کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو های مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی 2015
(2014-05-21 ساعت 22:51)yoosef61 نوشته:  توی این پست هر سوالی میشه الا راجب موضوع اصلی .. من یه سوالی داشتم از مدیران و کسانی که اطلاع دارند . آیا نتایج لاتاری دو مرحله ای شده ؟ من نمیدونم بعضی از دوستان میگن شده بعضی هم میگن نه . لطفا راهنمایی بفرمایید .
نه نیست.تموم شد رفت
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 22:08)Samanta01 نوشته:  سلام دوستای عزیز

سوال داشتم اینکه برای مدراک تحصیلی اولش سوال پرسیده که تعداد حضور در موسسات؟ این بعنی چی؟
بعدش تا 2 تا موسسه رو میتونی پر کنی منظور از موسسه فقط دانشگاهه؟
من اینطوری پر کردم
اطلاعات لیسانسم
اطلاعات پیش دانشگاهی ام
برای اطلاعات مدرسه و دیپلم چی؟

جواب دادم که
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 22:51)yoosef61 نوشته:  توی این پست هر سوالی میشه الا راجب موضوع اصلی .. من یه سوالی داشتم از مدیران و کسانی که اطلاع دارند . آیا نتایج لاتاری دو مرحله ای شده ؟ من نمیدونم بعضی از دوستان میگن شده بعضی هم میگن نه . لطفا راهنمایی بفرمایید .
نه خیر دو مرحله ای نیست مهرماه ثبت نام 2016 آغاز میشه.
تشکر کنندگان: SAAM_60
دوستان عزيز سلام
شايد سئوال من خيلي مربوط به اعلام نتايج نشه ولي خيلي هم بي ربط شايد نباشه
من بعد چند بار عدم موفقيت در لاتاري تصميم گرفتم از طريق سرمايه گذاري اقدام كنم برا مهاجرت
بيش از 1.5 سال هست كه من در مورد مهاجرت در تمام زمينه ها تحقيق جامعي كرده ام ولي باز هم ميگم هر چي بيشتر بدوني بازم كمه
از تمام كشورها اطلاعات جامعي دارم و الان بيش از 8 ماهه كه روي آمريكا دارم تحقيق مي كنم
تمام ايالتها رو چك كردم تا نهايتا به واشنگتن و به سياتل رسيدم
من ميخوام در آمريكا در زمينه شغلي خودم در ايران كه توليد مواد غذايي هست ادامه فعاليت بدم البته من ميدونم چرخه توليد مواد غذايي در آمريكا از زمين كه شروع ميشه تا به قفسه مغازه ها در سيكل كامل يك مجموعه توليدي قرار داره و بنابراين سرمايه گذاري كلاني ميخواد و به اين دليل هست كه بيشتر در زمينه تجارت بين المللي مواد اوليه تمايل دارم كار كنم.
من سياتل و مناطق اطرافشو و در كل ايالت واشنگتن رو بيشتر به دليل زيبايي و سطح كرايم پائين انتخاب كردم و اينكه اگه بتونم دفترمو در زمينه تجارت و داد و ستد اونجا راه اندازي كنم علاوه بر خود ايالت واشنگتن با ايالت اورگان و از همه مهمتر با كلانشهر ونكوور در ارتباط تجاري خواهم بود

خانم من هم طراح لباس هستند و ميخوان كارشونو اونجا ادامه بدن
من دو تا سئوال داشتم :
1- از دوستان كسي اطلاع داره آيا ميشه در زمينه واردات و صادرات مواد اوليه غذايي رو اون منطقه حساب كرد؟ آيا شرايط خاصي بايد داشته باشيم؟
2- خانم من براي توليد لباس در اون منطقه بايد چه مراحلي رو بگذرونند تا اجازه اين كا رو داشته باشند؟ منظورم توليدي لباس زنانه به صورت انبوه و كارگاهي و صادرات اون به ونكوور كانادا هست ( ايشون مدركشون ديپلم هست ولي در كارشون تبحر دارند - مدرك من هم مهندسي برق الكترونيك هست ولي در زمينه توليد مواد غذايي !!!!!! سرمايه گذاري كردم چه همخواني قشنگي !!!! زبان هم در حد خوب ولي شديدا دارم ميخونم و ادامه ميدم)

كلا آيا براي ايجاد موارد مورد نظر ما مانع بخصوصي وجود دارد يا نه اجازه ميدن اين كارها رو دنبال كرده و به ثمر برسونيم ؟البته هر كدوم از ما در رشته خودش
اي خداي مهربون ------------------ خالق هفت آسمون
تو منو رها نكن --------------------Green رو حواله كن
تشکر کنندگان: MEHR52 ، puryapurya ، shahriar2002
(2014-05-22 ساعت 09:59)مسافر تنها نوشته:  دوستان عزيز سلام
من بعد چند بار عدم موفقيت در لاتاري تصميم گرفتم از طريق سرمايه گذاري اقدام كنم برا مهاجرت
بيش از 1.5 سال هست كه من در مورد مهاجرت در تمام زمينه ها تحقيق جامعي كرده ام ولي باز هم ميگم هر چي بيشتر بدوني بازم كمه
از تمام كشورها اطلاعات جامعي دارم و الان بيش از 8 ماهه كه روي آمريكا دارم تحقيق مي كنم
من ميخوام در آمريكا در زمينه شغلي خودم در ايران كه توليد مواد غذايي هست ادامه فعاليت بدم البته من ميدونم چرخه توليد مواد غذايي در آمريكا از زمين كه شروع ميشه تا به قفسه مغازه ها در سيكل كامل يك مجموعه توليدي قرار داره و بنابراين سرمايه گذاري كلاني ميخواد و به اين دليل هست كه بيشتر در زمينه تجارت بين المللي مواد اوليه تمايل دارم كار كنم.
من سياتل و مناطق اطرافشو و در كل ايالت واشنگتن رو بيشتر به دليل زيبايي و سطح كرايم پائين انتخاب كردم و اينكه اگه بتونم دفترمو در زمينه تجارت و داد و ستد اونجا راه اندازي كنم علاوه بر خود ايالت واشنگتن با ايالت اورگان و از همه مهمتر با كلانشهر ونكوور در ارتباط تجاري خواهم بود

من دو تا سئوال داشتم :
1- از دوستان كسي اطلاع داره آيا ميشه در زمينه واردات و صادرات مواد اوليه غذايي رو اون منطقه حساب كرد؟ آيا شرايط خاصي بايد داشته باشيم؟
2- خانم من براي توليد لباس در اون منطقه بايد چه مراحلي رو بگذرونند تا اجازه اين كا رو داشته باشند؟ منظورم توليدي لباس زنانه به صورت انبوه و كارگاهي و صادرات اون به ونكوور كانادا هست ( ايشون مدركشون ديپلم هست ولي در كارشون تبحر دارند - مدرك من هم مهندسي برق الكترونيك هست ولي در زمينه توليد مواد غذايي !!!!!! سرمايه گذاري كردم چه همخواني قشنگي !!!! زبان هم در حد خوب ولي شديدا دارم ميخونم و ادامه ميدم)

كلا آيا براي ايجاد موارد مورد نظر ما مانع بخصوصي وجود دارد يا نه اجازه ميدن اين كارها رو دنبال كرده و به ثمر برسونيم ؟البته هر كدوم از ما در رشته خودش
برای مواد غذایی یه سری مجوزهای بهداست رو باید بگیرید. برای هر کار تجاری هم باید تکس نامبر بگیرید. ولی کلا خیلی پیچیده نباید باشه چون اینجا شرایط رو به گونه ای فراهم میکنند که هرکس بتونه یه فرصت یا ایده رو تبدیل به یه تجارت کنه. باقیش بستگی داره به مارکتینگ شناخت بازار و قدرت رقابت با بقیه.
تشکر کنندگان: mamad_msp ، مسافر تنها ، shahriar2002
(2014-05-21 ساعت 23:50)puryapurya نوشته:  
نه خیر دو مرحله ای نیست مهرماه ثبت نام 2016 آغاز میشه.
البته همه دوستان صاحب نظرند ولی به نظر من اینجوری به این قضیه نگاه کنیم که حرف قطعی از 2 مرحله ای نیست . ولی تو سایت گفته بهتر نگه دارید و چک کنید. بهتر نگه داشته و چک شه . همون تابستون اینا . یه چک دیگه ضرر که نداره . کی مطمئن که یهو تابستون فقط 2 نفر اعلام کنند یا نکنند؟! راه به این همواری به خاطر یه سهل انگاری از دست می دید. کی مطمئن شاید اصلا یهو مثل اون سال اعلامکنند که جواب اشتباه شد یا اصلا یهو قطعا اعلام کنند 1000 تا دیگه اعلام میشه! کسی که کف دست بو نکرده! پس قطعی نمیشه حرفید.( البته بعید ولی غیر ممکن نیست !!!).
من به شخصه هر سال همین کار می کنم. باز خود دانید!!!

تشکر کنندگان: MEHR52 ، yoosef61 ، shahriar2002 ، armin021
يكي كمك كنه لطفا

KCC يه ايميل برام فرستاده كه دوباره سايت رو چك كن چون در نرم افزار تشتباهي بوجود اومده ولي چند روزه هرچي اطلاعات رو ميزنم ميگه اشتباه وارد كردي.چه تايپ كنم و چه از روي فرم اصلي كپي پيست كنم همون پيغام رو ميده.گيج شدم.راهنمايي كنيد لطفا
تشکر کنندگان: armin021
(2014-05-22 ساعت 15:15)Ehaqiqi نوشته:  يكي كمك كنه لطفا

KCC يه ايميل برام فرستاده كه دوباره سايت رو چك كن چون در نرم افزار تشتباهي بوجود اومده ولي چند روزه هرچي اطلاعات رو ميزنم ميگه اشتباه وارد كردي.چه تايپ كنم و چه از روي فرم اصلي كپي پيست كنم همون پيغام رو ميده.گيج شدم.راهنمايي كنيد لطفا
اون ایمیل رو خیلی وقته فرستاده.از گزینه forget استفاده کن
تشکر کنندگان: armin021
(2014-05-22 ساعت 10:22)a_ad نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 09:59)مسافر تنها نوشته:  دوستان عزيز سلام

من دو تا سئوال داشتم :

برای مواد غذایی یه سری مجوزهای بهداست رو باید بگیرید. برای هر کار تجاری هم باید تکس نامبر بگیرید. ولی کلا خیلی پیچیده نباید باشه چون اینجا شرایط رو به گونه ای فراهم میکنند که هرکس بتونه یه فرصت یا ایده رو تبدیل به یه تجارت کنه. باقیش بستگی داره به مارکتینگ شناخت بازار و قدرت رقابت با بقیه.

دوست عزیز شما از روزی که برای ویزای سرمایه گذاری اقدام کنید تا ویزاتون صادر بشه به امید خدا تا یکسال و نیم بعدش اماده میشه و احتمالا تا بخواین خودتون رو اماده ای رفتن کنید سر 2 سال تو امریکا هستین .
پس تا اون موقع میتونید زبان رو کامل کنید و خانم شما مدارک تخصصی رو بیشتر کنه و یا بعضی از مدارک بین المللی رو با گذروندن دوره هاش تو کشور های همسایه تو زمینه ای شغلیه خودش این مدارک رو دریافت کنه

شما تا اون موقع فکر کنم کوچه ها و پس کوچه های سیاتل هم یاد گرفتید
پس خیلی خوبه از الان ایالت رو انتخاب مکنید و مثلا تا یکسال اینده فقط در مورد ایالت مورد نظر خودتون تحقیق کنید

ولی کمی برام عجیبه که میگید 8 ماه در مورد امریکا تحقیق کردید و هنوز این جواب این 2 تا سوالتون رو پیدا نکردید
من فکر کنم باید روش های جستجو و تحقیقتون رو وسیع تر و دقیق تر کنید

در مورد سوالاتون جوابش خیلی راحته شما وقتی رفتید اونجا شرکت واردات و صادراتی که میخواین رو باز میکنید و مجوز های گمرک و بازرگانی و بیزنس و ....اینجور چیزارو میگیرید

پرونده ای شما پیچیده نیست و به راحتی با کمی زمان راه اندازی مشه ولی همه چی بستگی به استعداد مدیریت خودتون داره
موفق باشید
تشکر کنندگان: مسافر تنها ، shahriar2002
تعداد رای دهندگان در نظرسنجی کیس نامبر تا الان 320 نفر می باشد.
لطفا برنده شده ها در این نطرسنجی شرکت فرمایید.
با تشکر
تشکر کنندگان: shahriar2002 ، armin021
ما آخر نفهميديم ما که ديپلم 11 ساله کار و دانش داريم چه کار بايد بکنيم.هيچ کس هم اطلاعات درست نميده.من الان برنده شدم ولی موقع ثبت نام تو فرم نوشتم ديپلم ولی حالا فهميدم ديپلم از نظر اونا 12 سالست....حالا باید تو فرم DS 260 تو قسمت گزينه مدرک تحصيلی چی بزنم؟ با سابقه کار 8 ساله که رنج نمره اونم تو سايت o net بین 6 تا 7 هست آیا بهمون ويزا ميدن یا نه؟خواهشا" اونا که اطلاعات خوب دارند راهنمایی کنن.ممنون
تشکر کنندگان: armin021 ، رامين 32
با توجه به پایان اظهار نظرهای دوستان در مورد نتایج قرعه کشی ویزای گوناگونی امسال تاپیک حاضر قفل می شود. تمامی دوستان را تا سال بعد به خدای بزرگ سپرده و برای همگی موفقیت و بهروزی در زندگی آرزومندم. خدا نگهدار. سعید

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان