کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکل سربازی و اجازه خروج از کشور
سلام.کسی نمیدونه برای خروج از طریق سفر نیمه علمی اون نامه ی آزمون تافل رو چطور چک میکنند؟از تو سیستم؟یا همینجوری نیگاش میکنند و امضا میزنند؟
شماره کیس: 2015AS000027xx
دریافت نامه قبولی:1may 2014
کنسولگری: ankara
ارسال فرمها:12may 2015 !
کارنت شدن:
دریافت نامه دوم:2july
مصاحبه:3 august
دیافت کلیرنس:
دریافت ویزا:به زودی Smile
هزینه ها:
ورود به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2015-06-14 ساعت 15:37)alireza_iv نوشته:  سلام.کسی نمیدونه برای خروج از طریق سفر نیمه علمی اون نامه ی آزمون تافل رو چطور چک میکنند؟از تو سیستم؟یا همینجوری نیگاش میکنند و امضا میزنند؟

سلام

چک نکردن واسه من
و همون پرینت تاییدیه و رسید پرداخت (که با شماره یه ویزا کارت اخر همون صفحه هست )کافی بود براشون

البته شما یوزرنیم و پسورد رو ساده انتخاب کنید که اگه خواستن بتونن چک کنن
تشکر کنندگان: alireza_iv ، ican2015
(2015-06-14 ساعت 23:04)SomeOneX نوشته:  
(2015-06-14 ساعت 15:37)alireza_iv نوشته:  سلام.کسی نمیدونه برای خروج از طریق سفر نیمه علمی اون نامه ی آزمون تافل رو چطور چک میکنند؟از تو سیستم؟یا همینجوری نیگاش میکنند و امضا میزنند؟

سلام

چک نکردن واسه من
و همون پرینت تاییدیه و رسید پرداخت که با یه ویزا کارت اخر صفحه هست کافی بود براشون

٦٠٠ ت ميخواد اگه اشتباه نكنم!.منظور اين بود فيك درست كنم.به نظرت ميشه؟

کارنت شدن:
دیافت کلیرنس:
هزینه ها:
ورود به آمریکا:
تشکر کنندگان: ican2015
(2015-06-14 ساعت 23:10)alireza_iv نوشته:  
(2015-06-14 ساعت 23:04)SomeOneX نوشته:  

سلام

چک نکردن واسه من
و همون پرینت تاییدیه و رسید پرداخت که با یه ویزا کارت اخر صفحه هست کافی بود براشون

٦٠٠ ت ميخواد اگه اشتباه نكنم!.منظور اين بود فيك درست كنم.به نظرت ميشه؟

فیک که نمیتونید درست کنید چون بارکد میخواد و یه نامه خاصیه
شما میخوای دو تا سازمان رو یعنی وزارت علوم و نظام وظیفه رو با یه نامه جعلی بپیچونید ؟

اصلا فکرشم نکنید ، واسه تایید سازمان مرکزی نزدیک 20 دقیقه طول کشید شاید زنگ زدن جایی ، شاید حتی به ets زنگ زدن چون توی دانشگاه تهران ارتباط دارن و سرور هست

در کل این ریسکو نکنید ، واسه امریکا کلی خرج میشه 600 تومن هیچی نیست !
خودتونو توی دردسر نندازید به خاطر 600 تومن !
فك كردم راحته.فعلا باسه اين سفر همون ١٥ ميذارم ايشالا برا سفر بعد ثبت نام ميكنم

کارنت شدن:
دیافت کلیرنس:
هزینه ها:
ورود به آمریکا:
تشکر کنندگان: ican2015
(2015-06-14 ساعت 23:23)alireza_iv نوشته:  فك كردم راحته.فعلا باسه اين سفر همون ١٥ ميذارم ايشالا برا سفر بعد ثبت نام ميكنم

اره اینم فکر خوبیه Cool
دوستان سلام
من يه چنتا نكته مى خواستم بگم و چنتا سوال داشتم خواهشن كسايى كه اطلاع كافى و مطمئنى دارن جواب بدن.من ٣١/٤/٩٣ فارغ التحصيل شدم و ١سال معافيت فراغت از تحصيل دارم.يعنى تا ٣١/٤/٩٤. من ٧/٥/٩٤ زمان مصاحبه من تو ابوظبى هستش.تنها راه ممكنه واسه من و امثال من اينكه دفترچه سربازى رو تو اون يك سال فراغت از تحصيل بفرسته و ترجيحا نزديك به تاريخ مصاحبه كه تاريخ اعزامش ديرتر شه.چون اگر غيبت نداشته باشين تا ٤٥ روز قبل از اعزام ميتونيد خارج شيد از كشور.و چيزى كه به من گفتن اينكه هر چند بار كه بخواى به شرط اينكه غيبت نداشته باشى و سر تايم ايران باشى و تا ٤٥ روز قبل اعزام ميتونى خارج شى از كشور.اون دوستان عزيزى كه ميگن فقط ١بار ميشه خارج شد يا دوبار همش الكيه.نه داشگاه و نه نظام وظيفه مشكلى واسه خروج نداره.فقط اون كسى كه فراغت از تحصيل داره بايد حواسش باشه كه تا دو ماه قبل اون يك سال ميتونه خارج شه.٢ماه اخر نميتونه مگر اينكه دفترچه رو پست كنه ك دوباره يه تايميو تا ٤٥ روز قبل از اعزام بخره كه دوباره خارج شه.
حالا سوال من اينكه من اگه بخوام با وثيقه براى مصاحبه برم امارات و اگه ويزا يكضرب بگيرم و با وجود داشتن اقامت در امارات(چون اگه يك روزم بگذره از اقامتتون دردسراى زيادى و جريمه هاى سنگينى باس بدين)ايا مىتونم از امارت برم امريكا يا خير؟دوستان مطلع جواب بدن.چون من هم شنيدم ميشه هم شنيدم نميشه و نميزارن از امارات برى ا م ر ي ك ا و هم جريمه و هم زندانى داره.بايد برگردين ايران دوباره وثيقه و از اين داستانا.كسى اطلاعى داره كه ميشه يا نه؟
واينكه واسه ويزاى نيمه علمى چيكار بايد كرد كه بجاى ١٥ ميليون ٨ ميليون بديم؟
واسه تعويق اعزام به خدمت چي باس كرد؟
مرسى
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ممنون میشم اگه جواب سوالمو بدید. من بعد از فارق التحصیلی اگه در مقطع کارشناسی ثبت نام کنم و از اون دانشگاه نامه بگیرم برای گرفتن مدرک کاردانیم که برای دانشگاه ببرم. میتونم وقتی که مدرکمو از دانشگاه گرفتم دیگه به اون دانشگاه نفرستم و از همون دانشگاه که تازه ثبت نام کردم اجازه ی خروج از کشور بگیرم؟
تشکر کنندگان:
بستگی داره که چقدر زمان داشته باشی اگه وقت داره سر فرصت تو مقطع کارشناسی ثبت نام کن بعد اشتغال به تحصیل واسه نظام وظیفه مدرک کاردانی تو هم یه جوری ردیفش کن
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: amin-rabiei
سلام خدمت bitarafsajad2
ببخش چون نميتونم پيام خصوصى بدم
اينكه ميگى سربازيتو به خاطر ازمون تافل يا ايلس عقب بندازى نميشه چون به نظر من قبول نميكنن و اينكه اگه ١٪ هم قبول كنن يه مدرك امتحان واسه اون تاريخ ميخوان.من شنيدم امارات يكم گيره سره ايرانيا و فقط يه ويزا ١٤ روزه واسه رفت و برگشت از ايران به امارات مى ده.يعنى برى برگردى حتما ايران.اين حرفارو من از اژانسا شنيدم.ميگن تركيه و ارمنستان اين مشكلاتو نداره.ولى بعد كلى تحقيق از كلى اژانس فهميدم كه ميشه البته همه اژانسا نه ولى مثلا الى گشت كه دفتر هواپيمايى خوبيه به من گفت ميشه از همون ور برى.اونايى كه ميگن نميشه و بايد برگردى همه حرفشون اينكه اون شركت هواپيماييو جريمه ميكنن و ما جداگونه يه وثيقه هم ميگيريم.الى گشت ولى گفت اونا الكيه حرفشون و اينكه اونا ترس خوردن از مسافرايي كه رفتن دبى با يه شركت هواپيمايى و بر نگشتن.كه در اينصورت اون شركت هواپيمايى يه جريمهاى ميشه
.شما هم خواستى برى از همون ورم برى به شركت هواپيمايى نگو ميخواى از اون ور برى.با تورم نرو.الان چون هتلا تو اف هستن همينجوريشم ارزونه.و اگه تهرانى با الى گشت برو چون راحت واست ويزا ميگيرن و كارشون خوبه انصافا.و اينكه دفترچه سربازيو من ميخوام ٤ ٥ روز ديگه بفرستم چون شنيدم ديگه ١٠/١ داره ميخوره اعزاما.و اينكه دفتر چتو ديگه ١٥ روز حداقل قبل رفتن واسه مصاحبت بفرست.چون ١ ٢ روز طول ميكشه برگ اعزامت بياد بعدش با اون برگه اعزام باس مدرك دانشگاتو بگيريو ترجمش.يه تايميم واسه وثيقه گزاشتن هم داشته باشى
موفق باشى توام
تشکر کنندگان: bitarafsajad2
(2015-06-26 ساعت 11:35)mojtabatavana نوشته:  سلام خدمت bitarafsajad2
ببخش چون نميتونم پيام خصوصى بدم
اينكه ميگى سربازيتو به خاطر ازمون تافل يا ايلس عقب بندازى نميشه چون به نظر من قبول نميكنن و اينكه اگه ١٪ هم قبول كنن يه مدرك امتحان واسه اون تاريخ ميخوان.من شنيدم امارات يكم گيره سره ايرانيا و فقط يه ويزا ١٤ روزه واسه رفت و برگشت از ايران به امارات مى ده.يعنى برى برگردى حتما ايران.اين حرفارو من از اژانسا شنيدم.ميگن تركيه و ارمنستان اين مشكلاتو نداره.ولى بعد كلى تحقيق از كلى اژانس فهميدم كه ميشه البته همه اژانسا نه ولى مثلا الى گشت كه دفتر هواپيمايى خوبيه به من گفت ميشه از همون ور برى.اونايى كه ميگن نميشه و بايد برگردى همه حرفشون اينكه اون شركت هواپيماييو جريمه ميكنن و ما جداگونه يه وثيقه هم ميگيريم.الى گشت ولى گفت اونا الكيه حرفشون و اينكه اونا ترس خوردن از مسافرايي كه رفتن دبى با يه شركت هواپيمايى و بر نگشتن.كه در اينصورت اون شركت هواپيمايى يه جريمهاى ميشه
.شما هم خواستى برى از همون ورم برى به شركت هواپيمايى نگو ميخواى از اون ور برى.با تورم نرو.الان چون هتلا تو اف هستن همينجوريشم ارزونه.و اگه تهرانى با الى گشت برو چون راحت واست ويزا ميگيرن و كارشون خوبه انصافا.و اينكه دفترچه سربازيو من ميخوام ٤ ٥ روز ديگه بفرستم چون شنيدم ديگه ١٠/١ داره ميخوره اعزاما.و اينكه دفتر چتو ديگه ١٥ روز حداقل قبل رفتن واسه مصاحبت بفرست.چون ١ ٢ روز طول ميكشه برگ اعزامت بياد بعدش با اون برگه اعزام باس مدرك دانشگاتو بگيريو ترجمش.يه تايميم واسه وثيقه گزاشتن هم داشته باشى
موفق باشى توام

آقا ممنون از راهنماییت...

ببین چنتا سوال

یکی اینکه از کجا میدونی اعزاما دهم میخوره؟ مطمئنی؟

دوم اینکه واسه گرفتن دفترچه اعزام به خدمت باید گواهی فارغ التحصیلی ببریم پلیس + ده؟ اگه آره من قبل عید یه سفر خارج داشتم و گواهی فارغ التحصیلی واسه خروج و وثیقه دادم به نظام وظیفه٬ الان باید دوباره برم از دانشگاه گواهی بگیرم؟

سوم هم اینکه من پاسپورتو ببرم آژانس هواپیمایی به تنهایی ( بدون تور ) واسم ویزا میگیرن؟
حدودن هزینش چقدره؟

ممنون.
شماره کیس: 2015AS00005XXX
مشاهده نامه اول: 1 می ۲۰۱۴
کنسولگری: آنکارا ( تغییر به ابوظبی )
ارسال فرم ها: ۳۱ می ۲۰۱۵ ( خیلی دیر!!!! )
دریافت نامه دوم: ۲۳ جولای ۲۰۱۵ ( شانس اوردیم! Shy )
تعداد افراد : ۲ نفر
مصاحبه: ۱۴ سپتامبر ۲۰۱۵
دریافت ویزا : ایشالا یه ضرب Big Grin
مقصد : ایرواین کالیفرنیا
ورود به آمریکا: _____
تشکر کنندگان:
(2015-06-19 ساعت 19:37)mojtabatavana نوشته:  دوستان سلام
من يه چنتا نكته مى خواستم بگم و چنتا سوال داشتم خواهشن كسايى كه اطلاع كافى و مطمئنى دارن جواب بدن.من ٣١/٤/٩٣ فارغ التحصيل شدم و ١سال معافيت فراغت از تحصيل دارم.يعنى تا ٣١/٤/٩٤. من ٧/٥/٩٤ زمان مصاحبه من تو ابوظبى هستش.تنها راه ممكنه واسه من و امثال من اينكه دفترچه سربازى رو تو اون يك سال فراغت از تحصيل بفرسته و ترجيحا نزديك به تاريخ مصاحبه كه تاريخ اعزامش ديرتر شه.چون اگر غيبت نداشته باشين تا ٤٥ روز قبل از اعزام ميتونيد خارج شيد از كشور.و چيزى كه به من گفتن اينكه هر چند بار كه بخواى به شرط اينكه غيبت نداشته باشى و سر تايم ايران باشى و تا ٤٥ روز قبل اعزام ميتونى خارج شى از كشور.اون دوستان عزيزى كه ميگن فقط ١بار ميشه خارج شد يا دوبار همش الكيه.نه داشگاه و نه نظام وظيفه مشكلى واسه خروج نداره.فقط اون كسى كه فراغت از تحصيل داره بايد حواسش باشه كه تا دو ماه قبل اون يك سال ميتونه خارج شه.٢ماه اخر نميتونه مگر اينكه دفترچه رو پست كنه ك دوباره يه تايميو تا ٤٥ روز قبل از اعزام بخره كه دوباره خارج شه.
حالا سوال من اينكه من اگه بخوام با وثيقه براى مصاحبه برم امارات و اگه ويزا يكضرب بگيرم و با وجود داشتن اقامت در امارات(چون اگه يك روزم بگذره از اقامتتون دردسراى زيادى و جريمه هاى سنگينى باس بدين)ايا مىتونم از امارت برم امريكا يا خير؟دوستان مطلع جواب بدن.چون من هم شنيدم ميشه هم شنيدم نميشه و نميزارن از امارات برى ا م ر ي ك ا و هم جريمه و هم زندانى داره.بايد برگردين ايران دوباره وثيقه و از اين داستانا.كسى اطلاعى داره كه ميشه يا نه؟
واينكه واسه ويزاى نيمه علمى چيكار بايد كرد كه بجاى ١٥ ميليون ٨ ميليون بديم؟
واسه تعويق اعزام به خدمت چي باس كرد؟
مرسى
منم تقریبا سوالی مشابه این دوستم دارم بعلاوه سوالی دیگر.
اول که منم تا 31/6/94 فرجه دارم و احتمالا ارشد دانشگاه آزاد قبول شم تا بتونم خروج از کشور بگیرم.سوالم اینه که من احتمالا مصاحبم سال دیگه همین وقته.میشه رفت ترکیه و با ویزای یکضرب از همونجا رفت؟اگه یه ضرب نگرفتم و برگشتم باید برای خروج مجددم برای آمریکا بگیرم از دانشگاه؟؟خروج نیمه علمی به شکله؟
سوال دومم اینه که من تا 45 روز قبل فرجه امسالم اگه دفترچه پست کنم میتونم مدارکمو ترجمه کنم؟اصل لیسانسمو؟و بعد قبولی آزادم بیاد مشکلی نمبخورم؟؟
و سوم اینکه اگه آزاد قبول نشم چه سرنوشتی پیدا میکنه لاتاریم؟من برای بهار میتونم پذیرش بگیرم از آلمان آیا حین خدمت میتونم برم آلمان؟از اونجا برم مصاحبه؟؟

ممنونم که پاسخ میدین.باتشکر
ثبت نام در پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا
کیس نامبر:2016AS000064XX/رویت قبولی:20 مي/ ارسال فرم:8جولای/کارنت شدن:9مارچ/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:26مارچ/ تاریخ مصاحبه:نیمه دوم می/ محل سفارت:آنکارا تغییر به ابوظبی/دریافت ویزا:۱۷ می/دریافت گرین کارت:-------/اولین ورود به آمریکا:۲۰ می/مقصد:شیکاگو
تشکر کنندگان:
(dv ۲۰۱۶) ببخشید دوستان من این سالا قبلان تو فروم ۲۰۱۶ پرسیدم اما چون تا آخر december یعنی‌ اواخر آذر فقط میتونم از کشور خارج شم دوباره این سوال می‌کنم ,من فرم را اول july پر کردم کیس هم سه رقمیه یکی‌ میگه سه ماه یکی‌ میگه پنج ماه طول میکش فرم را بررسی کنند‌??� خواهشاً یکی‌ بهم میگه از شما با تجربه ها که کی‌ نوبتم می‌شه برا مصاحبه یعنی‌ کی‌ نامه دومم میاد�
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-07-06 ساعت 17:30)j.sh نوشته:  (dv ۲۰۱۶) ببخشید دوستان من این سالا قبلان تو فروم ۲۰۱۶ پرسیدم اما چون تا آخر december یعنی‌ اواخر آذر فقط میتونم از کشور خارج شم دوباره این سوال می‌کنم ,من فرم را اول july پر کردم کیس هم سه رقمیه یکی‌ میگه سه ماه یکی‌ میگه پنج ماه طول میکش فرم را بررسی کنند‌??� خواهشاً یکی‌ بهم میگه از شما با تجربه ها که کی‌ نوبتم می‌شه برا مصاحبه یعنی‌ کی‌ نامه دومم میاد�

سلام دوست عزيز
كاش يه كم زودتر فرمتو ميفرستادي با اين حال خيليم دير نشده معمولا از اكتبر و نوامبر دعوت به مصاحبه ميكنن با توجه به اينكه كيس نامبرت 3 رقميه خيلي احتمال داره تو نوامبر واسه مصاحبه دعوت بشي اگه ديدي مثلا تاآبان دعوت نشدي شايد بهتر باشه يه ايميل به KCC و شرايط خاصتو بگي شايد زودتر دعوت شدي ولي خيلي احتمال داره قبل از دسامبر بري مصاحبهSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: AliReza.Sh
(2015-07-06 ساعت 17:30)j.sh نوشته:  (dv ۲۰۱۶) ببخشید دوستان من این سالا قبلان تو فروم ۲۰۱۶ پرسیدم اما چون تا آخر december یعنی‌ اواخر آذر فقط میتونم از کشور خارج شم دوباره این سوال می‌کنم ,من فرم را اول july پر کردم کیس هم سه رقمیه یکی‌ میگه سه ماه یکی‌ میگه پنج ماه طول میکش فرم را بررسی کنند‌??� خواهشاً یکی‌ بهم میگه از شما با تجربه ها که کی‌ نوبتم می‌شه برا مصاحبه یعنی‌ کی‌ نامه دومم میاد�

دوست عزیز تر از جان
شما کلا 12 ارسال داری که 8 بار آن فقط کپی این پست است ، البته 4 تای دیگر هم تقریبا همین استعلام است ، جالب اینجاست که تمام پست هایت هم توسط دوستان جواب داده شده
من بارها این مساله را توضیح دادم که وقتی کاربران با تجربه توی هر تاپیکی که میروند یک سوال را میبینند که مدام تکرار شده و علیرغم پاسخ داده شدن بازهم دیده میشود عملا رغبتی برای پاسخ دادن پیدا نمیکنند چون میدانند پاسخشان بی ارزش میشود و دوست مربوطه علیرغم اینکه پاسخ را میگیرد باز هم سوال را میپرسد و در صورت تکرار چند باره عملا پاسخ دادن به سوال کننده را دیگر خیلی واجب نمیدانند
به همین جهت در دراز مدت خودت ضرر میکنی
جالب اینجاست که تمام دوستان هم به شما گفته اند انشالله تا آخر دسامبر به مصاحبه میروی ، نمیدانم باز برای چه این سوال را میکنی ؟؟
شما خودت هم اندکی وقت بگذار ، تاپیکها را مطالعه کن به تاریخ مصاحبه ها دقت کن قطعا همه ی موارد را آگاهانه تر نگاه خواهی کرد
پروسه لاتاری چیزی نیست که با دو سه تا سوال بتونی به پایان برسانی باید وقت بگذاری و مطالعه کنی
به هر حال من برایت روزهای بسیار خوبی را آرزومندم و امیدوارم که انشالله از مصاحبه هم دست پر برگردی و اصلا قبل از دسامبر پرواز کنی به آن طرف دنیا
موفق باشید
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، آزاده_امین

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان