کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
جنبه های منفی کشورهای نیوزلند و استرالیا!؟
Exclamation 
با سلام و قبولی طاعات و عبادات شما دوستان.

همیشه و همه جا از خوبیهای کشورهای نیوزلند و استرالیا گفته شده که همون شاید از بر باشیم....
اما!؟ جای یه بحثی خالی هستش و 100% پرداختن به این موضوع خالی از لطف نیست...

دوستانی که تجربه این دو کشور رو دارن یا خودشون مطالعه کردن یا سایر دوستانشون براشون تعریف کردن میشه یه ذزه از نقاط ضعف این کشورها بگن...

مثلن نحوه برخورد با خارجی ها به ویژه ایرانی ها، وضعیت حلال شاپینگ در این کشورها، نحوه درمان و بیمه چه برای کسانی که اقامت دائم دازن یا ویزای کار ، سبک زندگی مردم، تنوع غذایی،
تفریحات، وضعیت جاده ها و راه های ارتباطی، آب و هوا،یافتن کار برای تازه واردها، اعتقادت مذهبی، شرایط کاری، برخورد کارفرماها،و ...
نظر خود بومیهای اونجا در مورد کشورشون چی هست؟

در کل هر چی نکته منفی که باهاش برخورد داشتید رو لطف کنید به اشتراک بگذارید

با تشکر AMiSH13
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، سرباز هخامنشی ، msar ، DOOK
چه استقبال گرمی!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-07-28 ساعت 13:10)AMiSH13 نوشته:  چه استقبال گرمی!!!!!

انقدر شما سوالات کلی و غیر مرتبط با هم پرسیدید که ادم می مونه کدوم رو جواب بده بعدش هم میگید چه استقبال گرمی

به عنوان مثال بومیهای استرالیایی فقط در مناطق خاصی ساکن هستند و یک مهاجر (به خصوص در سالهای اول) امکان اینکه با بومیها نشست و برخواست کنه و نظرشون رو راجع به کشورشون بدونه نداره

و یا پرسیدید وضعیت حلال شاپینگ به چه صورتی هست؟شاپینگ که حلال و حرام نداره .... احتمالا منظورتون گوشت و یا غذای حلال هست که همه جوره هست هم گوشت خوک میفروشند هم گوشت حلال
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، 327 ، msar
(2013-07-29 ساعت 13:39)gbtm نوشته:  
(2013-07-28 ساعت 13:10)AMiSH13 نوشته:  چه استقبال گرمی!!!!!

انقدر شما سوالات کلی و غیر مرتبط با هم پرسیدید که ادم می مونه کدوم رو جواب بده بعدش هم میگید چه استقبال گرمی

به عنوان مثال بومیهای استرالیایی فقط در مناطق خاصی ساکن هستند و یک مهاجر (به خصوص در سالهای اول) امکان اینکه با بومیها نشست و برخواست کنه و نظرشون رو راجع به کشورشون بدونه نداره

و یا پرسیدید وضعیت حلال شاپینگ به چه صورتی هست؟شاپینگ که حلال و حرام نداره .... احتمالا منظورتون گوشت و یا غذای حلال هست که همه جوره هست هم گوشت خوک میفروشند هم گوشت حلال

من یک سئوال پرسیدم و اون هم نکات منفی این دو کشور بود!
و به صورت غیر مرتبط -البته از دید شما - یک سری زیر مجموعه تو سئوالم ایجاد کردم مثل وضعیت راه ها، برخورد با خارجی ها و ...
به این معنی که در این موردها اگه نکته منفی وجود داره بیان شه!
شما که هر کدومش رو بلدی جواب بده...
به فروشگاه هایی که مسئولات گوشتی حلال عرضه میکنن حلال شاپینگ میگن... تا جایی که من میدونم! حالا دسترسی به فروشگاه ها چه جوری و تا چه حدی هست؟ توی همه شهرها هست یا نه؟ و ...

قرار نیست حتما با بومیها نشست و برخاست داشته باشید تا اطلاعاتی در مورد نظرشون داشته باشید!!!!!!!!!!!!!!!!
مردم نروژ ازهوای سرد کشورشون مینالن و قبول ندارن که بهترین کشور دنیا رو دارن!!!!! این جمله یعنی اینکه من با مردم نروژ نشست و برخاست دارم....!؟
یه چیزه دیگه من در مورد دو کشور سئوالم رو پرسیدم!
پاسخ
تشکر کنندگان: ali_yari5 ، mhsenpc ، سرباز هخامنشی ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان