کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دوستانی که از راههای غیر مهاجرتی به امریکا سفر می کنند!
سلام
خواستم اگر دوستانی در این تایپیک هستن که به طرق دیگر به امریکا مهاجرت می کنند در این جا تجربیات و اطلاعاتشون رو خودشون رو در اختیار بقیه هم بزارن ٬ بیشتر اونایی که رفتن والان در امریکا هستن٬ از تجربیاتشون بعد از سفر ومشکلاتشون وخلاصه همه چیز !
در مورد خودم ٬ من خودم ۲۰ روز دیگر از ترکیه پرواز دارم به نیویورک و ممنون میشم اگر از دوستان کسی اونجا هست تجربیاتشو در اختیارم بگذاره
مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، meti0111 ، حاجی واشنگتن ، msar ، Tolu IR
یعنی اینجا همه از طریق لاتاری مهاجرت کردن ???!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، Tolu IR
میترا خانم. دوستانی مهاجرسرا یی که در امریکا هستند یا از طریق لاتاری و یا نامزدی و ازدواج به امریکا آمده اند و یا از طریق ویزای توریستی, تجاری و یا حتی بدون ویزا و مثلا از راه مکزیک به امریکا رسیده اند و ماندگار شدند. با اینکه خواندن تجربیات و خاطرات دسته دوم برای من هم خیلی جالب و شنیدنی است ولی سیاست کلی مهاجرسرا چنین است که هر گونه بحث و گفتگو در مورد اینگونه مهاجرت ها را را بنا به دلایل قابل قبولی ممنوع اعلام کرده است. برای همین است که حتی اگر فردی چنین تجربه ای داشته باشد نمی تواند در این سایت در مورد آن گفتگو کند. امیدوارم این پاسخ برای شما قانع کننده بوده باشد و برای شما هم سفری خوش و احیانا مهاجرتی بدون دردسر آرزو می کنم.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: usa lover ، el333 ، ParsTrader ، aghaghia ، mohammadg846 ، mahbube ، Rock ، msar ، آریاسا ، Tolu IR
دوستان من به صورت توریستی الان پنج ماهه آمریکا هستم.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، msar ، Tolu IR ، payamshad
(2013-10-18 ساعت 22:16)هورمغز نوشته:  دوستان من به صورت توریستی الان پنج ماهه آمریکا هستم. کسی یه راه درست حسابی برای موندن بلده که تغییر دین و همجنس بازی نباشه؟ من توی یه مسابقه ی هنری شرکت کردم اگر برنده بشم به مدت یه سال میتونم تمام آمریکا مجانی نمایشگاه بذارم چه ویزایی باید بگیرم براش ؟ p3 میشه؟ در ضمن یه سوال کسی تا حالا بوده که با ویزای توریستی بیاد آمریکا و روی مهری که توی پاسپورتش زدن تاریخ خروج تعیین نکرده باشن؟ برای من و مادرمو خالی گذاشتن!
پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون
بهترین راه مشاوره با یک وکیل هست چون فکر نکنم کسی اینجا همچین تجربه ای رو داشته باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: هورمغز ، mohammadg846 ، msar ، Tolu IR
(2013-11-03 ساعت 10:33)vahid.vp نوشته:  
(2013-10-18 ساعت 22:16)هورمغز نوشته:  دوستان من به صورت توریستی الان پنج ماهه آمریکا هستم. کسی یه راه درست حسابی برای موندن بلده که تغییر دین و همجنس بازی نباشه؟ من توی یه مسابقه ی هنری شرکت کردم اگر برنده بشم به مدت یه سال میتونم تمام آمریکا مجانی نمایشگاه بذارم چه ویزایی باید بگیرم براش ؟ p3 میشه؟ در ضمن یه سوال کسی تا حالا بوده که با ویزای توریستی بیاد آمریکا و روی مهری که توی پاسپورتش زدن تاریخ خروج تعیین نکرده باشن؟ برای من و مادرمو خالی گذاشتن!
پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون
بهترین راه مشاوره با یک وکیل هست چون فکر نکنم کسی اینجا همچین تجربه ای رو داشته باشه

با درود ببخشید شما در مورد ویزای درمانی اطلاعی ندارید ؟منظورم مدارک مورد نیاز و همینطور میزان تمکن مالی؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، Tolu IR ، TINA.RAD

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان