کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سان آنتونيو، ایالت تگزاس
سلام دوستان عزیزی که در سن انتونیو زندگی می کنید. من و همسرم حدود چهار ماه است که به اینجا اومدیم. قبلا در لوس انجلس بودیم و چون همسرم پیشنهاد کاری در رستوران دنیس گرفت به اینجا اومدیم. من دنبال یک کار برای شروع می گردم که بتونم هم درآمد داسته باشم و هم زبانم بهتر بشه و با فرهنگ مردم اینجا بیشتر آشنا بشم. ما در حال حاصر در شمال شرق زندگی می کنیم. از دوستان عزیز اگر کسی کار مناسب برای من سراغ دارد لطفا اطلاع بدید. ممنون میشم.
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، fariba_a
(2016-02-19 ساعت 01:36)A-A نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز پیشنهاد میکنید برای شروع از چه کاری شروع کنم و در ضمن زبانمم بد نیست و لیسانس مهندسی صنایع دارم و کجا زبان بخونم که رایگان باشه ؟و بعد چه مدتی چجوری میتونم برا ادامه تحصلم اقدام کنم و کدوم شهر برای مهندس صنایع خوبه؟اگه راهنماییه دیگییم بکنید ممنونتون میشم....سپاس

برای کلاس زبان برو لایبری های نزدیکی که کلاس زبان داره. برای تحصیل اگر بعد یک سال که رزیدنت ایالت شدی اقدام کنی ارزون میوفته
ساکن آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017
دوستان محترم مقیم سن انتونیو
این شهر رو از هر بابت از کار گرفته تا ارزانی و مردم و اب و هوا و شادابی شهر با آستین تگزاس چطور مقایسه میکنید؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: fariba_a

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان