آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

ازدواج از اروپا با یک نفر از آمریکا
سلام من از اروپا با یک گرین کارتی از آمریکا ازدواج کردم ولی نمیدونم آیا مراحل من کسانی هست که آز ایران اقدام میکنن مثل
کارت واکسن

وقت مصاحبه

مکان مصاحبه

سوء پیشینه ‎........‎
Smile
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
مراحل شما هم دقیقا مثل مراحلیه که ما تو ایران میریم چون تو خود سایت مهاجرت نگفته این راه مختص ایرانی هاست یا اروپایی ها... به یه تغیرات جزئی.. مثل همون سوئپیشینه که حتما باید در کشوری که هستین اگر بیشتر از 6 ماه زندگی کردین بگیرین ‎...‎ سایت ‎uscis.gov‎ رو بخونید کامل به هیچ وکیلی هم احتیاجی نخواهید داشت
موفق باشین
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه ‎2013‎ یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا ‎: 10‎ می//ورود به آمریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: derakhtekhatereh ، NedaE ، ayandeh ، romance33 ، sepideh IR
ممنون بله من ٤سال هست که اینجا هستم نوع ویزای من ‎f2a‎ است و اپروو شدم ومنتظر کیس نامبر و مراحل بعدی هستم نمیدونم چجوری اینا مکان مصاحبه رو تعیین میکنن
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
فکر کنم تو نامه ی ای از ‎NVC‎ دریافت میکنید باید گفته باشه که پرونده به کدوم سفارت میره.
نوع ویزا: k1
دریافت مدارک توسط ‎USCIS :‎ دسامبر 24 ،2012
دریافت ‎receipt‎ number:ژانویه 3 ،2013
سرویس سنتر: ‎California‎
اپروو ‎:21‎ مه‌ ‎2013‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: sepideh IR
من صاحب آيدى ‎derakhtekhatereh‎ هستم نميدونم چرا نميتونستم با آى دى سابقم وارد شم به هر حال مكان مصاحبه من سوئد افتاد بقيه همه ميدونن و ميتونن به هم كمك كنن ولى من گيج ميزنم خيلى بده اگر كسى مصاحبه سوئد داشته يا شرايط شبيه. من داشته. راهنماييم كنه ممنون😀
دسته بندىIR1
ارسال مدارك ‎2013/1/31‎
اپروو ‎2013/7/22‎
پرداخت آنلاين ٨٨$ و ٢٣٠$ در تاريخ ‎2013/9/12‎
نامه تكميل پرونده ‎2015/07/17‎
تاريخ مصاحبه؟؟؟؟
چقدر انتظار صبوره برعكس من
بچه ها روزهاى خوب تو راههWink
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان