کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2014-07-06 ساعت 09:27)poem نوشته:  
(2014-07-05 ساعت 16:39)m60kabir نوشته:  نامه تمکن فقط به نام کیس اصلی بگیرم؟ اما موجودی به اندازه خودم و همسرم باشه درسته؟ ما دو نفریم

یه نامه کافیه دیگه؟
بله دوست عزیزمبلغ تمکن باید به اندازه دو نفر باشه ، تو یه حساب باشه مشکلی نداره ، ولی باید دو نسخه بگیرین که تو پرونده دونفر باشه . شما میتونین از کارمند بانک بخواین دو نسخه از تمکن براتون پرینت بگیره .
موفق باشید.

دوست عزیز این دو نسخه از گواهی تمکن رو مطمئنید؟ تو سفرنامه ها و تاپیک تا اینجا من ندیدم کسی بهش اشاره کنه! البته مشکلی نداره گرفتنش اما آیا واقعا لازمه؟ از همراه کسی نسخه دوم رو گرفتن؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: pouria.narimisa ، nedaba
(2014-07-06 ساعت 09:32)behdadK نوشته:  
(2014-07-05 ساعت 16:39)m60kabir نوشته:  نامه تمکن فقط به نام کیس اصلی بگیرم؟ اما موجودی به اندازه خودم و همسرم باشه درسته؟ ما دو نفریم

یه نامه کافیه دیگه؟
بله دوست عزیزمبلغ تمکن باید به اندازه دو نفر باشه ، تو یه حساب باشه مشکلی نداره ، ولی باید دو نسخه بگیرین که تو پرونده دونفر باشه . شما میتونین از کارمند بانک بخواین دو نسخه از تمکن براتون پرینت بگیره .
موفق باشید.

دوست عزیز این دو نسخه از گواهی تمکن رو مطمئنید؟ تو سفرنامه ها و تاپیک تا اینجا من ندیدم کسی بهش اشاره کنه! البته مشکلی نداره گرفتنش اما آیا واقعا لازمه؟ از همراه کسی نسخه دوم رو گرفتن؟

از ما فقط یک نسخه گرفتند. اتفاقا 3 نسخه به تعداد از بانک گرفته بودیم و گفتیم که 3 نسخه داریم ولی گفت 1 نسخه کافیه!!!!
2014as7xxx، ایروان، کلیرنس
تشکر کنندگان: behdadK ، pouria.narimisa ، nedaba
(2014-07-06 ساعت 22:21)shahrzad001 نوشته:  

یه نامه کافیه دیگه؟
موفق باشید.

از ما فقط یک نسخه گرفتند. اتفاقا 3 نسخه به تعداد از بانک گرفته بودیم و گفتیم که 3 نسخه داریم ولی گفت 1 نسخه کافیه!!!!
درود بر دوستان گرامی
1- تمکن برای فرد برنده باید ارائه بشه . پس یک نسخه کافیه .
2- اگر برنده و همسرشون جداگانه تمکن بگیرند (هر کس برای خودش) یک نسخه از هر کدام کافیه چون گواهی هر کس را در پرونده خودش میگذارند و جمع تمکن اعضاء کیس به حساب می یاد. میشه برای اطمینان دو نسخه همراه داشت ولی غالباً همون یک نسخه کفایت داره . در مورد بنده و عیال که همینطور شد.
موفق باشید.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: poem ، behdadK ، mohsenmb ، محبت ، pouria.narimisa ، nedaba
من تازه ادیت کردم راهنما رو . دوباره ادیتش میکنم :دی
پس متفق القول همه میگن که یک نسخه کافیه. البته من هم اولین بار بود شنیدم چند نسخه رو.
دوستانی که هنوز مصاحبه نرفتند هم میتونن از امضای من برای اسپانسر و مدارک مرتبط استفاده کنن
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: محبت ، Sam2014 ، pouria.narimisa ، nedaba
(2014-07-06 ساعت 22:21)shahrzad001 نوشته:  

یه نامه کافیه دیگه؟
موفق باشید.

خیر دوست عزیز همون یه نسخه کفایت میکنه. البته شما میتونید 2 نسخه درخواست بدید اگر اون یکی کثیف یا گم شد از اون یکی استفاده کنی ولی واسه سفارت همون یه نسخه کفایت میکنه. تنها چیزی که 2نسخه لازمه ترجمه عقدنامه هست.Cool
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: behdadK ، محبت ، nedaba
دوستان سلام
من مي خوام از بانك آينده گواهي تمكن مالي بگيرم. آيا خود بانك مي دونه كه چه اطلاعاتي بايد در گواهي درج بشه و يا بايد خودمون بهشون بگيم؟
ممنون ميشم كمك كنيد.
کیس نامبر:**78 .............تعداد افراد: خودم و همسرم و دختر 3 ساله ام............سفارت: آنکارا که به ابوظبی تغییرش دادن........زمان مصاحبه: هفته آخر جولاي
تشکر کنندگان: nedaba
بهشون بگین مانده حساب رو بهتون گواهی بدن به لاتین. از شعبه ارزیشون باید بگیرید. چیز خاصی نداره. یه نامه است که اسم صاحب حساب، تاریخ باز کردن حساب و مانده حساب رو داره. خصوصی ها هم خوشبختانه گردش رو نمیزنن و فقط مانده میدن. اگر گفت گردش هم بزنن اصرار کنید که فقط مانده باشه .
تشکر کنندگان: mamandiana ، محبت ، Sam2014 ، mohsenmb ، nedaba
دوستان ما از بانک اقتصاد نوین گواهی تمکن گرفتیم. تنها چیری که داره مبلغ مانده به ریال، نرخ تبدیل بر اساس نرخ ارز دولتی و یک مهر معمولی لاتین است که روی سربرگ خودشون پرینت شده با اینکه خیلی از دوستان گفتن که مهر برجسته نمی خواد اما باز هم نگرانم .
case number:2014AS000079XX
تاریخ رویت قبولی:2 می
ارسال مدارک: 25 می
کارنت شدن: 8 می سال بعد
سفارت: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 24 جولای
دریافت ویزا: !!!!
(2014-07-11 ساعت 01:51)newparmis نوشته:  دوستان ما از بانک اقتصاد نوین گواهی تمکن گرفتیم. تنها چیری که داره مبلغ مانده به ریال، نرخ تبدیل بر اساس نرخ ارز دولتی و یک مهر معمولی لاتین است که روی سربرگ خودشون پرینت شده با اینکه خیلی از دوستان گفتن که مهر برجسته نمی خواد اما باز هم نگرانم .

دوست عزیز کسی نمیتونه نگرانی شما رو برطرف کنه - دوستان گفتن بنده هم مجدد عرض میکنم مهر برجسته نمیخواد- اعداد و اسم و مانده ..... به لاتین باشه و مهر هم به لاتین .... استرس و نگرانی هم به خودتون راه ندیدCool
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
دوستان من رفتم از بانک ملی این گواهی که عکسشو گذاشتم گرفتم. یک نفر هم هستم. این الان همه چیش کامله؟

http://www.uploadmb.com/dw.php?id=1405175887
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
(2014-07-12 ساعت 19:02)سعید پ نوشته:  دوستان من رفتم از بانک ملی این گواهی که عکسشو گذاشتم گرفتم. یک نفر هم هستم. این الان همه چیش کامله؟

درسته و مشكلي نداره
2014AS00003XXX
تاريخ رويت نامه قبولي : 1 May 2014
تاریخ ارسال مدارک : 7 May 2014
دريافت تاييده رسيدن مدارک : 12 May 2014
دريافت نامه دوم : 12 Jun
سفارت: آنكارا
آپدیت اول : 25 Jul
ورود به ترکیه : 3 Aug
وقت دکتر : 4 Aug حضور در دكتر نيم ساعت قبل از وقت، هزينه 300 دلار، جواب دكتر 24 ساعت بعد
مصاحبه : 7 Aug ريجكت يك ضرب
تشکر کنندگان: سعید پ
(2014-07-11 ساعت 01:51)newparmis نوشته:  دوستان ما از بانک اقتصاد نوین گواهی تمکن گرفتیم. تنها چیری که داره مبلغ مانده به ریال، نرخ تبدیل بر اساس نرخ ارز دولتی و یک مهر معمولی لاتین است که روی سربرگ خودشون پرینت شده با اینکه خیلی از دوستان گفتن که مهر برجسته نمی خواد اما باز هم نگرانم .

برای برطرف شدن نگرانیتان بهتر است به یک شعبه ارزی تشریف ببرید .نامه را ارائه دهید تا برایتان مهر برجسته بزنند.
من خودم این کار را کردم و برایم مهر برجسته زدند .البته در بانک دیگری به غیر از اقتصاد نوین.
امیدوارم شما هم موفق باشید
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
تشکر کنندگان:
(2014-07-12 ساعت 21:53)yashary نوشته:  
(2014-07-12 ساعت 19:02)سعید پ نوشته:  دوستان من رفتم از بانک ملی این گواهی که عکسشو گذاشتم گرفتم. یک نفر هم هستم. این الان همه چیش کامله؟

درسته و مشكلي نداره

ممنونم دوست عزیز
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
تشکر کنندگان:
من وقتی که برای مصاحبه مراجعه کردم در قسمت توضیحات متن زیر رو نوشتن، از دوستان اگه کسی میتونه کمک کنه خیلی ممنونش میشم.
"Additional proof of funds or U.S sponsor"
تشکر کنندگان:
با سلام
لطفا راهنمایی کنید گواهی تمکن مالی از چه تاریخی مانده به مصاحبه اعتبار داره؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان