کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-08-28 ساعت 22:48)aseman abi نوشته:  ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم تا پارسال اگه اشتباه نکنم باید تا 20 رو قبل از تاریخ مصاحبه ترجمه مدارکممونو پست می کردیم سفارت محل مصاحبه . امسال چنین چیزی لازم نیست؟؟؟؟؟؟؟؟/خواهش می کنم راهنماییم کنیدSad
درود بر شما
تنها برای سفارت امریکا در آنکارا می بایست 15 الی 20 روز قبل از مصاحبه مدارکتان را ارسال نمایید.
موفق باشید.
تشکر کنندگان: aghaghia ، aseman abi ، EKAM ، ffrfar ، Soap McTavish ، Tabassomshojaat ، azadeh2014 ، Lemony ، armin021
سلام و خسته نباشيد
مي خواستم بدونم جدول خانم وحدتي آماده شده يا نه؟
اگر آماده شده كجا ميشه اونو ديد؟Cool
Case Number: 2014AS7XX - Single - Interview: Oct 2013 Ankara - Visa Issued: June 2014 - Destination: Houston

تشکر کنندگان:
سلام و خسته نباشيد
مي خواستم بدونم جدول خانم وحدتي آماده شده يا نه؟
اگر آماده شده كجا ميشه اونو ديد؟Cool
[/quote]

در لينك پروفايلشون ميتونيد ببنيد كه بزودي اپديت ميشه
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: farazz
سلام بچه هاى ٢٠١٤ يه سؤال داشتم بهترين روش سفر به تركيه چطوريه و اينكه ميشه اونجا خونه اجاره كرد وسوال ديگه اينكه حدودا چهار روز انكارا بأيد بمونيم (بطور متوسط)
تشکر کنندگان: farazz
(2013-08-30 ساعت 09:37)aseman abi نوشته:  سلام یکی یه تور خوب برای انکارا که مخصوص همین کارهای سفارت و ... باشه سراغ نداره
در ضمن من مصاحبم 24 اکتبره اگه کسی تو این تاریخ هست پیام بده

برای دوستانی که میخوان به آنکارا برن:

یک تور لیدر ترک در آنکارا هست به نام عباس
عباس به فارسی مسلطه. آدم با انصافیه. میتونه در مورد رفت و آمد فرودگاه به هتل و بالعکس+پیدا کردن هتل+گشت و گذار+ کارهای معاینه پزشکی و غیره کمکتون کنه
پیشنهاد میکنم اول از آژانس های مسافرتی قیمت هتل رو استعلام کنید
و بعد به عباس هم زنگ بزنید و قیمت های عباس را هم استعلام کنید. با مقایسه قیمت ها هر کدوم که بهتر بود را بگیرید.
در مورد رفت و آمد فرودگاه به هتل و بالعکس هزینه ای که عباس میگیره از آژانس های مسافرتی کمتره
در مورد انجام کارهای معاینه پزشکی و غیره اصلا توصیه نمیکنم تور لیدر بگیرید، خودتون همه کارهاتون رو میتونید انجام بدید. پیشنهادم اینه با عباس فقط در مورد هتل و رفت و آمد به هتل و فرودگاه صحبت کنید. و اگر هم دوست داشتید در مورد تور آنکارا.
برای کارهای معاینه پزشکی و سفارت همونطور که گفتم به تور لیدر احتیاجی ندارید، اینجور تور لیدرها فقط برای افراد مسن مناسب هستن که شاید براشون سخته خودشون کاراشونو انجام بدن.

اما عباس کیه:
همونطور که گفتم عباس یه تور لیدر در آنکاراست. اما اینکه انقدر در مهاجرسرا معروف شد دلیلش اینه که خیلی آدم با انصافیه، معمولا تور لیدرها سعی میکنن تا جایی که میتونن واسه شما هزینه بتراشن و اونقدر کار خودشونو مهم جلوه بدن که شما تصور کنید بدون وجود اونا شما هیچ کاری نمیتونید بکنید. ولی عباس اینطوری نیست و کاملا همون کاری که ازش خواستید رو انجام میده و واسه ی همون کار ازتون پول میگیره، و هزینه اضافی براتون نمی تراشه
اینایی رو که من میگم تصور نکنید من با عباس کار کردم، زمانی که من میخواستم برم آنکار (لاتاری 2012) جو خیلی منفی ای علیه تور لیدرها بود و همه میگفتن اصلا سمت تور لیدرها نرید، منم به گفته دوستان عمل کردم و از طریق آژانس هم بلیط گرفتم و هم هتل و هم ایاب و ذهاب به فرودگاه
ولی وقتی وارد آنکارا شدم هم در فرودگاه و هم در صف سفارت با چند ایرانی دیگه برخورد داشتم که اونا از طریق عباس هتل گرفته بودن و وقتی قیمت ها رو مقایسه میکردم فهمیدم که چه کلاه بزرگی سرم رفته
من حتی یکبار در آنکار به مشکلی خوردم و دستم به هیچ جا بند نبود، تنها کاری که به ذهنم رسید این بود که با شماره عباس که از دوستان ایرانی گرفته بودم تماس گرفتم، آدم فوق العاده مهربان و کار راه بندازی بود، با اینکه من مشتریش نبودم 20 دقیقه داشت برام توضیح میداد که چکار کنم.

این رو هم اضافه کنم که خیلی از آژانس هایی که شما مراجعه میکنید خودشون از طریق این تور لیدرهای ترک برای شما هتل میگیرن
اگر در قسمت جستجوی مهاجرسرا "عباس" رو سرچ کنید میتونید از تجربه بچه های سال های گذشته هم بهره مند بشید

فکر میکنم قرار دادن شماره تلفن خلاف مقررات مهاجر سرا باشه، برای همین اگر از دوستان کسی خواست بهم بگه تا شماره عباس رو براتون پیام خصوصی بفرستم.
(2013-08-24 ساعت 20:26)tabatabaie نوشته:  سلام بر دوستان عزیز
ما بلیط هواپیما ماهان رو بصورت آنلاین برای اکتبر از خود سایت ماهان بصورت اینترنتی خریدیم ، کلاس بلیط Y است (قابلیت تغییر تاریخ تا یکسال)(به گفته دوستان سال های قبل)
اطلاعات مربوط به هتل ها رو از BOOKING.COM می تونید ببینید ولی اگه ویزا کارت نداشته باشید نمیتونید رزرو کنید حتی اونهایی که زده Pay later، قیمت رزرو هتل ها از آژانس های تهران مثل اینکه کمتر درمیاد فقط هنوز قیمت همه آژانس ها در نیومده و باید تا سپتامبر صبر کنید.
کسی سوال داشت بگه اگه بتونم کمک میکنم.
به امید ویزای یکضرب همه با همBig Grin
چند در اومد؟ به دلار ؟
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، farazz ، goliii
سلام به تمام دوستان خوب مهاجرسرا. من الان آنکارا هستم فردا 4 سپتامبر مصاحبه دارم به امید یکضرب. صبح رفتم دوستم امین را رسوندم دم سفارت و برگشتم هتل. دوستانی که میخوان بیان آنکارا چند توصیه میکنم انجام بدن حتما. این آژانس پارک تراول یا همون راهواری قیمتاش خیلی مناسبه من الان یک هفتست که اینجا هستم. بلوار آتاترک میشه گفت بلوار سفارت خونه هاست. نزدیک میدان کیزیلای و خیابونای هم جوار آتاترک هم پر از هتله اصلا نگران هتل نباشید فقط حتما از آژانس بگیرید چون به خودتون تخفیف نمیدن. ما هتل اتاب بلوار هستیم هم به سفارات نزدیکه هم به میدون کیزیلای. مطب دکتر یکم دورتره 15 دقیقه پیاده روی داره از هتل. قیمت که من برا دوستم گرفت اتاب بلوارو نمیگم چون کار و کاسبی آژانسو خراب میکنم اما بدوننین که جا برا چونه زدن داره. آخه این دوستمون امین زمینی اومده بود رفته بود یه محله قدیمی هتل گرفته بود خدا قسمت کرد همدیگه را دیدیم هتلش را عوض کردیم. هر هتلی میرید یادتون باشه حتما دمپایی پلاستیکی واسه توالت با خودتون بیارید. فکر اینم که خودتون از فرودگاه برید هتل هم از سرتون بیرون کنید حتما با ترانسفر آژانس برید. در ضمن این جماعت ترک هم از نظر زبان انگلیسی تعطیل هستن. پس ترکی در سفر یادتون نره. البته رسیپشن هتلها بلدن مشکلی نیست. یه بار دیکه خلاصه کارای ضروری را میگم براتون.
1- با آژانس بیاید
2- ترانسفر فرودگاهی داشته باشید
3- دمپایی یادتون نره
4- رو قیمتها چونه بزنید
5- کتاب ترکی در سفر
6- از خطهای تلفن ایران استفاده نکنید (ایرانسل و همراه اول) هزینه شدیدا بالیی داره رومینگش
7- اینترنت هتل خیلی خوبه با دانلود نا محدود
8- جلو هتلها دکهایی هست میتونید برا تلفن از کارت تلفن ipc استفاده کنید
9- کارت مترو 5 سفره ego هم بگیرید مترو از کیزیلای با تمام نقاط شهر ایستگاه داره
10- آب آشامیدنی هم 5 لیتری هست میتونید تهیه کنید.
اگه سوال خواستی داشتید پیغام خصوصی بدید.
(2013-09-03 ساعت 11:33)meysam1986 نوشته:  سلام به تمام دوستان خوب مهاجرسرا. من الان آنکارا هستم فردا 4 سپتامبر مصاحبه دارم به امید یکضرب. صبح رفتم دوستم امین را رسوندم دم سفارت و برگشتم هتل. دوستانی که میخوان بیان آنکارا چند توصیه میکنم انجام بدن حتما. این آژانس پارک تراول یا همون راهواری قیمتاش خیلی مناسبه من الان یک هفتست که اینجا هستم. بلوار آتاترک میشه گفت بلوار سفارت خونه هاست. نزدیک میدان کیزیلای و خیابونای هم جوار آتاترک هم پر از هتله اصلا نگران هتل نباشید فقط حتما از آژانس بگیرید چون به خودتون تخفیف نمیدن. ما هتل اتاب بلوار هستیم هم به سفارات نزدیکه هم به میدون کیزیلای. مطب دکتر یکم دورتره 15 دقیقه پیاده روی داره از هتل. قیمت که من برا دوستم گرفت اتاب بلوارو نمیگم چون کار و کاسبی آژانسو خراب میکنم اما بدوننین که جا برا چونه زدن داره. آخه این دوستمون امین زمینی اومده بود رفته بود یه محله قدیمی هتل گرفته بود خدا قسمت کرد همدیگه را دیدیم هتلش را عوض کردیم. هر هتلی میرید یادتون باشه حتما دمپایی پلاستیکی واسه توالت با خودتون بیارید. فکر اینم که خودتون از فرودگاه برید هتل هم از سرتون بیرون کنید حتما با ترانسفر آژانس برید. در ضمن این جماعت ترک هم از نظر زبان انگلیسی تعطیل هستن. پس ترکی در سفر یادتون نره. البته رسیپشن هتلها بلدن مشکلی نیست. یه بار دیکه خلاصه کارای ضروری را میگم براتون.
1- با آژانس بیاید
3- دمپایی یادتون نره
4- رو قیمتها چونه بزنید
5- کتاب ترکی در سفر
6- از خطهای تلفن ایران استفاده نکنید (ایرانسل و همراه اول) هزینه شدیدا بالیی داره رومینگش

میثم جان داداش خوبی بخدا خیلی خوشحال شدم پست شما رو دیدم ممنونم از بابت توضیحاتی که دادی و نکاتی که یاداوری کردی دوست عزیزامیدوارم بسلامتی فردا واسه مصاحبه بری و به امید خدا با خبر یکضرب گرفتن ویزات ما رو هم خوشحال کنی اقا میثم واست دعا میکنم و منتظر خبرای خوبی از شما هستیم . ما رو بی خبر نذار . دعای خیر همگی دوستان مهاجرسرا بدرقه راه شما باشه ... موفق و پیروز باشید..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، 2014winner ، Elahe. ، ffrfar ، mtcanada ، زری وحدتی ، farazz ، Lemony ، Abdi53
(2013-09-03 ساعت 12:17)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-09-03 ساعت 11:33)meysam1986 نوشته:  سلام به تمام دوستان خوب مهاجرسرا. من الان آنکارا هستم فردا 4 سپتامبر مصاحبه دارم به امید یکضرب. صبح رفتم دوستم امین را رسوندم دم سفارت و برگشتم هتل. دوستانی که میخوان بیان آنکارا چند توصیه میکنم انجام بدن حتما. این آژانس پارک تراول یا همون راهواری قیمتاش خیلی مناسبه من الان یک هفتست که اینجا هستم. بلوار آتاترک میشه گفت بلوار سفارت خونه هاست. نزدیک میدان کیزیلای و خیابونای هم جوار آتاترک هم پر از هتله اصلا نگران هتل نباشید فقط حتما از آژانس بگیرید چون به خودتون تخفیف نمیدن. ما هتل اتاب بلوار هستیم هم به سفارات نزدیکه هم به میدون کیزیلای. مطب دکتر یکم دورتره 15 دقیقه پیاده روی داره از هتل. قیمت که من برا دوستم گرفت اتاب بلوارو نمیگم چون کار و کاسبی آژانسو خراب میکنم اما بدوننین که جا برا چونه زدن داره. آخه این دوستمون امین زمینی اومده بود رفته بود یه محله قدیمی هتل گرفته بود خدا قسمت کرد همدیگه را دیدیم هتلش را عوض کردیم. هر هتلی میرید یادتون باشه حتما دمپایی پلاستیکی واسه توالت با خودتون بیارید. فکر اینم که خودتون از فرودگاه برید هتل هم از سرتون بیرون کنید حتما با ترانسفر آژانس برید. در ضمن این جماعت ترک هم از نظر زبان انگلیسی تعطیل هستن. پس ترکی در سفر یادتون نره. البته رسیپشن هتلها بلدن مشکلی نیست. یه بار دیکه خلاصه کارای ضروری را میگم براتون.
1- با آژانس بیاید
3- دمپایی یادتون نره
4- رو قیمتها چونه بزنید
5- کتاب ترکی در سفر

میثم جان داداش خوبی بخدا خیلی خوشحال شدم پست شما رو دیدم ممنونم از بابت توضیحاتی که دادی و نکاتی که یاداوری کردی دوست عزیزامیدوارم بسلامتی فردا واسه مصاحبه بری و به امید خدا با خبر یکضرب گرفتن ویزات ما رو هم خوشحال کنی اقا میثم واست دعا میکنم و منتظر خبرای خوبی از شما هستیم . ما رو بی خبر نذار . دعای خیر همگی دوستان مهاجرسرا بدرقه راه شما باشه ... موفق و پیروز باشید..

موفق باشي پسر جووون . خبرشو به ما هم بده خوشحال ميشيم كه انشااله يك ضرب باشي
[font=Tahoma]به اميد تغيير زندگي[/font]Rolleyes
كيس نامبر : ***2014AS7 مصاحبه : ابوظبي تاريخ رويت نامه قبولي : 1 مي
تشکر کنندگان: farazz ، mtcanada ، زری وحدتی ، miladfr12
عکسی که برای مدیکال می بایست همراهمون باشه 2 عدد و پاسپورت سایز هست. عکس پاسپورت هم که 6*4 هست. ولی بعضی ها گفتند که باید 3*4 باشه. الان ممکنه بگید کدوم سایز دزسته؟؟؟؟ 4*6 یا 3*4؟؟؟؟ یه سوال دیگه هم دازم ایمیلی که از طرف سفارت امده برای چک کردن زمان مصاحبه؛ فقط شامل یک متن برای چک کردن زمان مصاحبه هست، دزسته ؟؟؟
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، farazz
(2013-09-05 ساعت 11:55)tenese نوشته:  عکسی که برای مدیکال می بایست همراهمون باشه 2 عدد و پاسپورت سایز هست. عکس پاسپورت هم که 6*4 هست. ولی بعضی ها گفتند که باید 3*4 باشه. الان ممکنه بگید کدوم سایز دزسته؟؟؟؟ 4*6 یا 3*4؟؟؟؟ یه سوال دیگه هم دازم ایمیلی که از طرف سفارت امده برای چک کردن زمان مصاحبه؛ فقط شامل یک متن برای چک کردن زمان مصاحبه هست، دزسته ؟؟؟

3 عدد عکس 3x4 جدید... اره همشهری تاریخ و ساعت و مکان مصاحبه و افراد کیس رو مشخص کرده
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، tenese ، amin arefi
(2013-09-05 ساعت 11:59)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-09-05 ساعت 11:55)tenese نوشته:  عکسی که برای مدیکال می بایست همراهمون باشه 2 عدد و پاسپورت سایز هست. عکس پاسپورت هم که 6*4 هست. ولی بعضی ها گفتند که باید 3*4 باشه. الان ممکنه بگید کدوم سایز دزسته؟؟؟؟ 4*6 یا 3*4؟؟؟؟ یه سوال دیگه هم دازم ایمیلی که از طرف سفارت امده برای چک کردن زمان مصاحبه؛ فقط شامل یک متن برای چک کردن زمان مصاحبه هست، دزسته ؟؟؟

3 عدد عکس 3x4 جدید... اره همشهری تاریخ و ساعت و مکان مصاحبه و افراد کیس رو مشخص کرده
تو ایمیل تاییدیه ای که بعد از رزرو وقت دکتر از دکتر اونگان گرفتم نوشته 2 عدد عکس 5 در 5 . من این ایمیل رو 2 روز پیش دریافت کردم. کاملا موثقه. موفق باشیدCool
Case Number: 2014AS7XX - Single - Interview: Oct 2013 Ankara - Visa Issued: June 2014 - Destination: Houston

تشکر کنندگان: tenese ، amin arefi ، forgiven ، میما ، آلیس-1980 ، estanfordbineh
(2013-09-05 ساعت 14:19)farazz نوشته:  

تو ایمیل تاییدیه ای که بعد از رزرو وقت دکتر از دکتر اونگان گرفتم نوشته 2 عدد عکس 5 در 5 . من این ایمیل رو 2 روز پیش دریافت کردم. کاملا موثقه. موفق باشیدCool
5x5 درسته . با مراجعه به سایت دکتر اونگان ، شما به http://turkey.usembassy.gov/photo_requirements.html)
هدایت می شوید و در آنجا مشخصات عکس به شرح زیراست:
Photograph should measure 2 inches square (approximately 5 centimeters square) with the head centered in the frame. The head (measured from top of the hair to the bottom of the chin) should measure from 1 inch to 1 3/8 inches (25mm to 35 mm) with the eye level between 1 1/8 inches to 1 3/8 inches (28mm to 35mm) from the bottom of the photo.
البته فکر می کنم این موضوع جایش در تاپیک دیگری است!!
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان.Smile
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: tenese ، میما ، آلیس-1980 ، farazz ، mohamad2014 ، estanfordbineh

دوست عزیز به استناد فایل چک لیست مدارک مصاحبه دوست عزیز بیات اعلام شد.
تشکر کنندگان: ffrfar ، Soap McTavish ، noobnoobi ، farazz ، lilasafa
(2013-09-05 ساعت 17:21)KIMIA2005 نوشته:  

دوست عزیز به استناد فایل چک لیست مدارک مصاحبه دوست عزیز بیات اعلام شد.
جناب مهاجر با سلام .یکبار دیگه سایت دکتر اونگان رو چک کنید . اشاره شده به ضوابط عکس مندرج در سایت سفارت در آنکارا که 5x5 را اعلام کرده .
به هر حال می شه با دفتر دکتر هم تلفنی صحبت کرد .
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، tenese ، farazz ، lilasafa ، estanfordbineh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان