کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتخابات رياست جمهوري امريكا و تاثير بر روند اعلام كيس نامبرها
با سلام به همه دوستان
با پيروزي باراك اوباما از حزب دمكرات و روحيه صلح طلبي و گفتگوي اين حزب اميد است روحيه تعامل و سازش و اطمينان در امريكا افزايش يابد و همين امر به تسريع اعلام شماره كيسهاي بالا كمك كند.لطفا نظر خود را در اين زمينه اعلام فرماييد .به هر حال با اميد به اين اتفاق شيرين پيش بيني من براي ماه بعدي اعلام كيس نامبر 8700 ميباشد.شايد با اعلام كيس نامبرهاي بالاتر امريكاييها به قبول شدگان لاتاري غير مستقيم شيريني بدهند .منتظر نظرات دوستان هستم
تشکر کنندگان:
TARA نوشته: با پيروزي باراك اوباما از حزب دمكرات و روحيه صلح طلبي و گفتگوي اين حزب اميد است روحيه تعامل و سازش و اطمينان در امريكا افزايش يابد و همين امر به تسريع اعلام شماره كيسهاي بالا كمك كند.لطفا نظر خود را در اين زمينه اعلام فرماييد .به هر حال با اميد به اين اتفاق شيرين پيش بيني من براي ماه بعدي اعلام كيس نامبر 8700 ميباشد.شايد با اعلام كيس نامبرهاي بالاتر امريكاييها به قبول شدگان لاتاري غير مستقيم شيريني بدهند
نمی شه اظهارنظر قطعی کرد. اما شاید با آمدن باراک اوباما ، علاوه بر فرمایش شما اصلا درصد چک امنیتی نیز کاهش یابد و خیلی از دوستان بدون اف بی آی چک ، مستقیما ویزا بگیرن.
شماره کیس: 2008AS11xxx
دریافت اولین نامه: May 2007
دریافت نامه دوم: Dec 2007
مصاحبه: July 2008
آمدن کلیرنس : Sep 2008 - (بعد از 65 روز)
دریافت ویزا: Sep 2008

تشکر کنندگان:
mre نوشته: نمی شه اظهارنظر قطعی کرد. اما شاید با آمدن باراک اوباما ، علاوه بر فرمایش شما اصلا درصد چک امنیتی نیز کاهش یابد و خیلی از دوستان بدون اف بی آی چک ، مستقیما ویزا بگیرن.

گرین کارد بدون کلیرنس محاله. اگر کسی ویزاش سریع اماده میشه یعنی کلیر شده. پروسه کلیرنس از کمی بعد از اینکه شما فرمهای اولیه رو میفرستید شروع میشه.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
منم شنیدم که با اومدن اوباما چراغ سبزی روشن شده و مثل سابق گیر نمیدن.
انشاا... که همینطور باشه و به قول دوست عزیزمون بچه های لاتاری شیرینی خوبی بگیرن. توکل به خدا
در پناه حضرت دوست
رزا
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان