کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
من هرچى مى رم تو سايت ثبت نام نمى تونم بکنم و فقط لينک کانتينيو نتايج هست, مشکل چيه؟ لطفا راهنماىى کنيد.ممنون
Approval Date: 23 Sep 2009
Prioty Date = 12 Sep 2001
Interview Date : 12 Jan 2014
کلیر 22 اکتبرBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: زری وحدتی
(2013-10-01 ساعت 22:52)QTM نوشته:  کسی هست قسمت 8 رو با مثال توضیح بده

Mailing address

8a
8b
8c
8d
8e
8f
8g
اول اینو بخون
http://8pic.ir/images/50972610581170812687.jpg
بعد
8َA. یعنی اگه شما خونه پدرتی اسم پدرتو بنویس اگه خونه مال خودته N/A بزن اگه خونه فامیل بصورت دایم زندگی میکنی اسم اون شخص در کل (یعنی اسم صاحب ادرس پستی)
8B. ادرس خونه ای که بالا اسم صاحبشو نوشتی دقت کنید که ادرس بر عکس نوشته میشه یعنی از پلاک شروع میکن No.5. Asghar.ave. javad.St
8c. اگه ادرس ادامه داشت و بالا جا نشد اینجا بنویس سعی کن خیلی مخفف و کوتاه بنویسی
8ِD. یعنی شهر مثلا نوشهر
8E. یعنی استان مثلا مازندران
8F. کدپستی
8G. کشور

(2013-10-01 ساعت 23:04)arsia نوشته:  من هرچى مى رم تو سايت ثبت نام نمى تونم بکنم و فقط لينک کانتينيو نتايج هست, مشکل چيه؟ لطفا راهنماىى کنيد.ممنون

Cach تون رو پاک کنید (Clear History)
چند بار رفرش کنید
https:dvlottery.State.gov
تشکر کنندگان: QTM ، maani ، H Pier ، ali258 ، محبت ، زری وحدتی
سایت چرا اینجوریه من واسه دوستم فرمو تکمیل کردم فرستادم وقتی‌continiu زدم دوباره همون قسمت ثبت نام اومد ۲ بار هم این اتفاق افتاد و الان واسه بار ۳ دوم دارم میفرستم واسه خودمم ۱ بار اینجوری شد ولی‌ برای بار ۲ درست شد به نظرتون چیکار کنم یوقت رد نکنن آخه confrimation numberرو نداد
تشکر کنندگان: زری وحدتی
(2013-10-01 ساعت 23:04)arsia نوشته:  من هرچى مى رم تو سايت ثبت نام نمى تونم بکنم و فقط لينک کانتينيو نتايج هست, مشکل چيه؟ لطفا راهنماىى کنيد.ممنون

وقتی توی سایت هستید و continue برای اعلام نتایج رو میبینید،
با فشردن همزمان کلیدهای Ctrl + F5 ، کش مربوط به سایت از مرورگرتون حذف میشه و میتونید لینک ثبت نام رو ببینید
DV2017 ... DV2016 ... DV2015 ... DV2014 ... DV2013 ... DV2012 نشد ک بشه!
-----------------------------------------------------
بیا که همصدا شیم / یا پر بگیریم یا که ما فنا شیم
بیا من و تو ما شیم / یا بمیریم یا از غصه رها شیم ..... Rolleyes
تشکر کنندگان: محبت ، maani ، amiz.abdollah ، BLACK_DAY ، زری وحدتی
(2013-10-01 ساعت 22:08)panyi نوشته:  دوستان لطفا به من بگین منی‌ که دیپلم هنرستان دارم کدوم گزینه بزنم؟
1- high school degree مدرک دیپلم دبیرستان
2-vocational school اموزشگاه حرفه ای

یعنی شما دیپلم 11 ساله داری و پیش دانشگاهی و یا دانشگاه نگذروندی؟
تشکر کنندگان:
من الان سال چهارمم و امسال دیپلم 12 سالمو میگیرم. یعنی زمانی که من میخام مدارکمو ارسال کنم و وقتی برای مصاحبه میرم دیگه دیپلممو گرفتم. حالا من ثبت نامم قبوله یا مشکلی پیش میاد؟ منظورم اینه که ملاک داشتن دیپلم الان یعنی ثبت نام اولیه هست یا موقع مصاحبه و ارسال مدارک؟
مرگ من روزی فرا خواهد رسيد، در بهاری روشن از امواج نور ...

فروغ فرخزاد
تشکر کنندگان:
روز از نوع روزی از نوع. 2013 که از صف ویزا جا موندیم با اینکه کلیر هم شده بودیم. انشاالله 2015 اسممون در بیاد. خدا کنه این تجربه تلخ 2013 برا هیچ مهاجری اتفاق نیفته.
تشکر کنندگان: somayeh8159 ، farzad021 ، Mojtaba7300 ، BLACK_DAY ، محبت ، fairy ، ehsun ، maani ، Monabaran ، soli asali ، mahdibashoma ، behzad2013 ، zz24 ، sharmi
(2013-10-01 ساعت 23:21)panyi نوشته:  سایت چرا اینجوریه من واسه دوستم فرمو تکمیل کردم فرستادم وقتی‌continiu زدم دوباره همون قسمت ثبت نام اومد ۲ بار هم این اتفاق افتاد و الان واسه بار ۳ دوم دارم میفرستم واسه خودمم ۱ بار اینجوری شد ولی‌ برای بار ۲ درست شد به نظرتون چیکار کنم یوقت رد نکنن آخه confrimation numberرو نداد

دوست عزیز اون مَثل عروس و زمین کج و شنیدی؟؟؟؟Big Grin داستان شماس. اگه دوبار برای یه شخص ثبت نام کردید که اون کیس رد شده به حساب میاد و در قرعه کشی شرکت داده نمیشه!!! شما وقتی فرم رو پر میکنید و continue میکنید ازتون میخواد که فرم رو دوباره چک کنید و Submit کنید اگه چیزی رو خالی بزارید بر میگرده صفحه اول و ازتون میخواد که تصحیح کنید.
تشکر کنندگان: محبت ، Mojtaba7300 ، soli asali ، battosai ، Night-Jasmine
(2013-10-01 ساعت 23:21)panyi نوشته:  سایت چرا اینجوریه من واسه دوستم فرمو تکمیل کردم فرستادم وقتی‌continiu زدم دوباره همون قسمت ثبت نام اومد ۲ بار هم این اتفاق افتاد و الان واسه بار ۳ دوم دارم میفرستم واسه خودمم ۱ بار اینجوری شد ولی‌ برای بار ۲ درست شد به نظرتون چیکار کنم یوقت رد نکنن آخه confrimation numberرو نداد

لطفا دقت کنید اگر کسی رو که ثبت نام میکنید متاهل باشه بعد از تکمیل صفحه اول و کانتینیو صفحه دوم کاملا شبیه صفحه اول ظاهر میشه که اطلاعات همسر رو می خاد. خیلی دقت کنید.
شماره کیس : 2013AS73xx
افراد کیس: 2 نفر
کنسولگری: ANKARA
مصاحبه: 28 Augest 2013
01: یک ضرب
02: دریافت صورتی
دریافت کلیرنس: ؟؟؟
دریافت وبزا 02: ویزا تموم شد.
ورود به آمریکا : October 21 2013
پورت: Los Angeles, Glendale
تشکر کنندگان: محبت ، farzad021 ، Monabaran ، soli asali ، toti
(2013-10-01 ساعت 23:26)Afies نوشته:  من الان سال چهارمم و امسال دیپلم 12 سالمو میگیرم. یعنی زمانی که من میخام مدارکمو ارسال کنم و وقتی برای مصاحبه میرم دیگه دیپلممو گرفتم. حالا من ثبت نامم قبوله یا مشکلی پیش میاد؟ منظورم اینه که ملاک داشتن دیپلم الان یعنی ثبت نام اولیه هست یا موقع مصاحبه و ارسال مدارک؟
نه مشکلی پیش نمیاد ولی الان که شما مدرک دیپلم 12 ساله نداری نباید تو فرم بزنی High school degree باید بزنی high school No degree چون شما دیپلم نداری و ملاک اونها تاریخ ثبت نام شخص هست. شما الان میزنی High school no Degree و وقتی اگه ایشالا قبول شدی و دیپلمتم گرفتی مدرکتو ارائه میکنی
تشکر کنندگان: Mojtaba7300 ، farzad021 ، Afies ، soli asali
دوستانی که انشالا میخوان از این به بعد ثبت نام کنن حواسشون باشه که هر گونه اشتباه پر کردن فرم ثبت نام غیر قابل برگشت می باشد.
پس اگه یه سری چیزای جزئی مثل جابجا نوشتن اسم یا اشتباه در اسپلینگ.. اشتباه در تاریخ تولد(فقط چند روز) اتفاق افتاد بعد از قبولی قابل حل می باشد.
احیانا اگه چیزی رو اشتباه نوشتید و فردای ثبت نام متوجه شدید از ثبت نام مجدد اکیدا خودداری کنید که باعث حذف کیس به طور کل میشه
به طور کلی اگه شما الان Confirmation Number 2015 داری هیچ راه برگشتی جز انتظار نیس پس صبور باشید و امیدوارSmile
تشکر کنندگان: Mojtaba7300 ، farzad021 ، somayeh8159 ، maani ، soli asali ، battosai ، ali258
(2013-10-01 ساعت 23:29)meysam1986 نوشته:  روز از نوع روزی از نوع. 2013 که از صف ویزا جا موندیم با اینکه کلیر هم شده بودیم. انشاالله 2015 اسممون در بیاد. خدا کنه این تجربه تلخ 2013 برا هیچ مهاجری اتفاق نیفته.

انشاء الله.
شماره کیس : 2013AS73xx
افراد کیس: 2 نفر
کنسولگری: ANKARA
مصاحبه: 28 Augest 2013
01: یک ضرب
02: دریافت صورتی
دریافت کلیرنس: ؟؟؟
دریافت وبزا 02: ویزا تموم شد.
ورود به آمریکا : October 21 2013
پورت: Los Angeles, Glendale
تشکر کنندگان:
به امید خدا... به امید قبولی هر کسی که با تمام وجودش منتظر لاتاری 2015 بود... به امید قبولی همه دوستای مهاجرسرایی...
ثبت نام کردم... امیدوارم اسم من و تمام دوستای خوبم تو لیست برنده های سال 2015 باشه...آم مین...
someday i will leave and never come back
تشکر کنندگان: fairy ، BLACK_DAY ، farzad021 ، maani ، Monabaran ، King Eagle ، Mojtaba7300 ، ali258
کسی میدونه تاریخ قرعه کشی کی هست ؟ و نه تاریخ اعلام نتایج...مهمه ممنون
تشکر کنندگان: BLACK_DAY
(2013-10-02 ساعت 00:00)maani نوشته:  کسی میدونه تاریخ قرعه کشی کی هست ؟ و نه تاریخ اعلام نتایج...مهمه ممنون

من یه بار یه جا خوندم زمان سال نو میلادی
نمی دونم حقیقت داره یا نه
we fight for a better life
تشکر کنندگان: farzad021 ، roeentan ، maani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان