کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
Approve شده اید؟ Approve نشده اید؟
(2015-08-02 ساعت 01:33)shangol نوشته:  مرسی حمید جان من هنوزم باورم نمیشه نامزدی هستم .امیدوارم مراحل بعدی هم به این شیرینی پیش بره

یک نفر تو تاپیک ویزای نامزدی بود که 6 ماهه ویزا گرفته بود. امیدوارم برای شما هم همینجوری یا حتی زودتر از این بشه
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان: shangol
سرويس سنتر كاليفرنيا خيلي سريع تره.من دالاس بودم ٨ ماه اپرو طول كشيد .ايشالا تا ١ ماه ديگه ايميل دعوت مصاحبه بياد.نامزدي من ٢ ماه ديدم ويزا گرفتن

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-01 ساعت 22:56)shangol نوشته:  دیگه به شما هم تبریک می گم... من سرویس سنتر تگزاسم و واسه اپروو شدن ۶ ماه و نیم صبر کردم... فقط می شه بقیه مراحل رو اگه می دونید بهم بگید ...گر چه سرویس سنتر تگزاس بدلیل شلوغی عقبتر از سرویس سنتر کالیفرنیاست ولی تاریخ اپروومون یکی بوده ... برای مصاحبه هم ابوظبی رو انتخاب کردم.
مریم کیوان جان من اومدم تبریک به شما گفتم و ۵ دقیقه بعد سایت را چک کردم دیدم اپروو شدم. هنوز ایمیل هم نیومده واسه ما احتمال زیاد تو نامه ای که میاد مدارکی که لازمه را میگن . تنها کاری که الان باید انجام بدیم همون واکسن هاس که وقت نیاز داره منم ابوظبی را انتخاب کردم
[/quote]

بله متوجه شدم، ولی واسه واکسن فکر کنم هنوز خیلی زوده!!!

[quote='vahid4573' pid='643972' dateline='1438505794']
سرويس سنتر كاليفرنيا خيلي سريع تره.من دالاس بودم ٨ ماه اپرو طول كشيد .ايشالا تا ١ ماه ديگه ايميل دعوت مصاحبه بياد.نامزدي من ٢ ماه ديدم ويزا گرفتن

Sent from my iPhone using Tapata

امیدوارم...انشااله..
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-01 ساعت 15:01)shangol نوشته:  وااااااااای خدای من اپروو شدم . اصلا باورم نمیشد به این زودی بشه
۴ july رسید مدارک
30 july اپرو
سنتر کالیفرنیا
تبریک میگم . وقتی خوندم باور بکن بی اختیار همین جوری فقط می خندیدم .[emoji6] انگار واسه من اپروو اومده . خیلی خوشحالم براتون[emoji5]

f2a / کالیفرنیا / رسید مدارک:7جولای2015 / اپروو:4سپتامبر2015 /زمان رسید تا اپروو:59 روز /دریافت کیس نامبر:29اکتبر2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-02 ساعت 16:49)ala.shabro52 نوشته:  [quote='shangol' pid='643705' dateline='1438425079']
وااااااااای خدای من اپروو شدم . اصلا باورم نمیشد به این زودی بشه
۴ july رسید مدارک
30 july اپرو
سنتر کالیفرنیا
تبریک میگم . وقتی خوندم باور بکن بی اختیار همین جوری فقط می خندیدم .[emoji6] انگار واسه من اپروو اومده . خیلی خوشحالم براتون

مرسی عزیزم . امیدوارم کار شما و همه دوستان سریع انجام بشه . واسه خودم که خیلی عجیب بود . اخه اومدم اینجا به یکی از دوستان تبریک اپروو گفتم , بعد گفتم عمرا که از من حالا اکی باشه ,یعنی با نا امیدی کامل uscic را باز کردم که دیدم .واقعا امیدوارم کار همه زود اکی بشه این دلتنگی خیلی اذیت میکنه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-02 ساعت 13:30)مریم کیوان نوشته:  
(2015-08-01 ساعت 22:56)shangol نوشته:  دیگه به شما هم تبریک می گم... من سرویس سنتر تگزاسم و واسه اپروو شدن ۶ ماه و نیم صبر کردم... فقط می شه بقیه مراحل رو اگه می دونید بهم بگید ...گر چه سرویس سنتر تگزاس بدلیل شلوغی عقبتر از سرویس سنتر کالیفرنیاست ولی تاریخ اپروومون یکی بوده ... برای مصاحبه هم ابوظبی رو انتخاب کردم.
مریم کیوان جان من اومدم تبریک به شما گفتم و ۵ دقیقه بعد سایت را چک کردم دیدم اپروو شدم. هنوز ایمیل هم نیومده واسه ما احتمال زیاد تو نامه ای که میاد مدارکی که لازمه را میگن . تنها کاری که الان باید انجام بدیم همون واکسن هاس که وقت نیاز داره منم ابوظبی را انتخاب کردم

بله متوجه شدم، ولی واسه واکسن فکر کنم هنوز خیلی زوده!!!

(2015-08-02 ساعت 13:26)vahid4573 نوشته:  سرويس سنتر كاليفرنيا خيلي سريع تره.من دالاس بودم ٨ ماه اپرو طول كشيد .ايشالا تا ١ ماه ديگه ايميل دعوت مصاحبه بياد.نامزدي من ٢ ماه ديدم ويزا گرفتن
امیدوارم...انشااله..

فکر کنم منم شانس اوردم که سنتر کالیفرنیا رفت مدارک را از تگزاس ارسال کردیم
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
سلاااااااام دوستان .با اجازتون من برسم ا م ر ی ک ا میخوام اسمم را عوض کنم بزارم لوک خوش شانس Big Grin امروز نامه اپروو رسید .هوراااااا
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24
مباركه الان سيستم رو روال شده ايشالا بقيه مراحل زود انجام بشه

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-04 ساعت 20:40)vahid4573 نوشته:  مباركه الان سيستم رو روال شده ايشالا بقيه مراحل زود انجام بشه

مرسی وحید جان امیدوارم که در ادامه هم به این خوبی پیش بره و این روزای دلتنگی سریع تمام بشه برای همه Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها مال من ١٠ ماه و يه هفته گذشته هنوز اپروو نشدم چيكار كنم??????
پاسخ
(2015-08-04 ساعت 22:07)nazila joon نوشته:  بچه ها مال من ١٠ ماه و يه هفته گذشته هنوز اپروو نشدم چيكار كنم??????

برای من یازده ماه طول کشید
نوع ویزا:IR1 -- اولین اقدام: آگست 2013 -- نقص مدارک: مارچ 2014 -- اپرووال: 10جولای2014 -- کیس نامبر: 10 آگست 2014 ابوظبی -- تکمیل مدارک:8جولای2015 مصاحبه: سپتامبر2015 -- کلیر:25جولای2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من 15 اردیبهشت مدارک دادم هنوز اپرو و نشدم نمیدونم کی جواب میدن محور شدیم هفته گذشته آدرس عوض کنیم البته آدرس از سافرانسیسکو به لس آنجلس ولی باید آدرس رودایلند که ثابت شد بدیم تغییر آدرس اپرو و رو عقب میندازه. ؟خیلی نگران هستیم.
کیس  ir1
درخواست   اولیه اردیبهشت 94
اپروو ال مهر 94
نامه nvc آذر 94
ارسال مدارک به nvc دی 94  _7 ژانویه 2016
ایمیل تایید مدارک ازnvc   -فبریه 26-2016

90 روز گذشت و تاریخ 12 ژولای وقت مصاحبه آنکارا
136 روز از تاریخ تکمیل تا روز مصاحبه
ویزا   یه ضرب   چه خاطره آرامی از آنکارا
------------------------------------------------------☆☆
ورود به آمریکا 2 سپتامبر
منتظر گرین کارت و دریافت توسط پست در 7 نوامبر سال 2016 تمام
شاید روزگاری دلم واسه این انتظارها و سختیها حتی تنگ بشه

.......
میدونم که میگذره
فقط کاش اینقدر سخت نگذره که شادی یادمون بره
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزيز تغير ادرس رو اعلام كنيد اپرو شدن از ٢ هفته تا ١ سال ما اينجا ديديم طول كشيده اگه سرويس سنتر كاليفرنيا باشه سريع تره.تو سايت visa journey ميتونين چك كنين دقيق نيست ولي حدودا درسته.زنگ يا ايميلم ميتونين بزنين.ايشالا زودتر مراحل بعدي

كيس نامزدي مصاحبه ٢ سپتامبر ايروان منتظر كلير شدن
پاسخ
دوستاني كه مدارك شون دست اداره USCIS هست
و منتظر اپرو شدن هستن
تجربه اين سه سال من نشون داد سرويس سنتر كاليفرنيا زودتر از بقيه جواب ميده
و سرويس سنتر ورمونت و تكزاس دير از همه

و اينكه تا طول كشيدن تا پنج ماه عادي و بيشتر ازاونم خيلي ها بودن بالاي ٨-٩ ماه
و خلاصه اينكه به اپ هست مي تونيد دانلود كنيد تغييري تو روند پرونده تون بشه آلارم ميده رو گوشي تون و اسمش هم
Case tracker
من از اپل استور دانلودش كردم

اميدوارم به دردتون بخوره من اطلاعاتم زياد به درد دوستان نخورد خواستم اندازه خودم ديني ادا كرده باشم
چون معلوم نيس روند كاري ويزاي من به كجا كشيده تنها تجربه ام درمورد اپرو همين بود كه براتون گذاشتم

به اميد عالي ترين ها براي همه مهاجرهااااا
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
نتيجه مصاحبه: به علت نداشتن پرينت از خط و برنامه هاي اينترني كيس مرجوع شد براي review مجدد
بعد از نه ماه  ٢٠اكتبر ٢٠١٦ از سرويس سنتر تكزاس اپرو شديم ٩نوامبر تازه فرستادن nvc
اينم بدونيد تو مرحله review مجدد يا همون reaffirmed بعد از اپرو nvc بهتون نامه و ايميل و حتي آپديت نميده كيس رو از uscic تحويل مي گيره و بدون اطلاع شما به سفارت مي فرسته
مصاحبه ١٠ ژانويه و نتيجه ويزاي يه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، mulan1979 ، ziziii ، p.nsz
سلام دوست عزیز
تغییر آدرس تاثیری نداشت نگران نباش
کیس  ir1
درخواست   اولیه اردیبهشت 94
اپروو ال مهر 94
نامه nvc آذر 94
ارسال مدارک به nvc دی 94  _7 ژانویه 2016
ایمیل تایید مدارک ازnvc   -فبریه 26-2016

90 روز گذشت و تاریخ 12 ژولای وقت مصاحبه آنکارا