کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
F4 Visa - سردرگمی بعد از دریافت تاریخ مصاحبه از ان وی سی‌
(2015-07-31 ساعت 16:27)cupid نوشته:  دوستان میشه به سوال بنده پاسخ بدین ؟؟؟
سلام به دوستان
میدونم این مطلب قدیمیه ولی دقیقا همین مشکل برای من هم پیش اومده و سردرگم شده ام
الان برای ما نامه از NVC اومده و کیس نامبر هم هست و زمان مصاحبه .
ولی کیس نامبر ما در این آدرس که مصاحبه ها رو تعیین کرده و قرار داده نیست :
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_iv.html
دلیلش چیه ؟؟؟
ما هم باید همان در سایت CSC ترکیه ثبت نام کنیم ؟ برای ثبت نام باید هزینه پرداخت شود ؟ نمیشود همون جا این کارها را انجام داد ؟؟
با تشکر

هیچ کاری لازم نیست بکنید. فقط تو زمان تعیین شده برید مصاحبه آفیسر خودش بهتون میگه چکارکنید. هیچ اقدامی لازم نیست.
کتگوری: F2A
تارخ مصاحبه: مارچ ۲۰۱۵
محل مصاحبه: ابوظبی
نتیجه: دریافت برگه سفید A.P
آپدیت: ۲ بار تا کنون- 》17 آپریل》۲۰ آگوست با ایمیل 》27 آگوست》
کلیرنس: بلاخره 27 آگوست تو سایت سفارت ابوظبی
ویزا: 10 سپتامبر 2015
عزیمت : اکتبر 2015
4 اکتبر 2015 ورود از مرز هوایی تگزاس به شهر مقدس سن آنتونیو
همش همین بود کلاغه هم به خونه اش رسید Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR
نوبت مصاحبه من اومد منم چون خيلى وقت بود چشم انتظار بودم بليط خريدم و مترجم رزرو كردم و مديكال انجام دادم كِه فعلا نصفه مونده و مدارك كوااسپانسر همچنان به دست من نرسيده من پشيمون شدم كِه چرا كنسلش نكردم و يه نوبت ديگه نگرفتم?
دسته بندى F2a
ارسال مدارك ٣١/٠١/٢٠١٣
اپروو ٢٢/٠٧/٢٠١٣
پرداخت آنلاين ٨٨$ و ٢٢$ در تاريخ ٠٩/١٢/٢٠١٣
نامه تكميل پرونده ١٧/٠٧/٢٠١٥
نامه مصاحبه ٠٧/٠٨/٢٠١٥
تاريخ مصاحبه استكهلم ٠١/٠٨/٢٠١٥
نقص مدرك ٠١/٠٨/٢٠١٥
بلاتكليف و معلق?
من همون sepideh IR هستم
من عاشق راديو شمرون هستم?
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام .خواهش می کنم اگه کسی ds260 رو پر کرده جواب منو بده
دیروز همسرم به عنوان principle applicant فرمش ds260 رو پر کرد و ارسال کرد. اما من و دخترم که همراه ایشون بودیم فرم برامون فعال نیست کنار اسم ما نوشته follow to join اما قسمت همسرم not started زده بود که روش کلیک کرد و پر کرد و ارسال کرد ولی ما نتونتستیم . چکار کنیم؟؟؟ در صورتیکه همه اعضای خانواده باید پرکنند. خواهش می کنم بگید آیا واسه همراهان شما فعال بود همزمان یا طول کشید فعال شه.
پاسخ
سلام ممنئنم از سایت خوبتون
برادر بنده که سیتیزن هست برام اقدام کرده بود در سال 2002 و الان یک ایمیلی از NVC اومده که گفته اسپانسر می خواد و ... حالا سوالم اینه الان که من ازدواج کردم چکار باید بکنم تا وقت مصاحبه برای همسرم هم بگیرم و آیا همسرم هم نیاز به اسپانسر دیگه ای داره؟
پاسخ
(2015-08-18 ساعت 09:28)مهسا20132013 نوشته:  دوستان سلام .خواهش می کنم اگه کسی ds260 رو پر کرده جواب منو بده
دیروز همسرم به عنوان principle applicant فرمش ds260 رو پر کرد و ارسال کرد. اما من و دخترم که همراه ایشون بودیم فرم برامون فعال نیست کنار اسم ما نوشته follow to join اما قسمت همسرم not started زده بود که روش کلیک کرد و پر کرد و ارسال کرد ولی ما نتونتستیم . چکار کنیم؟؟؟ در صورتیکه همه اعضای خانواده باید پرکنند. خواهش می کنم بگید آیا واسه همراهان شما فعال بود همزمان یا طول کشید فعال شه.

به nvc ایمیل بزنید ضرر نداره.
‎ANK2010XXXXXX‎
نوع ویزا: F4
اولین اقدام:  ‎APR 2004‎
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ دریافت ‎ ‎JAN 2016‎ ‎:NVC‎ ‎Welcome letter‎‎
تاریخ تکمیل فرم ‎    AUG 2016 : DS-260  ‎
نامه کامپلیت: ‎DEC 2016‎ ‎
تاریخ کارنت شدن: ‎MAR 2017‎
تاریخ مصاحبه: MAY 2017
فرم 5535: OCT 2018
ایمیل ویور: OCT 2018
شغل: غیردولتی
سربازی: نیروی انتظامی ، درجه سرباز
تحصیلات: فوق لیسانس
نتیجه: AP
تاریخ کلیرینس ‎: -‎ ‎...‎ ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: omid311
(2015-11-05 ساعت 08:21)mohammad892 نوشته:  سلام ممنئنم از سایت خوبتون
برادر بنده که سیتیزن هست برام اقدام کرده بود در سال 2002 و الان یک ایمیلی از NVC اومده که گفته اسپانسر می خواد و ... حالا سوالم اینه الان که من ازدواج کردم چکار باید بکنم تا وقت مصاحبه برای همسرم هم بگیرم و آیا همسرم هم نیاز به اسپانسر دیگه ای داره؟
باسلام نه همسرشما نیازی به اسپانسردیگر ندارد همون برادرتون اسپانسر شما باشه کافیه وبعد مدارک عقد خودتون رو باهمسرتون برای ان وی سی ارسال کنید وباهم به مصاحبه دعوت میشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من برای فرم DS-260 نیاز به ID # دارم ولی به غیر از کیس نامبر دیگه اطلاعاتی ندارم لطفا راهنماییم کنید ممنون
ضمنا برای تغییر زمان مصاحبه باید از چه طریقی اقدام کرد ؟ مصاحبه برای دو هفته دیگس در ارمنستان ولی هنوز هیچ کاری انجام نشده!
کتگوری F4
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-15 ساعت 22:01)milad.nas نوشته:  سلام
من برای فرم DS-260 نیاز به ID # دارم ولی به غیر از کیس نامبر دیگه اطلاعاتی ندارم لطفا راهنماییم کنید ممنون
ضمنا برای تغییر زمان مصاحبه باید از چه طریقی اقدام کرد ؟ مصاحبه برای دو هفته دیگس در ارمنستان ولی هنوز هیچ کاری انجام نشده!
کتگوری F4

وقتی هیچ کاری انجام نشده چطوری وقت مصاحبه براتون گذاشتن؟؟ :/
نوع ویزا: F4
اولین اقدام: Nov. 2003
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ دریافت NVC Welcome letter: آگوست ۲۰۱۵
تاریخ تکمیل فرم DS-261 و پرداخت ۱۲۰ دلار: دوم سپتامبر ۲۰۱۵
تاریخ ارسال مدارک : ۷ اکتبر ۲۰۱۵
تاریخ تکمیل فرم DS-260 و پرداخت ۳۲۵ دلار: ۲۷ نوامبر ۲۰۱۵
نامه کامپلیت : ۲۹ مارچ ۲۰۱۶
تاریخ مصاحبه: هفته دوم نوامبر ۲۰۱۶
تاریخ کلیرینس : دو نفریکضرب پدرم ap...
ورود:۱۵ دسامبر ۲۰۱۶
ssn:دو هفته بعد از ورود
گرین کارد:یک ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان
بنده در کتگوری f4 هستم خواهرم برام اقدام کرده البته در سال جدید فقط بنده یک سوال دارم ایا زمان اقدام اولیه در ‎uscis‎ تا ‎approve‎ شدن و رسیدن به دست ‎nvc‎ ممکن چند سال طول بکشه و میخواستم بدونم این زمان محاسبه میشود؟ یعنی جز همون 11 یا 12 سال میشه یا نه ا زمان 11 سال از رسیدن و دادن کیس نامبر از ‎nvc‎ حساب میشه؟

سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-09 ساعت 21:59)hadi84 نوشته:  با سلام خدمت دوستان
بنده در کتگوری f4 هستم خواهرم برام اقدام کرده البته در سال جدید فقط بنده یک سوال دارم ایا زمان اقدام اولیه در ‎uscis‎ تا ‎approve‎ شدن و رسیدن به دست ‎nvc‎ ممکن چند سال طول بکشه و میخواستم بدونم این زمان محاسبه میشود؟ یعنی جز همون 11 یا 12 سال میشه یا نه ا زمان 11 سال از رسیدن و دادن کیس نامبر از ‎nvc‎ حساب میشه؟

سپاس

سلام
مبنای همه چیز تاریخ اقدام اولیه است و فرقی نمی کنه چه تاریخی به nvc برسه و از همان تاریخ اقدام اولیه محاسبه میشه . در بعضی از شرایط مثل داشتن فرزند بالای 21 سال هرچه دیرتر به دست nvc برسه به نفع درخواست کننده مهاجرت است
f4
sep2003
کیس :ANK2009

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-09 ساعت 22:18)alireza88 نوشته:  

سپاس

سلام
مبنای همه چیز تاریخ اقدام اولیه است و فرقی نمی کنه چه تاریخی به nvc برسه  و از همان تاریخ اقدام اولیه محاسبه میشه . در بعضی از شرایط مثل داشتن فرزند بالای 21 سال  هرچه دیرتر به دست nvc  برسه به نفع  درخواست کننده مهاجرت است

میشه بگی نفعش در چیه؟ ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-22 ساعت 15:28)hadi84 نوشته:  
(2017-01-09 ساعت 22:18)alireza88 نوشته:  

سپاس

سلام
مبنای همه چیز تاریخ اقدام اولیه است و فرقی نمی کنه چه تاریخی به nvc برسه  و از همان تاریخ اقدام اولیه محاسبه میشه . در بعضی از شرایط مثل داشتن فرزند بالای 21 سال  هرچه دیرتر به دست nvc  برسه به نفع  درخواست کننده مهاجرت است

میشه بگی نفعش در چیه؟ ممنون میشم
سلام
برای کسانی که فرزندی دارند که درزمان تکمیل کردن فرمهای ds260 سن آنها بالاتر از 21 سال است . فاصله بین تاریخ درخواست و تاریخ دریافت از طرف nvc مثلا 6 سال این زمان به حداکثر سن اضافه شده و مثلا میشود 27 سال
البته شما اگر فعلا بچه ای ندارید . این موضوع ارتباطی به شما پیدا نمیکنه
f4
sep2003
کیس :ANK2009

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من تتریخ ۲۲ خرداد تایم مصاحبه دارن ابوظبی. میخواستم بدونم اقامت در دوبی بهتر یا ابوظبی از نظر هزینه و اگه میشه لطفا برای انجام آزمایشاتراهتمایی کنید چه کلینیی توصیه میکنید؟ و از چه طریق میشه نوبت گرفت ازشون؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان