آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

نظرسنجی: وضعيت تالار اروپا را با توجه به اينكه تنها يك مدير فعال دارد،چگونه ارزیابی می کنید؟
عالی
خوب و قابل قبول
متوسط
ضعیف
خیلی ضعیف
[نمایش نتایج]

توجه: این یک نظرسنجی عمومی است و سایر کاربران می‌توانند رای شما را ببینند.
صندوق پیشنهاد و انتقاد تالار اروپا
Exclamation 
کاربران می توانند با رعایت احترام در این تاپیک پیشنهاد و انتقاد و گلایه های خود درباره تالار اروپا را مطرح نمایند.

[عکس: SuggestionBox.jpg]

مشکلات بین کاربران که مستقیم یا غیرمستقیم ارتباطی با فاروم مهاجرسرا ندارد در گستره این شکایت ها نمی گنجد و کاربران حتما از طریق پیام خصوصی به حل و فصل آن خواهند پرداخت!

[عکس: suggestion_box.gif]
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: frozen mind ، ParsTrader ، dreamer60 ، laili ، Nazem ، اليس ، امیر مهاجر ، nora ، barvos ، battosai ، mohajer 01 ، msar
از مدیران محترم خواهشمندم قرومها را هفته ای یکبار بروز کنند و پاسخگوی سوالات دوستان باشند .
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: nora ، 327 ، saeednasa ، mohajer 01 ، msar
نحوه عملکرد این سایت نسب به سایت اپلای بورد فروم خیلی ضعیف می تونید نگاهی به سایت بیاندارید الگو برداری کنید یا اینکه از پیشنهادات مدیرانش بهره ببرید به من و سایر دوستانم خیلی کمک کرد

‎http://www.applyabroad.org/forum/forum.php‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: ParsTrader ، barvos ، mohajer 01 ، msar ، soniarazmi
امیدوارم به یاری دوستان بتونیم راس هرم قرار بگیریم .
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: mohajer 01 ، msar
Wink 
سلام . با تشکر از مدیریت خوب و فعال شما ، اما لطفا بیشتر به روز شوید و تاپیک هایی در مورد مکان های دیدنی اروپا ایجاد کنید . ممنون ‎WinkSmile
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: msar
اینجا هیچکس پاسخگو نیست من تقریبا یک ماهه منتظر جواب هستم
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: soniarazmi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان