کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
سلام دوستان

ما که اولین بار داریم وارد امریکا میشیم چه مدارکی رو باید بدیم ترجمه ؟ یک سری کافیه ؟ و اینکه باید مهر دادگستری هم باید داشته باشه ؟
و اینکه اگر دوستان یه مترجم رسمی و با انصاف رو معرفی کنن ممنون میشم (پیغام خصوصی)

تشکر کنندگان: nedaba
(2014-07-15 ساعت 13:08)USA Grean Card نوشته:  
(2014-07-15 ساعت 12:35)rainbow21 نوشته:  سلام دوستان

ما که اولین بار داریم وارد آمریکا میشیم چه مدارکی رو باید بدیم ترجمه ؟ یک سری کافیه ؟ و اینکه باید مهر دادگستری هم باید داشته باشه ؟
و اینکه اگر دوستان یه مترجم رسمی و با انصاف رو معرفی کنن ممنون میشم (پیغام خصوصی)

سلام دوست عزیز

تعداد نسخه ترجمه بستگی به سفارتتون داره اگه آنکارا هستین حداقل دو نسخه از کلیه مدارک رو نیاز دارین.
در مورد دارالترجمه هم از دارالترجمه های معتمد دیگر دوستان مهاجر (اکثرا دارالترجمه نوید 66464045) که به کارهای لاتاری آشنایی کامل دارند استفاده کنید.
در مورد مدارک مورد نیاز هم بسته به افرادی که در کیس دارید و این که چند نفر هستید متفاوت است که با همون دارالترجمه مشورت کنید راهنماییتون می کنند. بازم سوالی بود در خدمتم.

اگر امضاي بنده رو مي خونديد متوجه ميشديد
من سوالم براي مصاحبه نبود ! مصاحبه قبلا انجام شده ، و ويزا هم گرفته شده . الان براي ورود به امريكا و ساكن شدن ، چه مداركي رو لازم داريم كه ببريم ؟؟

سلام با عرض سلام خدمت دوستان.....من یه سوال دارم هر چی صفحات پیشین رو میخونم بیشتر شک پیدا میکنم.....
من مدرک فوق لیسانس دارم و همسرم لیسانس........ایا هم مدرک دیپلم هم پیش دانشگاهی برای هر دومون.....هم فوق لیسانس برا من و لیسانس برا همسرم ترجمه شه؟
امید و بلند پروازی حق ماست
(2014-07-23 ساعت 20:54)tari نوشته:  سلام با عرض سلام خدمت دوستان.....من یه سوال دارم هر چی صفحات پیشین رو میخونم بیشتر شک پیدا میکنم.....
من مدرک فوق لیسانس دارم و همسرم لیسانس........ایا هم مدرک دیپلم هم پیش دانشگاهی برای هر دومون.....هم فوق لیسانس برا من و لیسانس برا همسرم ترجمه شه؟
سلام . من لیسانس دارم و از من مدرک لیسانس و پیش دانشگاهی و دیپلم همه را خواستند( ترجمه و اصلش که بعد اصل رو برگردوند). البته فقط برای من که برنده اصلی بودم. و اصلا از همسرم هیچ مدرک تحصیلی نخواستند.
2014as7xxx، ایروان، کلیرنس
تشکر کنندگان: tari ، pouria.narimisa ، nedaba
کسی میدونه مهر ناجیت چیه ، چنده و کی میزنه؟
(2014-07-25 ساعت 00:10)azad229 نوشته:  کسی میدونه مهر ناجیت چیه ، چنده و کی میزنه؟

سلام دوست عزیز

مهر ناجیت برای یه انجمنی تو آمریکا است ولی شما اصلا به این مهر نیازی ندارید. تمامی مدارک شما می بایست توسط مترجم رسمی قوه قضاییه ترجمه شود که سربرگ و مهر مترجم کافی است و نیازی به تایید دادگستری و خارجه نیست. در ارتباط به ترجمه مدارک به دارالترجمه معتمد دیگر دوستان مهاجر مراجعه کنید که به ترجمه مدارک لاتاری به صورت تخصصی وارد هستند.

باز هم سوالی بود در خدمتم
تشکر کنندگان: nedaba ، sepideh jan
دوستان هیچ مدرکی نیاز به مهر دادگستری و امور خارجه نیست برای مصاحبه. دارالترجمه ها برای گرفتن هزینه های بیشتر موضوع رو خیلی مهم جلوه می دهند. ترجمه شناسنامه و کارت ملی و کارت پایان خدمت و مدارک تحصیلی که بهتره ریز نمرات هم باشه کافیه. سوء پیشینه و سوابق کاری و ... اصلا به کار نمیاد
خدا گر ز حکمت ببندد دری
ز رحمت گشاید در دیگری.
به ما که ویزا نرسید.
تشکر کنندگان: USA Grean Card ، nedaba
سلام

خواهش می‌کنم دوستانی که اطلاع کامل دارن بفرمایند که واسه گرفتن ویزای همسر و دخترم از پست احتیاج به چه مدارکی دارم و چه چیزهای رو باید ترجمه کنم واسه ارائه به پست و دریافت پاسپورت آنها

ممنونم
کیس نامبر **2014AS00053 برندهٔ اصلی‌ خانمم, جمعا ۳ نفر
رویت قبولی ۵ نوامبر ، ارسال مدارک ۱۱ نوامبر ، دریافت ایمیل همان روز ،سفارت آنکارا ,دریافت نامهٔ دوم ۱۷ مارس ،،مصاحبه نیمهٔ اول می ،
آپدیتها
۹may ،۱۳may، ۱۵may، ۱۲june ، ۲۲july، ۲۳july، ۲۵july، ۳۱july ، ۱aug ، ۴aug
۵aug ,۱۳ aug,۱۴ aug,۲۲aug, ۲۹aug,۱۵ sep,۱۶sep
(2014-07-26 ساعت 00:36)atial نوشته:  سلام

خواهش می‌کنم دوستانی که اطلاع کامل دارن بفرمایند که واسه گرفتن ویزای همسر و دخترم از پست احتیاج به چه مدارکی دارم و چه چیزهای رو باید ترجمه کنم واسه ارائه به پست و دریافت پاسپورت آنها

ممنونم

تا جایی که میدونم کپی پاس و وکالت نامه به زبان ترکی یا انگلیسی به. تاپیک سفر به ترکیه سر بزنین
تشکر کنندگان: nedaba ، atial
سلام ب دوستان گرامی
آقا من یه سوال داشتم برا تمکن مالی
۱.اگه سند ماشین بخوایم ترجمه کنیم همون برگه سبزو میشه ترجمه کرد یا حتما بایستی سند اصلی باشه؟؟؟
سند اصلی ب نام کسی دیگس :-(
آخه میخام پرایدومو نفروشم Smile
۲.بعد این سند با یه تمکن ۱۰ هزار دلاری از بانک کافیه؟!؟؟
۳.بعد نوع بانکم مهمه ؟!؟ من امروز رفتم بانکم ( بانک رسالت) گفت میدیم انگلیشم میدیم، نوپروبلم Smile
در ضمن من سینگلم
ممنون

Sent from my MediaPad X1 7.0
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2014-07-31 ساعت 18:24)Iaccept نوشته:  سلام ب دوستان گرامی
آقا من یه سوال داشتم برا تمکن مالی
۱.اگه سند ماشین بخوایم ترجمه کنیم همون برگه سبزو میشه ترجمه کرد یا حتما بایستی سند اصلی باشه؟؟؟
سند اصلی ب نام کسی دیگس :-(
آخه میخام پرایدومو نفروشم Smile
۲.بعد این سند با یه تمکن ۱۰ هزار دلاری از بانک کافیه؟!؟؟
۳.بعد نوع بانکم مهمه ؟!؟ من امروز رفتم بانکم ( بانک رسالت) گفت میدیم انگلیشم میدیم، نوپروبلم Smile
در ضمن من سینگلم
ممنون

۱۰،۰۰۰ دلار خیلی‌ کمه و رجکت میشید.

حداقل باید ۱۱،۰۰۰$ داشته باشید. و با توجه به قیمت دلار ۳۰۰۰$ تومن می‌شه حداقل ۴۰ میلیون تومن.

سند ماشین ، خونه، اسب ، گاری ، قاطر،... مورد قبول نیست و فقط و فقط Bank statement رو قبول می‌کنن.

منبع:

https://www.dropbox.com/s/jrqih4m8i2st55...charts.pdf
خوشحالم.
تشکر کنندگان: قصه گو ، Iaccept ، Iaccept
آقا فرشاد قدیمیا بردن جواب دادآ !!!

2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: farshadm999 ، قصه گو
(2014-07-31 ساعت 18:29)Iaccept نوشته:  آقا فرشاد قدیمیا بردن جواب دادآ !!!

قدیمیا دروغ میگن که شما ریجکت بشی دوست من.

معتبر‌ترین منبع اخبار سایت سفارت هست و وقتی‌ نوشته بانک استیتمنت منظورش بانک استیتمنت هست.

با سند پراید دوست من ویزا آمریکا نمیدن به کسی‌.

پاینده باشید.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: قصه گو ، Iaccept
دوست عزیز شده به کسی بگین واسه یه روز پول بهتون بدن بزارین تو حسابتون و بیخودی پول ترجمه ندین واسه سند
تشکر کنندگان: قصه گو ، Iaccept
سلام دوستان
دارم غاطى ميكنم ديگه
مداركمو از دارالترجمه گرفتم ميبينم تو ترجمه ديپلمم از كلمه ديپلم هيچ خبرى نيست
نوشته : completion certificate of secondary school studies
دوستان ديپلمه نظام جديد كه مصاحبه رفتن راهنمايى كنن
پيشاپيش ممنونمSad[/php]
كيس:2014as53xx
نفرات:٢ نفرو نصفى , مصاحبه:هفته اول مى , سفارت : انكارا ، وضعيت:كليرنس بدون فرم نه سوالى و سى وى , البته نقص مدرك هم داشتم , مقصد:كاليفرنيا ، معاف. شغل خصوصى ،تا ٢٨ اگوست ٢١ بار اپديت ، بعد از مصاحبهBig Grin
عجب صبرى خدا دارد !
تشکر کنندگان: قصه گو

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان