کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر پلاک منازل
leili نوشته: سلام
سوگل عزیز
نامه دوم را برایتان ارسال نمی کنند .فقط کی سی سی روز و تاریخ مصاحبه را با ایمیل به شما می دهد.فقط.
در ضمن برای ناامید شدن زود است 25-30 روز بعد از کارنت شدن جا دارد .
در هر حال سخت است درک می کنم. امیدوارم نامه تان زودتر بیاید.

کیس نامبر 2009as7###
دریافت نامه دوم 2 dec
تاریخ مصاحبه 8january

با سلام خدمت شما
باید عرض کنم چند تن از دوستان وقتی دیدند نامه دوم برایشان ارسال نشده با KCCمکاتبه (ایمیل) کردند و از آنها درخواست کردند برایشان بصورت الکترونیکی بفرستند kccهم برایشان نامه مخصوص به همراه محل مصاحبه و تاریخ مصاحبه را برایشان ارسال کردند.این کار شدنی هست.
موفق باشید
تشکر کنندگان:
دوستان نگران آمدن یا نیامدن نامه دوم نباشید مدارکی که در نامه دوم از شما می خواهند اینها هستند پس از همین الان حاضرش کنید
اصل پاسپورت ، اصل شناسنامه(با ترجمه) ، اصل دیپلم و پیش دانشگاهی یا آخرین مدرک تحصیلی(با ترجمه) ، اصل سند ازدواج(با ترجمه) ،گواهی طلاق (با ترجمه)، اصل کارت معافی یا پایان خدمت (البته از ایرانیها نمیخوان یعنی از دوستانی که رفتن نخواستند ولی برای محکم کاری ببرید تا ازتون نخواستند نشونشون ندید) ، اصل اولین نامه برنده شدن ، اصل فرم های مالیاتی پر شده توسط اسپانسر و فرم نوترایز شدهI134 در ضمن کپی هاشو باید ارسال کنید به سفارت (محل مصاحبه) اصلشونو باید با خودتون ببرید سفارت
موفق باشید
تشکر کنندگان:
سلام
سوگل عزیز و محمدجان
ممنون از راهنماییها
اون کاغذ سفید کذایی رو در خونه منم لطف فرمودند چسبوندند!پس فعلا من دست نگه میدارم تا تکلیف شما سوگل مشخص شود.موفق باشید و بیخبر از جریانات نامه دوم و مصاحبه نگذارید من که با کیس نامبر 26000 باید فعلا صبر کنم.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان