کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تولد فرزند بعد از قبول شدن در لاتاری
(2013-06-05 ساعت 21:08)ekhtera نوشته:  سلام. ما امسال در قرعه کشی گرین کارت برنده شدیم و فرمها را چندروزه فرستادیم. حدودا زمان مصاحبه هم با توجه به کیس نامبرمان ابان یا آذر خواهد بود. تازه متوجه شدیم که خانمم حامله هست. سوال دارم که برای واکسن ها چه کنیم؟خانمم همه واکسن ها را قبلا زده فقط آنفلونزا می ماند. ایشان که نمی تواند قبل مصاحبه هیچ واکسنی بزند، تو مصاحبه هم نمی تواند عکس برداری قفسه سینه کند. شما چه کردید؟ممنون راهنمایی کنید.

شما در اینجا موضوع رو به خانم دکتر طاهرنژاد مطرح کنید و در زمان مصاحبه با دکتر سفارت خودشون بهترین راهنمایی رو بهتون میکنند و کمکتون میکنند و حتی اگر سفارتتون معلومه و درخواست تغییر ندادین میتونیین به دکتر سفارت ایمیل بزنید و سوال کنید.
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان: mahan L ، Morteza1350 ، زری وحدتی ، pari pariaaa
سلام، همسر من در لاتاري 2014 با كيس نامبر حدود 5300 اكسپت شده. من و همسرم فرمهاي اوليه را پر كرديم و به همراه عكسها به كي سي سي فرستاديم - بر اساس شماره كيس نامبر و مقايسه با بولتن سال قبل احتمالا اسفند ماه زمان مصاحبه خواهد بود - ما قبلا تحت نظر پزشك قصد داشتيم فرزندي بياوريم ولي بعد از اعلام نتيجه لاتاري 2014 موقتا منصرف شده بوديم تا فرزندمان را در امريكا بياوريم - اواسط همين ماه (تير 92) متوجه شديم كه همسرم باردار است - در زمان مصاحبه همسرم حدودا در ماه آخر بارداري خواهد بود كه نمي دانيم نوزاد قبل از تاريخ مصاحبه بدنيا مي آيد يا بعد از آن! اگر نوزاد هنوز بدنيا نيامده باشد كه همسرم در سه ماهه آخر بارداري خواهد بود و امكان حركت كردن ندارد. اگر هم قبل از مصاحبه كودك متولد شود امكان مسافرت براي هر دوي آنها تا 45 روز پس از زايمان نيست! در هر صورت چه نوزاد و چه همسرم امكان مسافرت را نخواهند داشت.
اول اينكه تكرار اولين دوره (پس از 1 ماه) واكسن هپاتيت ما بيستم همين ماه بود كه همسرم با مشورت پزشك تزريقي انجام نداد و آخرين سري تزريقات ما بايد در بيستم آذر انجام ميشد كه امكان آن هم وجود ندارد....
دوم اينكه زمانيكه بتوانيم فرم 230 را براي كودك آماده كنيم حداقل ده تا 15 روز پس از تاريخ تولد (وقتي كه شناسنامه فرزند بدستمان برسد) خواهد بود. كه اين تاريخ پس از تاريخ مصاحبه است!
من قاطي كردم ... چه جوري ميشه كه اينجوري ميشه؟!!! چي كار كنم؟؟؟؟ كم كم دارم به اين فكر ميكنم كه قيد امريكا رو بزنم .... راهنمايي كنيد لطفا
PD: Oct, 27, 2014
Documents arrived on Feb, 2nd, 2016 to NVC
Wait for NVC complete letter
(F2a category)
تشکر کنندگان: زری وحدتی
(2013-07-20 ساعت 13:36)bobo_ir نوشته:  سلام، همسر من در لاتاري 2014 با كيس نامبر حدود 5300 اكسپت شده. من و همسرم فرمهاي اوليه را پر كرديم و به همراه عكسها به كي سي سي فرستاديم - بر اساس شماره كيس نامبر و مقايسه با بولتن سال قبل احتمالا اسفند ماه زمان مصاحبه خواهد بود - ما قبلا تحت نظر پزشك قصد داشتيم فرزندي بياوريم ولي بعد از اعلام نتيجه لاتاري 2014 موقتا منصرف شده بوديم تا فرزندمان را در امريكا بياوريم - اواسط همين ماه (تير 92) متوجه شديم كه همسرم باردار است - در زمان مصاحبه همسرم حدودا در ماه آخر بارداري خواهد بود كه نمي دانيم نوزاد قبل از تاريخ مصاحبه بدنيا مي آيد يا بعد از آن! اگر نوزاد هنوز بدنيا نيامده باشد كه همسرم در سه ماهه آخر بارداري خواهد بود و امكان حركت كردن ندارد. اگر هم قبل از مصاحبه كودك متولد شود امكان مسافرت براي هر دوي آنها تا 45 روز پس از زايمان نيست! در هر صورت چه نوزاد و چه همسرم امكان مسافرت را نخواهند داشت.
اول اينكه تكرار اولين دوره (پس از 1 ماه) واكسن هپاتيت ما بيستم همين ماه بود كه همسرم با مشورت پزشك تزريقي انجام نداد و آخرين سري تزريقات ما بايد در بيستم آذر انجام ميشد كه امكان آن هم وجود ندارد....
دوم اينكه زمانيكه بتوانيم فرم 230 را براي كودك آماده كنيم حداقل ده تا 15 روز پس از تاريخ تولد (وقتي كه شناسنامه فرزند بدستمان برسد) خواهد بود. كه اين تاريخ پس از تاريخ مصاحبه است!
من قاطي كردم ... چه جوري ميشه كه اينجوري ميشه؟!!! چي كار كنم؟؟؟؟ كم كم دارم به اين فكر ميكنم كه قيد امريكا رو بزنم .... راهنمايي كنيد لطفا

سلام دوست عزیزم
اولا که قدم نوررسیده ( البته هنوز قدمش رو زمین نیومده ولی ایشالا صحیح و سالم میاد ) مبارک باشه. شیرینی ما فراموش نشه! Big Grin
دوما که نگران نباشید. همون خدایی که این چیزها رو برای شما خواسته تا همیشه همراهتونه.
شما می تونید بگذارید کارنتی ها که شروع شد و براساس وضعیت همسرتون تونستید برنامه ریزی حدودی بکنید، طی مکاتبه ای با KCC یا خود سفارت مربوطه اتون ( بسته به زمان ) درخواست بدید ( با توضیح شرایط ) وقت مصاحبتون رو عقب بندازن.
شما تا پایان سپتامبر سال 2014 فرصت دارید که ویزاتون رو بگیرید.
نگران نباشید و به خدا توکل داشته باشید.

ضمناً یادتون نره که بعد از تولد فرزندتون ( به امید خدا Smile ) باید فرم هاتون رو هم آپ دیت کنید. حالا بگذارید به وقتش اون رو هم راهنماییتون می کنند دوستان.

شاد و سالم باشید Smile
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: aghaghia ، ojee ، bobo_ir ، زری وحدتی ، pari pariaaa
(2013-07-20 ساعت 13:43)ghafari88 نوشته:  
(2013-07-20 ساعت 13:36)bobo_ir نوشته:  سلام، همسر من در لاتاري 2014 با كيس نامبر حدود 5300 اكسپت شده. من و همسرم فرمهاي اوليه را پر كرديم و به همراه عكسها به كي سي سي فرستاديم - بر اساس شماره كيس نامبر و مقايسه با بولتن سال قبل احتمالا اسفند ماه زمان مصاحبه خواهد بود - ما قبلا تحت نظر پزشك قصد داشتيم فرزندي بياوريم ولي بعد از اعلام نتيجه لاتاري 2014 موقتا منصرف شده بوديم تا فرزندمان را در امريكا بياوريم - اواسط همين ماه (تير 92) متوجه شديم كه همسرم باردار است - در زمان مصاحبه همسرم حدودا در ماه آخر بارداري خواهد بود كه نمي دانيم نوزاد قبل از تاريخ مصاحبه بدنيا مي آيد يا بعد از آن! اگر نوزاد هنوز بدنيا نيامده باشد كه همسرم در سه ماهه آخر بارداري خواهد بود و امكان حركت كردن ندارد. اگر هم قبل از مصاحبه كودك متولد شود امكان مسافرت براي هر دوي آنها تا 45 روز پس از زايمان نيست! در هر صورت چه نوزاد و چه همسرم امكان مسافرت را نخواهند داشت.

سلام دوست عزیزم
اولا که قدم نوررسیده ( البته هنوز قدمش رو زمین نیومده ولی ایشالا صحیح و سالم میاد ) مبارک باشه. شیرینی ما فراموش نشه! Big Grin
دوما که نگران نباشید. همون خدایی که این چیزها رو برای شما خواسته تا همیشه همراهتونه.
شما می تونید بگذارید کارنتی ها که شروع شد و براساس وضعیت همسرتون تونستید برنامه ریزی حدودی بکنید، طی مکاتبه ای با KCC یا خود سفارت مربوطه اتون ( بسته به زمان ) درخواست بدید ( با توضیح شرایط ) وقت مصاحبتون رو عقب بندازن.
شما تا پایان سپتامبر سال 2014 فرصت دارید که ویزاتون رو بگیرید.
نگران نباشید و به خدا توکل داشته باشید.

ضمناً یادتون نره که بعد از تولد فرزندتون ( به امید خدا Smile ) باید فرم هاتون رو هم آپ دیت کنید. حالا بگذارید به وقتش اون رو هم راهنماییتون می کنند دوستان.

شاد و سالم باشید Smile

در تایید حرف دوستمون، باید بگم که شما میتونید مصاحبه تون رو 2-3 ماه عقب بندارین..
همسرتون لزومی نداره واکسنی بزنن جز واکسن هایی که باید در زمان بارداری تزریق کرد، بعد ار زایمان با پزشکشون مشورت کنید و واکسنها را شروع کنند...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ojee ، ghafari88 ، bobo_ir ، زری وحدتی ، pari pariaaa
با سلام
من و همسرم پارسال همين موقع رفتيم امريكا و گرين كارتمون رو گرفتيم و دو ماه و نيم اونجا مونديم. موقع برگشتن من باردار بودم و هدفمون اين بود كه برگرديم امريكا و فرزندمون اونجا به دنيا بياد ولي متاسفانه بنا به شرايطي من نتونستم برگردم امريكا ولي همسرم بعد شش ما برگشت تا گرين كارتش باطل نشه. حالا من و دختر ٤ ماهه مي خواهيم به همراه همسرم بريم امريكا ، به نظر شما ايا مشكلي برامون پيش نمياد؟؟؟ و قبل رفتن براي فرزندمون چه كارهايي رو بايد انجام بديم؟؟؟
از راهنمايتون بي نهايت متشكرم 
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، pari pariaaa
(2013-08-03 ساعت 17:04)برادران نوشته:  با سلام
من و همسرم پارسال همين موقع رفتيم امريكا و گرين كارتمون رو گرفتيم و دو ماه و نيم اونجا مونديم. موقع برگشتن من باردار بودم و هدفمون اين بود كه برگرديم امريكا و فرزندمون اونجا به دنيا بياد ولي متاسفانه بنا به شرايطي من نتونستم برگردم امريكا ولي همسرم بعد شش ما برگشت تا گرين كارتش باطل نشه. حالا من و دختر ٤ ماهه مي خواهيم به همراه همسرم بريم امريكا ، به نظر شما ايا مشكلي برامون پيش نمياد؟؟؟ و قبل رفتن براي فرزندمون چه كارهايي رو بايد انجام بديم؟؟؟
از راهنمايتون بي نهايت متشكرم 

دوست عزیز شما نباید بیشتر از 180 روز خارج از آ م ر ی ک ا باشید وگرنه گرین کارتتون باطل میشه! همسرتون باید پیگیر این قضیه باشن و براتون از اداره مهاجرت سوال کنند...
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: ojee ، derakhtekhatereh
(2013-08-03 ساعت 18:40)aghaghia نوشته:  دوست عزیز شما نباید بیشتر از 180 روز خارج از آ م ر ی ک ا باشید وگرنه گرین کارتتون باطل میشه! همسرتون باید پیگیر این قضیه باشن و براتون از اداره مهاجرت سوال کنند...

چرا 180 روز ؟ اینجا نوشته یک سال شش ماهی که اعلام شده گرین کارت رو باطل نمیکنه اما در پروسه شهروند شدن مشکل ایجاد میکنه. افراد باید 5 سال در امریکا حضور داشته باشن. اگر بیش از 6 ماه خارج باشند این دوره ی 5 ساله شکسته میشه و باید فرم N-470 رو پر کنند.
تشکر کنندگان: ojee ، MEHDIREZAEI ، pari pariaaa
(2013-08-08 ساعت 14:03)sinamn نوشته:  
(2013-08-03 ساعت 18:40)aghaghia نوشته:  دوست عزیز شما نباید بیشتر از 180 روز خارج از آ م ر ی ک ا باشید وگرنه گرین کارتتون باطل میشه! همسرتون باید پیگیر این قضیه باشن و براتون از اداره مهاجرت سوال کنند...

چرا 180 روز ؟ اینجا نوشته یک سال شش ماهی که اعلام شده گرین کارت رو باطل نمیکنه اما در پروسه شهروند شدن مشکل ایجاد میکنه. افراد باید 5 سال در آمریکا حضور داشته باشن. اگر بیش از 6 ماه خارج باشند این دوره ی 5 ساله شکسته میشه و باید فرم N-470 رو پر کنند.
sinamn عزیز ممنون که اشتباه من رو تصحیح کردین، من در مهاجرسرا این مطلب رو دیده بودم تصورم براین بود که بر داشتن گرین کارت هم تاثیر میگذاره...
تشکر کنندگان: pari pariaaa
(2013-08-08 ساعت 19:54)aghaghia نوشته:  
(2013-08-08 ساعت 14:03)sinamn نوشته:  

چرا 180 روز ؟ اینجا نوشته یک سال شش ماهی که اعلام شده گرین کارت رو باطل نمیکنه اما در پروسه شهروند شدن مشکل ایجاد میکنه. افراد باید 5 سال در آمریکا حضور داشته باشن. اگر بیش از 6 ماه خارج باشند این دوره ی 5 ساله شکسته میشه و باید فرم N-470 رو پر کنند.
sinamn عزیز ممنون که اشتباه من رو تصحیح کردین، من در مهاجرسرا این مطلب رو دیده بودم تصورم براین بود که بر داشتن گرین کارت هم تاثیر میگذاره...

البته این مورد رو هم مدنظر داشته باشید که درسته به لحاظ قانونی ممکنه مشکلی ایجاد نکنه اما در سال های اخیر سخت گیری های زیادی به افرادی می کنند که به اصطلاح خودمون 6 ماه اینورند و 6 ماه اونور و بوده مواردی که منجر به مشکلاتی برای گرین کارت فرد شده.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: aghaghia ، KIMIA2005 ، pari pariaaa
با سلام فرزند ما دو ماه بعد از ثبت نام به دنیا اومد و ما فقط فرمهای مربوطه( DSP122 وDS230)را برای او لحاظ کردیم و به همراه مدارک خودمون فرستادیم به نظر شما همین کفایت میکنه?
** 2014000079 CN :AS تعداد افراد: ۴ نفر سفارت : آنکارا بود خواسته ایم ایروان بشه.
تشکر کنندگان:
(2013-08-13 ساعت 01:21)philadelphia نوشته:  با سلام فرزند ما دو ماه بعد از ثبت نام به دنیا اومد و ما فقط فرمهای مربوطه( DSP122 وDS230)را برای او لحاظ کردیم و به همراه مدارک خودمون فرستادیم به نظر شما همین کفایت میکنه?

یک فرم جدا DS230 برای فرزندتون باید فرستاده باشین و در فرم های خودتون هم قسمت فرزند باید تکمیل بشه.
اگه به اینصورت عمل کردین کفایت میکنه.
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: philadelphia ، pari pariaaa
(2013-08-13 ساعت 01:21)philadelphia نوشته:  با سلام فرزند ما دو ماه بعد از ثبت نام به دنیا اومد و ما فقط فرمهای مربوطه( DSP122 وDS230)را برای او لحاظ کردیم و به همراه مدارک خودمون فرستادیم به نظر شما همین کفایت میکنه?

دوست عزیز شما فقط باید فرم 230 رو براشون پر میکردید، فرم 122 فقط واسه برنده است نه همراهان، برای همراهان فقط باید فرم 230 پر بشه، واسه برنده هر 2 فرم...
فعلا همین فرم براشون کفایت میکنه بعدا موقع مصاحبه باید شناسنامه و مدارکشون رو همراه با مدارک خودتون ترجمه کنید و همراه داشته باشید..
تشکر کنندگان: philadelphia
باسلام
کیس نامبر 2014AS000018XX -تعداد 2نفر
همسر بنده 7 ماهه باردار میباشد باتوجه به شماره کیس نامبر فکر کنم زمان مصاحبه مون مهر یا ابان باشه ، یعنی همون موقعی که بچمون دنیا میاد ، میخواستم بدونم میشه زمان مصاحبه رو عقب انداخت و چجوری .
لطفا راهنمایی کنید
ممنون
تشکر کنندگان:
(2013-08-21 ساعت 14:02)ali_maghrori نوشته:  باسلام
کیس نامبر 2014AS000018XX -تعداد 2نفر
همسر بنده 7 ماهه باردار میباشد باتوجه به شماره کیس نامبر فکر کنم زمان مصاحبه مون مهر یا ابان باشه ، یعنی همون موقعی که بچمون دنیا میاد ، میخواستم بدونم میشه زمان مصاحبه رو عقب انداخت و چجوری .
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

دوست عزیز جواب شما در این پست داده شده. لطفا وقتی سوالی رو مطرح میکنید همونجا بدنبال جوابش باشید و از تکرار سوالتون پرهیز کنید.
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، afshinghwink ، pari pariaaa
از خانم های باردار عکس x ray نمیگیرن لازم نیست واکسنی که دکتر اجازه نداده بزنید اصلا دلواپس نباشید
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: ojee ، aghaghia ، noobnoobi ، Morteza1350 ، pari pariaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان