نامبر تاریخ            2016/9/19
و سفارت ابوظبی مشخص شد .
ارسال مدارک به ‎NVC‎  تاریخ      2016/11/16
تایید مدارک ‎2017/1/28‎ ، مواردی ناقص بود که خواسته روز مصاحبه تحویل گردد .
ارسال مدارک از ‎NVC‎ به سفارت  ابوظبی  2017/2/2
وقت مصاحبه    !    
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: mani_badb0y
دوستان سلام
من کیسم ‎f2a‎ هستش نامه ‎approve‎ مدارکم اومده
دیروز به نامه از ‎NVC‎ اومده که توش کیس نامبر داره ولی راجع به بولتن ویزا نوشته و توشته که هر ماه چک کنین همین
من دیگه الان که نباید کاری بکنم؟چقدر تو این مرحله باید بمونم؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: قرباني
(2016-10-30 ساعت 01:55)قرباني ‎pid='730053 نوشته:  
دوستان وقتي كيس از ‎uscis‎ به ‎nvc‎ فرستاده ميشه چقدر زمان مي بره تا ‎nvc‎ بهتون خبر بده كيس رو گرفته؟؟؟

حدودا 60 روز البته این عدد بالا و پایین داره چون کارشون حساب و کتاب نداره
IR1‎
ارسال مدارک: ‎22/1/2014‎
ایمیل تایید مدارک: ‎27/1/2014‎
اپروو: ‎22/7/2014‎
دریافت کیس نامبر: ‎29/08/2014‎
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: ‎29/12/2014‎
ایمیل تکمیل مدارک: ‎12/08/2015‎
ایمیل مصاحبه: ‎2/2/2016‎
زمان مصاحبه: ‎2016.March.29‎
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر ‎2016
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
(2016-09-13 ساعت 16:00)vanima نوشته:  
(2016-09-12 ساعت 20:52)p.nsz ‎pid='724160 نوشته:  
(2016-09-11 ساعت 14:23)mani_badb0y ‎pid='724076 نوشته:  

خیلی ممنون

‎[/quot‎

سلام دوستان شما مدارکتون و چطوری پست کردین؟ اداره مهاجرت بعد از 2 ماه از ما مدرک خواستن. البته به نامزدم در آمریکا نامه دادن. من زنگ زدم ‎dhl‎ که برای نامزدم یه سری مدارک بفرستم اما گفت خانم ازتون تعهد میگیریم ممکنه مدارکتون تو گمرک آمریکا گرفته بشه اگه اصل باشه مدارک. ایا شما همچین چیزی شنیدین؟ حالا من چطوری مدارک و میتونم پست کنم

سلام. من مدارکم رو ( مواردی که برای مرحله اول لازم بود ‎(USCIS)‎ و دوستان هم به کرات توضیح دادند )ترجمه رسمی کردم با مهر وزارت امور خارجه و دادگستری و اصل این ترجمه ها رو ( نه کپی) با ‎DHL‎ پست کردم. به من هم همین چیزا رو گفتند که ممکنه اونور چک بشه و ‎...‎ ولی خدا رو شکر هیچ مشکلی پیش نیومد و سریع هم به مقصد رسید.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
با سلام
من يه راهنمايي ميخواستم در رابطه با ويزاي نامزدي
من مداركم طي ٣ ماه به nvcرسيد و همچنين نامه رسيد مدارك به سفارتبه دست نامزدم رسيده
خواستم بدونم تو اين زمانه كه بايد فرم تعيين وقت و پر كنم يا بايد منتظر نامه و پيغام ديگه اي باشم
ممنون ميشم راهنماييم كنيد
متشكرم
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
(2016-10-03 ساعت 13:16)sheryzee نوشته:  
دوستان سلام
من کیسم ‎f2a‎ هستش نامه ‎approve‎  مدارکم اومده
دیروز به نامه از ‎NVC‎ اومده که توش کیس نامبر داره ولی راجع به بولتن ویزا نوشته و توشته که هر ماه چک کنین همین

دوست عزیز شما باید منتظر گرفتن اینویس نامبر بشید تا بتونید پرداخت ها و فرم آنلاین را انجام بدید که این مرحله کمی زمان بر است
‎F2A‎
priority  date ‎:20 May 2016‎
‎approved :30 September 2016‎
‎case number:1 November 2016‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: sib 24
(2016-10-03 ساعت 13:16)sheryzee نوشته:  
دوستان سلام
من کیسم ‎f2a‎ هستش نامه ‎approve‎  مدارکم اومده

سلام دوست عزیز.من هم دقیقا شرایطم مثل شما هست.فقط ایمیل حاوی کیس نامبر رو دریافت کردیم و همین توضیحاتی که فرمودین رو گفته بودند.فکر کنم الان دیگه باید صبر کنیم تا اینویس نامبر رو دریافت کنیم طبق توضیحات دوستان عزیز در مهاجر سرا : (کیس نامبر الان برای پیگیری تلفنی شما کاربرد داره...
ولی شروع مرحله بعد نیاز به کیس نامبر و ‎invoice‎ داره..که فعلا به ما ندادند...
معمولا چند ماه قبل کارنت شدن این اتفاق میفته...جدول دوم ویزا بولتن رو شما دنبال کنید..
میتونید شما وقتی که موعدش شد تلفنی هم اینویس نامبر رو بگیرید و کارتون رو شروع کنید..
البته فعال شدنش دست خود ان وی سی هست که معمولا عرض کردم چند ماه قبل کارنت شدن هست..
فعلا ادرس زیز برای شما فعال نیست :
‎https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx‎
امیدوارم به زودی فعال بشه .)
موفق باشید.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: sib 24 ، melon
با سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان
من و همسرم كه گرين كارت داره و فعلا سيتيزن نشده و در سن حوزه هستش يك ساله كه ازدواج كرديم ، و پروندمون الان در ‎NVC‎ هستش ، تاريخ ‎aprove‎ شدن پروندمون ‎18 april 2016‎ بوده و الان تقريبا ٤ ماهه كه از ‎nvc‎ براي ما نامه اومده كه پروندتون دست ما رسيده وبايد به دليل تعدا بالاي پرونده ها صبر كنيد . ميخواستم از دوستاني كه اطلاع و يا تجربه در اين زمينه دارن خواهش كنم بگن چقدر پرونده ما در ‎nvc‎ بايد بمونه و اينكه چقدر بايد صبر كنيم ؟
و اينكه كار خاصي بايد توي اين مرحله انجام بديم يا فقط بايد صبر كرد ، الان تقريبا يك سال هستش كه ‎aprove‎ شده پروندمون ‎...‎ با تشكر از شما
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
(2017-01-01 ساعت 19:17)Hosseinow نوشته:  
با سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان
من و همسرم كه گرين كارت داره و فعلا سيتيزن نشده و در سن حوزه هستش يك ساله كه ازدواج كرديم ، و پروندمون الان در ‎NVC‎ هستش ، تاريخ ‎aprove‎ شدن پروندمون ‎18 april 2016‎ بوده و الان تقريبا ٤ ماهه كه از ‎nvc‎ براي ما نامه اومده كه پروندتون دست ما رسيده وبايد به دليل تعدا بالاي پرونده ها صبر كنيد . ميخواستم از دوستاني كه اطلاع و يا تجربه در اين زمينه دارن خواهش كنم بگن چقدر پرونده ما در ‎nvc‎ بايد بمونه و اينكه چقدر بايد صبر كنيم ؟
و اينكه كار خاصي بايد توي اين مرحله انجام بديم يا فقط بايد صبر كرد ، الان تقريبا يك سال هستش كه ‎aprove‎ شده پروندمون ‎...‎ با تشكر از شما

سلام دوست عزيز
حتما با ‎NVC‎ تماس بگيريد
نوع ويزا:CR1
ارسال مدارك:١٠/٣/٢٠١٦
اپرو:١٤/٧/٢٠١٦
دريافت كيس نامبر:١٦/٨/٢٠١٦
ارسال مدارك به NVC:١٨/٩/٢٠١٦
ايميل نقص مدارك از NVC:٢٠/١٠/٢٠١٦
ايميل مجدد نقص مدارك:٧/١/٢٠١٧
هر دو ايميل نقص بى دليل بود.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: