کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2013-10-30 ساعت 18:27)kurosh2100 نوشته:  سلام دوستان
برای ماهایی که مدرک لیسانسمون گیر دانشگاس، اگه موقع ثبت نام و مصاحبه به آفیسر بگیم که مدرک دیپلم داریم و بعدش بتونیم مدرک لیسانس رو از دانشگاه بگیریم و توی آمریکا برای دانشگاه ارشد درخواست بدیم، مشکلی پیش نمیاد؟ لطفا اگر مطمن هستید من رو راهنمایی بفرمایید

کوروش جان من حداقل 10بار برای همه توضیح دادم که شما میتونی یه دانشگاه در مقطع بالاتر ثبت نام کنی و بعدش بری مدرک لیسانست رو از دانشگاه بگیری که ببری دانشگاه مقصد اونا هم مجبورن مدرک موقتت رو بدین صورت بهت بدن الانم که به راحتی میشه رفت ارشد شما منتظر جواب دی وی نمون نشو مثل من که یک سال خودم رو الکی عقب انداختم آمدیم و به نامت در نیامد چیکار میخوای بکنی میخوای حسرت بخوری؟!

(2013-10-30 ساعت 19:04)watson نوشته:  
(2013-10-30 ساعت 02:21)King Eagle نوشته:  
(2013-10-30 ساعت 01:38)watson نوشته:  دوستان اگه ایمیلی که موقع ثبت نام وارد کردیم به دلایلی دیگه قابل استفاده نباشه چی میشه ؟

مشکلی نداره یه ایمیل دیگه براشون میفرستی با مشخصات خودت مخصوصا کانفیرمیشن نامبر.البته اگه قابل استفادش کنی خیلی بهتره

کی باید این ایمیل رو بفرستم به کی بفرستم ؟

بعد از مشاهده قبولی در 1 می
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: battosai ، kurosh2100 ، watson
(2013-10-30 ساعت 20:38)Masbafa نوشته:  سلام
من الان داشتم ثبت نام می کردم، وقتی همه ی موارد رو وارد کردم و تایید نهایی رو زدم ثبت نام نکرد و تو محل آپلود عکس ها این پیغام رو نوشت:
You have already uploaded your photograph file. If you wish to change the photograph please follow the instructions below.

باید چکار کنم؟

شما یجا اشتباه کردی و به عکست ربط نداره بگرد ببین کجا اشتباه کردی عکست درست آپلود شده مشکلی نداره
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: battosai
سلام دوستان
اگه کسی متاهل باشه اما بخواد به تنهایی ثبت نام کنه یعنی همسرش نخواد ثبت نام کنه باید unmarried رو انتخاب کنه؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-31 ساعت 16:40)reza_sh نوشته:  سلام دوستان
اگه کسی متاهل باشه اما بخواد به تنهایی ثبت نام کنه یعنی همسرش نخواد ثبت نام کنه باید unmarried رو انتخاب کنه؟

دوست عزیز این سوال 100 بار تو همین انجمن جواب داده شده .
نه به هیچ وجهه نمی تونین این کارو کنین 100% ریجکت میشین .
هر کدوم از زوجین اگه نخوان بیان اگه حتی با هم زندگی نمی کنن اگه یکیشون حتی ساکن یه کشور دیگه باشه و غیره .... تا زمانی که رسما از هم طلاق نگرفته باشن نمی تونن تنها ثبتنام کنن .
DV2013: Has Not Been Selected
DV2014: Has Not Been Selected
DV2015: Has Not Been Selected
DV2016: Has Not Been Selected
................................ Big GrinV2017
تشکر کنندگان: reza_sh
سلام

دوست من تو فرم ثبت‌نام جای اسم و فامیل رو جا به جا نوشته. مشکل ساز می‌شه؟ چی‌ کار باید کرد؟
2013AS000026xx
ارسال مدارک با ایمیل 30 May، کارنت: اکتبر، ایروان،
مصاحبه: Dec 10، کلیرنس: Jan 14، دریافت ویزا jan 24
College station,Texas
تشکر کنندگان:
(2013-10-31 ساعت 19:43)goody نوشته:  سلام

دوست من تو فرم ثبت‌نام جای اسم و فامیل رو جا به جا نوشته. مشکل ساز می‌شه؟ چی‌ کار باید کرد؟

تو صفحات قبل خیلی توضیح دادیم
بعد از قبولی اولین فرمهایی که میفرستی رو باید درست پر کنی
وبعدش با ایمیل بگی یا زمان مصاحبه , قبول میکنن
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: goody

سلام
فقط باید صبر کنین. برای چک کردن نتایج هم همانطور که تو صفحه کانفرمیشن نامبر بهتون مشخصات دادن وارد کنین.
برنده که شدند مکاتبه میکنین Shy
(2013-10-31 ساعت 19:49)behzad2013 نوشته:  

سلام
فقط باید صبر کنین. برای چک کردن نتایج هم همانطور که تو صفحه کانفرمیشن نامبر بهتون مشخصات دادن وارد کنین.

ممنون

پس لازم نیست دوباره ثبت‌نام کنه نه؟
2013AS000026xx
ارسال مدارک با ایمیل 30 May، کارنت: اکتبر، ایروان،
مصاحبه: Dec 10، کلیرنس: Jan 14، دریافت ویزا jan 24
College station,Texas
تشکر کنندگان:
(2013-10-31 ساعت 19:53)goody نوشته:  
(2013-10-31 ساعت 19:49)behzad2013 نوشته:  

سلام

ممنون

پس لازم نیست دوباره ثبت‌نام کنه نه؟
ثبت نام دوباره یعنی حذف کامل از قرعه کشی
فقط صبر کنین Shy
سلام
من یه مسئله ای برام پیش اومد
تمام بخش های فرم رو پر کردم countinu رو زدم رفت به صفحه بعدی که اطلاعاتم و به صورتی که بتونم چکش کنم برام آورد
چک کردم درستم بود عکسم هم ارسال شده بود دوباره باید countinu رو میزدم دیگه
زدم ولی به جای اینکه تاییدیه نهایی بیاد دوباره برگشت به همون صفحه فرم اولیه اطلاعاتمم به صورت نوشته شده اونجا بود فقط عکسم نبود
قسمت پایینشم که دگمه های "کنسل" و "ادامه" رو داشت دیگه نمایش داده نمیشه
حالا باید چکار کنم؟دوباره فرم و پر کنم و بفرستم یا نه؟الان یه نیم ساعتی میشه که فرم و پر کردم

در ضمن یه چیز دیگه هم هست...وقتی که دیدم دوباره من وبه فرم اولیه برگردوند و اطلاعاتمم همه سرجاشون بود و فقط عکسم نبود،دوباره عکسم و از کامپیوترم آپلود کردم این پیام و داد
You have already uploaded your photograph file. If you wish to change the photograph please follow the instructions below.
حالا الان نمیدونم اگه اطلاعاتم ارسال شده پس چرا تاییدیه نیومد!اگه نشده این پیامه چی میگه؟ Sad

جوابتون و به دوستای دیگه که مشکل مشابه داشتن دیدم ولی من همه اطلاعاتم و درست وارد کردم 10 بارم چک کردم ! چیکار کنم بالاخره؟ دوباره پر کنم؟
تشکر کنندگان: blue river
دل و زدم به دریا ودوباره پر کردم تاییدیه رو هم داد بهم

حالا یه مشکل دیگه دارم

داشتم برای چند نفر ثبت نام میکردم فرم تاییدیه خودم رو اشتباها روی یکی از تاییدیه های اونا سیو کردم!Big Grin

حالا چجوری دوباره میتونه کدش و بگیره؟
تشکر کنندگان:
چرا سایت باز نمیشه چطوری ثبت نام کنم
تشکر کنندگان:
(2013-10-31 ساعت 21:04)ooraman نوشته:  سلام
تمام بخش های فرم رو پر کردم countinu رو زدم رفت به صفحه بعدی که اطلاعاتم و به صورتی که بتونم چکش کنم برام آورد
زدم ولی به جای اینکه تاییدیه نهایی بیاد دوباره برگشت به همون صفحه فرم اولیه اطلاعاتمم به صورت نوشته شده اونجا بود فقط عکسم نبود
حالا باید چکار کنم؟دوباره فرم و پر کنم و بفرستم یا نه؟الان یه نیم ساعتی میشه که فرم و پر کردم

در ضمن یه چیز دیگه هم هست...وقتی که دیدم دوباره من وبه فرم اولیه برگردوند و اطلاعاتمم همه سرجاشون بود و فقط عکسم نبود،دوباره عکسم و از کامپیوترم آپلود کردم این پیام و داد
حالا الان نمیدونم اگه اطلاعاتم ارسال شده پس چرا تاییدیه نیومد!اگه نشده این پیامه چی میگه؟ Sad

جوابتون و به دوستای دیگه که مشکل مشابه داشتن دیدم ولی من همه اطلاعاتم و درست وارد کردم 10 بارم چک کردم ! چیکار کنم بالاخره؟ دوباره پر کنم؟

مشکلی نیست شما تا زمانی که کانفرمیشن نگیری یعنی ثبت نام صورت نگرفته و دوباره این کار رو انجام بدید.
اونم میگه عکس شما رو قبول کرده اگه میخوای عوضش کنی کلیک کن و جدید ش رو بذار

(2013-10-31 ساعت 21:40)ooraman نوشته:  دل و زدم به دریا ودوباره پر کردم تاییدیه رو هم داد بهم

حالا یه مشکل دیگه دارم

داشتم برای چند نفر ثبت نام میکردم فرم تاییدیه خودم رو اشتباها روی یکی از تاییدیه های اونا سیو کردم!Big Grin

زمان اعلام نتایج میتونه دوباره بازیابیش کنه
تو همون صفحه قسمتی که کانفر میشن رو وارد میکنید برای چک کردن یه گزینه داره
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: ooraman ، leila42
(2013-10-31 ساعت 22:40)S_1489 نوشته:  چرا سایت باز نمیشه چطوری ثبت نام کنم

از مرور گر های دیگه مخصوصا اکسپلورر 8 به بالا امتحان کنید
چند بار امتحان کن تا باز بشه
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان:
(2013-10-31 ساعت 23:14)majid7 نوشته:  
(2013-10-31 ساعت 21:04)ooraman نوشته:  سلام

مشکلی نیست شما تا زمانی که کانفرمیشن نگیری یعنی ثبت نام صورت نگرفته و دوباره این کار رو انجام بدید.
اونم میگه عکس شما رو قبول کرده اگه میخوای عوضش کنی کلیک کن و جدید ش رو بذار

(2013-10-31 ساعت 21:40)ooraman نوشته:  دل و زدم به دریا ودوباره پر کردم تاییدیه رو هم داد بهم

حالا یه مشکل دیگه دارم

زمان اعلام نتایج میتونه دوباره بازیابیش کنه
تو همون صفحه قسمتی که کانفر میشن رو وارد میکنید برای چک کردن یه گزینه داره
فهمیدم پیغامه چی میگه Big Grin منظورم این بود که واسه چی داره میگه
مرسی از جوابتون
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان