کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
طلاق بعد از مهاجرت
سلام

به طور کلی شرایط طلاق به محض رسیدن به کانادا چگونه است؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-03-13 ساعت 19:20)shar نوشته:  سلام
من و شوهرم بعد از 5 سال زندگی به این نتیجه رسیدیم که جدا شویم, اما فعلا مدیکال آماده شده است و طلاق را برای بعد از مهاجرت گذاشته ایم. مهاجرت از طریق مهارت شغلی و از طرف شوهرم میباشد.
1- چه مدت پس از مهاجرت به کانادا میتوانیم طلاق بگیریم؟
2- ایا بعد از طلاق میتوانم کسی را برای ازدواج به کانادا بیاورم؟ چه مدتی زمان لازم است؟
3- به طور کلی شرایط طلاق به محض رسیدن به کانادا چگونه است؟

دوست محترم طلاق در كانادا بغير از اينكه حالت توافقي داشته باشه و هردو توافق به طلاق داشته باشيد يك مقدار مشكله اگر كار به دادگاه برسه حدودا يكسال بايد جدا از هم باشيد و حتي ممكنه دادگاه آخرين نظرش اين باشه كه در مراحل آخر طلاق شما سه ماه ديگه با هم زندگي كنيد شايد برگشتي براي زوج باشه و بعد از اينكه اين زمان يكسال جدا بودن تمام بشه و بفرض حكم طلاق صادر بشه و شما بخواهيد اسپانسر كسي بشيد كه بياريش به كانادا بايد كار و درآمد داشته باشيد خلاصه مطلب به راحتي طلاق كانادايي صادر نخواهد شد و حتما يك مقدار مطالعه بيشتري داشته باشيد كه به دردسر نيفتيد. باميد موفقيت براي شما و تصميم صحيح در اين را
پاسخ
تشکر کنندگان: shar
.
و اینکه اگر من به محض ورود کار پیدا کنم آیا میتوانم فرد دیگری را اسپانسر شوم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
برای اینکه بتونین کسی رو با خودتون بیارین باید یا اقامت دائم داشته باشین و یا پاسپورت کانادائی که در مورد دوم خیلی سریع تر میشه این کار رو کرد .در مورد طلاق هم چون شما دارید از طریق همسرتون میرید باید مدتی صبر کنید تا از طریق ایشون بتونید اقامت بگیرید و بعد جدا بشید ..البته من نمیدونم وضعیت پرونده ی شما در حال حاضر به چه صورتیه ..ایشون ویزای کار گرفتن یا اقامت کار ؟
زمانی که شما اقامت بگیرید با توجه با اینکه ازدواجتون ایرونی است و ازدواج کانادائی نکردید احتمالا باید از طریق سفارت ایران اقدام کنید .بهتون پیشنهاد میکنم بعد از گرفتن اقامتتون به سفارت ایران زنگ بزنید و ازشون راهنمائی بخواهید .
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: shar ، battosai ، Saeedv13 ، storagemeter ، sayeh_m ، kasrafo
ممنونم از دوستان عزیزم از بابت راهنماییهای خوبتان
سوال دیگر اینکه به محض ورود و پس از دریافت PR دیگر مشکلی از لحاظ طلاق وجود ندارد, حتی اگر من متقاضی اصلی نباشم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان