کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوْال در مورد فرم
سلام خسته نباشيد
در مورد سوْال شمارة 6 ,من در كشور كويت متولد شدم و در كويت مقيم هستم و ايراني هستم كدام گزينة را انتخاب كنم yes يا no؟
خانمم متولد ايران هستند و با من در كويت مقيم هستند ايشان كدام گزينة را انتخاب كنند؟
در مورد مدرك تحصيليي يك جا زدة high school, no digree و high school digree منظور جيست؟
در ادرس امدة In care ofيعني جة؟
مرسى
تشکر کنندگان:
hardman نوشته: سلام خسته نباشيد
در مورد سوْال شمارة 6 ,من در كشور كويت متولد شدم و در كويت مقيم هستم و ايراني هستم كدام گزينة را انتخاب كنم yes يا no؟
خانمم متولد ايران هستند و با من در كويت مقيم هستند ايشان كدام گزينة را انتخاب كنند؟
در مورد مدرك تحصيليي يك جا زدة high school, no digree و high school digree منظور جيست؟
در ادرس امدة In care ofيعني جة؟
مرسى

سلام

فکر کنم باید no بزنید بعدش هم Iran رو انتخاب كنید. خانمتون هم yes بزنن چون متولد ايران هستند.

high school, no digree یعنی دیپلم ندارید و high school digree یعنی دیپلم دارید یا مدرک پیش دانشگاهی.

اگر می خوای که نامه توسط شخص دیگری دریافت بشه اسم اون شخص رو توی In care of بذار وگرنه اسم خودت رو بذار.

موفق باشید
شماره کیس: 2009AS17XXX
نامه قبولی: 08 6th May
ارسال فرمهای سری اول: 9th Jun 08
کارنت: 9th Feb 09
نامه دوم: 09 20s Mar از طریق ایمیل
معاینه پزشکی: 09 31st Mar
مصاحبه: 09 14th April
کلیرنس و ویزا: 09 31st Aug (پس از 130 روز)
هزینه قبل از ورود به آمریکا:1050€ نفری
ورود به آمریکا: 09 16th Nov
دریافت گرین کارت: 09 22nd Dec
تشکر کنندگان:
کویت جزو کشورهای مجاز هستش اما اگر میخواین میتونید Eligibility رو بر اساس محل تولد خانمتان هم درخواست کنید.
به هر حال در قسمت 5 برای فرم خودتان همان کویت را وارد کنید.

در قسمت 6 میتونید در قسمت 6 گزینه ی No را انتخاب و در خواست Eligibility بر اساس محل تولد همسرتان را انتخاب کنید.

و هم میتوانید YES زده و Eligibility رو بر اساس محل تولد خودتان درخواست کنید (البته بایست بتوانید محل تولدتان رو ثابت کنید حالا نمی دونم شناسنامه و پاسپورت قبوله یا برگی گواهی .... هم میخواد یا نه)
و همونطور که دوست عزیزمون persia فرمودند برای همسرتان هم YES رو بزنید.
تشکر کنندگان: sousangerd

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان