آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

سوْال در مورد فرم
سلام خسته نباشيد
در مورد سوْال شمارة 6 ,من در كشور كويت متولد شدم و در كويت مقيم هستم و ايراني هستم كدام گزينة را انتخاب كنم ‎yes‎ يا no؟
خانمم متولد ايران هستند و با من در كويت مقيم هستند ايشان كدام گزينة را انتخاب كنند؟
در مورد مدرك تحصيليي يك جا زدة ‎high school, no digree‎ و ‎high school digree‎ منظور جيست؟
در ادرس امدة ‎In care‎ ofيعني جة؟
مرسى
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
hardman نوشته:
سلام خسته نباشيد
در مورد سوْال شمارة 6 ,من در كشور كويت متولد شدم و در كويت مقيم هستم و ايراني هستم كدام گزينة را انتخاب كنم ‎yes‎ يا no؟
خانمم متولد ايران هستند و با من در كويت مقيم هستند ايشان كدام گزينة را انتخاب كنند؟
در مورد مدرك تحصيليي يك جا زدة ‎high school, no digree‎ و ‎high school digree‎ منظور جيست؟
در ادرس امدة ‎In care‎ ofيعني جة؟
مرسى

سلام

فکر کنم باید no بزنید بعدش هم ‎Iran‎ رو انتخاب كنید. خانمتون هم ‎yes‎ بزنن چون متولد ايران هستند.

‎high school, no digree‎ یعنی دیپلم ندارید و ‎high school digree‎ یعنی دیپلم دارید یا مدرک پیش دانشگاهی.

اگر می خوای که نامه توسط شخص دیگری دریافت بشه اسم اون شخص رو توی ‎In care of‎ بذار وگرنه اسم خودت رو بذار.

موفق باشید
شماره کیس: ‎2009AS17XXX‎
نامه قبولی: ‎08 6th May‎
ارسال فرمهای سری اول: ‎9th Jun 08‎
کارنت: ‎9th Feb 09‎
نامه دوم: ‎09 20s Mar‎ از طریق ایمیل
معاینه پزشکی: ‎09 31st Mar‎
مصاحبه: ‎09 14th April‎
کلیرنس و ویزا: ‎09 31st Aug‎ (پس از ‎130‎ روز)
هزینه قبل از ورود به آمریکا:1050€ نفری
ورود به آمریکا: ‎09 16th Nov‎
دریافت گرین کارت: ‎09 22nd Dec‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
کویت جزو کشورهای مجاز هستش اما اگر میخواین میتونید ‎Eligibility‎ رو بر اساس محل تولد خانمتان هم درخواست کنید.
به هر حال در قسمت 5 برای فرم خودتان همان کویت را وارد کنید.

در قسمت 6 میتونید در قسمت 6 گزینه ی No را انتخاب و در خواست ‎Eligibility‎ بر اساس محل تولد همسرتان را انتخاب کنید.

و هم میتوانید ‎YES‎ زده و ‎Eligibility‎ رو بر اساس محل تولد خودتان درخواست کنید (البته بایست بتوانید محل تولدتان رو ثابت کنید حالا نمی دونم شناسنامه و پاسپورت قبوله یا برگی گواهی ‎....‎ هم میخواد یا نه)
و همونطور که دوست عزیزمون ‎persia‎ فرمودند برای همسرتان هم ‎YES‎ رو بزنید.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: sousangerd

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان