کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۴
تا الان بالاترین کیس نامبری که دیدیم، 7700 بوده...چرا؟؟؟پارسال که تا 9200 بوده سری اول و در سری دوم تا 10600 دیده شده...بچه های 2014 اگه کیس بالاتری دیدید اطلاع رسانی کنید که ما کیس بالاییهای 2013 خوشحال بشیم
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: badbat ، ati100 ، tajhizgaran ، senterstar ، KIMIA2005
(2013-05-03 ساعت 23:57)Hadi_20 نوشته:  من یه خبر دارم.واقعیتش من از طریق یکی از شرکت ها اقدام به ثبت نام کردم حالا به این شرکت متنی فرستارم که آیا مرحله دومی در کار است یا نه این متن رو برام فرستادن

کد:
Ba salam,

Ta mahe july 2013 bayad morataban check kard ke esmha daomadand ya na chunke be tadrij mamolan elam khahand shod natayej.

یعنی اینکه باید هی چک کرد معمولا نتایج به مرور گذاشته میشه اینطور که میگن.البته نمیدونم به حرف شرکت چقدر باید استناد کرد.
ولی چرا به مرور گذاشته میشه؟شاید اینا می خوان بدونن کیا واقعا پیگیر هستند و کیا اصلا سراغ کیسشون نمیرن و اینجوری بخوان یه تفاوتی قائل بشن.نظر شما چیه؟

*********************************************************************************************************************************************
سلام

اشتباه نکنم نیجریه حدوداً ۶۰۰۰ نفر سهمیه پایه داره (۲ برابر ایران) دیدم تو فرومشون دارن مگس میپرونن و تیله بازی می‌کنن !Wink
[font=Tahoma]خدایا آسمونت چه مزه ایه؟ما که همش زمین خوردیم ![/font]
تشکر کنندگان: ati100 ، kasrafo ، niloofar khorshidsavar ، KIMIA2005
منم دیروز به kcc ایمیل زدم که من جزو قبولی ها نبودم و میخوام بدونم آیا قرعه کشی برای بار دوم انجام میشه یا نه ؟ اونها اینطور جواب دادند
Thank you for your inquiry,
All entrants may check the status of their entries through the Entry Status Check on the E-DV website. Review the IMPORTANT NOTICE on the E-DV website www.dvlottery.state.gov.
Diversity Visa Unit
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov
نشد : 2013-2014-2015-2016-2017-2018-2019-2020-2021-2022
بازم نمیشه: 2023
تاآخرش همینه
چیزای خوب به ما نیومده
تشکر کنندگان: parastoo mohajer ، babak82 ، niloofar khorshidsavar ، KIMIA2005
(2013-05-04 ساعت 00:22)گل نهال نوشته:  تا الان بالاترین کیس نامبری که دیدیم، 7700 بوده...چرا؟؟؟پارسال که تا 9200 بوده سری اول و در سری دوم تا 10600 دیده شده...بچه های 2014 اگه کیس بالاتری دیدید اطلاع رسانی کنید که ما کیس بالاییهای 2013 خوشحال بشیم

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
[عکس: c04jboqjcfjxbskjkx11.jpg]

http://www.nairaland.com/1275397/dv-2014...et-here/13
تشکر کنندگان: badbat ، babak82 ، jayjay ، KIMIA2005
(2013-05-04 ساعت 00:00)arshin نوشته:  ایمیل زدم به KCC دیروز ، الان جواب داد !‌ ! چه جوابی هم داد‌ ! :|

[color=#FF0000]Thank you for your inquiry.
KCC is not authorized to assist you with this issue.
kcc مسئول انجام قرعه کشی نیست. باید به وزارت خارجه ایمیل بزنید.

گفته :
Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.
اولا که این یه اعلان رسمیه و کلمه به کلم اون ده ها بار چک میشه! نگفته HAS NOT BEEN SELECTED YET پس قرار نیست به مرور اعلام کنن. به احتمال زیاد همون اکتبر دوباره قرعه کشی کنن چون موقع ثبت نام گفتن تا اکتبر نگهش دارین.

(2013-05-04 ساعت 01:06)saeed_sqs_20 نوشته:  منم دیروز به kcc ایمیل زدم که من جزو قبولی ها نبودم و میخوام بدونم آیا قرعه کشی برای بار دوم انجام میشه یا نه ؟ اونها اینطور جواب دادند
Thank you for your inquiry,
All entrants may check the status of their entries through the Entry Status Check on the E-DV website. Review the IMPORTANT NOTICE on the E-DV website www.dvlottery.state.gov.
این یه ایمیل اتوماتیکه. هنوز جواب ندادن. اینقدرم به کی سی سی ایمیل نرنین. KCC وظیفه انجام قرعه کشی رو نداره. پردازش اطلاعات و معرفی به سفارت ها وظیفه ی اوناست. به خاطر خودتون میگم.
تشکر کنندگان: saeed_sqs_20 ، elnaz_joon ، babak82 ، Tomas ، اردوان ، KIMIA2005
فکر نکنم دیگه قرعه کشی انجام بشه دو سه ت از دوستام خوشبختانه اسمشون در اومد یکیشون اصلا خبر نداشت فامیلشون ثبت نامش کرده بود
بعد میگه من نمی خوام برم آمریکا چی داره مگه!
خدایاااااااااااا لاتاری رو نصیب علاقه مندانش بکننننننننننننننن
کسی میدونه سهمیه ایران امسال چقدره؟پارسال که 6029 نفر از ایران قبول شدند
تشکر کنندگان: sherwean ، KIMIA2005 ، reza16
دوست عزیز گل نهال
من امسال خودم با شماره کیس 2014AS000081XX هستم

تو چند تا Forum خارجی که سر زدم چندین نفر با کیس نامبر های 17 تا 19 هزار از آسیا قبول شدن و همین الان یه نفر دیدم با کیس نامبر 23 هزار
امسال دلیلش رو نمی دونم ولی با کیس نامبر هایی بالایی تا اینجا قبول شدن

My husband got selected for further processing the dv visa with an extremely high case number 2014AS19XXX, the highest number I've ever seen. There are rarely any cases larger than 10000 in the forum so far. We are worried that we will not make it in the fiscal year.

Hi Don't worry. Mine is AS00023XXX. This years number is very hard to understand. Please can you tell me in your notification where there 2 CN numbers (one for each preson) or just one
تشکر کنندگان: ati100 ، babak82 ، tajhizgaran ، senterstar ، amir82 ، Tomas ، KIMIA2005 ، Alpha1
دوستان سلام

بنده باکیس نامبر 20141xxxبه همراه همسر و دخترم که 13 ساله هستش برا گرفتن پاسپورت به صورت جدا بایداقدام کنم یعنی دو پاسپورت یکی خودم و دیگری همسر و دخترم و یا هر سه یک پاسپورت به چه صورت اقدام شود؟
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: sherwean ، tajhizgaran ، Tomas
(2013-05-04 ساعت 03:01)بابک 1364 نوشته:  دوست عزیز گل نهال
من امسال خودم با شماره کیس 2014AS000081XX هستم

تو چند تا Forum خارجی که سر زدم چندین نفر با کیس نامبر های 17 تا 19 هزار از آسیا قبول شدن و همین الان یه نفر دیدم با کیس نامبر 23 هزار
امسال دلیلش رو نمی دونم ولی با کیس نامبر هایی بالایی تا اینجا قبول شدن

My husband got selected for further processing the dv visa with an extremely high case number 2014AS19XXX, the highest number I've ever seen. There are rarely any cases larger than 10000 in the forum so far. We are worried that we will not make it in the fiscal year.

Hi Don't worry. Mine is AS00023XXX. This years number is very hard to understand. Please can you tell me in your notification where there 2 CN numbers (one for each preson) or just one

I have been selected for DV 2014 with CN AS000197xx.
..........
3. My spouse and I have a plan to travel to our home country (Japan) this October for a friend's wedding.
http://forums.immigration.com/showthread...Only/page5
L1B visa holder and PERM EB3 applicant: Questions on DV 2014 processing
CoolCoolCool
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، Alpha1
(2013-05-04 ساعت 08:57)hedyhoney نوشته:  تو رو خدا بچه ها تحقیق کنید ببینید اکتبر چه اتفاقی میفته.
اصلا تا به حال کسی شده که اکتبر سالهای پیش برنده بشه؟؟؟
این سوال مهمیه به نظرم

سلام
بله تمام کیس نامبر های بالای 10000 برای آسیا بعد از 1 اکتبر برنده شدند

(2013-05-04 ساعت 04:08)KIMIA2005 نوشته:  دوستان سلام

بنده باکیس نامبر 20141xxxبه همراه همسر و دخترم که 13 ساله هستش برا گرفتن پاسپورت به صورت جدا بایداقدام کنم یعنی دو پاسپورت یکی خودم و دیگری همسر و دخترم و یا هر سه یک پاسپورت به چه صورت اقدام شود؟

سلام
تبریک میگم بهتون باید برای هر یک نفر برای یک پاسپورت افدام کنید

(2013-05-04 ساعت 02:54)ati100 نوشته:  کسی میدونه سهمیه ایران امسال چقدره؟پارسال که 6029 نفر از ایران قبول شدند

هروقت مشخص بشه من اعلام می کنم

(2013-05-04 ساعت 02:03)elnaz_joon نوشته:  فکر نکنم دیگه قرعه کشی انجام بشه دو سه ت از دوستام خوشبختانه اسمشون در اومد یکیشون اصلا خبر نداشت فامیلشون ثبت نامش کرده بود
بعد میگه من نمی خوام برم آمریکا چی داره مگه!
خدایاااااااااااا لاتاری رو نصیب علاقه مندانش بکننننننننننننننن

دلیل اینکه پارسال نزدیک به 2000 نفر ایرانی برای مصاحبه ی برنده شدن لاتریشون شرکت نکردند همین هستش که هر کسی برای 100 نفر ثبت نام میکنه
واقعا متاسفم و افسوس که به حق و حقوق هیچ کسی در مورد در هیچ کیسی احترام نمیزاریم
تشکر کنندگان: Mehrnoosh_victor ، reza6966 ، athenaa ، payam62 ، farshid232 ، dior ، amordad12 ، KIMIA2005
سلام دوستان
من یه طومار بلند بالا نوشتم و فرستادم برای kcc در مورد مرحله دوم لاتاری که اونا هم این جواب رو دادن:
Thank you for your inquiry.

Entry Status Check will be the ONLY means by which selectees will be notified of their selection for DV-2014. The Kentucky Consular Center will not be mailing out notification letters. Those selected in the random drawing are NOT notified of their selection by e-mail. Those individuals NOT selected will be notified of their non-selection through the web-based Entry Status Check. Applicants may check their entry using their confirmation information through the official DV website.

Starting on or about May 1, 2013 through September 30, 2014, all entrants may check the status of their entries through the Entry Status Check on the E-DV website. Review the IMPORTANT NOTICE on the E-DV website www.dvlottery.state.gov.
می گذرد ...
تشکر کنندگان: KIMIA2005
الان این متن چه ربطی به اکتبر داشت؟

آخه کسی که کیس نامبر داشته باشه که یعنی برنده شده باز اکتبر چی و میبره؟
من گیج شدم به خدا
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
تشکر کنندگان: KIMIA2005
(2013-05-04 ساعت 09:23)hedyhoney نوشته:  الان این متن چه ربطی به اکتبر داشت؟

آخه کسی که کیس نامبر داشته باشه که یعنی برنده شده باز اکتبر چی و میبره؟
من گیج شدم به خدا

Thank you for your inquiry.

Entry Status Check will be the ONLY means by which selectees will be notified of their selection for DV-2014. The Kentucky Consular Center will not be mailing out notification letters. Those selected in the random drawing are NOT notified of their selection by e-mail. Those individuals NOT selected will be notified of their non-selection through the web-based Entry Status Check. Applicants may check their entry using their confirmation information through the official DV website.

Starting on or about May 1, 2013 through September 30, 2014, all entrants may check the status of their entries through the Entry Status Check on the E-DV website. Review the IMPORTANT NOTICE on the E-DV website http://www.dvlottery.state.gov.
می گذرد ...
تشکر کنندگان: Mehrnoosh_victor ، KIMIA2005
دوستان عزیز چون در دوره ما این مسئله اکتبر و اینها وجود نداشت در نتیجه من اطلاعاتم خیلی دقیق نیست ولی فقط شنیدم که میگن چون بعضی از افراد که اول می برنده میشن حالا به هردلیلی پیگیر پروندشون نمیشن و بیخیال ادامه کار میشن تو اکتبر اسم یه تعدادی رو به عنوان جایگزین اونها اعلام میکنن یه چیزی شبیه ذخیره خودمون تو قبولیهای دانشگاه بازم تاکید میکنم که این فقط شنیده های منه
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان: hedyhoney ، takpar1371 ، senterstar ، babak82 ، sherwean ، storagemeter ، KIMIA2005

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان