کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2013-09-05 ساعت 15:44)uranus88 نوشته:  بالاخره منم نوبت مدیکالم اوکی شد. انقد ایمیل زدم تا یه جواب درست دادن. Big Grin اینطور که من فهمیدم باید تاریخو خودمون پیشنهاد بدیم اونا تایید کنن. Wink

سلام
میشه بگین با چه ایمیلی وقت گرفتین و از کی؟ منم ابوظبی مصاحبه دارم.
مرسی.
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-09-07 ساعت 06:45)reza_norouzi نوشته:  
(2013-09-05 ساعت 15:44)uranus88 نوشته:  بالاخره منم نوبت مدیکالم اوکی شد. انقد ایمیل زدم تا یه جواب درست دادن. Big Grin اینطور که من فهمیدم باید تاریخو خودمون پیشنهاد بدیم اونا تایید کنن. Wink

سلام
مرسی.

اگه فقط همين صفحه قبلو بخونيد كلي اطلاعات گيرتون مياد
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: محبت ، uranus88 ، behfaza ، ghafari88
با سلام به دوستان
مدیکال در ابوظبی هم انجام میشه ایمیل ادرسش رو دارین?
case number:2014AS00002XXX تاریخ رویت قبولی:1می
کارنت شدن:10اکتبر تاریخ تایید رسید فرم ها:16aug سفارت:ایروان
تاریخ مدیکال:هفته دوم دسامبرتاریخ مصاحبه :هفته دوم دسامبر
برگه آبی کلیرنس و همچنان منتظرتاریخ آپدیت:28 فوریه 29 می
کلیرنس:30می
انجام مدیکال جدید:16 جون دریافت ویزا:20 جون
(2013-08-22 ساعت 00:39)mrpahlevani نوشته:  به نظر میرسه دوستانی که اوایل اکتبر وقت مصاحبه دارند از چند روز دیگه ( ۱ماه قبل از مصاحبه ) میتونند با دکتر مکاتبه کنند تا براشون وقت مدیکال تعیین بشه . توصیه می کنم دوستانی که بچه کوچیک دارند علاوه بر اعلام وقت مصاحبه حتما این مطلب و سن فرزند عزیزشون رو یادآوری کنند تا بر این اساس وقت تعیین بشه .فراموش نکنید ۱ ماه قبل از مدیکال ، هیچ واکسنی که حاوی ویروس زنده باشه رو تزریق نکنید مانند TD , ...
MMR و آنفولانزا هم زنده محسوب میشه؟
(2013-09-07 ساعت 06:45)reza_norouzi نوشته:  

سلام
مرسی.

به ایمیل (appointmentdeiradxb@nmc.ae) فرستادم. بار اول واست اطلاعات عمومیو میفرسته که تستا چیا هستو هزینه و ... . بعد رو همون ایمیل reply کن و تاریخ پیشنهادیتو بگو و بخواه که تایید کنن. اونام تایید میکنن. من چندبار گفتم تاریخ مشخص کنین جواب نمیدادن آخرش یه ایمیل داد گفت خودت باید مشخص کنی ما کانفیرم کنیم
کیس نامبر: **13/ تعداد افراد: خودم/ ارسال فرمها: اوایل می با dhl/ اصلاح فرمها: اواخر می با ایمیل/ کارنتی در آگست/ تاریخ مصاحبه:24 اکتبر/ آنکارا بود خودم زدم ابوظبی/
تاریخ کلیرنس:   بعد از 214 روز انتظار 25 می / تاریخ دریافت ویزا: 19 جون Rolleyes  ,ورود: 20 سپتامبر 2014. دریافت گرین کارت: 20 اکتبر
مرحله دوم: ویزا F2A Tongue تاریخ ارسال مدارک: 15 جون 2016
priority date:June 2016
تشکر کنندگان: amin arefi ، behfaza ، EKAM
(2013-09-07 ساعت 23:38)forgiven نوشته:  
(2013-08-22 ساعت 00:39)mrpahlevani نوشته:  به نظر میرسه دوستانی که اوایل اکتبر وقت مصاحبه دارند از چند روز دیگه ( ۱ماه قبل از مصاحبه ) میتونند با دکتر مکاتبه کنند تا براشون وقت مدیکال تعیین بشه . توصیه می کنم دوستانی که بچه کوچیک دارند علاوه بر اعلام وقت مصاحبه حتما این مطلب و سن فرزند عزیزشون رو یادآوری کنند تا بر این اساس وقت تعیین بشه .فراموش نکنید ۱ ماه قبل از مدیکال ، هیچ واکسنی که حاوی ویروس زنده باشه رو تزریق نکنید مانند TD , ...
MMR و آنفولانزا هم زنده محسوب میشه؟

mmr شك نكنيد تا يكماه تو بدن شما فعاله ولي من تو مطب دكتر كسي ديدم كه ١٥ روز قبل واكسن mmr زده بود و از همه جالبتر هيچ واكسني بهش نزدن امان از اين اونگان كه حساب كتاب نداره
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: ghafari88 ، ffrfar ، behfaza ، EKAM ، گل نهال ، KIMIA2005 ، Soap McTavish
دوستان در مورد مدیکال ابوظبی و دبی حالا فرقی نمی کنه . . کسی متونه بگه که سخت گیرند یا نه؟؟
چجوریه کلا؟
اینکه مدیکال تو ابوظبی باشه یا دبی رو براساس محل سکونتمون انتخاب کنیم یا اصل دیگه ای رو اهمیت بدیم؟؟
متن ایمیلمون به آدرسی که دوستان در بالا گفتن باید چی باشه؟
از چند روز قبل مصاحبه اقدام به میل زدن بکنم؟
کلا کمک . .
?
?
?
شماره کیس: 2014AS19XX
سفارت: ابوظبی
زمان مصاحبه:6 Nov
تعداد کیس : فقط خودم
خدا خواست و ویزای یکضرب گرفتم
تاریخ ورود به آمریکا 11Nov
همه چی تموم شد و بخش دیگه ای شروع شد Smile
تشکر کنندگان:
ممکنه راهنمایی بفرمائید برای آنکارا چجوری وقت مدیکال بگیرم ؟؟؟؟
اکثریت قاطع بحثشون واسه ابوظبی و دبی هست

کمک Big Grin
2014AS5XX (همسر) 2نفر | قبولی: 1 May | تکمیل فرم: 3 July (ایمیل) | کارنت: 13 Aug | نامه دوم: 14 Sep | مصاحبه: 21 Nov (آنکارا) | کلیر: 13 Jun بعد از 204 روز انتظار
آپدیت ها: Jun 13 - Jun 12 - Jun 9 - Jun 4 - May 28 - Des 6 - Nov 25 | دریافت ویزا: 8 Jul | ورود به امریکا: Sep 19 | مقصد: Washington, D.C
تشکر کنندگان:
(2013-09-14 ساعت 05:38)hamed1286 نوشته:  ممکنه راهنمایی بفرمائید برای آنکارا چجوری وقت مدیکال بگیرم ؟؟؟؟
اکثریت قاطع بحثشون واسه ابوظبی و دبی هست
کمک Big Grin
http://www.doctorun.com/en
به این پســــــت مراجعه کنید.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: amin arefi ، EKAM ، hamed1286 ، behfaza ، KIMIA2005 ، ffrfar ، SaraBanoo ، Soap McTavish
سلام همه میگن دکتر شوکلا خوبه و ارزونه.
خوب حالا یه سوال من دیدم که ظاهرا ایشون تو دبی هستن.درسته؟
اگه آره ما که ابوظبی هستیم پس چه کنیم؟
سفارت ابوظبی/مصاحبه 15 نوامبر/3نفر/کلیرنس خوردیم/ کلیر شدیم 29 may دریافت ویزا = june // مقصد: مریلند
سفرنامه من
تشکر کنندگان:
(2013-09-14 ساعت 23:06)behfaza نوشته:  
(2013-09-14 ساعت 22:13)farnama نوشته:  سلام همه میگن دکتر شوکلا خوبه و ارزونه.

مدیکال در ابوظبی :
New Medical Center
P. O. Box 6222 Dr. C. R. Shetty ABU DHABI Dr. A. George Joseph TEL. NO: 02-6332255 FAX NO: 02-6332256 EMAIL : nmch@emirates.net.ae FOR DR. SHETTY : newmedcr@emirates.net.ae FOR DR. JOSEPH : agjoseph@emirates.net.ae
Ahalia

هزینه اینجا چقدر هست؟
مثل دکتر شوکلا ارزون و خوبه؟
سفارت ابوظبی/مصاحبه 15 نوامبر/3نفر/کلیرنس خوردیم/ کلیر شدیم 29 may دریافت ویزا = june // مقصد: مریلند
سفرنامه من
تشکر کنندگان:
(2013-09-14 ساعت 23:40)farnama نوشته:  
(2013-09-14 ساعت 23:06)behfaza نوشته:  
(2013-09-14 ساعت 22:13)farnama نوشته:  سلام همه میگن دکتر شوکلا خوبه و ارزونه.

مدیکال در ابوظبی :
New Medical Center
P. O. Box 6222 Dr. C. R. Shetty ABU DHABI Dr. A. George Joseph TEL. NO: 02-6332255 FAX NO: 02-6332256 EMAIL : nmch@emirates.net.ae FOR DR. SHETTY : newmedcr@emirates.net.ae FOR DR. JOSEPH : agjoseph@emirates.net.ae
Ahalia

هزینه اینجا چقدر هست؟
مثل دکتر شوکلا ارزون و خوبه؟

از شوکلا ارزون تره . نگران نباشید.
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان: farnama ، قصه گو
دوستان در مورد مدیکال ابوظبی و دبی حالا فرقی نمی کنه . . کسی متونه بگه که سخت گیرند یا نه؟؟
چجوریه کلا؟
اینکه مدیکال تو ابوظبی باشه یا دبی رو براساس محل سکونتمون انتخاب کنیم یا اصل دیگه ای رو اهمیت بدیم؟؟
متن ایمیلمون به آدرسی که دوستان در بالا گفتن باید چی باشه؟
از چند روز قبل مصاحبه اقدام به میل زدن بکنم؟
کلا کمک . .
?
?
?
شماره کیس: 2014AS19XX
سفارت: ابوظبی
زمان مصاحبه:6 Nov
تعداد کیس : فقط خودم
خدا خواست و ویزای یکضرب گرفتم
تاریخ ورود به آمریکا 11Nov
همه چی تموم شد و بخش دیگه ای شروع شد Smile
تشکر کنندگان: alirezaghodrat
دوستان میشه یکی دقیق بگه واسه مدیکال عکس چند در چند باید باشه؟
تشکر کنندگان:
سلام،
کسی اطلاع داره که ارمنستان تا چه حد کارت زرد ایران رو قبول داره ؟
2011: Not selected
2012: Not selected
2013: Not selected
2014: Selected - 2014AS7722 از بازماندگان
2015: Not selected
2016: Not selected
2017: Not Selected
2018: I Will Be Selecetd !!!!!

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان