کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ادامه تحصیل در رشته دندانپزشکی در امریکا
سلام
من دانشجوی سال آخر رشته دندانپزشکی در کشور ارمنستان هستم و قصد ادامه تحصیل در آمریکا رو دارم ِمی خواستم بدونم شرایط ادامه تحصیل در آمریکا چیه و آیا واحد هایی رو که خوندم قبول دارن و اونجا از سال چندم باید بشینم و چطور باید اقدام کنم و چه امتحاناتی رو باید بگذرونم
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام
برای دانشجوی دندانپزشکی در کشور هند که دارای گرین کارت آمریکا باشه برای ادامه تحصیل در آمریکا و یا معادل سازی واحد ها چه اقداماتی باید انجام بشه؟
متشکرم
کیس نامبر: ****2013AS00 / مصاحبه : ابوظبی، 24 جون 2013 ، یکضرب / 1نفر / ورود: 19 دسامبر / مقصد اولیه: لس انجلس ...
پاسخ
(2013-07-22 ساعت 22:28)r.p.r نوشته:  سلام
من دانشجوی سال آخر رشته دندانپزشکی در کشور ارمنستان هستم و قصد ادامه تحصیل در آمریکا رو دارم ِمی خواستم بدونم شرایط ادامه تحصیل در آمریکا چیه و آیا واحد هایی رو که خوندم قبول دارن و اونجا از سال چندم باید بشینم و چطور باید اقدام کنم و چه امتحاناتی رو باید بگذرونم
با تشکر

سلام
به طور خلاصه شما باید بعد از فارغ التحصیلی برای دوره تکمیلی دانشگاه های آمریکا اقدام کنین. دوره تکمیلی برای فارغ التحصیلان دندان پزشکی که از کشور هایی که مدرک اونها مورد تایید آمریکا نیست هستند گذاشته میشه و معادل 2 سال آخر دوره عمومی دندان پزشکی دانشجویان خود آمریکاست. بعد از گذروندن این دوره میتونین هر جایی که خواستین کار کنید و برای دوره تخصصی اقدام کنید. البته تو بعضی ایالت ها امکان این وجود داره که مستقیم بدون دوره تکمیلی وارد دوره تخصصی بشید اما قبولی تو اونها سخته و تا زمان مشخصی محدودیت کاری دارن. به سایت پایین مراجعه کنین. مطالبش راجع به ایرانیان مهاجر هست ولی از اونجایی که ارمنستان هم مثل ایران مورد تایید آمریکا نیست شرایط یکسانه و می تونین از مطالب سایت استفاده کنین.
http://dandooner.blogfa.com/
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: مانترا ، msar
(2013-10-21 ساعت 04:34)m.taj نوشته:  سلام
برای دانشجوی دندانپزشکی در کشور هند که دارای گرین کارت آمریکا باشه برای ادامه تحصیل در آمریکا و یا معادل سازی واحد ها چه اقداماتی باید انجام بشه؟
متشکرم

سلام
از سایتی که پایین میزارم استفاده کنید. این سایت راجع به ایرانیان مهاجر هست ولی از اونجایی که هند هم مثل ایران و خیلی از کشور ها مورد تایید آمریکا نیست شرایط یکسانه و مطالب سایت قابل استفاده هست
http://dandooner.blogfa.com/
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: مانترا ، msar
با سلام
از دیپلم چطور میشه داندانپزشکی ادامه تحصیل داد؟ شنیدم دارندگان مدرک کارشناسی ارجحیت دارند جهت ثبت نام دندانپزشکی در امریکا؟ من خودم لیسانس کشاورزی از ایران دارم به
نظرتون مورد قبوله برای ورود به دندانپزشکی؟
یا اینکه باید توی کامیونتی کالج شیکاگو باید اول فوق دیپلم یکی از گرایشهای بهداشت دندان یا دستیار دندان پزشک یا ساینس بگیرم بعد برم دنبال دندانپزشکی؟

راستی از امتحان ورودی رشته اطلاع دارین؟راستی از کمک های هزینه خبر دارین؟
ممنون میشم جواب بدین
پاسخ
تشکر کنندگان: alitab ، msar
سلام. من قصد دارم برای تحصیل در رشته دندانپزشکی در دانشگاه دولتی ایروان اقدام کنم . شهریه دوره زیر کورس و دوره دانشگاه چقدره؟ شرایط خوابگاه دانشگاه چطوره؟ طول دوره تحصیل چه مدت هست؟
پاسخ
سلام ، کسی که لیسانس نرم افزار داره میتونه دندانپزشکی بخونه در آمریکا؟
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
پاسخ
با سلام.من دندون میخونم میخونم و دوست داشتم که بورسیه بگیرم ولی همون طور که میدونید پزشکی بورسیه نداره.
خیلی دوس دارم بعد درسم برا اقامت اقدام کنم. شنیدم برا دندون باید دو سال درس بخونی که بعدش اجازه کار بدن درسته؟
ممنون میشم کمک کنید.
چجوری باید اقدام کنم و چه مواردی رو مهم میدونید هنگام وقت گرفتن سفارت و.....
اگه گرین کارت برنده نشم اون وقت شرایطم چجوریه؟
زبان از یه اموزشگاه تهران تافل دارم {خودم میدونم که اون به درد نمیخوره}پس مشکلی برا زبانم نخاهم داش
اگه رفتنی حدود هشت هزار تا بیارم سه میشه تو لس انجلس دوام اورد.{با توقهات در حد پولم}
ممنون کمک کنید
پاسخ
(2014-12-17 ساعت 17:52)biparva نوشته:  با سلام.من دندون میخونم میخونم و دوست داشتم که بورسیه بگیرم ولی همون طور که میدونید پزشکی بورسیه نداره.
خیلی دوس دارم بعد درسم برا اقامت اقدام کنم. شنیدم برا دندون باید دو سال درس بخونی که بعدش اجازه کار بدن درسته؟
ممنون میشم کمک کنید.
زبان از یه اموزشگاه تهران تافل دارم {خودم میدونم که اون به درد نمیخوره}پس مشکلی برا زبانم نخاهم داش
اگه رفتنی حدود هشت هزار تا بیارم سه میشه تو لس انجلس دوام اورد.{با توقهات در حد پولم}
ممنون کمک کنید

دوست عزیز

علت اینکه کسی جواب سوال شما رو نمیدهد و شما کماکان در تاپیکهای مختلف اقدام به تکرار سوالتان میکنید این است که مشخصا شما هیچ اطلاعاتی در مورد کاری که راجع به آن فکر میکنید ندارید.

شما مسئله مهاجرت ویزای کاری ویزای تحصیلی رشته تحصیلی لاتاری و وضع مالی ضعیف رو همگی با هم قاطی کرده اید و انتظار راهنمایی دارید.

برای رشته های گروه پزشکی مثل پزشکی و دندانپزشکی اکثر دوستان توصیه میکنند که اگر لاتاری برنده نشده اید در همان ایران ادامه تحصیل دهید و بعد اگر واقعا سوادتان در حد بسیار بالایی بود خواهید توانست در امتحانات USMLE که تایید مدرک پزشکی در آمریکا هست شرکت (ظاهرا فقط آزمون نهایی در آمریکا بزگزار میشه و بقیه خارج از آمریکا) و به آمریکا بیایید.

اگر هم لاتاری برنده شده اید یا خواهید شد، که البته با هشت هزار دولار بنیه مالی آمدن ریسک بزرگی هست، چون بخش بزرگی از آن در همان پروسه گرفتن ویزا صرف خواهد شد، در همینجا راه و چاه ادامه تحصیل رو یاد خواهید گرفت و نیازی نیست از الان نگران موقعیتی باشید که معلوم نیست در آن قرار بگیرید یا نه.
پاسخ
(2014-12-17 ساعت 22:40)yami نوشته:  
(2014-12-17 ساعت 17:52)biparva نوشته:  با سلام.من دندون میخونم میخونم و دوست داشتم که بورسیه بگیرم ولی همون طور که میدونید پزشکی بورسیه نداره.
ممنون میشم کمک کنید.
ممنون کمک کنید

دوست عزیز

علت اینکه کسی جواب سوال شما رو نمیدهد و شما کماکان در تاپیکهای مختلف اقدام به تکرار سوالتان میکنید این است که مشخصا شما هیچ اطلاعاتی در مورد کاری که راجع به آن فکر میکنید ندارید.

شما مسئله مهاجرت ویزای کاری ویزای تحصیلی رشته تحصیلی لاتاری و وضع مالی ضعیف رو همگی با هم قاطی کرده اید و انتظار راهنمایی دارید.

برای رشته های گروه پزشکی مثل پزشکی و دندانپزشکی اکثر دوستان توصیه میکنند که اگر لاتاری برنده نشده اید در همان ایران ادامه تحصیل دهید و بعد اگر واقعا سوادتان در حد بسیار بالایی بود خواهید توانست در امتحانات USMLE که تایید مدرک پزشکی در آمریکا هست شرکت (ظاهرا فقط آزمون نهایی در آمریکا بزگزار میشه و بقیه خارج از آمریکا) و به آمریکا بیایید.

اگر هم لاتاری برنده شده اید یا خواهید شد، که البته با هشت هزار دولار بنیه مالی آمدن ریسک بزرگی هست، چون بخش بزرگی از آن در همان پروسه گرفتن ویزا صرف خواهد شد، در همینجا راه و چاه ادامه تحصیل رو یاد خواهید گرفت و نیازی نیست از الان نگران موقعیتی باشید که معلوم نیست در آن قرار بگیرید یا نه.

یامی عزیز ممنون از جوابتون.
من بیشتر در مورد اون ازمونی که برا اجازه کار لازمه اطلاعات لازم دارم.{از مشاور مدرسمون پرسیدم .لی اطلاعینداشت}
حالا ممنون میشم کمکم کنید
منظ.رمم از 8هزارتا پولیه که میخوام ببرم.با این پول تا پاس کردن امتحان میشه دوام اورد؟
بازم شرمنده که سوالم رو چند جا پرسیدم
پاسخ
(2014-12-17 ساعت 23:35)biparva نوشته:  
(2014-12-17 ساعت 22:40)yami نوشته:  
ممنون میشم کمک کنید.
ممنون کمک کنید

دوست عزیز

یامی عزیز ممنون از جوابتون.
من بیشتر در مورد اون ازمونی که برا اجازه کار لازمه اطلاعات لازم دارم.{از مشاور مدرسمون پرسیدم .لی اطلاعینداشت}
حالا ممنون میشم کمکم کنید
منظ.رمم از 8هزارتا پولیه که میخوام ببرم.با این پول تا پاس کردن امتحان میشه دوام اورد؟
بازم شرمنده که سوالم رو چند جا پرسیدم

دوست عزیز
اول اینکه کار رو باید یکی یکی انجام داد. شما حدودا گفتی نوزده سالت هست و این یعنی اینکه شما تا بیایی پزشکی دندانپزشکی قبول بشی بخونی فارغ التحصیل بشی بری نمیدانم طرح و سربازی و ازین برنامه ها حدود ده سال گذشته. یعنی شما از الان نشستی برای 10 سال بعدبرای بعد از پزشک دندانپزشک شدنت داری برنامه ریزی میکنی؟؟؟؟
حداقل اول قبول شو بعد بگو از الان دارم برای بعد از فارغ التحصیلیم برنامه ریزی میکنم. کتاب عربی دبیرستان یک داستانی بود به اسم «احلام الیقظه». یادته؟ شد جریان اون.

بعد خواهشا ناراحت نشو ها ولی بنده اسم آزمون رو به شما دادم. USMLE. شما که حال حوصله یک گوگل کردن این کلمه رو ندارید که ببینید تو اینترنت در موردش چی نوشته و بشنید متنش رو به انگلیسی بخونید و ترجمه کنید برای خودتون (و انتظار دارید یک نفر همه مسئله رو به فارسی قشنگ براتون بدون زحمت اینجا توضیح بده)، رو چه حسابی فکر میکنید که در آمریکا فرد موفقی خواهید شد؟؟؟
پاسخ
سلام. شرایط ویزا برای رشته دندانپزشکی چطوره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوره تحصیلی اش چقدره؟کسی که ایران همین رشته رو خونده برای تخصص شرایط خاصی داره؟/
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
سال اخر رشته دندان پزشكي از فيليپين چطوري ميتونه براي تحصيل در امريكا قادام كنه .لطفا راهنمايي كنيد .
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان