کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
سلام
دوستان برای ترجمه ی رسمی مدارکتون نیازی به مراجعه ی حضوری به دارالترجمه نیست از اینجا می تونید آنلاین سفارش بدین:
http://satraa.com/
تشکر کنندگان: free pigeon
دوستان عزیز سلام

امروز با یکی از دوستان تیم ایمیگرنجل تهران که صحبت می کردم پرسیدم آیا مطمئناً شما دسترسی به فرم DS-260 از حالا دارید که روز گردهمایی بتونید برای دوستان بازش کنید و نحوه ی تکمیلش رو آموزش دهید و در جواب این Screen Shot رو دریافت کردم که مطمئن شدم دسترسی دارند و روز گردهمایی می تونند آنلاین فرم رو به شما آموزش بدند.

[عکس: 36880058332518728760.jpg]

اولین گردهمایی برندگان 2015 : جمعه 26 اردیبهشت 93 برابر با 16 می 2014 با موضوع نحوه تکمیل فرم های اولیه برندگان لاتاری برگزار می گردد.

از علاقمندان به شرکت در گردهمایی خواهشمندیم پیامکی با فرمت :

خط اول نام کاربری مهاجرسرا
خط دوم نام و نام خانوادگی
خط سوم شماره حدودی کیس نامبر
خط چهارم شهر محل سکونت

به شماره 10006671477153 پیامک نمایید تا در سامانه پیامکی ما ثبت نام شوید و متعاقب آن دعوتنامه شرکت در گردهمایی ها برای شما ارسال گردد.
تشکر کنندگان: آلیس-1980
(2014-05-06 ساعت 13:18)tapartoor600 نوشته:  این مدارک باید 15 روز قبل از مصاحبه دست سفارت باشه یا 15 روز قبلش بفرستیم که موقعی که میرسیم اونجا رسیده باشه دستشون؟
در ضمن امسال که فرم 260 آنلاین پر میشه باز هم مدارک رو باید ارسال پستی کرد؟

مدارک 15 روز قبل از مصاحبه باید به سفارت برسه
فرم انلاین رو باید پر کنید و مدارک مورد نیاز رو زمان خودش پست کنید
Waiting List Register in Waiting List
ویزا :K1
مصاحبه: 2013 Ankara 22 JUL
تاریخ کلیرنس:8 JUl
مدت انتظار:351 روز
تشکر کنندگان: آلیس-1980
با سلام به همه عزیزانی که از برندگان امسال هستند امیدوارم در این پروسه موفق باشید...یک نکته لازم دونستم در مورد مدارک بگم و اینکه برای ترجمه مدارکتون عجله نکنید نزدیک به مصاحبه اینکار را میتونید انجام بدید و زمانبر هم نیست فقط در نظر بگیرید که مدارکتون آماده کنید مثلآ اگر باید کارت پایان حدمتتون تعویض کنید چون زمانبر هست از همین حالا اقدام کنید یا اگر مدرک دیپلم یا دانشگاهتون هنوز نگرفتید یا ریز نمراتتون اقدام کنید خلاصه کلام اینکه در حال حاضر فقط به فکر جمع آوری و تکمیل آنچه که باید ترجمه بشه باشید انشالله وقتی کارنت شدید یا نزدیک به کارنت شدنتون شد اون وقت اقدام کنید برای ترجمه.موفق باشید
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

(2014-05-06 ساعت 12:47)aghaghia نوشته:  
(2014-05-06 ساعت 07:41)ghazaleh12324 نوشته:  
(2014-05-06 ساعت 00:44)aghaghia نوشته:  دوستان ترجمه هیچ کدوم از مدارکتون برای مصاحبه احتیاجی به مهر و تاییده دادگستری یا وزارت اومور خارجه نداره مگر بعدا بخواین اونور ادامه تحصیل بدین که جداگانه باید مدارک تحصیلی رو بگیرین و تاییده های مورد نظر رو بگیرین....
پس پول اضافه صرف این مورد نکنید...

سلام ببخشید من یه عالمه مدرک ترجمه شده اماده دارم ولی کپی برابر اصله، یعنی ترجمه ی رسمی نیست، به نظرتون همون ها رو میتونم استفاده کنم؟ ببخشید یه سوال دیگه هم دارم فقط یک سری مدارک کافیه؟ یعنی این مدارک فقط برای روز مصاحبه ست؟ آیا یک سریش رو به آفیسر میدیم اون روز؟ یا قبلش میفرستیم آمریکا؟ ممنون

فعلا شما هیچ مدرکی نمیفرستین فقط فرمی رو که گفتن پر میکنید! ترجمه مدارک رو روز مصاحبه و برای سفارت آنکارا 15 روز قبل از مصاحبه پست میکنید همین و اصلش روز مصاحبه باید همراهتون باشه... مدارک تون ترجمه شده با انگلیسی؟ اگر مهر دارلترجمه داره فکر میکنم قبول کنن وگرنه خیر...
بله ترجمه ها اماده هست، ممنون از پاسخ شما
این آی دی مهاجر سرای دوستم هست که داده به من که استفاده کنمBig Grin
بنده خودم: برنده ی ۲۰۱۵
روییت قبولی: سپتامبر ۲۰۱۴
ارسال فرم ها: اکتبر ۲۰۱۴
کیس نامبر: هفت هزار و خورده یی
کارنت: ؟؟؟؟؟
مصاحبه: ؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: soruosh
سلام به همه...
اينجا از دوستان قبولي سال هاي قبل كسي هست كه موقع وقت سفارت پزشك طرحي بوده باشه و مدرك تحصيليش گير بوده باشه؟
آخه من هم مدرك ديپلم هم مدرك تحصيليم تا يك سال ديگه كه طرحم تموم ميشه گيره.
براي سفارت نميدونم چي ببرم.
كسي هست راهنماييم كنه؟
ممنون.
ابوظبي* 4000* مصاحبه 31 مارچ* کلیر بعد از 118 روز در 27 جولای...
به امید کلیری همه دوستان....
تشکر کنندگان: mendoosh ، مامان خانم
(2014-05-06 ساعت 12:44)aghaghia نوشته:  
(2014-05-06 ساعت 01:19)sunn789 نوشته:  
(2014-05-06 ساعت 00:44)aghaghia نوشته:  دوستان ترجمه هیچ کدوم از مدارکتون برای مصاحبه احتیاجی به مهر و تاییده دادگستری یا وزارت اومور خارجه نداره مگر بعدا بخواین اونور ادامه تحصیل بدین که جداگانه باید مدارک تحصیلی رو بگیرین و تاییده های مورد نظر رو بگیرین....
پس پول اضافه صرف این مورد نکنید...

خوب اگه الان بخواهییم بدون تحصیل هم برویم مدرک تحصیلی رو نمیخوان؟
و اینکه فرمودین مدرک تحصیلی رو جداگانه بگیریم ، چرا جداگانه؟
و دیگر اینکه فرمودین تاییدیه ها ایا، همینجا نمیدونیم تاییدیه چی میخوان؟
از راهنمایی متشکر

دوست عزیز من کجا گفتم مدرک تحصیلی و ترجمه اش رو نمیخوان!!!!؟ من گفتم فقط مهر دارالترجمه کافیه پول برای تمبر (تاییدیه) دادگستری و وزارت امور خارجه ندین چون احتیاجی نیست، اگر میخواین ادامه تحصیل بدین مدارک تحصیلی تون رو باید یک سری دیگه ترجمه کنید با تاییدیه های گفته شده، چون این مدارک رو تحویل سفارت میدین دیگه بهتون پس نمیدن پس اگر فکر میکنید اونور احتیاج دارین یک سری دیگه هم بگیرید با مهر دادگستری و ....

ببخشید من یه سوال دیگه هم داشتم توی سایت نوشته مدرک تحصیلی از دیپلم بالاتر یا ۲ سال سابقه ی کار، پس اگه مدرک تحصیلی مثلا دکتری هست، ایا میشه سابقه کار رو دیگه ترجمه نکرد؟ ایا نفرستادن سابقه کار باعث شک و شبهه نمیشه براشون؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-08 ساعت 22:33)tandis_n_m نوشته:  سلام به همه...
اينجا از دوستان قبولي سال هاي قبل كسي هست كه موقع وقت سفارت پزشك طرحي بوده باشه و مدرك تحصيليش گير بوده باشه؟
كسي هست راهنماييم كنه؟
ممنون.
سلام
تا انجا که من به خاطر دارم بله یک پزشک طرحی بود دقیق به خاطر ندارم چه کار کرد اما اصل داشتن مدرک 12 ساله تحصیلی یا دیپلم و پیش دانشگاهی است که شما دارید و به مشکلی بر نمی خورید بهترین منبع اطلاعات سفرنامه سالهای گذشته است که من در یک دوره فشرده از ان ها نت برداری کردم و به خاطر دارم موردی مانند شما بود که ویزا گرفتند
نگران نباشید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: lighter ، azadeh2014 ، tandis_n_m
سلام
من مدرک کارشناسیم هنوز آماده نیست میخواستم بدونم تا قبل از مصاحبه نیازی به مدرکم یا اطلاعاتش هست یا نه.
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان:
(2014-05-10 ساعت 13:44)taba60 نوشته:  سلام
من مدرک کارشناسیم هنوز آماده نیست میخواستم بدونم تا قبل از مصاحبه نیازی به مدرکم یا اطلاعاتش هست یا نه.

نه نگران نباشید ۱۵ روز قبل از مصاحبه و روز مصاحبه بهشون احتیاج دارید
تشکر کنندگان:
(2014-05-10 ساعت 13:44)taba60 نوشته:  سلام
سلام
نه نیازی نیست فقط برای مصاحبه که با کیس نامبر شما حدود خرداد سال بعد است باید همراهتان باشد
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: ghazaleh12324 ، r.bazargan
(2014-05-10 ساعت 10:02)مامان خانم نوشته:  
(2014-05-08 ساعت 22:33)tandis_n_m نوشته:  سلام به همه...
كسي هست راهنماييم كنه؟
ممنون.
سلام
تا انجا که من به خاطر دارم بله یک پزشک طرحی بود دقیق به خاطر ندارم چه کار کرد اما اصل داشتن مدرک 12 ساله تحصیلی یا دیپلم و پیش دانشگاهی است که شما دارید و به مشکلی بر نمی خورید بهترین منبع اطلاعات سفرنامه سالهای گذشته است که من در یک دوره فشرده از ان ها نت برداری کردم و به خاطر دارم موردی مانند شما بود که ویزا گرفتند
نگران نباشید

من هم یکی از دوستانم برنده شده و همین مشکل رو داره... ولی من توی سایت خوندم که نوشته original documents or certified copies of the documents ..یعنی میتونه کپی برابر اصل رو به جای اصل مدرک تحصیلیش ببره یا نقص مدرک میخوره؟ و اینکه توی فرمها زده فوق لیسانس که مدرکش دستش نیست اگه اصل دیپلم رو ببره کفایت میکنه؟؟؟؟
C/N: 2013AS6XXX* مصاحبه:اپريل (ویزای یک ضرب)* سفرنامه

تشکر کنندگان:
سلام من دوره کارشناسیم دی تموم میشه و تا اون موقع احتمالا خیلی به مصاحبه نزدیک شده باشم( کیس ن **29) باید چه طوری ثابت کنم که دانشجو کارشناسی هستم؟ اشتغال به تحصیل بگیرم؟ راستی علاوه بر مدرک فوق دیپلم باید ریز نمرات هم بپیرم؟
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: r.bazargan
سلام
من یکسری ترجمه مدارک دارم که مربوط به سال ۲۰۱۰ هست ولی اطلاعاتش تغییر نکرده. آیا نیازی به ترجمه دوباره هست؟ آیا تاریخ ترجمه مهمه؟
شماره کیس : ***2015AS00002 | کنسولگری : آنکارا | افراد کیس : ۲ نفر | ارسال فرم May 23 : DS-260 | کارنت شدن : September | مصاحبه : November و April | دریافت ویزا : کلیر در 2015-04-03
سفرنامه ما
تشکر کنندگان:
سلام به دسوتان عزیز
عرض ادب و احترام

دوستان عزیز سوالی خدمت شما بزرگواران داشتم . بنده امروز با یکی از اقوام که 2 سال پیش قبول شدن و الان در آمریکا به سر می برن صحبت کردم .
صحبت سر مدارک تحصیلی شد بهش گفتم هم من هم خانومم هر 2 مدرک لیسانس داریم . گفت اما حتما باید مدرک پیش دانشگاهی هم داشته باشید . حال برنده ما خانمم هست ایشون پیش دانشگاهی داشته اما من که
رشته فنی بودم نداشتم ...
بهم گفت شبانه بخون پیش دانشگاهی بگیر !!!!

آیا این موضوع صحت داره ؟
چون میگفت دیپلم برای اون ها یعنی پیش دانشگاهی و احتمالش هست بهت گیر بدن !!!

ممنون میشم از دوستان و بزرگان
سپاس از شما
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان