کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
(2014-05-16 ساعت 00:39)Alireza1347 نوشته:  با سلام دوستان عزیز و با تبریک به همه برندگان ۲۰۱۵. دلیل ارسال پیام خصوصی من در اینجا این است که نتوانستمتا پیک مناسبی را پیدا کنم با عرض معذرت از ارسال پیام در تاپیک نامناسب.
همسر بنده در لاتاری امسال برنده شده است . چند سوال دارم اگر کسی از دوستان اطلاعاتی دارند خوشحال میشوم راهنمایی کنند۰
Foreign state chargeability : Iran
2015Axxxxx5xxx

---با توجه به محل مصاحبه ما در سیدنی استرالیا, ایا ایا سیدنی مناسب است یا بهتره یا در فرمها تقاضای تعویض بدهیم ؟

--- ایا تاریخ دعوت ما به مصاحبه در سیدنی با دوستانی که ایران هستند تفاوت دارد؟
---ایا بهتر است ما ترکیه یا ابوظبی را انتخاب کنیم یا استرالیا یا اینکه واقعا فرقی ندارد؟

---ایا شماره ما که بین ۵۰۰۰ تا ۶۰۰۰ هست بالا است و ایا نحوه دعوت به مصاحبه بر اساس شماره در استرالیا سریعتره یا در سفارت های سه گانه ای که معمولا برای ایرانیها تعیین میشود؟

---چگونه میشود از مدیر سایت سوال خصوصی پرسید؟

با عرض معذرت که تعداد سوالاتم زیاده!!!

باز هم از دوستانی که لطف میکنند و پاسخ میدمند ممنون هستم.

سلام دوست بزرگوار شما هرجا که راحتی مکان مصاحبه ات رو انتخاب کن. اما به یاد داشته باش که فقط سفارت های ابوظبی و ایروان و آنکارا افیسر فارسی زبان دارند.

هر جای دنیا که باشید برای مصاحبه تاریخ مصاحبه شما تفاوت نمیکنه که مثلا بگید اگر آنکارا بودم زودتر میرفتم مصاحبه. بر اساس شماره به مصاحبه فراخوانده میشن.

حدود کیس نامبر شما احتمالا حدودا ماه می به مصاحبه دعوت میشن.و همونطور که گفتم فرقی نداره که کجا برید برای مصاحبه.

موفق باشید.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: lighter ، tapartoor600 ، Aamed ، shahriar2002 ، shayesteh
(2014-05-15 ساعت 22:16)ajab1 نوشته:  سلام دوستان
آیا امکان داره الان زده آنکارا خودشون بعد از کارنت شدن تغییرش بدن؟

بله این اتفاق زیاد میفته. از آنکارا زیاد این اتفاق میفته اما اگر از اول ایروان یا ابوظبی رو انتخاب کنید احتمال اینکه جابجاتون کنن خیلی کمه.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: lighter ، ajab1 ، atlantis770
سلام دوستان من زمانی که فرم های لاتاری رو پر میکردم ایران بودم الان 2 هفته هست که با ویزای مهاجرت دایم وارد کانادا شدم حالا فرم ها رو که میخوام پر کنم میتونم محل مصاحبه رو که الان آنکارا قید شده تو کانادا مشخص کنم؟
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، shahriar2002
سلام
من محل مصاحبم آنکار هست
می خواستم عوضش کنم،چیکار باید انجام بدم، باید تو فرم 260 عوضش کنم؟ ممنون اگه رهنمائی کنید.
تشکر کنندگان:
(2014-05-16 ساعت 02:07)H Pier نوشته:  
(2014-05-15 ساعت 22:16)ajab1 نوشته:  سلام دوستان
آیا امکان داره الان زده آنکارا خودشون بعد از کارنت شدن تغییرش بدن؟

بله این اتفاق زیاد میفته. از آنکارا زیاد این اتفاق میفته اما اگر از اول ایروان یا ابوظبی رو انتخاب کنید احتمال اینکه جابجاتون کنن خیلی کمه.

دوست عزیز من هم ابوظبی بودم بعد از کارنت شدن منو به ایروان انتقال دادن
نوع ویزا:CR1
اولین اقدام:february2013
تکمیل مدارک:22jun2014
دریافت نامه دوم وتاریخ مصاحبه:29jun2014
انتقال سفارت از ابوظبی به ایروان
تاریخ مصاحبه 5 اگوست
دریافت ویزا 7 اگوست
ورود به امریکا 29 اگوست 2014
تشکر کنندگان: A_A ، shahriar2002
یه خبر خوب برای دوستانی که میخوان سفارتشون رو عوض کنن. تو اولین صفحه ای که انتخاب میکنن از هر اپلیکنت اطلاعاتش رو بزنید ازتون خواسته که اگه نمیخواید اونجایی که نوشته شده مصاحبه بدید محل مصاحبتون رو خودتون عوض کنینBig Grin. برام جالبه همه دنیا رو میتونی انتخاب کنی. البته فکر نکنم به جز 3 تا گزینه ی همیشگی اگر جای دیگه ای بزنی ترتیب اثر بدن
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: ffrfar ، samirakn ، sadeghi897 ، shahriar2002 ، atlantis770
سلام دوستان
من زمانی که داشتم فرمم رو برای ثبت نام پر می کردم از ونزوئلا اقدام کرده بودم. به همین دلیل آدرس محل سکونتم رو ونزوئلا زده بودم. اما به تازگی به ایران برگشتم. اما توی فرم نتیجه در قسمت Post کاراکاس خورده. یعنی برای مصاحبه باید برم کاراکاس؟راهی هست که مثل بقیه برم به 3 سفارت معمول، چون دیگه ایران زندگی میکنم. سوال دوم هم اینکه آیا من الان از سهمیه ایران استفاده میکنم یا نه؟
شماره کیس نامبر: 2015ASxxxxxxxx
تشکر کنندگان: shahriar2002
(2014-05-16 ساعت 01:51)H Pier نوشته:  
(2014-05-16 ساعت 00:39)Alireza1347 نوشته:  با سلام دوستان عزیز و با تبریک به همه برندگان ۲۰۱۵. دلیل ارسال پیام خصوصی من در اینجا این است که نتوانستمتا پیک مناسبی را پیدا کنم با عرض معذرت از ارسال پیام در تاپیک نامناسب.
همسر بنده در لاتاری امسال برنده شده است . چند سوال دارم اگر کسی از دوستان اطلاعاتی دارند خوشحال میشوم راهنمایی کنند۰
2015Axxxxx5xxx

---با توجه به محل مصاحبه ما در سیدنی استرالیا, ایا ایا سیدنی مناسب است یا بهتره یا در فرمها تقاضای تعویض بدهیم ؟

---ایا بهتر است ما ترکیه یا ابوظبی را انتخاب کنیم یا استرالیا یا اینکه واقعا فرقی ندارد؟

---ایا شماره ما که بین ۵۰۰۰ تا ۶۰۰۰ هست بالا است و ایا نحوه دعوت به مصاحبه بر اساس شماره در استرالیا سریعتره یا در سفارت های سه گانه ای که معمولا برای ایرانیها تعیین میشود؟

سلام دوست بزرگوار شما هرجا که راحتی مکان مصاحبه ات رو انتخاب کن. اما به یاد داشته باش که فقط سفارت های ابوظبی و ایروان و آنکارا افیسر فارسی زبان دارند.

هر جای دنیا که باشید برای مصاحبه تاریخ مصاحبه شما تفاوت نمیکنه که مثلا بگید اگر آنکارا بودم زودتر میرفتم مصاحبه. بر اساس شماره به مصاحبه فراخوانده میشن.

حدود کیس نامبر شما احتمالا حدودا ماه می به مصاحبه دعوت میشن.و همونطور که گفتم فرقی نداره که کجا برید برای مصاحبه.

جسارتا پرسیدن سوال به صورت خصوصی از هر کدوم از مدیران فکر نمیکنم صورت خوبی داشته باشه و البته اگر همه بخوان اینکار رو کنند که دیگر هیچ. مگر اینکه سوال خاصی داشته باشین که تو تاپیک ها جوابی براش نیست و مربوط به مدیران سایت باشه.

موفق باشید.

سلام دوست عزیز ممنون از پاسختون
لازم به ذکر است که با توجه به اینکه Foreign state chargeability کشور ایران انتخاب شده است یعنی اینکه ما از سهمیه کشور ایران استفاده کرده ایم ولی با توجه به محل سکونت ما که به دلیل دانشجو بودن در استرالیا به طور موقت زندکی میکنیم محل سکونتمان را استرالیا اعلام کرده ایم. وبه همین دلیل Post شهر سیدنی استرالیا انتخاب شده است۰ یکی از دوستان طی پاسخی در زیر سوال من در بخش اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها چنین فرموده اند :

دوست عزیز ! همسر شما اگه استرالیا زندگی میکردن یا میکنن مشکلی نیست میتونید تغییر سفارت به هر جا بدید . اما اگه اقامت اونجا رو ندارن یا پدر و مادر ایشون اونجا زندگی نمیکنن یا اونجا زندگیی نمیکنن، شما در ثبت نام اشتباه نا بخشودنی رو متحمل شدید و از سهمیه بقیه کشور ها استفاده کردید و 99.99% حذف خواهید شد !

البته من فکر نمیکنم ما از سهمیه کشور دیگری غیر از ایران استفاده کرده باشیم ۰و ما فقط محل سکونتمان را استرالیااعلام کردهایم ولی با اینحال من قدری نگران شدم اگر دوستان در این مورد اطلاع بیشتری دارند لطفا راهنمایی فرمایید.
ممنون میشوم از همه دوستان که راهنمایی کنند۰
WinkBig Grin
تشکر کنندگان:
(2014-05-18 ساعت 18:35)Alireza1347 نوشته:  
(2014-05-16 ساعت 01:51)H Pier نوشته:  
2015Axxxxx5xxx

جسارتا پرسیدن سوال به صورت خصوصی از هر کدوم از مدیران فکر نمیکنم صورت خوبی داشته باشه و البته اگر همه بخوان اینکار رو کنند که دیگر هیچ. مگر اینکه سوال خاصی داشته باشین که تو تاپیک ها جوابی براش نیست و مربوط به مدیران سایت باشه.

موفق باشید.

سلام دوست عزیز ممنون از پاسختون
لازم به ذکر است که با توجه به اینکه Foreign state chargeability کشور ایران انتخاب شده است یعنی اینکه ما از سهمیه کشور ایران استفاده کرده ایم ولی با توجه به محل سکونت ما که به دلیل دانشجو بودن در استرالیا به طور موقت زندکی میکنیم محل سکونتمان را استرالیا اعلام کرده ایم. وبه همین دلیل Post شهر سیدنی استرالیا انتخاب شده است۰ یکی از دوستان طی پاسخی در زیر سوال من در بخش اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها چنین فرموده اند :

دوست عزیز ! همسر شما اگه استرالیا زندگی میکردن یا میکنن مشکلی نیست میتونید تغییر سفارت به هر جا بدید . اما اگه اقامت اونجا رو ندارن یا پدر و مادر ایشون اونجا زندگی نمیکنن یا اونجا زندگیی نمیکنن، شما در ثبت نام اشتباه نا بخشودنی رو متحمل شدید و از سهمیه بقیه کشور ها استفاده کردید و 99.99% حذف خواهید شد !

البته من فکر نمیکنم ما از سهمیه کشور دیگری غیر از ایران استفاده کرده باشیم ۰و ما فقط محل سکونتمان را استرالیااعلام کردهایم ولی با اینحال من قدری نگران شدم اگر دوستان در این مورد اطلاع بیشتری دارند لطفا راهنمایی فرمایید.
ممنون میشوم از همه دوستان که راهنمایی کنند۰
کیس من هم مانند شما هست. از کشور دیگری اقدام کردم و سفارت من هم غیر از ابوظبی، آنکارا، ایروان هست.
اگر در کیس نامبر شما 2015AS خورده یعنی از سهمیه ایران و آسیا استفاده کردید که در نتیجه هیچ تفاوتی با ایرانیان داخل کشور نداریم.
تشکر کنندگان: Alireza1347 ، aghaghia ، A_A ، shahriar2002
(2014-05-18 ساعت 19:46)arashkheiri نوشته:  با درود به دوستان و مدیران سایت من سوالم در مورد " زمان مصاحبه" هست چون الان در اواخر دوره ی سربازی هستم و تا اول آذر ماه ترخیص نمیشوم و بعد از ترخیص هم مدتی برای گ فتن کارت پایان خدمت و پاسپورت زمان لازم هست آیا امکان عقب انداختن تاریخ مصاحبه هست یا نه ؟ ضمنا شماره کیس من 4946 هست . با تشکر
کیس نامبرهایی در محدوده 4 تا 5 هزار بر طبق روال سال های 2013 و 2014 در ژانویه یا فوریه کارنت میشن که بین 40 تا 60 روز بعد باید برن سفارت.
در نتیجه نظر شخصی من برای شما دوست گرامی اینه که فرم260 رو الان پر کنید و بفرستید و اگر هم بر فرض زودتر از گرفتن کارت پایان خدمت و پاسپورت تاریخ مصاحبه شما اعلام شد می تونید بوسیله ایمیل درخواست بدید تاریخش عقب بیوفته.
تشکر کنندگان:
بجز هزینه سفر به محل مصاحبه، موردی دیگه ای برای انتخاب محل مصاحبه هست که در نظر بگیریم؟
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان:
(2014-05-18 ساعت 19:46)arashkheiri نوشته:  با درود به دوستان و مدیران سایت من سوالم در مورد " زمان مصاحبه" هست چون الان در اواخر دوره ی سربازی هستم و تا اول آذر ماه ترخیص نمیشوم و بعد از ترخیص هم مدتی برای گ فتن کارت پایان خدمت و پاسپورت زمان لازم هست آیا امکان عقب انداختن تاریخ مصاحبه هست یا نه ؟ ضمنا شماره کیس من 4946 هست . با تشکر

بله شما هرتا یکی 2 هفته قبل از زمان مصاحبه هم میتونید زمانش رو عقب بندازید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: A_A ، shahriar2002
(2014-05-17 ساعت 09:23)mel نوشته:  سلام دوستان من زمانی که فرم های لاتاری رو پر میکردم ایران بودم الان 2 هفته هست که با ویزای مهاجرت دایم وارد کانادا شدم حالا فرم ها رو که میخوام پر کنم میتونم محل مصاحبه رو که الان آنکارا قید شده تو کانادا مشخص کنم؟
بله هیچ مشکلی نیست.Smile
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
(2014-05-21 ساعت 16:42)Aamed نوشته:  
کیس نامبرهایی در محدوده 4 تا 5 هزار بر طبق روال سال های 2013 و 2014 در ژانویه یا فوریه کارنت میشن که بین 40 تا 60 روز بعد باید برن سفارت.
در نتیجه نظر شخصی من برای شما دوست گرامی اینه که فرم260 رو الان پر کنید و بفرستید و اگر هم بر فرض زودتر از گرفتن کارت پایان خدمت و پاسپورت تاریخ مصاحبه شما اعلام شد می تونید بوسیله ایمیل درخواست بدید تاریخش عقب بیوفته.

سلام
من سوالم اینه که خوب این دوستمون که تا پایان سپتامبر هنوز پاسپورت ندارن در قسمت مربوط به اطلاعات پاسپورتشون توی فرم ۲۶۰ چه باید بنویسن. خالی که نمشه گذاشت؟
منظورم قسمت Document Type است که باید اطلاعات پاسپورت رو نوشت.
من هم مشکلی مشابه دارم.
اگه کسی از دوستان میدونه کمک کنه.
WinkBig Grin
تشکر کنندگان:
(2014-05-24 ساعت 13:28)rbrb-2015 نوشته:  بجز هزینه سفر به محل مصاحبه، موردی دیگه ای برای انتخاب محل مصاحبه هست که در نظر بگیریم؟

بله باید توجه کنید که فقط در این سه سفارت مصاحبه به فارسی هست و در بقیه سفارتخانه ها به زبان انگلیسی و زبان محلی آن سفارتخانه Big Grin
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان