کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
(2014-08-25 ساعت 06:53)ajab1 نوشته:  
(2014-08-25 ساعت 01:29)babak12 نوشته:  
(2014-08-24 ساعت 22:34)ajab1 نوشته:  ببخشید دوستان نامه ی تمکن مالی یا همون مانده حساب رو چند روز قبل از مصاحبه باید از بانک گرفت؟
سلام دوست عزیز
بستگی به شرایط مالی و زمانبدی شما داره
1 ماه 1 یا 2 هفته 2 روز 24 ساعت ....
به نظر من 1 هفته قبل از مصاحبه بگیرید که هم نزدیک مصاحبه شماست و هم دچار هیچ استرس و نگرانی هم نخواهید شد
کنسولگریم آنکارا هست و الان که پرسیدم باید نامه تمکن مالی 15 روز قبل مصاحبه همراه بقیه اطلاعات باید به دستشون رسیده باشه
سلام دوست عزيز
بله حتما بايد 15 روز قبل ارسال كنيد
من كلي عرض كردم
با اين حال متوجه محل مصاحبه شما نشدم
پس شما بايد قبل از اين 15 روز حتما تمكن مالي گرفته باشيد
ترجيحا سعي كنيد 2 نسخه بصورت لاتين باشه كه يك نسحه براي سفارت ارسال كنيد و يك نسخه هم روز مصاحبه همراه شما باشه
موفق باشيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، ajab1 ، hameddjj
فرم مربوط به اسپانسر رو کی باید از اسپانسرم بخوام که تکمیل کنه؟
تشکر کنندگان:
سلام. به نظرتون واسه یه نفر مجرد 60 میلیون کافیه؟
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان:
راهنما رو بخونید جواب هردوتون هست.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، hameddjj
دوستان، من بهمراه همسرم و فرزندم 3 نفر هستیم. و تقریبا تمکن مالی ما 70 میلیون میباشد. آیا مشکلی نداره ما این مبلغ رو به دلار تبدیل کرده و نقدا در سفارت نشان دهیم و آنقدر دردسر نکشیم؟
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان:
(2014-08-27 ساعت 20:06)hrghoreshi نوشته:  دوستان، من بهمراه همسرم و فرزندم 3 نفر هستیم. و تقریبا تمکن مالی ما 70 میلیون میباشد. آیا مشکلی نداره ما این مبلغ رو به دلار تبدیل کرده و نقدا در سفارت نشان دهیم و آنقدر دردسر نکشیم؟

سلام
دوست عزیز
در اکثر راهنمایی که دوستان قدیمی کردن گفتن به شرطی که نگین می خواین ادامه تحصیل بدین، رعایت کردن خط فقر اعلام شده آمریکا برای تمکن مالی سفارش شده.
شما برای 3 نفر با توجه به ایالتی که تشریف می برین خط فقر رو چک کنین و سعی کنین نامه تمکن رو بر اساس همون عدد بگیرین. گو اینکه اگه موجودی کم باشه افیسر هم بهتون میگه موجودیتون را افزایش بدین.
بعدش شما مگه قراره از سفارت مستقیم برید آ.م.ر.ی.ک.ا که می خواین همه پول رو روز مصاحبه با خودتون ببرین؟ ؟
برای نامه تمکن توی امضای دوست عزیزمون behdadK مطلبی با عنوان " راهنمای جامع اسپانسر و تمکن مالی " هست حتمن بخونش .
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: A_A ، behdadK ، Alishjoon ، hameddjj
سلام
اسپانسر مالی حتماْ باید در آمریکا باشه؟ یا میتونیم از همینجا هم اسپانسر معرفی کنیم؟
اگه من الان پول بریزم به حساب خودم که تمکن مالی رو نشون بدم مشکلی نداره؟ نمیگن از کجا آوردی؟ یا مثلاْ سند خونه پدرمون رو موقتا برنیم به نام خودمون؟
لطفا راهنماییم کنید.
ممنون
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان: ofr
اسپانسر حتما باید مقیم دائم آمریکا یا سیتیزن شیپ آمریکا باشه.
شما باید گواهی تمکن نشون بدید که مانده حسابتون هست به مقداری که نیازه (امضای بنده ریزش هست)
ریختن مبلغ مورد نیاز در حسابتون کفایت میکنه و اصلا نیازی به دادن سند خونه نیست. هم دردسر و هزینه اش زیاده و هم آفیسر بعضی اوقات سخت میگیره
در کل امضای بنده رو بخونید به سئوالاتتون جواب داده میشه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، vahid1432 ، Mahmood129 ، A_A ، hameddjj
(2014-09-27 ساعت 17:30)behdadK نوشته:  اسپانسر حتما باید مقیم دائم آمریکا یا سیتیزن شیپ آمریکا باشه.
شما باید گواهی تمکن نشون بدید که مانده حسابتون هست به مقداری که نیازه (امضای بنده ریزش هست)
ریختن مبلغ مورد نیاز در حسابتون کفایت میکنه و اصلا نیازی به دادن سند خونه نیست. هم دردسر و هزینه اش زیاده و هم آفیسر بعضی اوقات سخت میگیره
در کل امضای بنده رو بخونید به سئوالاتتون جواب داده میشه

ممنون بابت پاسختون
فقط اینکه اگه یکی دو روز هم حتی توی حساب باشه کافیه؟ یا هر چه بیشتر باشه بهتره؟
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان:
مانده حساب یعنی همون لحظه که مانده میگیرند چقدر باشه. بعضی بانک ها به ساعت به شما مانده میدن
تشکر کنندگان: babak12 ، vahid1432 ، A_A
نامه تمکن مالی باید مال حداکثر باید مال چند وقت قبل باشه؟
تشکر کنندگان:
امضای بنده رو بخونید توضیح داده شده.
جواب ساده میخواهید کمتر از 1 ماه به مصاحبه
تشکر کنندگان: babak12 ، Mahmood129 ، A_A
سلام. من تمکن مالی از بانک ملی سر کوچه گرفتم یک برگ پرینته که تاریخ باز کردن حساب و مقدار پول مانده به ریال و نرخ دلار بانکی درش اومده. زیرش هم مهر و امضای بانکه. همین کافیه؟ درسته انگلیسیه ولی مبلغ که ریاله. پرسیدم از بانک گفت فرم ما همینه
تشکر کنندگان:
از مشخصات من هم تنها اسم اومده
تشکر کنندگان:
(2014-10-07 ساعت 13:06)hesam427 نوشته:  سلام. من تمکن مالی از بانک ملی سر کوچه گرفتم یک برگ پرینته که تاریخ باز کردن حساب و مقدار پول مانده به ریال و نرخ دلار بانکی درش اومده. زیرش هم مهر و امضای بانکه. همین کافیه؟ درسته انگلیسیه ولی مبلغ که ریاله. پرسیدم از بانک گفت فرم ما همینه

سلام.بله کافیه.بدین ترجمه بشه در 2 نسخه یکیشو بدین سفارت یکیشم دست خودتون باشه برای روز مصاحبه.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان