کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ارز مسافرتی از راه های زمینی
سلام!
قبلا برای مسافرت ارز مسافرتی داده می شد. هنوز هم این ارز داده می شه؟ برای مسافرت زمینی چطور؟ مبلغش چقدره (نرخ بانکی یا اتاق)؟ اگر هست شرایطش چیه؟
ممنونم که توجه می فرمایید!
کیس نامبر: جون مادر اوباما یه دونشم به من نرسید!
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-04-25 ساعت 00:45)Sunday نوشته:  سلام!
قبلا برای مسافرت ارز مسافرتی داده می شد. هنوز هم این ارز داده می شه؟ برای مسافرت زمینی چطور؟ مبلغش چقدره (نرخ بانکی یا اتاق)؟ اگر هست شرایطش چیه؟

فقط سفر زیارتی
پاسخ
(2013-04-25 ساعت 00:45)Sunday نوشته:  سلام!

هنوز هم به مسافران ارز مبادله ای به مبلغ 300 دلار و به افراد بالای 12 سال ارائه میشه
نوع سفر هم هیچ تفاوتی نداره, زمینی, هوایی , ریلی و دریایی
میتونید برای اینکه همیشه آخرین خبر رو از شرایط ارز داشته باشید از خود بانک مرکزی آخرین مقررات ارزی رو دانلود کنید
لینکش رو این پایین براتون میزارم دانلود کنید
مجموعه خدمات ارزی بانک مرکزی
داخل این پی دی اف مراجعه کنید به بخش ارز مسافرتی
پاسخ
تشکر کنندگان: parsush ، abas_kashan ، ASALI ، msar ، NEURON
متاسفانه فایل pdf باز نمیشه
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
پاسخ
(2013-04-25 ساعت 13:13)parsush نوشته:  متاسفانه فایل pdf باز نمیشه
مشکل از کامپیوتر شماست
چون من همین الان دانلود کردم و باز کردم
این لینک مستقیم سایت بانک مرکزیه
پاسخ
تشکر کنندگان: Chosey ، aghaghia ، mahmoodg66 ، radar ، msar
ولی من شنیدم به کسانی که به صورت زمینی از کشور خارج میشن ارز مسافرتی نمیدن هااااااااا، این پی دی اف هم تاریخش ماله حدودا 1 سالِ پیشه، یعنی هنوز معتبره؟!!! آخه با این وضعیت ارز که یه روز میدن یه روز نمیدن آدم نمیدونه چیکار کنه!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
پاسخ
تشکر کنندگان: arashmaziar ، msar
میشه شماره تلفن یا آدرس بانکی که ارز به مسافرهای زمینی میده بدید ؟؟؟
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
پاسخ
سلام

اگه كسي اطلاعي داره به ما هم بگه

شديدا نيازمنديم
پاسخ
سلام متاسفانه دوستمون درست میگفت و من اطلاعاتم قدیمی بود مدتیه هر چند غیر قانونی اما به زور به هیچ کسی ارز زمینی نمیدن امیدوارم رئیس جمهور جدید این مساله رو درست کنه هرچند فکر کنم اینقدر کار هست بکنه که به این زودیا به این مسایل نرسه
پاسخ
من امروز رفتم بانک گفتن فقط مسیر ایران به کربلا ارز زمینی میدن Sad ایشالله حسن ی کاری کنه وضع درست شه Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: arashmaziar ، msar
سلام، در رابطه با اقامت ارمنستان آیا با توجه به اینکه پاسپورت در مرز زمینی هم صادر می گردد می توان با استفاده از پاسپورت هر از چند ماهی جهت اخذ ویزا به مرز مراجعه و اقامت را تمدید کرد؟ و دوباره وارد ارمنستان شد و یا اینکه محدودیتی در این رابطه وجود دارد؟
پیشاپیش بابت راهنمایی از شما ممنونم.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان