کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نظرخواهی در رابطه با گردهمایی
با اجازه بزرگان و مسئولین سایت از دوستان هرکسی که تمایل و یا نظری در مورد یک گردهمایی داره مطرح کنه که در آخر اگه همه موافق بودن در زمان و جای مناسبی دور هم جمع بشیم که هم حضورا" با هم آشنا بشیم و بحث و گفتگو کنیم و من احساس میکنم اینجوری یک مقدار از این فشارعصبی که روی همه هستش کمتر میشه حالا هرکس نظری در این مورد داره مطرح کنه.

با تشکر
شماره کیس :***2009AS00008
تاریخ دریافت پاکت اول:may - 2008- 5
تاریخ دریافت نامه دوم: 8- january - 2009
تاریخ مصاحبه :9- 2009- february
تشکر کنندگان:
عالیه"شب عید همه تهران "شام دور هم تالار....یا یه چی تو این مایها"؟
شاید هم یه روز جمعه یا تعطیل "همه انلاین...و...
تشکر کنندگان:
آخ جون گردهمايي . منم هستم.
خدايا ، اگر نردبانی شده ام تا ستاره های كوچك آرزوهايم را به آسمان برسانم ياريم كن... (-:
زندگي در امريكا: http://www.lifeintheusa.com
ارسال لاتاري :October 5th,2008
كيس نامبر:****2010AS
پاكت اول:
ارسال مدارك:
اعلام كارنت:
پاكت دوم:
مصاحبه:
كليرنس:
ويزا:
گرين كارد:
تشکر کنندگان:
کاملا پایم هر چی زودتر بهتر
کسی هست بتونه اینکارو منیج کنه؟
تشکر کنندگان:
وای ی ی ی ی ی ی ی عالی ، منم موافقم ..........
تشکر کنندگان:
در مرحله اول اجازه مسئولین سایت مهم و ضروریی و بعدش نظرخواهی در مورد تمایل دوستان به شرکت در این گردهمایی و مراحل بعد در مورد جا و زمان این گردهمایی تصمیم عمومی گرفته میشه
این نظر منه حالا دوستان نظراتشونو مطرح کنن که در آخر یه تصمیمی گرفته بشه
تشکر کنندگان:
بسیار فکر خوبی است.ولی یه مشکل داره/اینم اونکه همه که از تهران نیستند/به عنوان مثال من از اصفهانم/و تو را به خدا یه کاری کنید که همه دور هم جمع بشیم.
omid
2009as18000
تشکر کنندگان:
خیلییییییی فکر خوبی هست....شاید واقعا این فشار عصبی کم شه! Smile
تشکر کنندگان:
با سلام

جای تعجب داره که این موضوع در dv2009 (بخش برنده ها) مطرح شده اما همه دوستان صاحب نظر غیر از چند نفر (delphy و omid... عزیز)، بقیه در همین مملکت خودمون هستند ، بنده با دیدن این موضوع خیلی خوشحال شدم چون فکر میکردم این گردهمایی برای دوستان مقیم آمریکا مطرح شده ،طرحی که همیشه دوست داشتم باعث تداوم صمیمت اعضای این انجمن در آمریکا بشه. ما دوستانی که در ایران هستیم نه در شهر غریب هستیم و نه در کشور غریب ، فکر میکنم برای هموطنان مقیم آمریکا این طرح بهتری باشه ....

به هر حال در مورد گردهمایی ،بهتر از مدیر سایت اجازه گرفته بشه ، مطمناً بدون اجازه هم میشه اینکار رو کرد اما به پاس خدمات و زحمات سایت ، به نظر بنده اگر قراره این موضوع از این سایت شروع بشه بهتره که از مدیر و صاحب این سایت هم اجازه گرفته شود.

با آرزوی موفقیت برای تمامی هموطنان
تشکر کنندگان: mre
delphy نوشته: در مرحله اول اجازه مسئولین سایت مهم و ضروریی و بعدش نظرخواهی در مورد تمایل دوستان به شرکت در این گردهمایی و مراحل بعد در مورد جا و زمان این گردهمایی تصمیم عمومی گرفته میشه
این نظر منه حالا دوستان نظراتشونو مطرح کنن که در آخر یه تصمیمی گرفته بشه

با تشکر از لطف همه دوستان خودتون صاحب اختیار هستید.
تشکر کنندگان:
Wink 
برای بچه هایی که در ایران هستن بهتره یه آماری از تعدادشون و اینکه کدومشهر هستن داشته باشیم
به نظرمن یا اگه امکانش باشه یه لینک برای گرفتن آمار تواین زمینه داشته باشیم(اگه مدیریت سایت زحمتشو بکشن) وبعد از معلومشدن تعداد بچه ها بعد از مثلا یکماه زمان که همه با خبر بشن جلسه اول رومیذاریم.
یا اینکه اگه امکان این آمار گیری در سایت نبود من میتونم یه شماره موبایل روبه هه معرفی کنم تا شرشون روبهاینشماره SMS کنن تا بعد از معلوم سدن تعداد بچه ها بعد از یک زمان معلوم وضعیت جلسه اول رومعلوم کنیم.
منتظر نظراتتون هستم
تشکر کنندگان:
این هم راه خوبیه ولی چون ما اطلاعات دقیقی از تعداد دوستانی که تمایل به شرکت در این گردهمایی دارند و همین طور از محل زندگیه آنها نداریم ما فعلا" محل برگزاری این جلسه رو تهران می زاریم و دوستانی که مایل به شرکت هستن لطف کنن به من ایمیل بزنن و اسم خودشونو و آی دی شون تو این سایت و شهر محل زندگی به همراه یه شماره تلفن به من بزنن و لطف کنن اگر پیشنهادی هم دارن هم تو این قسمت و هم از طریق ایمیل مطرح کنن
در ضمن من پیشنهاد می دم که از دوستان 2008 هم اگر کسی هست حتما" شرکت کنه .
تشکر کنندگان:
delphy نوشته: این هم راه خوبیه ولی چون ما اطلاعات دقیقی از تعداد دوستانی که تمایل به شرکت در این گردهمایی دارند و همین طور از محل زندگیه آنها نداریم ما فعلا" محل برگزاری این جلسه رو تهران می زاریم و دوستانی که مایل به شرکت هستن لطف کنن به من ایمیل بزنن و اسم خودشونو و آی دی شون تو این سایت و شهر محل زندگی به همراه یه شماره تلفن به من بزنن و لطف کنن اگر پیشنهادی هم دارن هم تو این قسمت و هم از طریق ایمیل مطرح کنن
در ضمن من پیشنهاد می دم که از دوستان 2008 هم اگر کسی هست حتما" شرکت کنه .

من خیلی خوشحال میشدم ولی متاسفانه خیلی دور هستیم. اگر امکان این بود که در زمان جلسه به صورت آنلاین به شما بپیوندیم من با کمال میل خوشحال می شم. لطفا اگر مایل بودید امکانش رو بررسی کنید و به ما هم خبر بدید.
ارادت
تشکر کنندگان:
سلام delphy عزیز
خیلی فکر خوبیه ولی من ایمیل شما رو ندارم.

کیس دنامبر:2009AS12XXX
تشکر کنندگان:
سلا به همه عزیزان امیدوارم که هرجا هستید شاد و سلامت و موفق باشید من هم موافق با این کار هستم ما هرچی نباشیم ایرانی هستیم و باید به ایرانی بودن خودمون افتخار کنیم و هوای همه ایرانی ها رو داشته باشیم به قول شاعر:من اگر برخیرم تو اگر برخیزی همه برمیخیزند من اگر بنشینم تو اگر بنشینی چه کسی بر خیزد
امید به موفقیت تک تک شما عزیزان
شماره کیس: AS30XXX
نامه اول: 2008 may
ارسال مدارک: june 2008
تاريخ مصاحبه : 2009 13 july
دریافت نامه دوم: 5june 2009
تاريخ گرفتن ويزا بدون كليرنس :2009 14 july
تاریخ ورود به غربت : 24 october
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان