کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
Approve شده اید؟ Approve نشده اید؟
به nvc زنگ بزن شمارشو ميتوني از تو سايتش پيدا كني البته نامه هم مياد اما تلفنيم ميتوني كيس نامبرتو پرسي
k1

پاسخ
تشکر کنندگان: azri ، derakhtekhatereh ، romance33 ، yalda91 ، sepideh IR ، msar
دوستان 7 ماه شد ولی هنوز از اپروو خبری نیست به نظر شماایمیل بزنم پیگیری کنم اگر که میدونید ادرس ایمیل رو هم بگید در ضمنمن انگلیسی خوب بلد نیستم کسی میتونه در نوشتن متن به من کمک کنه؟
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، sepideh IR ، msar
(2013-06-26 ساعت 18:53)tondar نوشته:  به nvc زنگ بزن شمارشو ميتوني از تو سايتش پيدا كني البته نامه هم مياد اما تلفنيم ميتوني كيس نامبرتو پرسي

tondar عزير با عرض شرمندگي يه سوال ديگه دارم. براي زنگ زدن به nvc چه اطلاعاتي بايد بهشون بدم مثلا فقط اسم نامزدم يا خودمو؟
نوع ویزا: k1-تاریخ ارسال مدارک: Feb 2013-تاریخ اپروو: Jun 2013-تاريخ مصاحبه: 10 دسامبر 2013 ابوظبي-كلير 30 جون 2014-دريافت ويزا از طريق آژانس 25 آگست-ورود به کالیفرنیا 5 دسامبر 2014- ارسال مدارک جهت گرین کارت 3 مارچ 2015- انگشت نگاری 3 اپریل 2015-مصاحبه 28 می
پاسخ
تشکر کنندگان: tondar ، derakhtekhatereh ، sepideh IR ، romance33 ، msar
یاید رسید نامبر و تاریخ تولد دوتا تونو بدی
k1

پاسخ
تشکر کنندگان: azri ، romance33 ، derakhtekhatereh ، sepideh IR ، msar
وقت بخیر بچها اگرامکانش هست لطفا شمارهٔ nvc رو بزارید من ۲ تا شماره گرفتم و هردو بوق اشغال می‌زنه

یکی‌ ۰۰۱۸۱۸۰۰۳۷۵۵۲۸۳
و
یکی‌ ۰۰۱۶۰۳۳۳۴۰۷۰۰
ممنونCool
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، romance33 ، msar
(2013-08-13 ساعت 04:01)derakhtekhatereh نوشته:  وقت بخیر بچها اگرامکانش هست لطفا شمارهٔ nvc رو بزارید من ۲ تا شماره گرفتم و هردو بوق اشغال می‌زنه

یکی‌ ۰۰۱۸۱۸۰۰۳۷۵۵۲۸۳
و
یکی‌ ۰۰۱۶۰۳۳۳۴۰۷۰۰
ممنونCool

Email: NVCINQUIRY@state.gov
Phone: 603-334-0700
Recorded message: 603-334-0700
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی ، derakhtekhatereh ، romance33 ، sepideh IR ، Soap McTavish ، msar
تندرجان منظورت از رسید نامبر همون عددی هست که در قسمت سمت چپ بالای نامه اپروو هست ؟

شمارهٔ من با WAC شروع می‌شه از وکیل پرسیدم گفت بعدا تغییر می‌کنه بعد از اینکه شمارهٔ کیس اومد

ولی‌ کنجکاوم شمارهٔ کیسمو بدونم البته هنوز ۳۰روز نشده
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، Nightsky007 ، msar
PD:27-JAN-2012
APPROVAL: 10-JULY-2013
CAT: F2A
پاسخ
(2013-06-30 ساعت 20:42)tondar نوشته:  یاید رسید نامبر و تاریخ تولد دوتا تونو بدی

سلام تندر جان
امضاي شما متاسفانه ناقص نوشته ميشه؛ تا اونجايي كه يادمه درگذشته كامل تايپ ميشد؛ واستم درجريان باي...
پاسخ
سلام دوستان
من ٢٢جولاى ٢٠١٣ اپروو شدم و ويزاى f2a هستم? و چشم انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، sepideh IR ، Nightsky007 ، msar
من هنووووووووووووووز اپروو نشدمSadSadSadSad
8ماه و 10 روز هم گذشت.رکوردار اپروو منم متاسفانهSad
ازدواجی
دریافت رسید نامبر 20dec
approv: 5dec
پاسخ
نگران نباش كل اين داستان شانسيه تا مرحله ويزا گرفتن به خيليها كه واجد شرايط نيستن ويزا ميدن و برعكسشم هست خوش بين باش ?
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، سانازی ، sepideh IR ، Nightsky007 ، msar
بلهههههههههههههههههههه من اپروو شدم.اونم 20 روزه.رکورد فعلاً دست من 20روزه اپروو شدم.خودمم هنوز باورم نمیشه.Big Grin نکنه پسش بگیرن؟!
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: derakhtekhatereh ، سانازی ، battosai ، sepideh IR ، yalda91 ، Soap McTavish ، Nightsky007 ، msar
سلام به همه دوستان
من با اين اسم جديد وارد شدم نميدونم چرا با اسم قبليم derakhtekhatereh نتونستم وارد شم
با اين اسم جديد اومدم من همچنان همون نامه اپروو دارم البته تلفنى كيس نامبر رو گرفتم ولى نامه دريافت نكردم ?
دسته بندىIR1
ارسال مدارك 2013/1/31
اپروو 2013/7/22
پرداخت آنلاين ٨٨$ و ٢٣٠$ در تاريخ 2013/9/12
نامه تكميل پرونده 2015/07/17
تاريخ مصاحبه؟؟؟؟
چقدر انتظار صبوره برعكس من
بچه ها روزهاى خوب تو راههWink
پاسخ
تشکر کنندگان: kamalir36 ، romance33 ، msar
سلام. متن زیر توسایت اداره مهاجرت یعنی چی؟ 133 روزه که فیانس اپلای شده... هنوزم اینشال رویو نشون میده سایت.. ممنون
On September 12, 2013, your address was changed relating to the I129F, PETITION FOR FIANCE(E) that you filed.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان