کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آدرس پستی در فرم ثبت نام
(2013-10-29 ساعت 14:41)h.777 نوشته:  درود به دوستان خوبم

من برای ثبت نام ، در قسمت آدرس چند ایراد کوچک داشتم

مثل اشتباه تایپی و نوشتن آدرس از ابتدا به انتها ( یعنی بر عکس حالت بین‌المللی که از انتها به ابتدا نوشته میشه )

آیا این برای مرحلهٔ اول قرعه کشی‌ مشکل ایجاد می‌کنه ، یا اینکه نه ، و می‌شه بد از قبولی در فرم‌های اصلی‌ اصلاحش کرد؟

با سپاس از دوستان خوبم

نگران نباشید بعد از قبولی تو فرمهای بعدی درست وارد کنید و زمان ارسال اعلام کنید.
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: King Eagle
سلام دوستان، من برای ثبت نام و در قسمت ادرس یه سوال برام پیش اومد،
در قسمت city/town باید شهر رو بزنیم و در قسمت District/County/Province/State استان رو ؟؟؟؟ مثلا برای تهرانی ها جفتش باشه تهران؟؟ یا با توجه به اینکه town معنی محله رو میده اسم محل یا منطقه رو بنویسیم؟؟؟ مثلا برای گزینه اول شمیرانات برای گزینه دوم هم تهران؟؟؟ من میترسم به خاطر همین اشتباه کوچیک حذف شم وگرنه اونقدا هم خنگ نیستم به خدا Sad
2014: نخاست که بشه، راضیم به رضاش
2015: امریکا از دیدنم محروم شد
2016: بازم سعادت نصیبشون نشد
2017: کم انرژی + دادم
2018: خدایا شکرت که سال پنجم بالاخره برنده شدم
شما هم ناامید نباشید، انرژی مثبت بدید مثل من قطعا برنده میشید
برنده شدنمو مدیون انرژی مثبتم هستم
تشکر کنندگان:
(2013-10-29 ساعت 18:54)kasragtr نوشته:  سلام دوستان، من برای ثبت نام و در قسمت ادرس یه سوال برام پیش اومد،
در قسمت city/town باید شهر رو بزنیم و در قسمت District/County/Province/State استان رو ؟؟؟؟ مثلا برای تهرانی ها جفتش باشه تهران؟؟ یا با توجه به اینکه town معنی محله رو میده اسم محل یا منطقه رو بنویسیم؟؟؟ مثلا برای گزینه اول شمیرانات برای گزینه دوم هم تهران؟؟؟ من میترسم به خاطر همین اشتباه کوچیک حذف شم وگرنه اونقدا هم خنگ نیستم به خدا Sad

در قسمت city/town باید شهر رو بزنی
و
District/County/Province/State استان
اگر داخل تهران بزرگ هستید بله هر دو تهران ـ(منطقه 22 گانه)
توجه کنید شهرهای استان تهران جز تهران بزرگ نیست
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
(2013-10-29 ساعت 18:54)kasragtr نوشته:  سلام دوستان، من برای ثبت نام و در قسمت ادرس یه سوال برام پیش اومد،

سلام در قسمت city/town باید شهر محل زندگیتون مثلا" شهر تهران را وارد کنید.

ودر District/County/Province/State استان رو که باز هم مثلا" استان تهران.
فقط همین . در قسمت آدرس باید محله و شهرک رو بنویسید. و تو این دو قسمت که گفتم شهر و استان محل زندگی تونو بنویسین. Shy
(2013-10-29 ساعت 14:41)h.777 نوشته:  درود به دوستان خوبم

من برای ثبت نام ، در قسمت آدرس چند ایراد کوچک داشتم

مثل اشتباه تایپی و نوشتن آدرس از ابتدا به انتها ( یعنی بر عکس حالت بین‌المللی که از انتها به ابتدا نوشته میشه )

آیا این برای مرحلهٔ اول قرعه کشی‌ مشکل ایجاد می‌کنه ، یا اینکه نه ، و می‌شه بد از قبولی در فرم‌های اصلی‌ اصلاحش کرد؟

با سپاس از دوستان خوبم
دوست گرامی شما توی word تایپ کن بعدش copy paste کن توی فرم با اگرم خواستی آدرست رو برای من بفرست من برات درستش میکنم.حالا هرجور راحتیWink

در ضمن آدرس اصن مهم نیست Smile

اولا عزیز town به معنای شهر کوچکه مثل ورامین و city به معنای کلان شهره مثل تهران حالا شما اگر ساکن تهران هسنی هردو جا بنویس تهران
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: behzad2013
سلام دوستان
من قسمت in care of رو خالی گذاشتم اما ادرسو نوشتم میخواستم ببینم مشکلی پیش میاد یا نه؟، خیلی ممنون.
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان:
(2013-11-01 ساعت 15:58)alirezanz نوشته:  سلام دوستان
من قسمت in care of رو خالی گذاشتم اما ادرسو نوشتم میخواستم ببینم مشکلی پیش میاد یا نه؟، خیلی ممنون.

سلام
اون قسمت کاملا" اختیاری هست. و مشکلی براتون پیش نمیاد
Shy
تشکر کنندگان: alirezanz ، King Eagle

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان