کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتخاب ایالت برای زندگی!!!!
من واقعا گیج شدم در مورد انتخاب ایالت برای زندگی از یه طرف خیلی تعریف میشه از تگزاس چون برای کسایی که تازه میخوان بیان به نسبت ایالتهای دیگه شرایط بهتره اما من ترجیح میدم جایی باشم که ایرانی کمتری باشه میشه ایالتهای دیگه ای با شرایط مشابه رو بهم پیشنهاد کنید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Bald Eagle ، reasonable
(2013-10-04 ساعت 18:09)na zanin ro نوشته:  من واقعا گیج شدم در مورد انتخاب ایالت برای زندگی از یه طرف خیلی تعریف میشه از تگزاس چون برای کسایی که تازه میخوان بیان به نسبت ایالتهای دیگه شرایط بهتره اما من ترجیح میدم جایی باشم که ایرانی کمتری باشه میشه ایالتهای دیگه ای با شرایط مشابه رو بهم پیشنهاد کنید؟

من اگر برم دوست دارم برم بوستون چون بهترین دانشگاههای دنیا اونجا هستن رویایی فکر نمیکنم ولی اگر یروز به مرگمم باشه باید برم
پاسخ
تشکر کنندگان: radman87 ، ostokhan
(2013-10-04 ساعت 18:09)na zanin ro نوشته:  من واقعا گیج شدم در مورد انتخاب ایالت برای زندگی از یه طرف خیلی تعریف میشه از تگزاس چون برای کسایی که تازه میخوان بیان به نسبت ایالتهای دیگه شرایط بهتره اما من ترجیح میدم جایی باشم که ایرانی کمتری باشه میشه ایالتهای دیگه ای با شرایط مشابه رو بهم پیشنهاد کنید؟

دوست عزیز اگه یه خورده توی سایت بگردی میتونی خیلی از شهرها رو پیدا کنی که در موردش توضیحات کاملی (توسط دوستانی که تجربه زندگی در اونجا رو دارن) داده شده.
از هزینه زندگی گرفته تا مناطق دیدنی و تفریحی اونجا
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: radman87
دوستان Fatima و Vahid
کاربر "نازنین رو" این پست رو اکتبر 2013 گذاشته. یعنی یکسال و سه ماه پیش. اگر رفته باشه الان خودش متخصص آمریکاست. فقط هم همین یک پست رو گذاشته. احتمالا دیگه سرنمیزنه.

با توجه به خلوتی این تاپیک و بی مصرف بودنش، من از مدیران میخوام درصورت صلاحدید اینجارو ببندن. چون اگر کسی اطلاعات درباره جایی بخواد میتونه به تاپیک های مربوطه و تاپیک شهرها رجوع کنه که خیلی هم راهگشا و بدرد بخور هستند.
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid1432
میتونید به این سایت یه سری بزنید
http://www.persiansoveramerica.com/usa/s...ities.html
ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش***بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
از بس که دست می‌گزم و آه می‌کشم***آتش زدم چو گل به تن لخت لخت خویش
دوشم ز بلبلی چه خوش آمد که می‌سرود ***گل گوش پهن کرده ز شاخ درخت خویش
پاسخ
تشکر کنندگان: Abdorrezaa ، taherifar ، Nataliea
سلام
از دوستان كسي تجربه آشنايي با نبراسكا بوي‍ژه لينكلن رو داره ؟
ممنون ميشم دانسته هاتون رو به اشتراك بذارين
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان