آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

سيستم جديد وقت دهي سفارت هاي آمريكا و سايت http://usvisa-info.com
سيستم جديد وقت دهي سفارت هاي آمريكا و سايت ‎http://usvisa-info.com‎

سلام
فایل پی‌دی‌اف رو یکی‌ از بچها زحمتشو کشیدن دانلود کنید

نحو انتخاب ‎PTT‎ (پست آفیس)
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: joseph
سلام. بچه هااااااااااااااااا من هم بالاخره اپروو شددددددددددددددددددم.رفتم توی سایت ارمنستان که ببینم وقتش چطوریه.هیچ تاریخی‌ ‎available‎ نیست یا من بلد نیست باید چیکار کنم.می‌شه یکی‌ منو راهنمای کنه لطفا
نوع ویزا: k1
دریافت مدارک توسط ‎USCIS :‎ دسامبر 24 ،2012
دریافت ‎receipt‎ number:ژانویه 3 ،2013
سرویس سنتر: ‎California‎
اپروو ‎:21‎ مه‌ ‎2013‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: girl ، tondar
ندا جون تبریک میگم عزیزم.. ایشالا خبر ویزای یکزربتو بنویسی‌.. شما کیس نامبر گرفتید؟ اگر نگرفتید که اول باید کیس نامبر بگیرید بعد میتونید وقت مصاحبه بگیرید
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: tondar ، amir2640
سلام
مگه برای ویزای نامزدی باید خودمون وقت بگیریم ؟مگه خود سفارت وقت نمی ده؟
می شه مراحل شو از اول بگین!!!
ممنون
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: ‎California‎
ارسال مدارك به ‎USCIS:‎ ١٠July ‎2013‎
رسيدن مدارك به ‎USCIS:‎ ١١July ‎2013‎
دريافت رسيد مدارك: ‎17July 2013‎
نقص مدارک ‎:9Sep 2013‎
اپروو: ‎16Oct 2013‎
دریافت نامه کیس نامبر:21NOV ‎2013‎
سفارت :ابوظبی
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: blackpenz
اگه سفارت شما ارمنستان یا آنکارا باشه خودتون وقت رو انتخاب می‌کنید البته با ویسی‌ نامزدی فقط اگه ویزاتون ازدواجی باشه ‎nvc‎ باید وقت رو تعیین کنه. بعد از اینکه کیس نامبر رو از ‎nvc‎ گرفتید میتونی‌ وقت تعیین کنید
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: sib 24
دوستان اگر خواستيد ميتونيد اطلاعات مربوط به ‎csc‎ از امضاي بنده دانلود كنيد
‎2013AS37XX‎ • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای ‎PDF‎ با ‎Adobe Acrobat‎ • ‎‎ ثبت نام در ‎CSC‎ • پرینت فایل ‎CSC‎ • نمونه پرینت ‎CSC‎ • نرم‌افزار ‎PDF995‎ • تغییر ‎PTT‎ • نقشه آنکاراکلیر بعد از ‎135‎ روز
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: NedaE ، ffrfar ، satin ، Sani.B
(2013-05-25 ساعت 07:57)mohammad fazli نوشته:  

سلام دوست عزیز
در قسمت ثبت نام و گرفتن وقت سفارت ‎TRIP PURPOSE‎
سفارت يك قسمت دارد كه نوشته نوع ويزاي خود را انتخاب كنيد.
و در بالاي همين صفحه با قرمز نوشته كه ايرانيها از تب ‎iranian citizen‎ استفاده كنند ولي وقتي من داخل اين تب ميشم اصلآ گزينه ويزاي k1 ندارد و گزينه ويزاي k1 در قسمت ‎immigrant visa‎ هستش.
با توجه به اينكه بالا نوشته ايرانيها از تب ‎iranian citizen‎ استفاده كنند ايا مشكلي پيش نمياد كه من نوع ويزايم را از تب ‎immigrant visas‎ انتخاب كردم؟

سلام دوست عزیز
در قسمت ثبت نام و گرفتن وقت سفارت ‎TRIP PURPOSE‎
سفارت يك قسمت دارد كه نوشته نوع ويزاي خود را انتخاب كنيد.
و در بالاي همين صفحه با قرمز نوشته كه ايرانيها از تب ‎iranian citizen‎ استفاده كنند ولي وقتي من داخل اين تب ميشم اصلآ گزينه ويزاي k1 ندارد و گزينه ويزاي k1 در قسمت ‎immigrant visa‎ هستش.
با توجه به اينكه بالا نوشته ايرانيها از تب ‎iranian citizen‎ استفاده كنند ايا مشكلي پيش نمياد كه من نوع ويزايم را از تب ‎immigrant visas‎ انتخاب كردم؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: satin
(2013-05-25 ساعت 07:57)mohammad fazli نوشته:  

دوست عزیز دانلود نمی شه
تشكيل پرونده: ‎jan 2015‎ اپرو:٦ ‎April2015‎

پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام بر همگی دوستان برای تعیین وقت سفارت آمریکا در ابوظبی خودمان باید اقدام کنیم؟ یا منتظر سفارت باشیم؟کسی میدونه؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام
کیس من ازدواجی است و مصاحبه آنکارا دیروز بود.
یک سری نواقص زدند که امروز باز بردم سفارت دیگه چیزی نگفت و فقط مدارک جدید رو به علاوه پاسپورت گرفت از من گفت اگر رفع نواقصت رو اوکی بدند پاست با ویزا میاد پست اگر نه که پاسه خالی و همین فرم نواقص میاد پست.
حالا بگذریم مسئله اینه که من تو این سایت ‎CSC‎ اصلا پرداختی نداشتم (چون از آمریکا انجام شده بود) و زمان مصاحبه هم تنظیم نکردم (چون خود سفارت با برگه به من اعلام کرده بود). حالا این که هر سری لاگین می کنم این داد می زنه بیا وقت سفارتتو بگیر بماند. می خوام بدونم الان از کجا باید بفهمم که پاسپورتم رفته پست و آماده تحویل به منه ؟ چون هیچ کجای این سایت جایی نیست که فکر کنم قراره آپدیت بشه ! خیلی استاتیک و اطلاع رسانی واره !!
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
(2013-11-19 ساعت 16:58)shariaty نوشته:  
سلام
یک سری نواقص زدند که امروز باز بردم سفارت دیگه چیزی نگفت و فقط مدارک جدید رو به علاوه پاسپورت گرفت از من گفت اگر رفع نواقصت رو اوکی بدند پاست با ویزا میاد پست اگر نه که پاسه خالی و همین فرم نواقص میاد پست.
حالا بگذریم مسئله اینه که من تو این سایت ‎CSC‎ اصلا پرداختی نداشتم (چون از آمریکا انجام شده بود) و زمان مصاحبه هم تنظیم نکردم (چون خود سفارت با برگه به من اعلام کرده بود). حالا این که هر سری لاگین می کنم این داد می زنه بیا وقت سفارتتو بگیر بماند. می خوام بدونم الان از کجا باید بفهمم که پاسپورتم رفته پست و آماده تحویل به منه ؟ چون هیچ کجای این سایت جایی نیست که فکر کنم قراره آپدیت بشه ! خیلی استاتیک و اطلاع رسانی واره !!

این سایت فقط برای تعیین محل ارسال هستش و نیازی نیست پرداختی انجام بشه. بعد از ارسال بسته از سفارت وارد ‎CSC‎ بشین نوشته که بسته شما ارسال شده. توی ‎CEAC‎ هم میتونین چک کنین که اگر ویزا دادن ‎issued‎ شده یا نه.
اگر هنوز روشن نیست بگین بیشتر توضیح بدم.
‎F2A‎ مصاحبه: ‎2013 Jun -‎ آنکارا ‎/ 260‎ روز انتظار ‎/‎ سفرنامه اول - سفرنامه دوم
‎<<‎ جدول منتظران - ورود منتظران
‎>>‎ لینکهای مفید: ‎CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با ‎@itex@‎ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم ‎Smile
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: shariaty
سلام
من دیروز پاسپورتم رو ازم گرفت سفارت و باید از ‎ptt‎ تحویل بگیرم.
ممنون می شم اگر راهنماییم کنید :
1- آیا از طریق سایت ‎usvisa-info‎ می تونم بفهمم که پاسپورتم کی می رسه ‎PTT‎ یا باید هر روز حضوری سر بزنم آخه سایت هیچ چیزه داینامیکی نداره که من حس کنم قراره آپدیت بشه.
2- تو خود اکانتم که وارد می شم می گه می تونی شماره بارنامه حمل و وضعیت تحویل مدارم رو بررسی کنی و اینکه برای تحویل باید شماره شناسایی رسمی و شماره ‎AWB‎ داشته باشی ‎!!!‎ اینا چین اصلا ؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
ممنون از پاسختون
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
(2013-11-19 ساعت 17:43)itex نوشته:  
(2013-11-19 ساعت 16:58)shariaty ‎pid='443519 نوشته:  
سلام

این سایت فقط برای تعیین محل ارسال هستش و نیازی نیست پرداختی انجام بشه. بعد از ارسال بسته از سفارت وارد ‎CSC‎ بشین نوشته که بسته شما ارسال شده. توی ‎CEAC‎ هم میتونین چک کنین که اگر ویزا دادن ‎issued‎ شده یا نه.

ممکنه بفرمایید این ‎CEAC‎ چقدر به روزه ؟ یعنی از زمانی که ویزا ایجاد می شه دقیقا اینجا نشون می ده یا با تاخیره ؟ دقیقا می خوام بدونم اگر وضعت پاسپورت من آماده تحویل باشه ولی این ‎CEAC‎ نگه که ویزات اوکیه یعنی پاسپورت خالی بدون ویزا ؟؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
(2013-11-20 ساعت 16:30)shariaty نوشته:  
(2013-11-19 ساعت 17:43)itex ‎pid='443525 نوشته:  
(2013-11-19 ساعت 16:58)shariaty ‎pid='443519 نوشته:  
سلام

ممکنه بفرمایید این ‎CEAC‎ چقدر به روزه ؟ یعنی از زمانی که ویزا ایجاد می شه دقیقا اینجا نشون می ده یا با تاخیره ؟ دقیقا می خوام بدونم اگر وضعت پاسپورت من آماده تحویل باشه ولی این ‎CEAC‎ نگه که ویزات اوکیه یعنی پاسپورت خالی بدون ویزا ؟؟

سایت ‎CEAC‎ بروز هستش و اگر هم تأخیر داشته باشه در حد چندساعت هستش. اگر شما ‎issued‎ بشین یعنی ویزای شما صادر شده، اگر پاسپورت شما ارسال بشه و در ‎CEAC‎ هنوز AP باشین به احتمال زیاد متأسفانه پاسپورت شما خالی میاد.

در مورد سایت ‎usvisa-info:‎ وقتی وارد میشین (با وارد کردن شماره پاسپورت و...) بالای صفحه یک کادری هست که ‎Waybill Number‎ یا همون کد ردگیری داخلش نوشته شده روی شماره که کلیک کنین، به سایت ‎ptt‎ هدایت میشین که نوشته الان مرسوله شما کجا قرار داره. اگر این شماره نمایش داده نمیشه مرسوله شما ارسال نشده هنوز.
با این حال شما بعد از 2 روز اگر خبری نشد، حتماً به پست سر بزنین و بگین که اومدین خبر بگیرین، باهاتون همکاری میکنن

مدرک خاصی معمولاً در پست از شما نمیخوان ولی با این حال اگر مدرک شناسایی دارین به همراه ترجمه ببرین و کد ‎Waybill Number‎ هم فراموش نشه.
‎F2A‎ مصاحبه: ‎2013 Jun -‎ آنکارا ‎/ 260‎ روز انتظار ‎/‎ سفرنامه اول - سفرنامه دوم
‎<<‎ جدول منتظران - ورود منتظران
‎>>‎ لینکهای مفید: ‎CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با ‎@itex@‎ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم ‎Smile
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: shariaty ، behnam7

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان