کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
به نظر من یکی از دوستانی که ابوظبی مصاحبه دارند، ایمیلی برای دکتر شوکلا بزنن و در مورد این مساله تزریق واکسن تا یک ماه قبل از مدیکال ازشون سوال کنند که خیالتون راحت باشه از این قضیه!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ffrfar ، ghafari88 ، tenese ، cpd ، behfaza ، alitab ، ojee
(2013-08-24 ساعت 19:12)اهورا-اوِستا نوشته:  سلام دوستان
كيس نامبر من حدود ٤٥٠٠ هستش ميخواستم بدونم از چه طريق به من خبر ميدن كه وقت سفارت كي هست ؟؟
بايد سايت رو چك كنم يا بهم ايميل ميزنند ؟؟
مرسي از راهنماي هاي خوبتون
درود
دوست عزیز توقسمت ویزا و بولتون جواب سوالتون هست
تشکر کنندگان: behfaza ، EKAM ، pari pariaaa ، محبت
سلام
تو سایت سفارت آمریکا تو ابوظبی اسم و شماره چند تا دکتر دیگه هم اومده. آیا اینها هم خوبن که بتونیم بهشون مراجعه کنیم؟ دوستان اکثرا فقط از دکتر شوکلا اسم می برن.
مرسی.
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-08-24 ساعت 22:48)reza_norouzi نوشته:  سلام
تو سایت سفارت آمریکا تو ابوظبی اسم و شماره چند تا دکتر دیگه هم اومده. آیا اینها هم خوبن که بتونیم بهشون مراجعه کنیم؟ دوستان اکثرا فقط از دکتر شوکلا اسم می برن.
مرسی.
با توجه به تجربه دوستان مجرب وپایین بودن هزینه و اطلاعاتی که از او داریم
در مجموع مراجعه به دکتر شوکلا میتواند منطقی باشد اما این به معنای مردود بودن پزشکان دیگر نیست . شاید تجربه جدید خالی از لطف هم نباشد Wink
تشکر کنندگان: ffrfar ، alitab ، EKAM ، محبت ، babak12
(2013-08-22 ساعت 00:39)mrpahlevani نوشته:  به نظر میرسه دوستانی که اوایل اکتبر وقت مصاحبه دارند از چند روز دیگه ( ۱ماه قبل از مصاحبه ) میتونند با دکتر مکاتبه کنند تا براشون وقت مدیکال تعیین بشه . توصیه می کنم دوستانی که بچه کوچیک دارند علاوه بر اعلام وقت مصاحبه حتما این مطلب و سن فرزند عزیزشون رو یادآوری کنند تا بر این اساس وقت تعیین بشه .فراموش نکنید ۱ ماه قبل از مدیکال ، هیچ واکسنی که حاوی ویروس زنده باشه رو تزریق نکنید مانند TD , ...
دوست عزیز این که گفتین TD رو 1 ماه قبل نزنین ، تو سفرنامه های دوستان 2013 ابوظبی تاکید کرده بودند که حتی 15 روز قبل مصاحبه حتما بزنین چون دکتر شوکلا حساسه رو دیفتری کزاز.. منم می خواستم همین کارو بکنم حالا با صحبت شما شک کردم که بزنم یا نه..
looking forward to move US
wife and mommy
traveled to florida/ california and texas Big Grin
تشکر کنندگان: الدورادو ، behfaza ، maryam_a ، محبت ، ojee ، exxedus
(2013-08-25 ساعت 09:32)sharifian نوشته:  
(2013-08-22 ساعت 00:39)mrpahlevani نوشته:  به نظر میرسه دوستانی که اوایل اکتبر وقت مصاحبه دارند از چند روز دیگه ( ۱ماه قبل از مصاحبه ) میتونند با دکتر مکاتبه کنند تا براشون وقت مدیکال تعیین بشه . توصیه می کنم دوستانی که بچه کوچیک دارند علاوه بر اعلام وقت مصاحبه حتما این مطلب و سن فرزند عزیزشون رو یادآوری کنند تا بر این اساس وقت تعیین بشه .فراموش نکنید ۱ ماه قبل از مدیکال ، هیچ واکسنی که حاوی ویروس زنده باشه رو تزریق نکنید مانند TD , ...
دوست عزیز این که گفتین TD رو 1 ماه قبل نزنین ، تو سفرنامه های دوستان 2013 ابوظبی تاکید کرده بودند که حتی 15 روز قبل مصاحبه حتما بزنین چون دکتر شوکلا حساسه رو دیفتری کزاز.. منم می خواستم همین کارو بکنم حالا با صحبت شما شک کردم که بزنم یا نه..
دوستان بنده موقعی که td رو زدم از دکتر پرسیدم وگفتن این ویروس نیست این یه نوع سمه
ولی بقیه واکسنهای واسه مهاجرت باید تزریق بشن ویروس زنده هست
2014AS29xySmile
1نفر / ایروان / d.interview 29.1.2014 / وضعیت : برگه ابی / مقصد:دالاس یا هوستون
بعد از 132 روز کلیر شدم چهارشنبه 2014/6/11
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، pari pariaaa ، behfaza ، sharifian ، maryam_a ، محبت
دوستان کسی هست که از دکتر شوکلا وقت گرفته؟از الان میشه واسه ۱ ماه دیگه وقت گرفت؟
شماره کیس:**2014AS/تاریخ رویت قبولی:MAY 1/ارسال مدارک:13 MAY/تعداد:۳ نفر/سفارت:ابوظبی/تاریخ مصاحبه:۳ اکتبر/کلیرنس/ آپدیت :۸ اکتبر،۱۶ ژانویه،١٠ فوريه،٤ آپريل،٧ آپريل،٨ آپريل و کلیر در ۹ آپریل Smile
تشکر کنندگان: behfaza ، محبت ، ojee ، exxedus
(2013-08-25 ساعت 10:00)الدورادو نوشته:  دوستان کسی هست که از دکتر شوکلا وقت گرفته؟از الان میشه واسه ۱ ماه دیگه وقت گرفت؟

بله الان میشه گرفت و اگه جواب ایمیلتون رو هم ندادن و یا از این ایمیلای عمومی که ساعات و روزای کاری مدیکال و قیمت خدمات و . . . رو برای جوابتون فرستادن هم خیلی نگرانش نباشین ابوظبی بدون نوبت هم کارتون در آرامش انجام میشه Smile
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: behfaza ، amin arefi ، ojee ، الدورادو ، pari pariaaa ، azadeh2014 ، maryam_a ، محبت ، EKAM ، noobnoobi ، exxedus ، r.bazargan
(2013-08-25 ساعت 13:46)azar1348 نوشته:  
(2013-08-25 ساعت 10:00)الدورادو نوشته:  دوستان کسی هست که از دکتر شوکلا وقت گرفته؟از الان میشه واسه ۱ ماه دیگه وقت گرفت؟

بله الان میشه گرفت و اگه جواب ایمیلتون رو هم ندادن و یا از این ایمیلای عمومی که ساعات و روزای کاری مدیکال و قیمت خدمات و . . . رو برای جوابتون فرستادن هم خیلی نگرانش نباشین ابوظبی بدون نوبت هم کارتون در آرامش انجام میشه Smile
سلام
شما ار هزینه مدیکال در NMC در خوده ابوظبی اطلاعی دارید ؟
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
تشکر کنندگان: ojee ، الدورادو
(2013-08-25 ساعت 14:09)spv نوشته:  

سلام

من ۲ روز پیش به NMC و خود DR.C.R.Shetty ایمیل زدم و بلافاصله فرداش جوابم رو دادند . برای ۳ روز قبل مصاحبه بهم وقت مدیکال دادند حتی اعلام کرده بودم که بچه ۳ ساله هم دارم .نوشته هیچ مشکلی نیست و هزینه مدیکال نهایتا برای هر نفر 100$ هست بانضمام اینکه اگر بر اساس لیست واکسن ها شما نیاز به واکسن دیگری داشته باشید هزینه اش مجزا دریافت میشود و نهایتا دو روز بعد از مدیکال ، بعد از ظهر جواب حاضر خواهد بود .البته در ایمیلی که از خود کلینیک اومد اشاره شده که حداکثر ۳ روز قبل از مصاحبه بین ساعت های ۹ صبح تا ۱۲ مدیکال سفارت انجام خواهد شد و عملا نیاز به تعیین وقت قبلی نیست .
زمان لازم برای انجام تست ۲ ساعت خواهد بود و مدارک لازم رو برام لیست کرده .
آدرسش هم بسیار سر راست و بسیار نزدیک به هتل Paragon می باشد .
می بایست مستقیم به پذیرش طبقه دوم کلینیک مراجعه کرد .
سوالی بود در خدمتم
[font=Times New Roman]CN : 2014AS000003## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13 Aug /مصاحبه : Oct /سفرنامه/ کلیر : بعد از ۱۸۵ روز 9 April / به امید فردایی بهتر برای همه Cool[/font]
(2013-08-25 ساعت 14:46)mrpahlevani نوشته:  

سلام

من ۲ روز پیش به NMC و خود DR.C.R.Shetty ایمیل زدم و بلافاصله فرداش جوابم رو دادند . برای ۳ روز قبل مصاحبه بهم وقت مدیکال دادند حتی اعلام کرده بودم که بچه ۳ ساله هم دارم .نوشته هیچ مشکلی نیست و هزینه مدیکال نهایتا برای هر نفر 100$ هست بانضمام اینکه اگر بر اساس لیست واکسن ها شما نیاز به واکسن دیگری داشته باشید هزینه اش مجزا دریافت میشود و نهایتا دو روز بعد از مدیکال ، بعد از ظهر جواب حاضر خواهد بود .البته در ایمیلی که از خود کلینیک اومد اشاره شده که حداکثر ۳ روز قبل از مصاحبه بین ساعت های ۹ صبح تا ۱۲ مدیکال سفارت انجام خواهد شد و عملا نیاز به تعیین وقت قبلی نیست .
سوالی بود در خدمتم
مدیکالی که گفتین در دبی یا ابوظبی؟ مرسی
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
تشکر کنندگان:
(2013-08-25 ساعت 15:14)spv نوشته:  
(2013-08-25 ساعت 14:46)mrpahlevani نوشته:  

سلام

سوالی بود در خدمتم
مدیکالی که گفتین در دبی یا ابوظبی؟ مرسی

NMC ابوظبی دوست عزیز
[font=Times New Roman]CN : 2014AS000003## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13 Aug /مصاحبه : Oct /سفرنامه/ کلیر : بعد از ۱۸۵ روز 9 April / به امید فردایی بهتر برای همه Cool[/font]
تشکر کنندگان: ffrfar ، behfaza ، قصه گو ، r.bazargan
من هر چی به این آدرس ایمیل میزنم fail میشه!!!!

nmchospt@emirates.net.ae
شماره کیس:**2014AS/تاریخ رویت قبولی:MAY 1/ارسال مدارک:13 MAY/تعداد:۳ نفر/سفارت:ابوظبی/تاریخ مصاحبه:۳ اکتبر/کلیرنس/ آپدیت :۸ اکتبر،۱۶ ژانویه،١٠ فوريه،٤ آپريل،٧ آپريل،٨ آپريل و کلیر در ۹ آپریل Smile
تشکر کنندگان: behfaza ، ojee ، shervin4d
Exclamation 
(2013-08-26 ساعت 01:30)الدورادو نوشته:  من هر چی به این آدرس ایمیل میزنم fail میشه!!!!

nmchospt@emirates.net.ae

شما میتونی به هر کدوم از دکتر های معتمد برای اخذ وقت مستقیما ایمیل بزنی و یا از اینجا میتونی درخواست تعیین وقت کنی .
تشکر کنندگان: الدورادو ، pari pariaaa ، behfaza ، ojee ، آلیس-1980 ، exxedus
دوستان من اخر سر نفهمیدم واکسنو تا یک ماه قبل نباید بزنمیم یا ایراد نداره؟ چون من نیمه ی مهر مصاحبه دارم و دوتا از واکسنهام ( tdوmmr) باید اواخر شهریور بزنم که کمتر از یک ماه میشه . اخر بزنم یا نه؟ اگه نزنم چی میشه ؟ اصلا مگه میشه واکسن نزده برم؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان