ورود با ویزا ولی ماندن غیر قانونی
سلام
یک سوال داشتم اگه کسی بتونه جوابم بده ممنون میشم
اگر کسی ویزای سه ماه استرالیا را داشته باشه و وارد خاک استرالیا بشه ولی بعد از اینکه تاریخ ویزاش تموم شد دیگه از استرالیا خارج نشه و تقاضای ماندن با هر عنوانی را بدهد( پـنـاهــندگی،اقامت،ویا ...) چه سرنوشتی در انتظارش خواهد بود؟
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: msar
یه سرنوشت بد. در کشوری که روی خط عابر پیاده با اتومبیل توقف داشتن مصداق بارز بی قانونی و حدود 200 تا 300 دلار جریمه دارد. این کار بی مجازات نخواهد ماند. این افکار را با خود به آنجا نبرید . ممنون میشم برای ایرانی هایی که اونجا هستند کمی احترام قائل باشیم و جوری زندگی کنیم که همیشه باعث افتخار باشیم نه باعث ....... .
با احترام
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: ParsTrader ، laili ، gbtm ، storagemeter ، Danoosh ، mhsenpc ، msar
(2013-01-09 ساعت 15:43)amordad12 نوشته:  
سلام
اگر کسی ویزای سه ماه استرالیا را داشته باشه و وارد خاک استرالیا بشه ولی بعد از اینکه تاریخ ویزاش تموم شد دیگه از استرالیا خارج نشه و تقاضای ماندن با هر عنوانی را بدهد( پـنـاهــندگی،اقامت،ویا ...) چه سرنوشتی در انتظارش خواهد بود؟
سلام
تقاصای پـنـاهــندگی به این شکل که قطعا رد میشه .
برای اقامت هم اگر امتیازش را داشته باشید که از خارج از استرالیا هم میتونید اقدام کنید و بودن شما در استرالیا مزیتی حساب نمیشه و همچنین کیس شما مانند بقیه که خارج هستند آف شور حساب میشه و ان شور حساب نمیشه و..........
در مجموع من توصیه نمی کنم چون اینکار فقط به ضررتون تموم میشه و بعدن برای اقامت گرفتن هم مشکل پیدا خواهدی کرد
پیشنهادم این است که اگر پولش را دارید و مدرک لیسانس دارید برای فوق لیسانس کانادا اپلای کنید که هم هزینه خیلی کمتری داره و هم خیلی راحت می تونید اقامت بگیرید .
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: laili ، gbtm ، Danoosh ، mhsenpc ، msar
به نظر شما از راهاي غير قانوني كه وجود داره راه بالا بهتره يا ورود با كشتي؟
یافتن نقل قول‌ها
(2013-01-10 ساعت 16:12)amordad12 نوشته:  
به نظر شما از راهاي غير قانوني كه وجود داره راه بالا بهتره يا ورود با كشتي؟
سلام
هیچ کدوم را توصیه نمی کنم . به جای اینکار زبان بخونید و برای اقامت دائم اقدام کنید . در حال حاظر افرادی که با کشتی میروند را به یک کشور ثالث می فرستند و پرونده انها را در ان کشور بررسی می کنند این کشور یک جزیره کوچک است و احتمال گرفتن بیماری مالاریا بالاست . حداقل 2 سال هم طول میکشد تا پرونده بررسی شود . تازه اگر کیس را رد نکنند. شما رشته دانشگاهی خودتون را بگید تا بتونم برای اقامت دائم راهنمایی کنم
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: gbtm ، storagemeter ، safajoo ، Danoosh ، mhsenpc ، msar
من دوبار امتحان ايلس دادم و هر دوبار نمره من از ٥/٥ بيشتر نشد به همين خاطر ناميد شدم و ميخواهم اين كار را بكنم. در ضمن من ويزاي سه ماه توريستي استراليا را دارم و تا يك هفته ديگه تاريخ ويزام تمام ميشه و بايستي برگردم ايران.
یافتن نقل قول‌ها
سلام

سلام

منتقل شدن به یکی از کمپهای نامناسب در یکی از جزایر دورافتاده و بدآب و هوای حاشیه اقیانوس آرام و چند سال انتظار(در حقیقت آوارگی)
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: storagemeter ، ParsTrader ، mhsenpc ، msar
اين موضوع را خودتان تجربه كرده ايد يا از شنيده ها و نوشته هاي ديگران ميگوييد؟

(2013-01-11 ساعت 17:38)gbtm نوشته:  
سلام

سلام

منتقل شدن به یکی از کمپهای نامناسب در یکی از جزایر دورافتاده و بدآب و هوای حاشیه اقیانوس آرام و چند سال انتظار(در حقیقت آوارگی)

RE: ورود با ویزا ولی ماندن غیر قانونی
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: mhsenpc ، msar
(2013-01-11 ساعت 19:11)amordad12 نوشته:  

(2013-01-11 ساعت 17:38)gbtm نوشته:  
سلام

سلام

RE: ورود با ویزا ولی ماندن غیر قانونی

خیر من قانونی آمدم پس تجربه نکردم
با یکی از detention centre ها (به صورت داوطلبانه ) فعالیت داشتم و از نزدیک در جریان امور هستم.

این آگهی به زبان فارسی اداره مهاجرت رو هم مطالعه نمایید:

http://www.immi.gov.au/managing-australias-borders/border-security/irregular-entry/no-people-smuggling/_pdf/special-humanitarian-changes-brochure-farsi.pdf
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: ParsTrader ، alibati ، Royal2691 ، mhsenpc ، msar
مهاجرت غير قانوني از اهداف مهاجرسرا نيست.

تاپيك قفل شد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
021-44622214-16

هر آنچه در مورد لاتاري بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel

یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: gbtm ، sosol ، mhsenpc ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان