کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: کدام یک
کانادا
36.67%
22 36.67%
استرالیا
10.00%
6 10.00%
امریکا
38.33%
23 38.33%
نروژ
0%
0 0%
سوید
1.67%
1 1.67%
انگلیس
3.33%
2 3.33%
المان
1.67%
1 1.67%
ایران
8.33%
5 8.33%
مجموع 60 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کانادا یا اروپا و یا شایدم استرالیا و امریکا...
من خودم در کانادا هستم و به امریکا و استرالیا سفر کردم وهشت سال هم در انگلستان مشغول به تحصیل بودم...
خوش حال میشم کسایی که اهل کشورهای دیگه هستن هم کمک بدن...
سوالی بود در خدمتم....
پاسخ
تشکر کنندگان: ali diana ، markopolos ، msar
کاش یه کم از تجربه تون در هر کدوم از کشورها میگفتین

خیلی میتونه مفید باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
حامد جان ممنون میشم تجربیاتتون رو واسه ما هم بگید...
مخصوصا از کانادا.
ممنون
پاسخ
[/quote]

با سلام .
وقتي رفاه عمومي كشورهاي اروپايي و كانادا تا اين اندازه زياده ، چرا موافقان امري كا زياده ، دليل مستند بياوريد ، تا ما هم آگاه شويم . عده اي مي گويند اگر اين جور است كه ايران بيشتر پول هست . ولي چون ترافيك بين آحاد و قشر و لايه و طبقه و شهروند 1و2 و ......................... 100 زياد است ، و ما هم كه جزئ 99درصدي ها هستيم وقت نمي كنم پولها را جمع كتيم . براي همين قيدش را مي زنيم تا از همه چيز نيافتاديم مي رويم هر جا كه شده و هر كاري كه شده انجام ميدهيم تا دو روز دنيا را در اب و هواي خوب و ... باشيم .
لطفا ؛ خواهشا با دليل بگويد چرا امري كا از ديگر نقاط بهتره .
كيس 2000-2001 خانوادگي f4 . تكميل مدارك 2009 - 2011 . مصاحبه ابوظبي دسامبر 2014 .دريافت برگه آبي . از زمان مصاحبه تا بحال 4 بار اپديت شده ايم و بعد از 5/5 ماه كلير و يك ماه بعد از كلير ويزا دريافت كردم .متاسفانه ايميل ام باز نمي شود و اگر كاري بود پيام خصوصي بدهيد .
پاسخ
تشکر کنندگان: markopolos ، msar
بسته به شرايط خودم ابندا سوئد بعد كانادا
پاسخ
من ۵ ساله که توی سوئد زندگی می کنم،
۱-کشور های اروپایی غیر انگلیسی زبان، ۳-۴ سال زندگی شما عقب می اندازه که فقط بتونین به زبون خودشون صحبت کنین.
۲- اون استاندارد بالا مربوط به مردم خودشون هست، نه شمایی که از خاور میانه میایید.
۳- نژادپرستی اروپا ، یکی از مهم ترین موارد مناسب نبودن برای خاورمیانه ای هست.

دلایل دیگه هم دارم باز هم، و بالاخره یه دلیلی وجود داشته که طبق امار رسمی دولتیو ۵۹ درصد مهاجرین به کشور سوید بعد از چند سال زندگی به کشور سومی مهاجرت مجدد می کنن، معمولا با تحصیلات اروپایی و پاسپورت سويد.

اگر شما دلایل بهتری دارین که منو قانع کنید خوشحال میشم، در میان بگزارین.
پاسخ
تشکر کنندگان: markopolos ، ali diana ، Danoosh ، msar ، مسافر تنها ، ParsTrader
(2013-08-09 ساعت 22:11)Hamed jojo نوشته:  من خودم در کانادا هستم و به آمریکا و استرالیا سفر کردم وهشت سال هم در انگلستان مشغول به تحصیل بودم...
سوالی بود در خدمتم....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-08-09 ساعت 22:11)Hamed jojo نوشته:  من خودم در کانادا هستم و به آمریکا و استرالیا سفر کردم وهشت سال هم در انگلستان مشغول به تحصیل بودم...
سوالی بود در خدمتم....

سلام، وقتتون بخير
من بهمراه همسرم و دختر 6ساله مون قصد مهاجرت به كانادا رو داريم، ميشه لطفا راهنماييمون كنيد
بهرحال مهاجرت خيلي ترس داره، از طرفي هم با شرايط فعلى ايران واقعا ادامه زندگى اينجا خبثيلي سخته،
يكي از اقوامم استراليا هست و خيلي از شرايط زندگى اونجا تعريف ميكرد، اما هركاري كرديم نتونستيم شرايط مهاجرت استراليا رو بدست بيارين، با ملي تحقيق انتخاب بعديمون كانادا شد و شرايط واسه مهاجرت كانادا مهياست، يه بنده خدايي ميگفت انگليس بهتر از ماناداس؟
ديدم شما تجربه در مورد هر سه كشور مد نظر مارو دارين، البته استراليا كه شدني نيست برامون اما بين كانادا و انگليس حق انتخاب داريم، خواهش ميكنم راهنماييمون كنيد
ايكاش امكان تماس تلفني مى بود
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان