کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ورود با ویزا ولی ماندن غیر قانونی
سلام
یک سوال داشتم اگه کسی بتونه جوابم بده ممنون میشم
اگر کسی ویزای سه ماه استرالیا را داشته باشه و وارد خاک استرالیا بشه ولی بعد از اینکه تاریخ ویزاش تموم شد دیگه از استرالیا خارج نشه و تقاضای ماندن با هر عنوانی را بدهد( پناهندگی،اقامت،ویا ...) چه سرنوشتی در انتظارش خواهد بود؟
تشکر کنندگان: msar
یه سرنوشت بد. در کشوری که روی خط عابر پیاده با اتومبیل توقف داشتن مصداق بارز بی قانونی و حدود 200 تا 300 دلار جریمه دارد. این کار بی مجازات نخواهد ماند. این افکار را با خود به آنجا نبرید . ممنون میشم برای ایرانی هایی که اونجا هستند کمی احترام قائل باشیم و جوری زندگی کنیم که همیشه باعث افتخار باشیم نه باعث ....... .
با احترام
تشکر کنندگان: ParsTrader ، laili ، gbtm ، storagemeter ، Danoosh ، mhsenpc ، msar
(2013-01-09 ساعت 15:43)amordad12 نوشته:  سلام
اگر کسی ویزای سه ماه استرالیا را داشته باشه و وارد خاک استرالیا بشه ولی بعد از اینکه تاریخ ویزاش تموم شد دیگه از استرالیا خارج نشه و تقاضای ماندن با هر عنوانی را بدهد( پناهندگی،اقامت،ویا ...) چه سرنوشتی در انتظارش خواهد بود؟
سلام
تقاصای پناهندگی به این شکل که قطعا رد میشه .
برای اقامت هم اگر امتیازش را داشته باشید که از خارج از استرالیا هم میتونید اقدام کنید و بودن شما در استرالیا مزیتی حساب نمیشه و همچنین کیس شما مانند بقیه که خارج هستند آف شور حساب میشه و ان شور حساب نمیشه و..........
در مجموع من توصیه نمی کنم چون اینکار فقط به ضررتون تموم میشه و بعدن برای اقامت گرفتن هم مشکل پیدا خواهدی کرد
پیشنهادم این است که اگر پولش را دارید و مدرک لیسانس دارید برای فوق لیسانس کانادا اپلای کنید که هم هزینه خیلی کمتری داره و هم خیلی راحت می تونید اقامت بگیرید .
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: laili ، gbtm ، Danoosh ، mhsenpc ، msar
به نظر شما از راهاي غير قانوني كه وجود داره راه بالا بهتره يا ورود با كشتي؟
(2013-01-10 ساعت 16:12)amordad12 نوشته:  به نظر شما از راهاي غير قانوني كه وجود داره راه بالا بهتره يا ورود با كشتي؟
سلام
هیچ کدوم را توصیه نمی کنم . به جای اینکار زبان بخونید و برای اقامت دائم اقدام کنید . در حال حاظر افرادی که با کشتی میروند را به یک کشور ثالث می فرستند و پرونده انها را در ان کشور بررسی می کنند این کشور یک جزیره کوچک است و احتمال گرفتن بیماری مالاریا بالاست . حداقل 2 سال هم طول میکشد تا پرونده بررسی شود . تازه اگر کیس را رد نکنند. شما رشته دانشگاهی خودتون را بگید تا بتونم برای اقامت دائم راهنمایی کنم
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: gbtm ، storagemeter ، safajoo ، Danoosh ، mhsenpc ، msar
من دوبار امتحان ايلس دادم و هر دوبار نمره من از ٥/٥ بيشتر نشد به همين خاطر ناميد شدم و ميخواهم اين كار را بكنم. در ضمن من ويزاي سه ماه توريستي استراليا را دارم و تا يك هفته ديگه تاريخ ويزام تمام ميشه و بايستي برگردم ايران.

سلام

منتقل شدن به یکی از کمپهای نامناسب در یکی از جزایر دورافتاده و بدآب و هوای حاشیه اقیانوس آرام و چند سال انتظار(در حقیقت آوارگی)
تشکر کنندگان: storagemeter ، ParsTrader ، mhsenpc ، msar
اين موضوع را خودتان تجربه كرده ايد يا از شنيده ها و نوشته هاي ديگران ميگوييد؟

(2013-01-11 ساعت 17:38)gbtm نوشته:  

سلام

منتقل شدن به یکی از کمپهای نامناسب در یکی از جزایر دورافتاده و بدآب و هوای حاشیه اقیانوس آرام و چند سال انتظار(در حقیقت آوارگی)

RE: ورود با ویزا ولی ماندن غیر قانونی
تشکر کنندگان: mhsenpc ، msar
(2013-01-11 ساعت 19:11)amordad12 نوشته:  اين موضوع را خودتان تجربه كرده ايد يا از شنيده ها و نوشته هاي ديگران ميگوييد؟

(2013-01-11 ساعت 17:38)gbtm نوشته:  

سلام

RE: ورود با ویزا ولی ماندن غیر قانونی

خیر من قانونی آمدم پس تجربه نکردم
با یکی از detention centre ها (به صورت داوطلبانه ) فعالیت داشتم و از نزدیک در جریان امور هستم.

این آگهی به زبان فارسی اداره مهاجرت رو هم مطالعه نمایید:

http://www.immi.gov.au/managing-australi...-farsi.pdf
تشکر کنندگان: ParsTrader ، alibati ، Royal2691 ، mhsenpc ، msar
مهاجرت غير قانوني از اهداف مهاجرسرا نيست.

تاپيك قفل شد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: gbtm ، sosol ، mhsenpc ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان