کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انفجار در سفارت آنکارا
اگر کسی خبری چیزی در مورد این اتفاق داره لطفا همه را در جریان بگذره .
واقعا جای تاسف داره ، امیدوارم کسی صدمه ای ندیده باشه . کی میفهمند این موجودات که با کشتن دیگران کسی به بهشت نمیره !
[en]Category: F2B
Priority Date: DEC 2005
-I-797 received Jan 2010
-Civil documents & Affidavits of Support request July 2012
-Case completed Oct 2012
-petitioner become U.S. citizen 2012 DEC
-case upgraded: to F1 April 2013
- interview :June 2013 [/en]

-visa issued: June 2013
تشکر کنندگان: masih sh ، f1f ، MAHDI2012 ، آسمان نیلگون ، RTM ، dreamer60 ، Danoosh ، battosai ، HAZARA
امدوارم به خاطر این موضوع پرونده ها رو هولد نکنن
تشکر کنندگان: MAHDI2012 ، سانازی ، HAZARA
واقعا خبر بدیه SadSadSadSad

اینم لینکش:
http://www.youtube.com/watch?v=Jug6cr0uyJA
http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-21293598
F1
PD: OCT 2005
Case Completion: MAR 2011
Clearance Duration: 23 Month
Status: Issued
Embassy: Ankara

تشکر کنندگان: MAHDI2012 ، abdolreza ، dreamer60 ، amir2640 ، Danoosh ، HAZARA
خبرگزاری آناتولی ترکیه از انفجار در برابر سفارتخانه آمریکا در آنکارا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از شبکه اسکای نیوز عربی، خبرگزاری آناتولی ترکیه از یک انفجار در مقابل مقر سفارتخانه آمریکا در آنکارا خبر داد و محل انفجار توسط نیروهای امنیتی محاصره شده است.

تلوزیون ترکیه نیز اعلام کرد که انفجار به زخمی شدن دست کم 13 تن انجامیده و آمبولانس‌ها برای انتقال مجروحان به محل انفجار شتافته‌اند.

بنا بر گزارش شبکه سی.ان.ان ترک انفجار در اتاق نگهبانان و بازرسی واقع در ورودی سفارتخانه رخ داده و بخش‌هایی از دیوارهای این اتاق را تخریب کرده است.

روزنامه ملیت ترکیه نیز اعلام کرد که بقایای تکه پاره شده یک جسد در محل انفجار مشاهده شده که احتمال انتحاری بودن این انفجار را بیشتر کرده است.

سفارتخانه آمریکا در مرکز شهر آنکارا واقع شده و علاوه بر سفارت آمریکا چندین سفارتخانه دیگر و ساختمانهای دولتی مهم وجود دارد.

بنا بر اطلاعات تایید نشده نیز 2 تن در این انفجار کشته شده‌اند، هنوز هویت افراد کشته شده به طور رسمی مشخص نشده اما تلوزیون ترکیه اعلام کرده که این دو تن از نگهبانان سفارتخانه بوده‌اند.

تدابیر امنیتی وحشتناک و تعطیلی در کنسولی های منطقه کمترین پیامد این اتفاق در آیندست

(2013-02-01 ساعت 17:54)abas_kashan نوشته:  خبرگزاری آناتولی ترکیه از انفجار در برابر سفارتخانه آمریکا در آنکارا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از شبکه اسکای نیوز عربی، خبرگزاری آناتولی ترکیه از یک انفجار در مقابل مقر سفارتخانه آمریکا در آنکارا خبر داد و محل انفجار توسط نیروهای امنیتی محاصره شده است.

تلوزیون ترکیه نیز اعلام کرد که انفجار به زخمی شدن دست کم 13 تن انجامیده و آمبولانس‌ها برای انتقال مجروحان به محل انفجار شتافته‌اند.

بنا بر گزارش شبکه سی.ان.ان ترک انفجار در اتاق نگهبانان و بازرسی واقع در ورودی سفارتخانه رخ داده و بخش‌هایی از دیوارهای این اتاق را تخریب کرده است.

روزنامه ملیت ترکیه نیز اعلام کرد که بقایای تکه پاره شده یک جسد در محل انفجار مشاهده شده که احتمال انتحاری بودن این انفجار را بیشتر کرده است.

سفارتخانه آمریکا در مرکز شهر آنکارا واقع شده و علاوه بر سفارت آمریکا چندین سفارتخانه دیگر و ساختمانهای دولتی مهم وجود دارد.

بنا بر اطلاعات تایید نشده نیز 2 تن در این انفجار کشته شده‌اند، هنوز هویت افراد کشته شده به طور رسمی مشخص نشده اما تلوزیون ترکیه اعلام کرده که این دو تن از نگهبانان سفارتخانه بوده‌اند.

تدابیر امنیتی وحشتناک و تعطیلی در کنسولی های منطقه کمترین پیامد این اتفاق در آیندست
[عکس: 6]
تشکر کنندگان: MAHDI2012 ، masih sh ، 3pideh ، Danoosh ، battosai ، HAZARA ، farzad24
چه خبر تاثر انگیزی Sad
چند ساعت قبل که خبر رو شنیدم خیلی ناراحت شدم و فکر اینکه کسی از ایرانی ها اونجا صدمه دیده باشه به شدت نگرانم کرد.

سفیر امریکا با خبرنگارها صحبت کرد و اعلام کرد تا اطلاع ثانوی هیچکس به سفارت مراجعه نکنه و همه امور اداری به تعویق میفته.(چون به نظر اونها احتمال حمله دوباره وجود داره)

بمب در داخل و پشت درب ورودی منفجر شده یکی از نگهبانهای ترک دم در کشته شده و یک خانم خبرنگار ترک زخمی شده.

اینجا عکسهای مختلف و جزئیات حادثه هست :
(تصویر خبرنگار زخمی صحنه جالبی نیست و ناراحت کننده هست , شاید دوست نداشته باشید ببینید , گفتم که قبل از باز کردن لینک بدونید)

http://rt.com/news/explosion-us-embassy-ankara-245/
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/22497569.asp

واقعا آدم نمیدونه چی بگه Sad خیلی ناراحت کننده هست
تشکر کنندگان: 3pideh ، f1f ، aliamini2267 ، dreamer60 ، Danoosh ، HAZARA
اميدوارم سفارتو تعطيل نكند
CATEGORY : F2A
Case Number: ANK2011xxxxx
اولین اقدام: 2011
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ تکمیل مدارک : 2011
تاریخ مصاحبه: سپتامبر 14/ 2013
تاریخ کلیرینس :/12 فوریه 2014
تاریخ گرفتن ویزا: 11 مارچ 2014
تاریخ ورود به آمریکا 26 آگوست 2014
تاریخ دریافت گرین کارت 27 سپتامبر 2014

تشکر کنندگان: f1f ، dreamer60 ، battosai ، negi ، HAZARA ، farzad24
آن چه از تصویر دیده میشه ، چند متری جلو تر از آنجائی که مراجعه کنندگان منتظر میمانند اتفاق افتاده ، برای همین هم خسارات جانی تا کنون متاسفانه یک گارد سفارت است و همان موجودی ( انسان نمیشه نام گذاشت ) که این کار را کرده بوده ، اگر خدای نکرده در آن قسمتی که صف مراجعه کنندگان بود معلوم نبود چقدر کشته میداد ، من در آن صف ایستادم وقتی که برای خواهرم مصاحبه بود !

یک چیز خیلی طبیعی است که برای حفظ جان مراجعه کننده گان برای حملات احتمالی دیگر سفارت از انجام خدمات با مراجعه کنندگان دست خواهد کشید،یعنی خدمات عمومی ، دو نوشته هم در سایت سفارت وجود داره که به شهروندان امریکا ای شدیدا توصیه میشود که از مراجعه کردن به سفارت امریکا خوداری کنند تا اطلاع ثانوی !

واقعا متاسف میشود آدم وقتی این گونه چیز ها را میبیند ، امیدوارم روزی باشه که دیگر از این چیز ها نبینیم . واقعا هیچی برای گفتن ندارم ، متاسفم ،،،،
-I-797 received Jan 2010
-Case completed Oct 2012

تشکر کنندگان: aliamini2267 ، MAHDI2012 ، girl ، dreamer60 ، f1f ، battosai ، saba.m ، HAZARA
اميدوارم هيچ كسي از كارمندان يا مراجعه كنندگان جزء كشته شدگان نباشن Sad
در مورد انكارا بايد بگيم گل بود و به سبزه نيز آراسته شد Sad
اميدوارم اين اتفاق ناگوار همراه با كمترين تاخير در روال كار اداري اين سفارت باشه
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
تشکر کنندگان: f1f ، Farshid22 ، 3pideh ، amir2640 ، abdolreza ، girl ، Danoosh ، battosai ، frozen mind ، saba.m ، ensan ، HAZARA ، sasan_rock ، farshid.a ، lottory
دوستان عزیزم سلام
همه چیز به سرعت درست میشه. نگران نباشین.

من نظرمو در زیر نظر عموسعید نوشتم. بد نیست یه نگاهی بهش بندازین. در اینجا

ارادتمند همه شما دوستان قدیمی و جدیدم در تالار خانوادگی.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
من هفته دیگه وقت سفارت دارم....

یعنی تا هفته دیگه اوضاع عادی میشه یا بلیطم رو کنسل کنم؟
category: F2B--embassy: Ankara, Turkey--Case #: ANK2005XXXXXX--NVC Case complete: Oct 2012--Interview: Feb 2013+ 9 Q+ CV--Clearance: Dec 2013-Visa: Jan 2014Big Grin[/color]
تشکر کنندگان: HAZARA
Please be advised that Embassy Ankara, Consulate General Istanbul, and Consulate Adana will be open for regular business hours and will provide the full range of normal services, including all Consular services, beginning on Monday, February 4, 2013. The entrance to the Embassy’s Consular Section on Paris Street was not affected by the explosion and will remain in use. The Embassy advises anyone coming to the Consular section to approach the entrance from Nevzat Tandogan Street.
-I-797 received Jan 2010
-Case completed Oct 2012

تشکر کنندگان: الهه سابق ، lingni ، laili ، ensan ، amir82 ، FaFaGoodBoy ، HAZARA
hamechizzzzzzzzzzzzzzzzzzz roberah bod man 4shanbe mosahebe dashtam va sefarat bedone hich moshkeliii be karesh edame mideeee
khiyale hame rahat......

(2013-02-02 ساعت 14:09)smartie نوشته:  من هفته دیگه وقت سفارت دارم....

یعنی تا هفته دیگه اوضاع عادی میشه یا بلیطم رو کنسل کنم؟

amechizzzzzzzzzzzzzzzzzzz roberah bod man 4shanbe mosahebe dashtam va sefarat bedone hich moshkeliii be karesh edame mideeee
khiyale hame rahat....
تشکر کنندگان:
دوستان مشکل حل شده و سفارت داره طبق روال همیشگیش به کارش ادامه میده.
این تاپیک قفل شد.
تشکر کنندگان: ensan ، Saeedv13 ، storagemeter ، dreamer60

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان