کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انجمن کارهای ساختمانی
کار های مربوط به ساختمان تا اونجا که من فهیدم و دیدم به دو دسته اند یکی اموری که برای بنا هست یعنی ساخت یک بنای جدید که اصولا دست پیمانکار بزرگ هست و دیگری امور مربوط به بازسازی و مرمت بنا که شرکتهای کوچک و بسیار متعدد در ان فعالند حتی شرکتهای یکنفره که به هندیمن معروفند و در یک سلسله از امور ساختمان تخصص و پروانه دارن و یا خود شخصا انجام میدن یا اگر کار یزرگتر باشد به افراد واجد شرایط دیگه میسپارن.
یکی از راها برای کار در این زمینه ها و شروع ان همکاری با این شرکتهای ابتدایی هست که در هر منطقه در کرگزلیست اون منطقه اگهی دارن. معمولا اینها افرادی رو ترجیح میدن که تقربا همه فن حریف باشن و در تعداد زیادی از امور از بنایی و نقاشی تا سرامیک کاری و غیره متبحر باشن و احیانا کار فضای سبز هم انجام بدن و درضمن با کمترین سوپرویزن کار کنن و استاد باشن.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، sce ، ffrfar ، moqadam ، hamedara ، khder ، msar ، Sam2014 ، rouham ، jsmlz ، aristotel
سلام دوستان. اگه اطلاعاتی در مورد جوشکاری و جوشکار در آمریکا دارید راهنمایی بفرماییدممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، jsmlz
دوستان اگر اطلاعاتی در زمینه لوله کشی و تاسیسات دارید لطفا به من بگوید یکی از دوستان من استاد لوله کشی و تاسیسات است و تبحر بالایی دارد آیا در آمریکا می تواند کار کند و درآمدش چقدر است لطفا من را راهنمایی کنید می تواند برای خودش کار کند مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: jsmlz
کلا فکر کنم مهاجرسرا رو یه عده علاقه مندان به مهاجرت یا کسایی که قصد مهاجرت دارن اداره میکنند.
چون فقط همه میان راجع به مجهولات ذهنشون می پرسن ولی کسی جواب نمیده.
پاسخ
تشکر کنندگان: ms1679499 ، mojtaba3131 ، Ebi354 ، jsmlz
(2015-05-04 ساعت 17:22)hmahmoudi نوشته:  دوستان اگر اطلاعاتی در زمینه لوله کشی و تاسیسات دارید لطفا به من بگوید یکی از دوستان من استاد لوله کشی و تاسیسات است و تبحر بالایی دارد آیا در آمریکا می تواند کار کند و درآمدش چقدر است لطفا من را راهنمایی کنید می تواند برای خودش کار کند مرسی

سلام من هم كمي اطلاعات در اين زمينه لازم دارم شغل همسرم لوله كشي و تاسيسات ساختمانيه و قصد مهاجرت به آمريكا داريم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
اگر كسى به كابينت سازى و نجارى مهارت داره، در منطقه كانكورد كاليفرنيا (ايست بِى) احتياج به نَفَر ماهر داريم. در ضمن در قسمت شوروم جهت سلز و فروش خانم يا اقا مسلط به زبان انگليسى احتياج داريم. دوستان واجد شرايط ميتوانند با إيميل ذيل در تماس باشند:
Iranmotif@gmail.com
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-20 ساعت 02:34)Rambod نوشته:  سلام
اگر كسى به كابينت سازى و نجارى مهارت داره، در منطقه كانكورد كاليفرنيا (ايست بِى) احتياج به نَفَر ماهر داريم. در ضمن در قسمت شوروم جهت سلز و فروش خانم يا اقا مسلط به زبان انگليسى احتياج داريم. دوستان واجد شرايط ميتوانند با إيميل ذيل در تماس باشند:
Iranmotif@gmail.com

من کارم کابینت هست. ولی متاسفانه در ایران هستن در حال حاضر به امید خدا سال بعد کالیفرنیا هستم
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام

اگر کسی‌ دنبال کار هستش ، من در نشویل - تنسی هستم و برای تایر شاپ و کارلات دنبال آدم مطمئن و فنی‌ و صد البته علاقمند هستم

در مورد پیدا کردن خانه و دیگر شرایط لازم زندگی‌ می‌تونم کمک کنم، اگر خودتون و یا کسی‌ رو میشناسید که دارای چنین شرایطی هست ، بهم پیام بدید

ممنون
تجربه شکست خیلی بهتر از حسرت خوردن از دست دادن یه موقعیت هستش

نشویل - تنسی : جایی که من زندگی‌ می‌کنم ، شهری کوچک ، با هزینه‌های متوسط ، وضعیت کار بد نیست 
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان فکر کنم داخل سایت های خدماتیشون تمامی قیمت های خدماتشون رو آپدیت میکنن و میتونید از داخل سایت هاشون اطلاعات لازم رو کسب کنید. توی ایران هم چند سالی هست که سایت های خدمات منزل مثل پین ورک و هوم سرویز و غیره محبوب شدند و تمامی اطلاعات رو داخل سایت نمایش میدن.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان