کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آرکدیا، پاسه دینا، ایالت کالیفرنیا
اجاره در منطقه ارکدیا از حدود1200دلار برای یک خوابه هست 2 خوابه معمولا بین 1400 تا 3000 دلار است. این منطقه قریبا ایرانی نداره.سیاهپوست واسپانیش آن خیلی کم است
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: kasrafo ، نوروز ، amin arefi ، User ، sce ، soli asali ، حاجی واشنگتن ، tabim4 ، msar ، soruosh ، ELNAZ21
ارکدیا همانطور که تصور میکردیم است .هوای نسبتا خوب ومعتدل .خانم وبچه های من بدون هیچ آشنایی وصرفا بعلت اینکه آرکدیامدارس خوبی داره به این منطقه رفتند ونا مردا نذاشتن من باشون برم .اما خوشبختانه از آنجایی که خانم من زبانش خوبه و گلیم خود وبچه ها رو خوب از آب بیرون میکشه مثل یک شیر زن تمام ناملایمات رو به جون خرید وبدون هیچ اشنایی به این منطقه مهاجرت کردند.اما در حین انجام کاراشون فرشته ای بنامuser که امثل برادر ولکن بهتر دستگیر بچه ها شد.ودلسوز تر از هر آشنایی به ما کمک کرد.الان الحمداله وبا کمک ایشون خانه ای 2 خوابه به مبلغ 1400 دلار در یک منطقه خوب کرایه کردیم ویک ماشین هوندا مدل آکورد se 2014 خریدیم.وسایل خونه خیلی گرون بود.ولی تقریبا همه چیز رو خریدیم.خلاصه جای خوبیه.به دوستان بچه دار توصیه مبشه .نکته مهم در ارکدیا وپاسدنا وجود یوزر علیه سلام است
پاسخ
(2013-10-25 ساعت 01:44)پدی نوشته:  ارکدیا همانطور که تصور میکردیم است .هوای نسبتا خوب ومعتدل .خانم وبچه های من بدون هیچ آشنایی وصرفا بعلت اینکه آرکدیامدارس خوبی داره به این منطقه رفتند ونا مردا نذاشتن من باشون برم .اما خوشبختانه از آنجایی که خانم من زبانش خوبه و گلیم خود وبچه ها رو خوب از آب بیرون میکشه مثل یک شیر زن تمام ناملایمات رو به جون خرید وبدون هیچ اشنایی به این منطقه مهاجرت کردند.اما در حین انجام کاراشون فرشته ای بنامuser که امثل برادر ولکن بهتر دستگیر بچه ها شد.ودلسوز تر از هر آشنایی به ما کمک کرد.الان الحمداله وبا کمک ایشون خانه ای 2 خوابه به مبلغ 1400 دلار در یک منطقه خوب کرایه کردیم ویک ماشین هوندا مدل آکورد se 2014 خریدیم.وسایل خونه خیلی گرون بود.ولی تقریبا همه چیز رو خریدیم.خلاصه جای خوبیه.به دوستان بچه دار توصیه مبشه .نکته مهم در ارکدیا وپاسدنا وجود یوزر علیه سلام است

پدی جان اینقدری که شما گفتید کمک نکردم، اگر هم کمکی کردم وظیفه ای بوده و لطفی که می باید پس می دادم. وقتی من آمدم اینجا دوستی که زیاد هم نمی شناختمش کلی به من کمک کرد و دستگیرمان شد. خواستم یک جورایی جبران شده باشد.
پاسخ
هوای ارکدیا در حال حاضر بین 22 در گرمترین ساعت و12 درجه در خنک ترین ساعت است.معمولا کم بارش است اما گاهی صبح ها مه دارد.
پاسخ
تشکر کنندگان: amin arefi ، soli asali ، kasrafo ، sce ، حاجی واشنگتن ، tabim4 ، msar ، soruosh ، radman87 ، ELNAZ21
چیزی که در حداقل در این منطقه گرانترین مورد است نرخ خدماته.مثلا ویزیت پزشک عمومی 370 دلاره در ایران 4 دلاره.صافکاری یک سپر ماشین ساده حدودا 700دلاره.ایران صافکاری یک ماشین له شده حدودا اینقدره.اینترنت ،خط موبایل،تعمیر وسایل.اما خورد وخوراک در حد ایرانه
پاسخ
تشکر کنندگان: amin arefi ، soli asali ، نوروز ، sce ، kasrafo ، behjat ، حاجی واشنگتن ، satin ، tabim4 ، msar ، lighter ، farzad.ch ، ELNAZ21
(2013-10-22 ساعت 22:59)پدی نوشته:  پسر کوچک من کلاس 8 مدرسه danaمیره که نمره مدرسه 10 از 10 است .مدرسه خیلی بزرگیه وخوشبختانه تا حالا مشکلی نداشته

سلام میشه بفرمایید این مدرسه توی کدوم منطقه است؟ از نظر امنیت راضی هستین؟ منهم یک دختر ۷ ساله دارم ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: kasrafo ، msar
(2013-10-22 ساعت 22:59)پدی نوشته:  پسر کوچک من کلاس 8 مدرسه danaمیره که نمره مدرسه 10 از 10 است .مدرسه خیلی بزرگیه وخوشبختانه تا حالا مشکلی نداشته

سلام میشه بفرمایید این مدرسه توی کدوم منطقه است؟ از نظر امنیت راضی هستین؟ منهم یک دختر ۷ ساله دارم ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، kasrafo ، tabim4 ، msar
منطقه ارکدیا.تمام مدارس اینجا نمره 10 داره
پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، nora-nora ، kasrafo ، tabim4 ، msar
منطقه آرام و زیبایی است.غلظت چینی های پولدار در اینجا زیاده.ایرانی خیلی کم است.امنیت هم خیلی بالاست
پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، nora-nora ، kasrafo ، tabim4 ، msar ، ELNAZ21
(2015-03-10 ساعت 07:58)پدی نوشته:  منطقه آرام و زیبایی است.غلظت چینی های پولدار در اینجا زیاده.ایرانی خیلی کم است.امنیت هم خیلی بالاست

دوست عزیز خواهشمندم بفرمایید ( آرام) چه شرایطی را در بر می گیرد . یا اگر برایتان میسر می باشد با کدام قسمت تهران می توان ان را مقایسه کرد؟ آرام و زیبا برای من تداعی کننده شهرک های شمالی قبل از انقلاب است . در این شهرها که در ذهن من است فقط باید خورد و خوابید .پس کار و زندگی چه می شود؟
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، kasrafo ، tabim4 ، msar
سلام.آرام یعنی ترافیک ندارد.مدارس خوب داره.ایمن است و آمار جرم خیلی پایین است.سر سبز با هوای خوب و تمیز و همه اینها مغایرتی با کار ندارد.همه کسانی که اینجا هستند هم کار میکنن
پاسخ
تشکر کنندگان: nora-nora ، حاجی واشنگتن ، barfi1 ، kasrafo ، tabim4 ، msar ، soruosh ، شوشینا ، bozorg ، ELNAZ21
(2015-03-11 ساعت 05:32)پدی نوشته:  سلام.آرام یعنی ترافیک ندارد.مدارس خوب داره.ایمن است و آمار جرم خیلی پایین است.سر سبز با هوای خوب و تمیز و همه اینها مغایرتی با کار ندارد.همه کسانی که اینجا هستند هم کار میکنن
دوست گرامی از اینکه وقت برای حواب دادن می گذارید بسیار سپاسگزارم . خواهشمندم از آرکدیا بیشتر مطلب به اشتراک بگذارید .مدارس انجا واقعا" بی نظیره در رتبه ، اجاره ها معقول به نظر میرسد ولی نگران آنم که همانند ارواین شهر بازنشسته ها ویا متمولین بوده و از تحرک و پویایی یک شهر مدرن دور باشد . راستش مدارس خوب ، اب و هوای معتدل با رطوبت پایین (به علت وضیعت فرزندم ) و پویایی و تحرک شهرهایی مثل سانفرانسیسکو ،نیویورک ،شیکاگو ومراکز علمی و دانشگاهی مد نظرم قرار دارد
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، kasrafo ، tabim4 ، msar ، 123a
پاسدنا.بزرگتر از آرکدیاست.تا داون تان لس آنجلس حدود 15دقیقه است.هرچند خودش داون تاون داره.از نظر کار معمولی کار گیر میآید.واگر مدرک تحصیلی معادل شود کار خوب هم گیر میاد .شهری که هوای خوب دارد و مردم 4 فصل راحت به خیابان می آیند برای بزینس کوچک هم خوبه
پاسخ
تشکر کنندگان: nora-nora ، behjat ، حاجی واشنگتن ، kasrafo ، storagemeter ، tabim4 ، msar ، lighter ، ELNAZ21
فروشگاهی در این منطقه است که صاحبش ایرانیه.قیمت میوه وتره بار آن هم خیلی مناسبه.در اینجا نکته ای که مهمه اینه که برای خرید هر چیزی قیمت خیلی مناسب گیر میاد اما باید جایش را بلد باشید
پاسخ
این منطقه معروف به بورلی هیلز چینی ها است.چینی های پولدار به این منطقه اومدن و خانه های گران قیمت را خریدن.آرزوی هر چینی اینه که یک خونه تو آرکدیا بخره و جالب اینه که خیلی خوب به آرزوی خودشون میرسند.چون واقعا پولدار هستند
پاسخ
تشکر کنندگان: lighter ، nora-nora ، tabim4 ، حاجی واشنگتن ، kasrafo ، شوشینا ، ELNAZ21

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان