آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

ویزای توریستی ایتالیا
با سلام به همه
من یه سوال دارم خواهرم مقیم ایتالیا هستند برای من دعوت نامه فرستاده برای گرفتن وقت برای ویزا به کنسول گری ایتالیا زنگ می زنم جواب نمی دن رفتم سفارت می گن باید وقت گرفته باشی خواهرم براشون ایمیل زده جواب اونم ندادن من نمیدونم دیگه چیکار کنم اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم منو راهنمایی کنه.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: msar
(2013-07-04 ساعت 18:43)neshat_razavi نوشته:  
با سلام به همه
من یه سوال دارم خواهرم مقیم ایتالیا هستند برای من دعوت نامه فرستاده برای گرفتن وقت برای ویزا به کنسول گری ایتالیا زنگ می زنم جواب نمی دن رفتم سفارت می گن باید وقت گرفته باشی خواهرم براشون ایمیل زده جواب اونم ندادن من نمیدونم دیگه چیکار کنم اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم منو راهنمایی کنه.

سلام،از سفارت ايتاليا فقط بايد اينترنتي وقت بگيريد،بعد به سفارت مراجعه كنيد
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: msar
(2013-10-20 ساعت 01:09)اليس ‎pid='434621 نوشته:  
(2013-07-04 ساعت 18:43)neshat_razavi ‎pid='370014 نوشته:  
با سلام به همه
من یه سوال دارم خواهرم مقیم ایتالیا هستند برای من دعوت نامه فرستاده برای گرفتن  وقت برای ویزا به کنسول گری ایتالیا زنگ می زنم جواب نمی دن رفتم سفارت می گن باید وقت گرفته باشی خواهرم براشون ایمیل زده جواب اونم ندادن من نمیدونم دیگه چیکار کنم اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم منو راهنمایی کنه.

سلام میشه لطف کنید بگید از طریق سایت سفارت ایتالیا چطور وقت بگیریم من رفتم تو سایت سفارت اصلا همچین گزینه ایی نیست نمیدونم چطوری وقت بگیرم....
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
(2016-02-22 ساعت 09:48)kimfar نوشته:  
(2013-10-20 ساعت 01:09)اليس ‎pid='434621 نوشته:  
(2013-07-04 ساعت 18:43)neshat_razavi ‎pid='370014 نوشته:  
با سلام به همه
من یه سوال دارم خواهرم مقیم ایتالیا هستند برای من دعوت نامه فرستاده برای گرفتن  وقت برای ویزا به کنسول گری ایتالیا زنگ می زنم جواب نمی دن رفتم سفارت می گن باید وقت گرفته باشی خواهرم براشون ایمیل زده جواب اونم ندادن من نمیدونم دیگه چیکار کنم اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم منو راهنمایی کنه.

سلام میشه لطف کنید بگید از طریق سایت سفارت ایتالیا چطور وقت بگیریم من رفتم تو سایت سفارت اصلا همچین گزینه ایی نیست نمیدونم چطوری وقت بگیرم....

سلام
سفارت ایتالیا از جمله بی حساب کتاب ترین سفارتهاست
مدتی پیش وقت سفارت تلفنی بود و کد رزرو میدادند و بعد مراجعه میکردی. پس از آن مدتی وقت رو حضوری میدادند یعنی باید میرفتی تو صف از شب قبلش و ‎....‎ الان هم که شنیدم اینترنتی شده اما گویا سایتشون هنوز آماده نیست تو 4 روز گذشته چک کردم صفحه ای برای نوبت دهی نمیاد
🔴قبولی2013 :
‎2013AS30XX‎ -مصاحبه مارچ و جون  2 مرحله در آنکارا - برگه صورتی گرفتم وکلیرنس شدم.کلیر در ‎sep‎ -عدم دریافت ویزا بدلیل تکمیل ظرفیت

🔵قبولی2016 :
2016AS33XX-تاریخ رویت قبولی ‎: 2016-MAY Sad
کیس قبولی هر دو بار همسرم -تعداد نفرات 3 نفر
ارسال فرم ‎21-MAY-2016‎
نامه دوم ‎21-JUN-2016‎
مصاحبه 1 آگوست آنکارا
خانم و بچه مون ویزا یک ضرب و من  آپ خوردم
آپدیتهای من:
🆙آپدیتها ‎: 2 ,3‎ ,11آگوست
11 آگوست دوخطی
17 آگوست OR
18 آگوست ایمیل کلیری
19 آگوست تحویل پاس به پست
‎22-23‎ آگوست
24 آگوست ایشود

هزینه ها تا اینجا حدودا 15میلیون
ورود به آمریکا :8 اکتبر .ارواین
آرزوی اخذ ویزا برای همه ی برندگان لاتاری
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
اینترنتی خیلی راحت میشه وقت گرفت که حتما باز نشده هنوز تایمهای خالی نگران نباشین
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان