کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سرویسهای پستی و روش ارسال فرمهای سری اول به KCC
من هم با ای میل ارسال کردم. خیلی بهتر از پست هست.اصلا شک نکنید
شماره کیس 3xxx 2013AS/نامه دوم 26 دسامبر /یک نفر /مصاحبه 21 فوریه / کلیرنس 208 روز /سفارت آنکارا /کلیر 17 سپتامبر / صدور ویزا 27 سپتامبر/ کارولینای شمالی
تشکر کنندگان: ASALI ، amir82 ، sadeghi897 ، Nightsky007 ، babak82 ، iman63ir ، payam62
در هنگام ارسال کردن با ایمیل ، متن نامه ای که تنظیم می کنید، مهم هست، دقیقا بگید که چی د رایمیل شما هست، که اگر هم خدایی نکرده نفرستاده بودین یا یادتون رفته بود یا اونها ندیدن مثلا یک فرم رو یا عکس رو؟ هم دوباره دانلود می کنه نیگاه می کنه دقیق ، هم بهتون ایمیل می زنن می گن که مثلا فعلان چیز نفرستادی
در پر کردن فرمها عجله نکنید، با دقت پر کنید. و تماس سئوال هاتون رو بپرسید، موفق باشید.
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، babak82 ، maryam_a ، iman63ir ، payam62 ، nooshshahnar ، lilac ، KOUROSHAVIN ، KIMIA2005 ، hadi472
ایمیل بهترین راه و بی هزینه ترین راه هست فقط به فرمت فایل هایی که میفرستید دقت کنید
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، sadeghi897
دوستان تو سایت رسمی که instruction رو توضیح داده، فقط آدرس پستی برای ارسال مدارک نوشته شده، یعنی ایمیل رسمی از طرف kcc معرفی نشده برای ارسال مدارک. به چه آدرسی باید ارسال کنیم؟؟ من برای 2014 برنده شدم

(2013-05-04 ساعت 11:26)khashiz نوشته:  دوستان تو سایت رسمی که instruction رو توضیح داده، فقط آدرس پستی برای ارسال مدارک نوشته شده، یعنی ایمیل رسمی از طرف kcc معرفی نشده برای ارسال مدارک. به چه آدرسی باید ارسال کنیم؟؟ من برای 2014 برنده شدم

منظورم اینه که به چه آدرس ایمیلی ارسال کنیم؟؟
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، kabul boy
(2013-05-04 ساعت 09:22)sherwean نوشته:  آگر یک بار دیگه پست منو بی خود و بی جهت پاک کنید ( حالا هر کی که هستش مسئول این کار ) من دیگه هیچ پستی ارسال نمی کنم.

دوست عزيز اينجا هيج شخصي با شخص ديگري مشكل ندارد . حذف شدن ارسال هر كاربري حتما دليل منطقي دارد .
شايد ارسال شما مربوط به اين تاپيك نبوده باشد
شايد با قوانين سايت هماهنگ نبوده باشد
------------------------------------------------------
شما بهتر بود به جاي ارسال اين پست به يكي از مديران پيغام خصوصي ميداديد و جوياي علت مي شديد.
در اين سايت همه بدون منت در حال كمك به ديگران هستند
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، maryam_a ، shimoda ، sadeghi897 ، payam62 ، nooshshahnar ، mahdi j
سلام دوستان
من نمیدونم چه جوری فرم هام رو میل کنم چون save نمیشه لطفا کمکم کنید.
تشکر کنندگان:
(2013-05-04 ساعت 11:26)khashiz نوشته:  دوستان تو سایت رسمی که instruction رو توضیح داده، فقط آدرس پستی برای ارسال مدارک نوشته شده، یعنی ایمیل رسمی از طرف kcc معرفی نشده برای ارسال مدارک. به چه آدرسی باید ارسال کنیم؟؟ من برای 2014 برنده شدم

منظورم اینه که به چه آدرس ایمیلی ارسال کنیم؟؟
این هم ایمیل و شماره تلفن KCC
Email : KCCDV@state.gov
606-526-7500
آدرس پستی سفارت برای دوستانی که می خوان با پست ها سنتی بفرستن:

U.S. Department of State
Kentucky Consular Center
3505 North Highway 25W
Williamsburg, KY 40769
U.S.A
حالا شما هر راهی که دوس داری انتخاب کن برای فرستادن
بعدش دو هفته بعد هم تماس بگیر رسیدن مدارکت رو تایید ش رو بگیر
درضمن تعدادی از دوستان 2013 با ایمیل فرستادن ، ا زجمله خودم من ، افشین عزیز، پیام عزیز ، فکر کنم اگر بخوام اسم ببرم حداقل ده نفری بشن هیچ مشکلی پیش نیومد
اما بازم تصیمیم گیری نهایی با شماست. حتی می تونید تماس بگیرید با خود KCC بپرسید که با ایمیل می شه فرستاد، بهتون میگن مشکلی نیست چون به شخصه این کار رو پارسال کردم CoolTongue

(2013-05-04 ساعت 17:22)siminzakavand نوشته:  سلام دوستان
من نمیدونم چه جوری فرم هام رو میل کنم چون save نمیشه لطفا کمکم کنید.
من از ورژن 9 و 10 این نرم افزار استفاده کردم
adobe acrobat professional
البته نرم افزارهای دیگه سبک تر هم هست که دوستان معرفی کردن
موفق باشی CoolBig Grin
دی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: amir82 ، payam62 ، nooshshahnar ، lilac ، maryam_a ، Lemony ، Soap McTavish ، abdolsalam77
دوستان عزیز من هم که دارم الان با نامزدم(برنده لاتری) عقد می کنم هم با ایمیل بفرستم بهتر یا پست کنم؟
کیس نامبر: 2014AS39XX>سفارت: ابوظبی> دارای برگ آبی و انتظار از فروردین 93 تا امروز ||ابدیت اول 3 روز بعد از مصاحبه و ابدیت دوم 08-Jul-2014 و ابديت دوم ١١ اگوست نفر ٢ كيس // هر دو ١٨ اگوست ابديت// تعداد اعضای کیس: دو نفر
تشکر کنندگان: payam62
سلام به همه
من زنگ زدم دی اچ ال میگه تا یک ماه طول میکشه تا به دست کنتاکی برسه و 150 هزارتومن هم هزینه اش میشه .
شما ها با چی ارسال میکنید ؟
مرسی
case number : 2014AS79XX
interview : Yerevan in July
my case includes : 3 person
Big Grin
تشکر کنندگان:
(2013-05-02 ساعت 15:44)shimoda نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 14:25)sherwean نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 02:32)payam62 نوشته:  سلام دوستان
به نظر من بهترین راه برای ارسال مدارک ، استفاده از ایمیل هست. فرم های آماده شده رو به صورت PDF ذخیره کنین و با آدرس ایمیل ارسال کنین .

دوستانی هم که به ایمیل اطمینان ندارند میتونن از پست آرامکس استفاده کنن

می تونید از طریق پست بفرستید اما چرا وقتی راه بهتری برای اینکار هست که هم مطمئن تر و هم بدون هزینه هست از اون استفاده نکنید
بعد از ایمیل مدارک که زودتر هم به دست سفارت می رسه می تونید ازشون تایید بگیرید که فرم ها رو هم دریافت کردند
تصمیم با خودتونه اما پست کردن اصلا منطقی به نظر نمی رسه

سلام. ممنون از توضیحتون. چطور میشه ازشون تایید گرفت. یه کم بیشتر توضیح میدید لطفاً؟
تشکر کنندگان:
(2013-05-05 ساعت 15:45)rayan.rahpou نوشته:  سلام به همه
من زنگ زدم دی اچ ال میگه تا یک ماه طول میکشه تا به دست کنتاکی برسه و 150 هزارتومن هم هزینه اش میشه .
مرسی

یک ماه؟! یه ذره عجیبه....
من با پست آرامکس فرستادم، راحت هم رسید. ولی اگر الان میخواستم فرمها رو بفرستم قطعا به بقیه دوستانی که با ایمیل مدارک رو فرستادن اقتدا میکردم که هم در هزینه صرفه جویی میشد و هم خیالم از بابت رسیدن مدارک راحت بود. این پست امیر خان مهاجر رو ببینین: (همون لینک ارسال فرمها با ایمیل که تو امضاشون هم هست)
http://mohajersara.com/post-174322.html#pid174322

ولی به هر حال اگر با پست راحتترین این آدرس و شماره دفتر مرکزی آرامکس در تهران هست، ضمنا میتونین هماهنگ کنین بیان فرمها رو ازتون تحویل بگیرن:

پست آرامکس
تهران، خیابان ملاصدرا، حد فاصل اتوبان شهید چمران و خیابان شیخ بهایی، پلاک ۲۲۴
تلفن: ۸۹۷۲۰
فکس: ۸۸۶۱۷۳۹۳
ساعت کاری روزهای عادی تا 16.30 ( تحویل مدارک تا قبل از 12.30 برای ارسال در همان روز)
برای پنج شنبه ها ساعت کاری تا 13.30 ( تحویل مدارک تا قبل از 11.30 برای ارسال در همان روز)
تشکر کنندگان: shimoda ، Soap McTavish ، Saeedv13 ، Hamid_110
(2013-05-05 ساعت 17:14)amir82 نوشته:  
مرسی

یک ماه؟! یه ذره عجیبه....
من با پست آرامکس فرستادم، راحت هم رسید. ولی اگر الان میخواستم فرمها رو بفرستم قطعا به بقیه دوستانی که با ایمیل مدارک رو فرستادن اقتدا میکردم که هم در هزینه صرفه جویی میشد و هم خیالم از بابت رسیدن مدارک راحت بود. این پست امیر خان مهاجر رو ببینین: (همون لینک ارسال فرمها با ایمیل که تو امضاشون هم هست)
http://mohajersara.com/post-174322.html#pid174322

ولی به هر حال اگر با پست راحتترین این آدرس و شماره دفتر مرکزی آرامکس در تهران هست، ضمنا میتونین هماهنگ کنین بیان فرمها رو ازتون تحویل بگیرن:

پست آرامکس
تهران، خیابان ملاصدرا، حد فاصل اتوبان شهید چمران و خیابان شیخ بهایی، پلاک ۲۲۴
تلفن: ۸۹۷۲۰
فکس: ۸۸۶۱۷۳۹۳
ساعت کاری: شنبه تا پنجشنبه، 8:00 - 16:30
خواهش می کنم هزینه را هم ذکر کنید. ( البته بگید که کی فرستادید منظورم با توجه ه قیمت دلاره )
سپاس
تشکر کنندگان:
مرسی

ولی من با دی اچ ال که صحبت کردم گفتن 130 هزار تومان میشه هزینه اش و اگر اونجا بسته رو باز نکنن پنج روزه می رسه. اگر هم باز کنن که بالطبع بیشتر طول می کشه. Shy
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان:
(2013-05-05 ساعت 20:10)ghafari88 نوشته:  
مرسی

ولی من با دی اچ ال که صحبت کردم گفتن 130 هزار تومان میشه هزینه اش و اگر اونجا بسته رو باز نکنن پنج روزه می رسه. اگر هم باز کنن که بالطبع بیشتر طول می کشه. Shy

دوستان بازم پیشنهاد می کنم بی دردسر بدون باز شدن بسته بی هزینه و مطمئن, با ایمیل بفرستید
از ما گفتن بود
به ما هم گفتن ما گوش نکردیم الان پشیمونیمSad
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: amir82 ، Soap McTavish
(2013-05-05 ساعت 20:17)shimoda نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 20:10)ghafari88 نوشته:  
مرسی

دوستان بازم پیشنهاد می کنم بی دردسر بدون باز شدن بسته بی هزینه و مطمئن, با ایمیل بفرستید
از ما گفتن بود
به ما هم گفتن ما گوش نکردیم الان پشیمونیمSad
می دونی shimoda یِ عزیز.
من هم می دونم email راه بی هزینه و سریعی است اما یه چیزایی این وسط هست که منو نگران می کنه. وقتی با بسته پستی می فرستی تو چند تا فرم داری که چاپ شده و 2 قطعه عکس که با مشخصات خواسته شده گرفتی و داخل پاکت گذاشتی. همه چی همونجوری هست که گفته شده اما وقتی می خوای با ای میل بفرستی این نگرانی هست که تصویر فرم ها که با اسکنر درست کردی و به pdf تبدیل کردی و یا عکس دیجیتالی که وارد فرم کردی آیا اندازه درستی دار یا نمی دونم عمق رنگ، حجم فایل و از این دست چیزها بطور صحیح انجام شده. کسی هم نیست که اینهارو تأیید کنه چون نمی تونی این فرمها رو با کسی به اشتراک بگذاری.
این راه فرستادن من گیج کرده.
تشکر کنندگان: shimoda ، ghafari88

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان