کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
اولین مرحله از کارهامون را امروز انجام دادیم...آقای محترم همسر و بنده تست آنتی بادی هپاتیت دادیم تا در صورت لزوم واکسن دوباره تکرار بشهSmile
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: soli asali ، A_A ، rbrb-2015 ، bia2mob
(2014-05-04 ساعت 16:12)Memolk نوشته:  اولین مرحله از کارهامون را امروز انجام دادیم...آقای محترم همسر و بنده تست آنتی بادی هپاتیت دادیم تا در صورت لزوم واکسن دوباره تکرار بشهSmile
سلام دوست عزیز کجا رفتین برای واکسن زدن
و چه کاری باید انجام داد
موفق باشی
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: soli asali ، bia2mob
امزور با داداشم صحبن میکردم قبلاً یه سری زده بود ، میگفت برای همشون 45$ میگیرن البته برای معاینه اولیه و عکس ریه ،توی وب سایت نوشته بود عکس ریه رو برای مصاحبه نمیخوان اما باید زمان ورود به امریکا همراهتون باشه ، اما برای واکسنها 300 $ ازش گرفته بودن ،
خوب فق میخوام بدونم اگه حلال اهمر بزنه قبوله دیگه نمیواد بریم پاستور من کرمانم اگه قرار باشه هر 4 نفرمون بریم تران خیلی زمان میبره
تشکر کنندگان: soli asali ، tapartoor600 ، bia2mob
(2014-05-04 ساعت 19:06)babak12 نوشته:  
(2014-05-04 ساعت 16:12)Memolk نوشته:  اولین مرحله از کارهامون را امروز انجام دادیم...آقای محترم همسر و بنده تست آنتی بادی هپاتیت دادیم تا در صورت لزوم واکسن دوباره تکرار بشهSmile
سلام دوست عزیز کجا رفتین برای واکسن زدن
و چه کاری باید انجام داد
موفق باشی

راستش از اونجا که ما برای مدت کوتاهی از تهران دوریم...تصمیم گرفتم توی شهری که هستیم آزمایش آنتی بادی دادیم...از اونجا که پروسه ی واکسن هپاتیت طولانیه...تا برای بقیه بعدا اقدام کنیم...چون ما واکسن را زدیم این کار برای اینه که در صورت لزوم تکرار بشه.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: babak12 ، soli asali ، m007 ، rbrb-2015
(2014-05-04 ساعت 03:59)shervin4d نوشته:  سلام و تبریک به همه شما بدنده های عزیز. انگار همین 2دهفته پیش بود که تو پاستور تجریش با استرس اینور و اونور میدویدم که واکسنی از قلم نیفته... خیلی سریع تر از اونی که فکر میکنین میرسین اینجا. فقط توجه کنید که پاستور واکسن TDیا همون دیفتری گزاز رو یه مرحله میزنه و یک مرحله هم خودش الکی 10 سال قبل رو وارد میکنه که اکثرا مورد قبول بیمارستان دوبی نبود . اولا باید 3 مرحله نوشته بشه و فاصله هاش باید 1 1 6 باشه یعنی یکی دیگه یک ماه بعد از واکسن اول و سومی هم 6 ماه بعد از اولی تزریق بشه. اگر اصرار کنید تو پاستور براتون به این شکل هم وارد میکنن. من ور مورد واکسن ها توتهران اطلاعاتم کامله چون تازه انجام دادم. اگر کمکی خواستید در خدمتم.

سلام دوسست عزیز به نظر شما از کی باید کارهای واکسیناسون را شروع کرد ایا الان زود نیست و باید از کجا شروع کرد؟ ممنون
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: soli asali ، r.bazargan ، tapartoor600 ، shervin4d ، rbrb-2015
مهاجرسرا در نظر دارد اولین گردهمایی برندگان 2015 را در تاریخ جمعه 26 اردیبهشت 93 برابر با 16 می 2014 با موضوع نحوه تکمیل فرم های اولیه برندگان لاتاری برگزار نماید.

از علاقمندان به شرکت در گردهمایی خواهشمندیم پیامکی با فرمت :

خط اول نام کاربری مهاجرسرا
خط دوم نام و نام خانوادگی
خط سوم شماره حدودی کیس نامبر
خط چهارم شهر محل سکونت

به شماره 10006671477153 پیامک نمایید تا در سامانه پیامکی ما ثبت نام شوید و متعاقب آن دعوتنامه شرکت در گردهمایی ها برای شما ارسال گردد.
تشکر کنندگان: soli asali
(2014-05-04 ساعت 23:26)MOHAJERSARA نوشته:  مهاجرسرا در نظر دارد اولین گردهمایی برندگان 2015 را در تاریخ جمعه 26 اردیبهشت 93 برابر با 16 می 2014 با موضوع نحوه تکمیل فرم های اولیه برندگان لاتاری برگزار نماید.

از علاقمندان به شرکت در گردهمایی خواهشمندیم پیامکی با فرمت :

خط اول نام کاربری مهاجرسرا
خط دوم نام و نام خانوادگی
خط سوم شماره حدودی کیس نامبر
خط چهارم شهر محل سکونت

به شماره 10006671477153 پیامک نمایید تا در سامانه پیامکی ما ثبت نام شوید و متعاقب آن دعوتنامه شرکت در گردهمایی ها برای شما ارسال گردد.
سلام درست میفرمایید و متشکر که کمک میکنید اما خیلی از دوستان نزدیک تهران نیستن و از اهواز هم داریم ، من باز هم متشکرم که این گردهمایی رو تشکیل میدین اما امشب تو هر پستی که سوال بود اخرش این پست بود ، و به این معنی که برای پاسخ شرط گذاشتن ، شاید بد بود اما سه تا سوال پرسیدم به جای جواب شرط حضور گذاشته بودن و این اصلاً خوب نبود
تشکر کنندگان: soli asali ، rbrb-2015
دوستان هر سفارتی یعنی بهتر بگم هر پزشک معتمد سفارت یه واکسن براش خیلی مهمه مثلا ابوظبی روی آنفولانزا و TDخیلی حساس هست
بهتره از الان شروع کنید و تا 1 ماه قبل مصاحبه هیچ واکنی نمونده باشه که میزنید
اینجا کامل کنید همه رو چون واقعا سنگینه هزینه واکسن ها خارج کشور.
یه تکنیک خانم طاهرنژاد بهم گفت که جالبه بدونید ولی روش زیاد حساب باز نکنید : اگه واکسنی که زدید زیر 1 ماه از تزریقش گذشته باشه به هیچ وجه حق تزریق واکسن به شما ندارن ! مثلا اگه 1 نوبت هپاتید رو زدید و نوبت دومش 20 روز مونده به تایم سفارت و تزریق کنید اونها نمیتونن دوباره واکسن به شما تزریق کنن !
از کودکی هرچی واکسن زدید و کارتش رو دارید ( کارت رشد دهه 60 ) با خودتون ببرید برای دریافت کارت زرد از پاستور
این. هم مد نظر قرار بدید که هپاتیت 3 مرحله داره اولی ---- دومی ، بعد 1 ماه ----- سومی ، بعد 5ماه
TD هم سه مرحله داره مثل همین هپانیت
MMR دو مرحله به فاصله یک ماه
آنفولانزا رو هم دقیقا 1ماه قبل از زمان مصاحبه تزریق کنید
با دونستن و یاداوری این مطالب زمان بندی کنید Smile
موفق باشید
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

کسی مرکز تزریق واکسن تو اصفهان هم میدونه؟
من و خانمم امروز واکسن هپاتیت ، انفلو انزا، توئم (کزاز و دیفتری) و مننژیت رو زدیم ، فردا هم قراره مننژیت بچه هل رو بزنم ، دوستان راستی راستی واکسن ها رو بزنید چون ممکنه راحت بتونید از مراکز بهداشت کارت ها رو بگیرید اما تستهایی که انجام میدن میتونن بفهمن که ایا واکسن رو زذین یا نه .
همممممممممممگی موفق باشید
تشکر کنندگان: soli asali ، r.bazargan ، k1_m_1358 ، samansaba
اینکه توی سایت اصلی dvخیلی بزرگ نوشته که نتیجه واکسیناسیون مثل بقیه نتایج پزشکیاز ایران قابل قبول نیست
این یعنی چی اونوقت؟؟؟؟؟؟
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: soli asali ، tapartoor600
واکسن تو ایران رو قبول میکنن؟ آخه توسایت dvنوشته که قبول نمیکنه از ایران
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
(2014-05-05 ساعت 23:03)sunn789 نوشته:  من و خانمم امروز واکسن هپاتیت ، انفلو انزا، توئم (کزاز و دیفتری) و مننژیت رو زدیم ، فردا هم قراره مننژیت بچه هل رو بزنم ، دوستان راستی راستی واکسن ها رو بزنید چون ممکنه راحت بتونید از مراکز بهداشت کارت ها رو بگیرید اما تستهایی که انجام میدن میتونن بفهمن که ایا واکسن رو زذین یا نه .

آنفولانزا رو زود زدی ... 1بار دیگه باید بزنید قبل مصاحبه . حداکثر 1 ماه قبل مصاحبه باید بزنید وگر نه دوباره اونجا با هزینه بالا بهتون تزریق میکنن

(2014-05-05 ساعت 23:27)mordad نوشته:  واکسن تو ایران رو قبول میکنن؟ آخه توسایت dvنوشته که قبول نمیکنه از ایران

اگه برگه واکسنتونو ببرید قبول میکنه بقیه چیزها رو قبول نمیکنن !
[/font]
[font=Verdana]
[/font]

تشکر کنندگان: محبت ، pari pariaaa ، sunn789
یه نکته دیگه رو هم بهتون گوش زد کنم و اون اینه که اگه آبله مرغون گرفتید باید یه تست آنتی بادی بدید و ریپرت اون رو ببرید که تو کارت زرد وارد کنه پاستور و روز مصاحبه پیش دکتر معتمد سفارت میرید حتما ریپرتش همراهتون باشه !
اگه نه که متاسفانه باید بگردید واکسنشو گیر بیارید که تو ایران به سختی گیر میاد و اگه گیر نیارید اونجا با هزینه خیلی زیاد بهتون میدن !
برای کودکان هم هرچقد اینجا واکسن بزنید و کارتشون تکمیل باشه 2-3 تا واکسن که من سر در نیاوردم چیه بهشون میدن باز هم هزینه زیادی داره !
[/font]
[font=Verdana]
[/font]

تشکر کنندگان: r.bazargan ، pari pariaaa ، A_A ، آزاده_امین ، rbrb-2015
(2014-05-05 ساعت 23:03)sunn789 نوشته:  من و خانمم امروز واکسن هپاتیت ، انفلو انزا، توئم (کزاز و دیفتری) و مننژیت رو زدیم ، فردا هم قراره مننژیت بچه هل رو بزنم ، دوستان راستی راستی واکسن ها رو بزنید چون ممکنه راحت بتونید از مراکز بهداشت کارت ها رو بگیرید اما تستهایی که انجام میدن میتونن بفهمن که ایا واکسن رو زذین یا نه .
سلام
دوست خوبم و بقیه دوستان انقدر عجله برای چی!!!

1- شما واکسن آنفولانزای هر سال رو باید در همون سال تهیه کنید و اصلا برای فصول بهار و تابستان نیازی به تزریقش نیست برای هیچ سفارتی.
2- مننژیت رو اصلا برای بزرگسالان نیاز نیست تزریق کنید و فقط برای بچه های 12 -18سال.
3-همه واکسنها رو در یک روز زدن چندان جالب و منطقی نیست.
4- لطفا تاپیک واکسیناسیون 2013 و 2014 رو مطالعه کنید و انقلابی و انتحاری عمل نکنید وقتتون زیاده و راحت میتونید برنامه ریزی کنید و البته علمی و منطقی.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: soli asali ، r.bazargan ، pari pariaaa ، azadeh2014 ، Natasha9 ، AliReza.Sh ، mandikhanum ، barfi1

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان