کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
دوست عزيز سلام.
در مورد اين مساله به كرات جاهاي مختلف بحث شده.من فقط همينو بگم كه حداقل داشتن ديپلم به قول دوستان از اوجب واجبات است.از نظر اونا ديپلم هم يعني 12 سال تحصيل.حالا اگه فكر مي كني كار و دانش 12 سال نيس حتما برو دنبال كارت كه عقب نيفتي.
موفق باشين.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: storagemeter ، KIMIA2005 ، philter ، ojee ، زری وحدتی ، behfaza
دوستان کارت ملی من تاریخ گذشته است. حتما باید ترجمه اش کنیم ؟ تازه کدپستی کارتم با آدرس فعلیم فرق داره ؟ خواهشا راهنمایی کنید چون من منتظر اعلام زمان مصاحبه ام هستم . Rolleyes
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-05-21 ساعت 20:20)n51 نوشته:  دوستان کارت ملی من تاریخ گذشته است. حتما باید ترجمه اش کنیم ؟ تازه کدپستی کارتم با آدرس فعلیم فرق داره ؟ خواهشا راهنمایی کنید چون من منتظر اعلام زمان مصاحبه ام هستم . Rolleyes
اصولا دارالترجمه ها اگه ببینن تاریخ اعتبار داره تو ترجمه مینویسن اگه از اعتبارش گذشته باشه نمینویسن مثل کارت ملی منWink شما برای اطمینان به دارالترجمه این موضوع رو عنوان کن.
کدپستی همسرمم فرق داشت با کدپستی خونه.تو مصاحبه هم مشکلی پیش نیومد.موفق باشید. Smile
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: ghafari88 ، KIMIA2005 ، hossien_501 ، philter ، noobnoobi ، behfaza
(2013-05-21 ساعت 20:44)nina22 نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 20:20)n51 نوشته:  دوستان کارت ملی من تاریخ گذشته است. حتما باید ترجمه اش کنیم ؟ تازه کدپستی کارتم با آدرس فعلیم فرق داره ؟ خواهشا راهنمایی کنید چون من منتظر اعلام زمان مصاحبه ام هستم . Rolleyes
اصولا دارالترجمه ها اگه ببینن تاریخ اعتبار داره تو ترجمه مینویسن اگه از اعتبارش گذشته باشه نمینویسن مثل کارت ملی منWink شما برای اطمینان به دارالترجمه این موضوع رو عنوان کن.
کدپستی همسرمم فرق داشت با کدپستی خونه.تو مصاحبه هم مشکلی پیش نیومد.موفق باشید. Smile

در تایید فرمایش دوستمون خواستم بگم که می تونی به راحتی و از اینترنت درخواست کارت جدید با اعتبار تا سال 98 رو بدی که کد پستی جدید هم توش باشه.هزینش هم می تونی با کارت شتاب که فکر کنم 2 هزار تومنه پرداخت کنی.یه هفته تا 10 روز بعد مامور پست میاد دم در خونه.قبلیو می گیره.جدید رو میده.همین.همون کارته ولی تاریخش اعتبار داره.من این کارو کردم.بسیار ساده و هلو.Big Grin
موفق باشین.
البته نگین چون من گفتم لازمه ها.من صرفا جهت اطلاع گفتم.خیلی ها با هون تاریخ گذشته رفتند مصاحبه و برگشتند.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: nina22 ، sinamn ، KIMIA2005 ، hossien_501 ، philter ، noobnoobi ، behfaza
(2013-05-21 ساعت 21:14)sce نوشته:  

در تایید فرمایش دوستمون خواستم بگم که می تونی به راحتی و از اینترنت درخواست کارت جدید با اعتبار تا سال 98 رو بدی که کد پستی جدید هم توش باشه.هزینش هم می تونی با کارت شتاب که فکر کنم 2 هزار تومنه پرداخت کنی.یه هفته تا 10 روز بعد مامور پست میاد دم در خونه.قبلیو می گیره.جدید رو میده.همین.همون کارته ولی تاریخش اعتبار داره.من این کارو کردم.بسیار ساده و هلو.Big Grin
موفق باشین.
البته نگین چون من گفتم لازمه ها.من صرفا جهت اطلاع گفتم.خیلی ها با هون تاریخ گذشته رفتند مصاحبه و برگشتند.

دوست عزیز از طریق اینترنت چه جوری میتونیم این کار رو بکنیم ممنون میشم راهنمایی کنید
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان:
سلام اصل شناسنامه لازمه؟یا فقط ترجمش؟مهره دادگستری میخواد یا مهر مترجم کافیه؟
تشکر کنندگان:
(2013-05-22 ساعت 21:10)violeta نوشته:  سلام اصل شناسنامه لازمه؟یا فقط ترجمش؟مهره دادگستری میخواد یا مهر مترجم کافیه؟

سلام باید بگم که ترجمه با مهر مترجم کافیه و حتی توی سایتشون هم نوشتن ،هزینه بی خودنکنین واصل همه مدارکتون را روز مصاحبه ازتون میخوان و بعد از رویت پس میدن شناسنامه کارت ملی سندازدواج کارت پایان خدمت و....مدارک مالی
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، hossien_501
سلام بر سروران عزیز سوالی داشتم
۱- من کارت پایان خدمت را کپی و ترجمه ان را دارم ولی اصل ان را گم کردم به پلیس بعلاوه ۱۰ رجوع کردم گفتند برای المثنی بایستی پنج ماه به بالا صبر کنی حالا برای مصاحبه اگر رسید اقدامات اینجانب که برای المثنی اقدام کردم وترجمه وکپی کارت پایان خدمت (البته خدمت من حدود ۲۲ سال پیش تمام شده)را ببرم مشکلی ایجاد نمیشود؟
۲- باید تمام صفحات سند ازدواج را ترجمه کرد
ممنونم فداکاران غزیز
تشکر کنندگان:
(2013-05-22 ساعت 15:32)KIMIA2005 نوشته:  

موفق باشین.

دوست عزیز از طریق اینترنت چه جوری میتونیم این کار رو بکنیم ممنون میشم راهنمایی کنید

برید به اینجا ( سایت ) :

ثبت احوال-تغییر نشانی

و از اونجا اقدامات رو انجام بدید ...

اما واقعا برای من هم سوال شده ...
من هم برنده همسرم هستن و کدپستی که پشت کارت ملیشون هست با اینی که موقع ثبت نام ( یعنی کدپستی منزل فعلیمون ) دادیم فرق می کنه ... باید عوض کنیم کارت ملی رو؟!
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: KIMIA2005
(2013-05-22 ساعت 23:57)SOLTANI11 نوشته:  سلام بر سروران عزیز سوالی داشتم
۱- من کارت پایان خدمت را کپی و ترجمه ان را دارم ولی اصل ان را گم کردم به پلیس بعلاوه ۱۰ رجوع کردم گفتند برای المثنی بایستی پنج ماه به بالا صبر کنی حالا برای مصاحبه اگر رسید اقدامات اینجانب که برای المثنی اقدام کردم وترجمه وکپی کارت پایان خدمت (البته خدمت من حدود ۲۲ سال پیش تمام شده)را ببرم مشکلی ایجاد نمیشود؟
۲- باید تمام صفحات سند ازدواج را ترجمه کرد
ممنونم فداکاران غزیز

اصل کارت پایان خدمت همراهتون باید باشه .نقص مدارک میخورید بله از اولش تا شاهدین عقد شما نامشان برده میشود

کارت ملی لازم نیست الان فقط شناسنامه لازمه اگه شناسنامه شما مخدوش شده باشد تعویض کنید

(2013-05-22 ساعت 21:10)violeta نوشته:  سلام اصل شناسنامه لازمه؟یا فقط ترجمش؟مهره دادگستری میخواد یا مهر مترجم کافیه؟

اصل شناسنامه لازمه ترجمه هم لازمه مهر دادگستری نمیخواد مهر مترجم کافیه

(2013-05-21 ساعت 14:12)spv نوشته:  با سلام ایا دیپلم فنی حرفه ای کافی یا باید پیش دانشگاهی هم باش حتما؟

ملاک سفارت دیپلم ۱۲ ساله یا پیش دانشگاهی
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان عزیز
اگه امکان داره من رو تو این موارد راهنمایی کنید:
1- تاریخ اعتبار کارت ملی من تموم شده تو ترجمه هم همینو زدن نیازی هست اونو عوض کنم؟
2- من گواهی طلاق دارم ولی تو دو تا صفحه دست نویس با سربرگ دفترخانه و مهر برجسته اونه و هیچ مدرک دیگه ای از ازدواج و طلاق ندارم آیا مدرک دیگه ای لازم هست ؟
3- من کارمند بانکم و تو چند شهر خدمت کردم برای پر کردن فرمها آدرس کدوم شعبه و شهر رو بزنم ؟ آیا نیاز هست همه آنها رو بنویسم ؟
ممنون
تشکر کنندگان:
سلام.
امیدوارم که شاد و سلامت باشید.
من 1 اشتباهی کردم. چون برنامم ازدواج با نامزدم بود، تو فرم زدم متاهل ولی تازه می خوایم عقد کنیم.
ولی واسه درست کردن تاریخش میشه کاری کرد. می خوام بدونم که:

1- برای کار و اقامت فقط مهر مترجم کافیه یا به مهر دیگه ای هم نیاز دارم، (وزارت امور خارجه - قوه قضاییه)؟

2- موقع مصاحبه، کپی برابر اصل کافیه یا اصل شناسنامه و عقدنامه رو هم میخوان؟
Case Number: 79** Applicant No.: 2 Embassy: Yerevan Interview: 9, July Status: Clearance Update: 10,11 July. + 25 July by email

Waiting for my VISA. Tongue Cool
تشکر کنندگان:
(2013-05-22 ساعت 22:15)smpf نوشته:  

سلام باید بگم که ترجمه با مهر مترجم کافیه و حتی توی سایتشون هم نوشتن ،هزینه بی خودنکنین واصل همه مدارکتون را روز مصاحبه ازتون میخوان و بعد از رویت پس میدن شناسنامه کارت ملی سندازدواج کارت پایان خدمت و....مدارک مالی

سلام. من کارم گره خورده و ممکنه منجر به کنسلی بشه. تو رو خدا یکی جوابمو بده. زندگیم رو هواست. میشه بگین واسه شناسنامه و عقدنامه دقیقاَ چه مهری لازمه؟ یعنی وزارت امور خارجه و قوه قضاییه رو نمیخوان؟ و صرفاَ دارالترجمه کفایت میکنه؟
Case Number: 79** Applicant No.: 2 Embassy: Yerevan Interview: 9, July Status: Clearance Update: 10,11 July. + 25 July by email

Waiting for my VISA. Tongue Cool
تشکر کنندگان:
(2013-05-23 ساعت 22:53)Beowulf II نوشته:  
(2013-05-22 ساعت 22:15)smpf نوشته:  

سلام. من کارم گره خورده و ممکنه منجر به کنسلی بشه. تو رو خدا یکی جوابمو بده. زندگیم رو هواست. میشه بگین واسه شناسنامه و عقدنامه دقیقاَ چه مهری لازمه؟ یعنی وزارت امور خارجه و قوه قضاییه رو نمیخوان؟ و صرفاَ دارالترجمه کفایت میکنه؟
دوستمون که راهنمایی کردن.برای مصاحبه مدارکتون فقط مهر دارالترجمه داشته باشه کافیه.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، KIMIA2005 ، hossien_501 ، lonelyman ، farshadsh

موفق باشین.
مستقیم رفتم اداره ثبت احوال گفتم برای سفارت باید کارت ملی رو عوض کنم چون کد پستی عوض شده و تاریخ اعتبار نداره . یک هفته بعد کارت جدید رو گرفتم
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: nina22 ، Lemony ، lonelyman ، farshadsh ، hossien_501 ، ojee

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان