کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقامت تركيه از طريق ازدواج
سلام به همه
اينجا هيچ تاپيكي در مورد اقامت تركيه از طريق ازدواج نديدم. واسه همين اين تاپيكو درست كردم. لطفاً از دوستان عزيز هر كس در اين مورد اطلاعاتي داره اينجا مطرح كنه.
مرسي از همه دوستاي گل
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، M0TRIX ، pomona ، taherifar ، msar
سلام
واقعا موضوع خوبیه... اگه دوستان و کسانی که تجربه این کارو دارن همکاری کنن خیلی ممنون میشیم...
خیلی دوست دارم از طریق ازدواج اقامت ترکیه بگیرم...
خدا جون، یعنی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
واقعا موضوع خوبیه... اگه دوستان و کسانی که تجربه این کارو دارن همکاری کنن خیلی ممنون میشیم...
خیلی دوست دارم از طریق ازدواج اقامت ترکیه بگیرم...
خدا جون، یعنی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، msar
دوستان این اولین پستی هست که من تو این انجمن میزارم

و متاسفانه باید بگم فعلا بخاطر حجم بسیار بالای مهاجرین سوری در شهر های ترکیه. کلا یه جو نامناسبی نسبت به همه خارجی ها بوجود اومده

ازدواج با دختران تورک شرایط نسبتا سختی داره... همه ی این مواردی که ذکر میکنم امتیاز بحساب میاد.

1.تورک بودن ( اینا کل آذری ها - قرقیز ها - ازبک ها و ترکمن ها رو تورک میدونن )

2. مسلمان بودن : کلا وصلت یه دختر تورک با غیر مسلمان خیلی خیلی سخته!!!

تبصره : متاسفانه اکثر مسلمونای اینا شیعه ها رو جزو مسلمونا نمیدونن ( مثه دید مسلمونای ایران به بهایی ها )

3.وضعیت مالی و تریپ و برخورد هم همه جا لازمه Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، msar ، bozorg
(2013-01-25 ساعت 20:06)ghazal72 نوشته:  سلام به همه
اينجا هيچ تاپيكي در مورد اقامت تركيه از طريق ازدواج نديدم. واسه همين اين تاپيكو درست كردم. لطفاً از دوستان عزيز هر كس در اين مورد اطلاعاتي داره اينجا مطرح كنه.
مرسي از همه دوستاي گل

سلام متاسفانه من نمی توتن پرسش خودم رو تو سایت بگم ایمیل هم کار نمی کنه می خواستم در این باره بپرسم ازدواج با یک مرد ترک و حقوق زن ...رفت و امد به ایران بعد از ازدواج
پاسخ
من دختری 35 ساله ومجرد دیپلم کامپیوتر از ایران ازخانواده های اصیل وخیلی دوست دارم با یک جوان ترکی زدواج کنم برای زندگی به انجا بیام ولی نمیدونم چطوری میتونم درایران همچین کسی پیدا کرده جور بشه یا نه اینجوری چون خانواده تنها اجازه نمدهند کمکم میکنید به خواهر مسلمان ایرانیتان ممنوم میشم در ضمن به یکی از بازیگران ترکی birce akalay خیلی علاقه دارم همان حوا شمیم عشق خیلی دوست دارم با او فامیل بشم از طریق ازدواج پیغام مرا میتونید به او بدهید ممنون میشم برام در این کار خیر انجام بدهید.ممن.چون.
پاسخ
من می خوام د رمورد مدارک لازم بدونم برای ازدواج ترکیه میزان دارایی رو می خاد می خام بدونم برگه دارایی را بایداز ک تهیه کنم
پاسخ
(2013-10-11 ساعت 20:27)hava نوشته:  من دختری 35 ساله ومجرد دیپلم کامپیوتر از ایران ازخانواده های اصیل وخیلی دوست دارم با یک جوان ترکی زدواج کنم برای زندگی به انجا بیام ولی نمیدونم چطوری میتونم درایران همچین کسی پیدا کرده جور بشه یا نه اینجوری چون خانواده تنها اجازه نمدهند کمکم میکنید به خواهر مسلمان ایرانیتان ممنوم میشم در ضمن به یکی از بازیگران ترکی birce akalay خیلی علاقه دارم همان حوا شمیم عشق خیلی دوست دارم با او فامیل بشم از طریق ازدواج پیغام مرا میتونید به او بدهید ممنون میشم برام در این کار خیر انجام بدهید.ممن.چون.
سلام دوست عزیز. من نمیدونم شما کجائی هستین و شرایط زندگیتون چطوره ولی باور کنید ترکیه با اون چیزی که شما تو اون سریال میبینید زمین تا آسمون فرق میکنه. متاسفانه برای ما ایرانی ها همیشه مرغ همسایه غازه. شاید بتونید یه ترکیه ای پیدا کنید که مدتی باهاتون باشه و کمکتون کنه ولی وقتی رهاتون کنه اونوقت شما میمونید و کلی مشکل و تازه میفهمید در کنار خانواده بودن چه مزه ای میده. یه مهاجرت عاقلانه خوبه ولی نه هر مهاجرتی. سعی کنید شرایطتون رو در ایران بهتر کنید تا اینکه دنبال یه سراب راه بیفتین
پاسخ
تشکر کنندگان: aghaghia ، halil ace ، mohammad9631 ، 8yaghobi ، taherifar ، msar ، Facetoface1 ، Zip ، Edwardknine
ادم ازدواج کنه اما بره ی کشور دیگه !!! ی کشوری که سرش ب تنش بی ارزه Smile متاسفانه ترک ها تعصبات ترکسیسمی هنوز دارن
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، msar ، Zip
(2014-12-21 ساعت 20:35)sara1818 نوشته:  ادم ازدواج کنه اما بره ی کشور دیگه !!! ی کشوری که سرش ب تنش بی ارزه Smile متاسفانه ترک ها تعصبات ترکسیسمی هنوز دارن

عزیزم به نظر من ترکها تعصباتشون خیلی بهتر از ما ایرانیاست. من خودم شوهرم ترک استانبوله. یک خوبی که مردای ترک دارند اینه که حداقل وقتی حرف میزنن مثل مردای ایرانی جا خالی نمیکنند. لطفا اگر اطلاعات ندارین بی جهت قضاوت نادرست نکنید. ممنون. البته شرمنده اگه خیلی رک حرفمو زدم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Facetoface1 ، PaksefImpag
اقامت دایم از طریق ازدواج سه سال طول میکشه. یک نوع استثنا هم داریم که اگر کسی ریشه اش ترکی باشه دو سال بعد از موندن در ترکیه میتونه اقامت دائم بگیره.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من با یه ترک ازدواج کردم ، برای اینکه تحت بیمه همسرم برم از من یه برگه تعهد که توی کشور خودم تحت بیمه نیستم می خوان ، این برگه چیه دیگه ؟ خب من توی ایران تحت بیمه بودم از طریق بابام ، حالا باید اول از بیمه بابام در بیام بعد کنسولگری بهم برگه بده ؟ خب این که خیلی طولانی میشه ، کسی تجربه ای داره ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-18 ساعت 05:09)Facetoface1 نوشته:  اقامت دایم از طریق ازدواج سه سال طول میکشه. یک نوع استثنا هم داریم که اگر کسی ریشه اش ترکی باشه دو سال بعد از موندن در ترکیه میتونه اقامت دائم بگیره.

اگر آذری باشیم متولد تبریز اینم قبوله؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه.لطفا در ارتباط با ازدواج دخترایرانی با پسر ترکیه ای در ایران لطفا هرکس هراطلاعاتی داره بنویسه.ممنونتونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
خودتون رو گول نزنید بشینید زندگیتون رو بکنید!
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان