آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

مهاجرت به روسیه
با سلام میخواستم بدونم ایرانیان روسیه (مسکو یا سنت پترز) بیشتر چه نوع بیزینسی دارند ؟ (از لحاظ مغازه داری) و دومی اینکه در حال حاضر چه نوع کارهای فنی بیشتر مورد نیاز روسیه هستش ؟ با تشکر
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
یکی از دلایل عمده که ما ایرانیها پیشرفت نمیکنیم و حتی باعث درجا زدن و حتی پس رفت ایرانیان دیگه چه تو داخل و چه در خارج از کشور میشیم همینه که هیچکدوم ایده و پلنی واسه خودمون نداریم و دوست ئاریم مثل کسی باشیم که از نظرمون موفقه . مثلا وقتی میبینیم اصغر آقا سوپر مارکت زده و تو کارش ای بدک نیست ما هم میریم دنبال سوپر مارکت اونهم به فاصله ‎100‎ منری اون آقا و بازار کار جفتمون خراب میشه یا فروش پوشاک یا رستوران یا ‎... .‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: nora ، Iman13 ، mz64 ، 327 ، mhsenpc
من خود در کشور کانادا زندگی میکنم ولی چند نفر خواستند از من که این تاپیک رو راه بندازم و هیچ دخالتی نمیکنم و فقط این تاپیک را برای راهنمایی ساختم فقط عرض کنم که کشور روسیه با کاهش جمعیت رو برو است و مهاجرت به این کشور 1 ماه بیشتر طول نمیکشد
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: storagemeter ، mhsenpc
(2013-06-26 ساعت 09:57)Hamed jojo نوشته:  
من خود در کشور کانادا زندگی میکنم ولی چند نفر خواستند از من که این تاپیک رو راه بندازم و هیچ دخالتی نمیکنم و فقط این تاپیک را برای راهنمایی ساختم فقط عرض کنم که کشور روسیه با کاهش جمعیت رو برو است و مهاجرت به این کشور 1 ماه بیشتر طول نمیکشد

مهاجرت به چه قیمتی ؟؟؟ آب و هوای نا مناسب و زندگی در محیطی مافیایی ؟ که بعد 5 سال اقامت دائم مشروط بگیری و هرگز به پاس روسی نرسی ؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: ParsTrader ، only_flight ، storagemeter ، Saeedv13 ، 327 ، mhsenpc
مهاجرت به روسیه؟؟؟؟
دیگه گزینه ای دیگه ای نیست؟؟؟؟
سیستم روسیه با ایران تفاوت های عمدش تو
رنگ و نزاد مردم
زبان
اب و هوا
آزادی مشروب
بی حجابی
هست

مزیت دیگه ای اگه روسیه داره بگین منم بدونم
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، mhsenpc
‎ از من به همه نصیحت پاهاتونو تو کشور روسیه نزارید ...یک کشور ۱۰۰ در ۱۰۰
نزاد پرست و مافیایی ..مخصوصا درکلان شهرهای ثروتمند بزرگ مسکو و سنت پیترزبورگ جایی برای مو مشکی ها و تیره پوست ها نیست..و اصلا به خارجی ها اجازه هیچ چیزی نمیدن ‎..
[font=Courier]شماره کیس ‎: 2014AS0004XXX ,‎ تاریخ رویت قبولی:1 ‎MAY ,‎ کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها ‎:August 21. 2013 ,‎ تایید مدارک ‎:2013 ,30 August ,‎ کارنت شدن کیس ‎: February 6.2014 ,‎ روز مصاحبه ‎:22 April ,‎ دریافت ویزا ‎:24 April‎ یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: barvos ، mhsenpc
با نظر دوستان موافقم . مهاجرت مقوله ای فراتر از سفر کردنه . برای سفر و دیدن کشورهای روسی غنی هستن اما برای مهاجرت نه .
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: ParsTrader ، 327 ، mhsenpc
دوستان ایا شرایط مهاجرت به روسیه فرقی کرده ؟
مهاجرت کاری.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان