کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوال درمورد پرکردن فرم DS-230
سلام به همه دوستان
سوالی دارم درمورد پرکردن فرم ها:

در فرم DS-230 part 1 شماره 23 educational institutes دوره های تحصیل دانشگاه ، دبیرستان و... را نوشتم.
آیا توی این قسمت باید همین ها رو می نوشتم یا چیز دیگه ای؟
در قسمت professional association to which you belong چه چیزی باید می نوشتم؟
اگر اشتباه باشه می تونم با Email تصحیح کنم؟

ممنون می شم دوستان در این مورد اطلاعات بدن
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان:
باسلام: به نظر من مهمتر از اینها پاسخ درست است (که اگر شما احساس می کنید پاسخ درستی به آنها داده اید _زیاد توضیح دادن اشکالی ایجاد نمی کند)مگر اینکه فکر می کنید پاسخهای نادرست به سوالها داده اید که دراینصورت بایستی موضوع را تلفنی ویا توسط EMAILبهKCC اطلاع دهید چون زمان مصاحبه از شما مدرک درخواست می گردد -مدرکی که باید اطلاعاتش مطابق با فرم ها باشد
تشکر کنندگان:
اون قسمت که گفتی، یعنی اینکه : به چه سازمان و یا گروه (سیاسی اجتماعی مذهبی و...) بطور حرفه ای وابسته و عضو هستین؟
اگر اسم جایی مثل مدرسه یا دانشگاه یا محل کارتو نوشتی، FBI بیچاره رو چند ماه فرستادی دنبال نخود سیاه که ببینه این چه سازمان یا گروهیه
اما میتونی برای اینکه اون قسمت خالی نمونه، اسم گروههای معروفی مثل القا...ده و ببرهای تامیل و خمرهای سرخ و شورشیان باسک و ارتش آزادیخواه ایرلند و از این حرفا رو بنویسی.
یه چیز دیگه: کلا کاری که شده و نمیشه تغییرش داد رو دیگه بهش فکر نکن، مثل کسایی که بعد از امتحان آخر ترم سریع میرن کتاباشونو باز میکنن ببینن جوابا را درست دادن یا نه که دیگه کار از کار گذشته.... مثلا خیلیا هنوز به KCC ایمیل یا تلفن میزنن که: ببخشید مطمئن هستین نامه فرمای ما به دست شما رسیده؟ بابا دیگه تموم شد بی خیالی طی کن زندگیت روشن میشه. منم تا چند وقت پیش مثل تو بودم سه چهار تا از فیوزای مغزمو پروندم راحت شدم. (حالا بر و بکس بل نگیرین)
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان