کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تولد فرزند بعد از قبول شدن در لاتاری
سلام دوستان من پسرم سه هفته پيش بدنيا اومد و تا پاسپورتش و گرفتم ، سه روز پيش به kcc ايميل زدم كه فرمم و آن لاك كنن براي اضافه كردن اطلاعات پسرم ، ولي يه جواب بي ربطي دادن كه معلومه از اون آتو ريپلايهاست و من نتيجه اي نگرفتم!
راستي ما ماه پيش كارنت شديم و هنوز نامه دوم برامون نيمده و من ميخواستم قبل از نامه دوم مشخصات پسرو وارد كنم!
دوستان ميشه نمونه نامه اي كه براي آن لاك كردن زدين و نمونه جواب اونا و برام ايميل كنيد يا اينجا بزاريد!
اگه فرمهامون و آن لاك نكنن چيكار بايد بكنيم ؟
كمك لطفاً!

(2014-11-18 ساعت 14:51)mfte.teacher نوشته:  
(2014-11-17 ساعت 15:55)dv winner نوشته:  
(2014-11-17 ساعت 01:51)mfte.teacher نوشته:  
(2014-11-16 ساعت 18:19)dv winner نوشته:  دوستان اگر بعد از پرکردن فرم ds260 با kcc در مورد تولد نوزاد مکاتبه کنیم حتما فرم رو باز میکنن یا در روز مصاحبه اطلاعات فرزند رو میگیرن؟

در مورد واکسیناسیون نوزاد دوستان اطلاعی دارن؟

من پسرم هفته اول مهر به دنیا اومد. و شرایط شما رو دارم. در مورد اضافه کردن فرزند تون به فرم 260 هیچ مشکلی نیست. یه ایمیل می زنین واسه من که بعد 3 روز تونستم پسرم رو هم اضافه کنم. راستش واسه واکسن ریسک نکردم و فقط دارم واکسن های خودش رو به موقع می زنم.

ممنون دوست عزیز. شما با توجه به کیس نامبرتون بعد از 4 ماهگی فرزندتون ایشالا میرید مطاحبه و تا اون موقع همه چیز روتین انجام میشه. میخواستم بدونم اگر نوزادی در ماه اول یا دوم همراه والدین برای واکسیناسیون بره به چه شکلی واکسیناسیون رو انجام میدن و چه آزمایشهایی رو میگیرن؟
البته فک کنم تاریخ مصاحبه منو دیگه زیاد دور انداختین خخخخخخخخ. یه راه کاملا امن ترش اینه یا برین بهداشت یا به پزشک اطفال مراجعه کنین و شرایط تون رو بهشون بگین و البته کارت واکنسیناسیون بین المللی رو تون بهشون نشون بدین (کارت زرد) بگین که در حال حاضر زدن کدوم یکی مشکلی نداره.
Case n. : 2015AS35$$ / سفارت:آنكارا>>>>ابوظبي / ارسال فرمها: اواخر اكتبر / كارنت: اوايل ژانويه / مصاحبه : ٢٦ مي / تعداد افراد كيس : الان سه نفر ? / برنده اصلي:همسرم / AP:٢٦ مي / UD :٢٩ مي /UD برنده اصلي از سيس: ٧ جولاي /٦ اگوست هردو فقط براي برنده اصلي /10 اگوست همه افراد كيس از سيس /8 سپتامبر آپديت برنده اصلي / 9 سپتامبر آپ هر سه نفرمون و ايميل از سفارت ابوظبي!

خدايا شكرت!!!!!!! اين كليري و قسمت همه بكن زودتررررررررر!
تشکر کنندگان: msar
سلام دوست عزيز
نمي دونم الان اين پست براي شما مفيد هست يا اينكه مصاحبه رو انجام دادين و انشالله ويزا هم گرفتين.
من و همسرم قبولي ٢٠١٣ هستيم ، و شرايطي مشابه داشتيم، البته اون موقع فرم ها الكترونيك نبود و دستي پر ميشد، ما وقتي برنده شديم ، قبل از ارسال فرم ها به كنتاكي زنگ زديم و بهشون توضيح داديم كه بچه در راهه، من ٧ ماهه بادار بودم و شماره ما كوچيك بود، اون ها توضيح دادن شما هم الان مي تونين فرم بفرستين هم بعد از تولد نوزاد، يعني اگه الان فرستادين دوباره زماني كه بچه به دنيا اومد هم بايد مجددا تمام فرم ها براي هر سه نفر تكميل شه، و در مقابل نگراني ما از اينكه زايمان و مصاحبه نزديك باشه چه كنيم، جوابشون اين بود كه نه نگران نباشيد اين طوري نيست و زمان بر هست پروسه، خلاصه ما يه ماهي صبر كرديم و بعد فرم ها رو ارسال كرديم، همزمان با ارسال فرم هاي اول يه نامه هم مجددا ضميمه كرديم و توضيح داديم كه شرايط از چه قراره، بعد از اينكه بچه به دنيا اومد، مجددا تمام فرم ها رو تكميل كرديم و فرستاديم، همزمان ايميل هم زديم كه ما اين كار رو كرديم، زمان مصاحبه ما هم معلوم شد ، بچه سه ماهه بود، ما واكسن هاش رو طبق برنامه واكسيناسيون ايران زديم و مدارك مربوطمون يعني شناسنامه ها رو كه حالا نام بچه هم بود ترجمه كرديم براي بچه هم فقط شناسنامه رو ترجمه كرديم ، مصاحبه تركيه بود، پزشك مدارك واكسيناسيون بچه رو كه چك كرد سه واكسن بهش زد، ابله مرغون، انفولانزا و يه چيز ديگه كه خاطرم نيست، بعد از گرفتن نتايج ما به سفارت رفتيم و هيچ سوالي از ما در مورد بچه نشد، فرم هايي رو هم كه اول ارسال كرده بوديم و نام بچه نبود بهمون برگردوندن.
اميدوارم مفيد بوده باشه . شاد باشيد.
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، HERMES7 ، msar ، sheghi
با سلام خدمت دوستان
من وهمسرم دوهفته دیگه مصاحبه داریم ابوظبی خانومم 2ماهه بارداره ایا لازم هست هنگام مصاحبه به افیسر بگیم وبرای تستهای پزشکی چطور چون میگن عکس میگیرن که برای خانومهای باردار ضرر داره خواهشن اگرکسی اطلاعاتی در این زمینه دار ما را راهنمایی کند
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-08-05 ساعت 15:35)korosh1472 نوشته:  با سلام خدمت دوستان
من وهمسرم دوهفته دیگه مصاحبه داریم ابوظبی خانومم ۲ماهه بارداره ایا لازم هست هنگام مصاحبه به افیسر بگیم وبرای تستهای پزشکی چطور چون میگن عکس میگیرن که برای خانومهای باردار ضرر داره خواهشن اگرکسی اطلاعاتی در این زمینه دار ما را راهنمایی کند

سلام دوست عزيز
فقط روز مديكال به NMC مركز آزمايشات بگين كه همسرتون بار دار هستند خودشون مواظب هستند نگران نباشين
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: korosh1472

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان