کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیگیری فوت در امریکا
سلام
وقت همگی به خیر
کسی میدونه چطور میشه از امار و اسامی فوتی های ایالت کالیفرنیا به خصوص شهر لس آنجلس اطلاع پیدا کرد.
وب سایتی دارن که بشه با وارد کردن نام و تاریخ تقریبی مشخصات کامل و محل دفن متوفی را پیدا کرد؟

از راهنمایی و کمک همگی سپاسگزارم
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
اگه مثل بهشت زهرا سایت داشته باشن حتما میشه.
NO امضاءTongue
پاسخ
تشکر کنندگان: Iman13 ، msar
به قول شما بهشت زهرای تهران همچین امکانی داره
اونجا هم احتمال زیاد باید داشته باشه

ممنونم از کمکتون
پاسخ
جالبه.
جای همچین تاپیکی اینجا خالی بود.چند روز پیش مصادف بود با دهمین سالگرد فوت پدر خانم بنده.امسال اولین سالی بود که همسرم نتونست بره سر حاک پدرش.با این حال به اتفاق به قبرستونی نزدیک خونه رفتیم و بر حسب اتفاق در قسمت مربوط به مسلمونها با تعداد زیادی از قبرهای ایرانیهای مقیم هیوستون مواجه شدیم.اکثرا سن و سال دار بودن و همونجا بود که به ذهنم رسید تا به حال در مورد این موضوع چیزی تو مهاجرسرا ندیده بودم.با دیدن این تاپیک می تونم بگم بازم بخش دیگه ای از این فروم مهاجرتی تکمیل شد.خدا اون روز رو واسه کسی نیاره.اما بهتره هرکسی آمادگی مقابله با موضوعاتی از این دست رو باید داشته باشه.پس بهتره اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره با دیگرون به اشتراک بزاره.
با آرزوی تندرستی برای همه.
موفق باشین.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: Iman13 ، amin arefi ، MahdiAram ، msar
خیلی سپاسگزارم جناب sce
متاسفانه من از 20 دسمبر تو شرایط خیلی بدی گرفتار شدم.
امیدوارم بتونم اطلاعاتی به دست بیارم.
پاسخ
متاسفانه من در این مورد توفیقی به دست نیاوردم

فقط در این مورد میتونم بگم من در مقابل معرفت و بزرگواری و مسئولیت شناسی پلیس امریکا سجده میکنم!!!

رئیس پلیس ایرواین شخصا جواب تمام ایمیل های منو در این خصوص دادن
با اینکه میدونستن من از ایران هستم و ممکنه یه درخواست سره کاری باشه با جدیت و حوصله تمام پیگیر تمام مسایل من بودن
راهنمایی بسیاری کردن، حتی تماس های زیادی به خاطر من گرفتن
تمامی ایمیل های ایشون به چند افسر مختلف دیگه هم سی سی میشد

از شهرداری به ایمیل من پاسخ دادن ،نامه های شهرداری هم مانند ایمیل های پلیس سی سی های زیادی داشتن
اداره ثبت فوتی ها
بیمارستانها و ...

جزییات رو شرح نمیدم
ولی اگر در ایران هم یک ایرانی دچار مشکل بشه اینطور همه جانبه از سوی سازمانها و ادارات دولتی حمایت میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: MahdiAram ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان