کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: آیا برنده ۲۰۰۹ با شماره کیس بالاتر از ۱۴۰۰۰ هستید؟
بین ۱۴۰۰۰ و ۱۵۰۰۰
5.88%
3 5.88%
بین ۱۵۰۰۰ و ۱۶۰۰۰
0%
0 0%
بین ۱۶۰۰۰ و ۱۷۰۰۰
1.96%
1 1.96%
بین ۱۷۰۰۰ و ۱۸۰۰۰
7.84%
4 7.84%
بین ۱۸۰۰۰ و ۱۹۰۰۰
5.88%
3 5.88%
بین ۱۹۰۰۰ و ۲۰۰۰۰
1.96%
1 1.96%
بین ۲۰۰۰۰ و ۲۱۰۰۰
3.92%
2 3.92%
بین ۲۱۰۰۰ و ۲۲۰۰۰
5.88%
3 5.88%
بین ۲۲۰۰۰ و ۲۳۰۰۰
5.88%
3 5.88%
بین ۲۳۰۰۰ و ۲۴۰۰۰
1.96%
1 1.96%
بین ۲۴۰۰۰ و ۲۵۰۰۰
3.92%
2 3.92%
بین ۲۵۰۰۰ و ۲۶۰۰۰
1.96%
1 1.96%
بین ۲۶۰۰۰ و ۲۷۰۰۰
7.84%
4 7.84%
بین ۲۷۰۰۰ و ۲۸۰۰۰
11.76%
6 11.76%
بالاتر از ۲۸۰۰۰
33.33%
17 33.33%
مجموع 51 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آمارگیری از برندگان ۲۰۰۹ با شماره کیس های بالاتر از ۱۴۰۰۰
در ضمن من با بحث و گفتگو با چندین نفر از برندگان 2008 و 2007 ، به این نتیجه رسیدیم که همه شماره ها کارنت می شن
شماره کیس: 2008AS11xxx
دریافت اولین نامه: May 2007
دریافت نامه دوم: Dec 2007
مصاحبه: July 2008
آمدن کلیرنس : Sep 2008 - (بعد از 65 روز)
دریافت ویزا: Sep 2008

تشکر کنندگان:
خدا عمرت بده mre
خواهر شما هم آنکارا مصاحبه داشتن؟ اینطور که معلومه جزو آخرین نفرات بودن چون پارسال 14192 بیشتر نبودن
اگر اینطوری باشه پس ما 34 هزاری هم احتمالمون هست.
امیدوارم اون دنیا یه درخت پر از پاکت Notification Letter نصیبت بشه که خانواده ای را از نگرانی رهانیدی
تشکر کنندگان:
خواهرم ابوظبی بود. خیلی هم راضی بود. می گفت که ( روز اونا) همه بدون چک امنیتی ویزا گرفتن.
من خودم آنکارا بودم. تو آنکارا میشه گفت که تقریبا 95% چک امنیتی می خوردن. موقع ما که اینجور بود. ولی در کل من از آنکارا واقعا راضی ام. افسر های سفارت در آنکارا خیلی مهربون ، بی غل و غش بودن.
اونا با دید مثبت به برندگان لاتاری نگاه می کردن.اونها معتقد اند که بزرگ ترین خان در لاتاری همون قبول شدن است و وقتی کسی قبول بشه ، یک مصاحبه فرمالیته و تشریفاتی با اون ( برای آشنایی! ) انجام می دن. یه چک امنیتی ساده و بعد هم ویزا = این بود لاتاری !

تشکر کنندگان:
با اجازه مدیر داستانم رو که برای 2010 ها گذاشتم اینجا هم می گذارم تا درس عبرت بشه برای خودم!
یادمه وقتی نامه قبولی را دیدم بعد از 3 یا 4 سال شرکت در لاتاری(از وقتی اینترنتی شده)با دیدن کیس نامبرم و اینکه من از 1 سال ونیم پیش به این سایت سر می زدم (به خاطر کار گرین کارت مادر بزرگ) و می دونستم شماره کیس ها معمولا خیلی پایینه گفتم ای بابا شانس ما را و یاد این جوک افتادم که پیرمردی در 90 سالگی برنده جایزه بزرگ بخت آزمایی می شود و وقتی به او گفتن شما با این پول می خواهید چکار کنید؟ گفت: می خواهم همه پولم را دستشویی توالت عمومی بسازم.!!
پرسیدند چرا ؟گفت که مردم بیایند و ........ کنند به این شانس من که در 90سالگی این جایزه را بردم.!!!
وحالا حکایت برنده شدن ما با این کیس نامبر مثل همین پیرمرده است با کمی تفاوت.
حالا نتیجه گیریBig Grin:زندگی شیرین می شود:
ولی وقتی در اینترنت جستجو کردم دیدم که خیلی ها مثل من هستند خون امید در رگ هایم جریان پیدا کرد و به قول agsone که برام نوشت:
سلام
من خيلي خوشحالم كه از بين 6.5 ميليون آدم من و تو و ديگران انتخاب شديم.
اين يعني اينكه اميدوار باش. خدا با ماست.
تا خدا رو داري غم نداري. اميدوار باش. اين شانس كوچيكي كه ميگي
از شانس من و تو واسه انتخاب از بين اين همه آدم كوچيكتر نيست!
درسته؟

حالا agsone ویزاش رو گرفته همون طور که من براش نوشتم: امیدوارم که بدون نیاز به چک شدن, ویزات رو بگیری.
وحالا منتظر روزی هستم که شماره خودم در ویزا بولتن اعلام بشه و من و خانواده ام ویزا را به راحتی بگیریم.

**چقدر غم انگیز و امیدوارانه نوشتم**
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: may 27
تاریخ کارنت شدن:  بولتن june
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: 1 june
تاریخ مصاحبه کنسل شده: 15 july  
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 july
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 sep
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: Dec 2015
انگشت نگاری: Feb 2016
رسیدن نامه ی مصاحبه: May 14th 2016
مصاحبه : Jun 14th 2016
مراسم قسم: Jun 16th 2016
تشکر کنندگان:
سلام.
با توجه به تجربه خودم و بحث و گفتگو با چندین و چند نفر از برندگان 2008 و 2007 ، به این نتیجه کلی رسیدم :

" اگه کسی مدارکش کامل باشه و همه فرم ها را دقیق و صحیح و بدون اشتباه آن چنانی ( چون اشتباهات جزئی و کوچیک را زمان مصاحبه می شه اصلاح کرد ) پر کرده باشه ، با هر کیس نامبری که باشه ، حتما ویزا می گیره. "

( البته به شرطی که از رفقای فابریک بن لادن نباشه !! )

تشکر کنندگان:
mre نوشته: air عزیز
خیلی وارد جزییات نشو ، درست می شه.
پارسال هم ما همش نگران بودیم که کی کارنت میشیم . هی سایت رو چک می کردیم ، هی نگران بودیم ، هی ...
شماره کیس خواهرم 14xxx بود در حالی که شماره من 11xxx بود. عمو یم ( اسپانسرم) در آمریکا با kcc تماس گرفته بود و همچنین از چند تا از دوستاش که از برندگان لاتاری بودن سوال کرده بود ، می گفت که ممکنه که من کارنت بشم ولی خواهرم امید زیادی نداره . چون شماره اش خیلی بالاست.
آخرش می دونی چی شد ؟ خواهرم 40 روز زودتر از من ویزا گرفت!. چون چک امنیتی نخورد. ولی من چک امنیتی خوردم و روز های آخر و در حالی که همه من جمله عمو یم ، خواهرم و خودم نا امید شده بودیم یه دفعه جواب چک امنیتی ام اومد و 12 سپتامبر ( 6 روز مونده به deadline) ویزا گرفتم.
می خوام بگم که بسپار به خدا ، اگه قسمت باشه حتما ویزا می گیری

deadline مگه آخر سپتامبر نیست؟ اینجور که گفتید 18 سپتامبر است؟
تشکر کنندگان:
سلام.
پرونده لاتاری 2008 از اول اکتبر 2007 باز میشه تا آخر سپتامبر 2008. درسته
ولی تاریخ expire اف بی ای چک من در سایت آنکارا 18 سپتامبر بود.

تشکر کنندگان:
ای خدا خیرت بده mre بارها با این جمله امید بخشت دل ما کیس نامبر های بالا را التیام دادی درود بر تو.
تشکر کنندگان:
بر اثر تجربیات فراوان متوجه شدم که برای رفع اضطراب و ناراحتی میتوان از روش بی خیالی طی کنی استفاده کرد. منم رفتم تو خط عرفان و الان روی صندلی میخ دار نشستم.

به کجا چنین شتابان؟
(کیس بالا) از (کیس پایین) پرسید
دل من گرفته زینجا (آره نینجا)
...

ای وای بر اسیری که ایران مانده باشد
سپتامبر رفته باشد، کنسول خسته باشد
....

من و تو با همیم اما کیسامون خیلی بالاست
همیشه بین ما دیوار کی سی سی مهیاست
...
تشکر کنندگان: mre ، Masoud
سلام payam جان
تو اگه نبودی روحیه ما خیلی خراب بود خوبه که با حرفهای بامزه ما رو میخندونی ایشالا تا عید هممون کارنت بشیم
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
salam :elhame aziz khoda az dahanet beshnave
man mamulan khodam kheyli mosbat andish hastam,vali dige shoma kheyli khoshbin hasti!vaghean ta eyd mikhahi current shi?
ishhhhallah.
c.n 20900Rolleyes
تشکر کنندگان:
kbitaعزیزسلام
به نظر من مثبت فکر کنیم بهتره حالا ما میگیم تا عید ولی عید که کارنت نمیشیم ولی بعد از عید حتما میشیم
من امسال اولین سالی بود که در لاتاری شرکت میکردم و در آخرین روز یکه مهلت داشت هم ثبت نام کردم در کمال ناامیدی همش فکر میکردم که غیر ممکنه برنده بشم ولی از زمانی که نامه اومدو برنده شدم خیلی امیدوارم چون از بین این همه آدم خدا خواست که من برنده بشم پس اگر خدا بخواد حتما کارنت هم میشیم و ویزا هم میگیریم.
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من دو تا تاپیک سوال و آمارگیری حیاتی ایجاد کردم که به نظر من زیاد مهم نیست!!!
ولی اگر یه سری بزنین و نظرتون را بگین ممنون میشم. با تشکر از همه
سوال : روی نامه کدومتون نوشته بود Congratulations
آمارگیری فقط برای بچه های ته صف (بالاتر از 28000)
تشکر کنندگان:
بابا جون ، تورو خدا ، تورو خدا 65 نفري كه تو اون آمارگيري 14000-1 شركت كرديد ، پس چرا فقط 46 تا تون اينجا شركت كردين ، قبل از اينكه از رو اسم شناساييتون كنم و يكي يكي گوشاتونو بگيرم و بيارم اينجا ، زودتر بيايد و اينجام هويت خودتون رو معلوم كنيد ! اين يه دستور فوريه . يالا ، يالا ....
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان